PDA

צפה בגרסא המלאה : נמאסס מהתפריטט

DanD
24-06-09, 13:48
אוף נמאס לי כבר מהתפריט חיטוב שלי! הוא משעמםםם אותי וכבר מגעיל!
היום זה היום השני שלי שאני בלי חיטוב ואני די טורף בגלל שזה בא לי במכה אחת..
איך אני יכול למנוע את הטריפה הזאת ביום העמסות ועד כמה זה יפגע בי היומיים האלה של אתמול והיום?!

hanna666
24-06-09, 13:50
אוף נמאס לי כבר מהתפריט חיטוב שלי! הוא משעמםםם אותי וכבר מגעיל!
היום זה היום השני שלי שאני בלי חיטוב ואני די טורף בגלל שזה בא לי במכה אחת..
איך אני יכול למנוע את הטריפה הזאת ביום העמסות ועד כמה זה יפגע בי היומיים האלה של אתמול והיום?!

לא יפגע לרוב זה יעלה אותך קצת בנוזלים אם נמאס מהתפריט שנה בוא דברים תוסיף כמה מסמרים ברגים וכמה קרשים וזה יסתדר

DanD
24-06-09, 14:11
אפשר רעיונות לדברים טעימים שיוכלו להכנס לתפריט?!
כי נגיד שוקולד כשאני אומר אם אפשר להכניס לתפריט ולהתאים ערכים אומרים לי לא תאכל משו יותר מועיל זה ביזבוז של קלוריות

Nitro Speed
24-06-09, 14:13
כל דבר שמסתדר לך בערכים זה טוב

hanna666
24-06-09, 14:15
כל דבר שמסתדר לך בערכים זה טוב

טועה ובגדול לא כל דבר שנכנס מכניסים אותו

Melamed
24-06-09, 14:19
טועה ובגדול לא כל דבר שנכנס מכניסים אותו

תסביר

Max90kg
24-06-09, 14:20
אני רואה שאתה לא רוצה תוצאות...

DanD
24-06-09, 14:22
אני רואה שאתה לא רוצה תוצאות...

למה לא רואה תוצאות?!
רואה ...

Nitro Speed
24-06-09, 14:23
תסביר

+1 :huh:

Max90kg
24-06-09, 14:23
למה לא רואה תוצאות?!
רואה ...
אמרתי שאתה לא רוצה תוצאות לא שאתה לא רואה תוצאות. אם אתה רוצה תוצאות תלמד גם לסבול. זה משהו שהרבה מאיתנו לא יודעים
ואני לגמרי מסכים עם ניטרו ספיד

hanna666
24-06-09, 14:28
תסביר

אם כל מה שנכנס בתפריט אפשר לשלב אותו אז מה הבעיה להסתמך בחיטוב רק על שוקלד ?

Melamed
24-06-09, 14:32
מה הביעה באמת?
(חוץ מרמות סוכר מטורפות אני לפחות לא רואה בעיה תקן אותי עם המידע הנרחב שלך)

hanna666
24-06-09, 14:33
מה הביעה באמת?
(חוץ מרמות סוכר מטורפות אני לפחות לא רואה בעיה תקן אותי עם המידע הנרחב שלך)

עניתי לעצמך לא כל מה שנכנס לתפריט משלבים אותו כי אין שום דבר שלא נכנס לתפריט

Melamed
24-06-09, 14:35
אני יותר התכוונתי בקטע של
מבחינת להרזות אפשר לאכול כל דבר שנכנס בתפריט ותשאר במאזן שלילי ותרזה
אבל מבחינה בריאותית זה לא הכי טוב חוץ מזה אני לא רואה סיבה למה לא לאכול כל דבר בחיטוב כולל פיצה ושטויות וכל עוד אתה במאזן שלילי זה בסדר..
שוב אני אומר תקן אותי אם אני טועה

Nitro Speed
24-06-09, 14:42
אם כל מה שנכנס בתפריט אפשר לשלב אותו אז מה הבעיה להסתמך בחיטוב רק על שוקלד ?

מי אמר שזאת בעיה?אם יש לך כמות חלבון נורמלית וזה מסתדר לך בערכים,מצדי תאכל כל היום שוקולד,כמובן שאתה תרגיש רעב,אבל זה שולי,מבחינה תאוריטית בזמן חיטוב קלוריה=קלוריה.
תהיה במאזן שלילי לא משנה מה תאכל אתה תרזה,תהיה במאזן חיובי לא משנה מה תאכל אתה תשמין.

Melamed
24-06-09, 14:45
בהחלט כך...
כמו שפעם אמרתי פה למישהו והרבה התנפלו עליי ולא התווכחתי..
שאמרתי לו שאפשר לאכול פיצות שווארמות וכל החרא הזה בחיטוב בתנאי שהוא במאזן קלורי שלילי אבל שוב אני מדגיש לא אמרתי שזה בריא מבחינה בריאותית ולהמשך החיים לאכול ככה..
אבל ישר התנפלו ואמרו שגם אם תהיה במאזן שלילי עם כאלה מאכלים תשמין.. ולא התווכחתי אבל בכל מקרה אני חושב שמה שאמרתי נכון גם nitro מסכים איתי וגם max ככה ש...

DanD
24-06-09, 15:59
טוב אני אולי ישלב ארטיק קרח ביום... ומחר אני חוזר לתפריט
עד כמה היומיים האלה פגעו בי.?

ChonGo
24-06-09, 16:01
בהחלט כך...
כמו שפעם אמרתי פה למישהו והרבה התנפלו עליי ולא התווכחתי..
שאמרתי לו שאפשר לאכול פיצות שווארמות וכל החרא הזה בחיטוב בתנאי שהוא במאזן קלורי שלילי אבל שוב אני מדגיש לא אמרתי שזה בריא מבחינה בריאותית ולהמשך החיים לאכול ככה..
אבל ישר התנפלו ואמרו שגם אם תהיה במאזן שלילי עם כאלה מאכלים תשמין.. ולא התווכחתי אבל בכל מקרה אני חושב שמה שאמרתי נכון גם nitro מסכים איתי וגם max ככה ש...

אתה מדבר שטויות אחי..
אם זה מה שאתה אומר, אז למה אתה לא עושה את זה?! הרי ככה, אתה יותר תהנה ויהיה לך יותר טעים ומגוון! אבל אתה לא עושה אתה זה, למה?
זה בולשיט, ולאכול דברים משמינים כאלה בחיטוב, זה מראה על בן-אדם שמן! שלא מסוגל לאכול אוכל בריא. זו דעתי, וזה נראה לי הגיוני ביותר, שוקולד, פיצות וכל הזיפט הזה מלא בחרא, שומן גרוע, פחממות לא מורכבות, פשוט זבל.
אבל אם אתה ונייטרו אומרים שזה בסדר, בואו תעשו את זה ותגידו לנו איך הולך..
ודן אחי, היומיים האלה לא פגעו בך אחי, לא נורא. תחזור מחר בכל הכוח, גם אם קשה תחשוב על המטרות! בהצלחה גבר!

Melamed
24-06-09, 16:01
לא יפגע אבל אל תהיה כוסית תנסע להימנע מימים כאלה..
תוכיח לעצמך שאתה כן יכול תוכיח לעצמך שאם אתה רוצה אתה יכול
כמו שאומרים "אין דבר העומד בפני הרצון" וזה משפו מאוד חזק שבמהלך הדיאטה הרצחנית שלי עבד עליי נהדר כל הזמן שיננתי אותו בראש ואמרתי לעצמי שאם אני רוצה תוצאות ולהגיע סוף סוף למה שאני רוצה להיות אני צריך לשלם בזיעה.. בסופו של דבר זה השתלם..
אני מקבל המון מחמאות..
אבל עכשיו הגיע זמני למסה רצחנית..

Melamed
24-06-09, 16:03
טל איפה כתבתי שזה מומלץ?
איפה כתבתי שרצוי לעשות את זה?
ברור שמי שעושה את זה הוא חסר אופי ועדיף לאכול אוכל בריא תקרא את התגובה המלאה כתבתי בפירוש שמבחינה בריאותית זה זבל אחד גדול.. אבל זה לא אומר שתשמין..
מבחינה בריאותית יהיה לך בעיות לזה אני מתכוון...
אני מאז ומתמיד דוגל באוכל בריא...

jonathan
24-06-09, 16:05
טל איפה כתבתי שזה מומלץ?
איפה כתבתי שרצוי לעשות את זה?
ברור שמי שעושה את זה הוא חסר אופי ועדיף לאכול אוכל בריא תקרא את התגובה המלאה כתבתי בפירוש שמבחינה בריאותית זה זבל אחד גדול.. אבל זה לא אומר שתשמין..
מבחינה בריאותית יהיה לך בעיות לזה אני מתכוון...
אני מאז ומתמיד דוגל באוכל בריא...
דוגל באוכל בריא אבל מכניס שוקולד לדנונה חופשי?

Melamed
24-06-09, 16:06
אני?!?!!?!?
רק שאלתי אז אם זה בסדר
ובסוף אני אוכל את זה בלי כלום סותם תאף 5 כפיות ונגמר..

DanD
24-06-09, 16:08
לא יפגע אבל אל תהיה כוסית תנסע להימנע מימים כאלה..
תוכיח לעצמך שאתה כן יכול תוכיח לעצמך שאם אתה רוצה אתה יכול
כמו שאומרים "אין דבר העומד בפני הרצון" וזה משפו מאוד חזק שבמהלך הדיאטה הרצחנית שלי עבד עליי נהדר כל הזמן שיננתי אותו בראש ואמרתי לעצמי שאם אני רוצה תוצאות ולהגיע סוף סוף למה שאני רוצה להיות אני צריך לשלם בזיעה.. בסופו של דבר זה השתלם..
אני מקבל המון מחמאות..
אבל עכשיו הגיע זמני למסה רצחנית..

כןן אחי אני הכייי לא כוסיית ובאמתתת שיש לי את הכוחח רצוןן הזה בצורה הכי טובה שאפשר!
תקשיב אם הגעתי מ 84 ק"ג ל 66-68 כיום אז זה מראה עד כמה אני לא כוסית ואני יודע לעמוד ולא לאכול... הייתי 84 עשיתי דיאטה כאסחח עד ל 75 ומ 75 חיטוב ועכשיו אני 66-68
אבל אתמול ממש לא יכלתי..
פיזית אני לא יודע מה נפלל עלי פשוט לא יודע
אין אי אפשר להסביר את זההההה פשוט פתחתי את המקרר ואכלתי עוגה ואת האמת פעם ראשונה שאני עושה צ'יט ואני לא מרגיש חרא עם עצמי אחר כך.. בדרך כלל כשאני עושה צ'יט אחת לשבוע כמו שחן לוסטינג אמר לי אני מרגיש חרא רצח עם עצמי
הפעם לא כל כך כי אני הרגשתי שאני פשוט לא יכול לעצור את זה פיזית

Melamed
24-06-09, 16:10
זה בסדר אחי גוף האדם הוא לא רובוט..
למרות שאני לא נגעתי בצ'יט נראלי משהו כמו 8 חודשים(לא יודע אם להתגאות בזה או לא) פשוט אני עדיין בחששות ומרגיש חרא אחרי צ'יט, אבל אני זה סיפור יותר מורכב..
בקיצור זה בסדר תמשיך כמו שאתה יודע

Nitro Speed
24-06-09, 16:29
אתה מדבר שטויות אחי..
אם זה מה שאתה אומר, אז למה אתה לא עושה את זה?! הרי ככה, אתה יותר תהנה ויהיה לך יותר טעים ומגוון! אבל אתה לא עושה אתה זה, למה?
זה בולשיט, ולאכול דברים משמינים כאלה בחיטוב, זה מראה על בן-אדם שמן! שלא מסוגל לאכול אוכל בריא. זו דעתי, וזה נראה לי הגיוני ביותר, שוקולד, פיצות וכל הזיפט הזה מלא בחרא, שומן גרוע, פחממות לא מורכבות, פשוט זבל.
אבל אם אתה ונייטרו אומרים שזה בסדר, בואו תעשו את זה ותגידו לנו איך הולך..
ודן אחי, היומיים האלה לא פגעו בך אחי, לא נורא. תחזור מחר בכל הכוח, גם אם קשה תחשוב על המטרות! בהצלחה גבר!

מבחינת חיטוב-הרזייה
קלוריה=קלוריה,בין אם זה מג'אנק או מאוכל טבעי,זה לא משנה,אולי מבחינה בריאותית כן אבל מבחינת הרזייה לא.
תאכל במאזן שלילי אתה תרזה,תאכל בחיובי תשמין,וזה לא משנה אם זה יהיה מפירות וירקות או מג'אנק.
ומזה שומן "גרוע" מבחינתך?

Melamed
24-06-09, 16:32
Nitro אחלה של סיכום :p בדיוק מה שהתכוונתי רק מסוכם בצורה טובה יותר

ChonGo
24-06-09, 16:56
מבחינת חיטוב-הרזייה
קלוריה=קלוריה,בין אם זה מג'אנק או מאוכל טבעי,זה לא משנה,אולי מבחינה בריאותית כן אבל מבחינת הרזייה לא.
תאכל במאזן שלילי אתה תרזה,תאכל בחיובי תשמין,וזה לא משנה אם זה יהיה מפירות וירקות או מג'אנק.
ומזה שומן "גרוע" מבחינתך?

אין לי כוח אפילו להתווכח איתך, כי אתה ראש בקיר, סתם מזיין ת'שכל!
אז יאללה תתחיל לאכול ג'אנק ושוקולדים (אבל תיהיה במאזן שלילי) ונראה לאן תגיע!
עובדה שאף אחד, לא עושה את זה. קלוריה אולי שווה קלוריה, אבל שומן לא שווה לכל שומן..יש שומנים "טובים" ויש "רעים"..ועכשיו אל תתחיל לשאול אותי "מה זה שומן "גרוע" מבחינתך?" כי אתה יודע בדיוק!

Nitro Speed
24-06-09, 17:08
עובדה שאף אחד, לא עושה את זה. קלוריה אולי שווה קלוריה, אבל שומן לא שווה לכל שומן..יש שומנים "טובים" ויש "רעים"..ועכשיו אל תתחיל לשאול אותי "מה זה שומן "גרוע" מבחינתך?" כי אתה יודע בדיוק!
האמת שאני לא יודע מזה שומן גרוע בגלל זה שאלתי,אז בוא תסביר לי.
ואם אתה לא יודע וסתם זורק דברים לאוויר אז תגיד ככה,אל תתחיל ללכת סחור סחור סבבה?
בינינו אתה זה שהולך ראש בקיר

ChonGo
24-06-09, 17:10
לא אחי, אתה!
ויודע מה, אז אני "זורק דברים לאויר"..סבבה, אבל רוצה מאוד לראות אותך מתחיל לאכול שוקולדים וג'אנק, ועוד חודשיים לראות איך אתה תראה אחרי זה.

Nitro Speed
24-06-09, 17:12
לא אחי, אתה!
ויודע מה, אז אני "זורק דברים לאויר"..סבבה, אבל רוצה מאוד לראות אותך מתחיל לאכול שוקולדים וג'אנק, ועוד חודשיים לראות איך אתה תראה אחרי זה.

נראה לי יש לך בעיות עם הבנת הנקרא.בקטנה
ועדיין לא הסברת לי מזה שומן גרוע,מחכה להסבר,תודה.

ChonGo
24-06-09, 17:14
נראה לי יש לך בעיות עם הבנת הנקרא.בקטנה
ועדיין לא הסברת לי מזה שומן גרוע,מחכה להסבר,תודה.

שומן גרוע זה טרנס ורווי בסדר?! ובדיוק את זה יש בכל השטויות האלה שאתה מדבר (שוקולדים, מטוגנים, ג'אנק, פיצות)..ושומנים טובים זה אני מניח שאתה כן יודע.
ודרך אגב, יש מצב שיש בעיות בהבנת הנקרא....מב"ר xd

jonathan
24-06-09, 17:19
שומן גרוע זה טרנס ורווי בסדר?! ובדיוק את זה יש בכל השטויות האלה שאתה מדבר (שוקולדים, מטוגנים, ג'אנק, פיצות)..ושומנים טובים זה אני מניח שאתה כן יודע.
הוא לא גרוע.

Nitro Speed
24-06-09, 17:20

נתחיל מזה שלמשל במוצרים של מקדונלדס אין בכלל שומן טראנס.
שומן רווי יש בהרבה דברים חוץ מג'אנק,והוא נחוץ לגוף האדם
נסכם שמוצרים נוסח מקדונלד'ס הם לא הכי בריאים בעולם אבל גם לא יהרגו אותך,וכן אפשר לעשות חיטוב גם איתם

jonathan
24-06-09, 17:23
נתחיל מזה שלמשל במוצרים של מקדונלדס אין בכלל שומן טראנס.
שומן רווי יש בהרבה דברים חוץ מג'אנק,והוא נחוץ לגוף האדם
נסכם שמוצרים נוסח מקדונלד'ס הם לא הכי בריאים בעולם אבל גם לא יהרגו אותך,וכן אפשר לעשות חיטוב גם איתם
:ok::ok::ok::ok:.

Inter4Me
24-06-09, 17:28

הם לא עושים את זה, כי למישהו שבחיטוב יהיה יותר משתלם לאכול שני גביעי קוטג' ושתי פרוסות לחם במקום לאכול 100 גרם שוקולד, שתי הארוחות תורמות לגוף 500 קלוריות +-, אך הראשונה הרבה יותר משביעה, בגלל זה אנשים לא אוכלים שוקולד וג'אנק בחיטוב למרות שהם יכולים להרזות אם ישארו במאזן שלילי. השיקול פה הוא הרגשת השובע.

ChonGo
24-06-09, 17:30
בסדר, הבנתי. תודה על החידוש נייטרו..
בכל אופן, מצטער על הויכוח!

Melamed
24-06-09, 17:33
טל לפחות חידדנו לך נקודה קטנה :p
אבל כיף לריב איתך :):):):)

ChonGo
24-06-09, 17:40
טל לפחות חידדנו לך נקודה קטנה :p
אבל כיף לריב איתך :):):):)

חחחחחח לא היה פה שום ריב, אלא ויכוח קטן..
ואני מודה לנייטרו על זה שהוא הסביר יפה :Embarrassment:

Melamed
24-06-09, 17:43
חחח כן :p
תאמין לי עשר אתה קבל ח"ח

nani
24-06-09, 22:23
כןן אחי אני הכייי לא כוסיית ובאמתתת שיש לי את הכוחח רצוןן הזה בצורה הכי טובה שאפשר!
תקשיב אם הגעתי מ 84 ק"ג ל 66-68 כיום אז זה מראה עד כמה אני לא כוסית ואני יודע לעמוד ולא לאכול... הייתי 84 עשיתי דיאטה כאסחח עד ל 75 ומ 75 חיטוב ועכשיו אני 66-68
אבל אתמול ממש לא יכלתי..
פיזית אני לא יודע מה נפלל עלי פשוט לא יודע
אין אי אפשר להסביר את זההההה פשוט פתחתי את המקרר ואכלתי עוגה ואת האמת פעם ראשונה שאני עושה צ'יט ואני לא מרגיש חרא עם עצמי אחר כך.. בדרך כלל כשאני עושה צ'יט אחת לשבוע כמו שחן לוסטינג אמר לי אני מרגיש חרא רצח עם עצמי
הפעם לא כל כך כי אני הרגשתי שאני פשוט לא יכול לעצור את זה פיזית

אחי זאת הטעות שלך^^ לא לעשות צי'טים !!!

אחי זה שומר עליך שפוי, אחרי הכל אנחנו לא רובוטים . תן לעצמך פעם בשבוע ארוחה של פאקין שוקולדים קוראסונים , לא יודע כל מה שעושה לך טוב.
ככה אתה לא תגיע למצב כזה של להישבר ולפרק פאקין מקרר .!!!!!

תתפנק אחי .... אבל רק פעם בשבוע ....

עוד יומים אני הולך לפרק שני חבילות של bueno לבן, אחד שחור וכמה קורסונים טובים.
ואז אני יגיד אחחחחחחחח...

ככה אני נישאר שפוי^^

DanD
24-06-09, 22:26

אחי זה שומר עליך שפוי, אחרי הכל אנחנו לא רובוטים . תן לעצמך פעם בשבוע ארוחה של פאקין שוקולדים קוראסונים , לא יודע כל מה שעושה לך טוב.

חחח ככה הייתי עושה עד לא מזמן אבל עכשיו אני עובר לתפריט העמסה רגיל
עשיתי התערבות עם ידידה שלי שמי שעושה צ'יט ראשון צריך לשתות ביצה חיה!
חח אז עכשיו כל פעם שיבוא לי אני יחשוב על הביצה שאני יצטרך לשתות אחר כך ואני בטוח שזה יעזור לי לא לאכול את זה

Big_Hand
24-06-09, 22:34

ככה אני נישאר שפוי^^

מסכים.
אני פעם בחודש (הסבר בהמשך) עושה צ'יט של חלבה עם פולי קקאו שלמה (2200 קלוריות)
כי פעם בחודש יש תוכנית שאני מעוד אוהב, והתחביב שלי זה לראות טלויזיה עם מאכל טוב.