PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשר לעירבוב אבקות

gogomomo
10-02-07, 14:10
שלום לכם אני דיי חדש בקטע של האימונים אבל תמיד הייתה לי בעייה להשמין או אם מסת שריר יש לציין שאני שחיף דיי רציני....
עכשו אני רוצה לקחת את קריאטין אקסטרים....
וגם את אבקת חלבון Optimum Whey 100%....
השאלה אם זה יהיה טוב בשבילי...
אני גובה 189 ושוקל 76....
יש לציין שאין לי תפריט לא לעלייה או לחיטוב...כי אני רק חודשיים בחדר כושר...

תודה מראש לעוזרים....

Arielp
10-02-07, 14:15
1. קריאטין ואבקות חלבון בדרך כלל הולכים טוב ביחד, אבל הם למטרות שונות.
הקריאטין הוא לא תוסף חובה לעומת אבקת חלבון שאם אתה מתקשה לעמוד באכילת מס' מסויים של חלבונים ליום תוסף זה הוא מומלץ.

2. אם אתה באמת רוצה לעלות במשקל עליך להתייעץ עם מומחה בתזונה בקשר לתפריט או שתקרא מאמרים באתר ותבנה לעצמך. כי בלי תפריט מסודר וכמות קלוריות\חלבונים\פחמימות\שומנים מוגדרת ליום, רוב הסיכויים שלא תעלה משמעותית וסתם תקרע את התחת במכון לחינם.

gogomomo
10-02-07, 14:24
אני לא רוצה לעלות במשקל באופן קצוני פשוט אני רוצה עוד 4 ק"ג נטו של מסת שריר וממה שקראתי באתר הקריאטין עושה את העבודה אני יסביר לך גם את הפחד אני מפחד לעלות יותר מיידי במשקל גם...
כי אני לא רוצה גוף מנופח אני גוף יפה לא מנופח...

gman
10-02-07, 14:25
בלי תזונה שום דבר לא יעזור לך...

Arielp
10-02-07, 14:46
אחי על הגובה שלך 4 ק"ג לא יהיו משמעותיים עדיין לא יראו מסה. אמנם האפקט של הקריאטין הוא בתקופת השימוש, הוא סופח נוזלים לשריר שלך ומנפח אותו ובעצם נותן לך יותר כוח מתפרץ, ככה שמסת השריר שלך תגדל. ולאחר השימוש ספיחות הנוזלים בשריר תקטן והשריר יחזור להיות כמו בעבר.

אבקת החלבון נותנת יותר אפקט ליותר זמן.

Nadav19
10-02-07, 14:48
אבקת החלבון נותנת יותר אפקט ליותר זמן.

אבקת החלבון לא יוצרת אפקט.

הקריאטין לעומת זאת סופח נוזלים ויוצר אפקט.
אבל חלבון לא נותן אפקט.. השריר צריך חלבון על מנת לגדול - האבקה עוזרת להשלים מכסה יומית.

Arielp
10-02-07, 15:01
לא התכוונתי לאפקט, התכוונתי לתוצאות... יענו שיש אנשים שהקריאטין בקושי ישפיע עליהם, לעומת אבקת חלבון שזה פשוט חלבונים שהולכים לשרירים במקום לאכול קופסת טונה למשל... חלבונים זה מרכיב הרבה יותר משפיע על השריר מאשר הקריאטין.

gogomomo
10-02-07, 19:10
אז רגע זה טוב לקחת את שניהם??
והתפריט חשוב??? כי גם ככה אני לא יכול להשמין יש לי חילוף חומרים מהיר?

maya
10-02-07, 19:22
בלי תפריט מסודר האבקת חלבון לא תיתן לך כלום האבקה זב כמו אוכל רק יותר נוח ונגיש אחרי אימון או שלא רעבים אבל רק עם זה לא תראה תוצאות חייבים תפריט שיכלול את כול אבות המזון לפי דרישת הגוף

Arielp
10-02-07, 19:39
אז רגע זה טוב לקחת את שניהם??
והתפריט חשוב??? כי גם ככה אני לא יכול להשמין יש לי חילוף חומרים מהיר?

אם אתה מתלבט מה לקנות, תקנה דבר ראשון אבקת חלבון.
אם יש לך עוד כסף מיותר תקנה קריאטין.
אני עכשיו מוכר את שלי(קריאטין אקסטרים) בקושי השתמשתי בו וזה במחיר טוב אם אתה רוצה דבר איתי.