PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך בדחיפות עצות לפיתוח גוף בבית.

oz123
28-06-09, 13:09
שלום,אני עוז ואני בן 16 ובחיים לא התאמנתי בקושי לשיעורי ספורט אני הולך וגם כשאני הולך אני מזלזל..
טוב אני לא רוצה "לחפור" לכם אבל אני החלטתי שאני רוצה לתפוס את עצמי בידיים ולהתחיל לפתח גוף, בגלל שאני כל-כך בור בכל הקשור לנושא הזה אני השמח לכמה טיפים למצב שלי (להגיע לתוצאות טובות ריבועים וכ'ו).

לא הצלחתי לעלות תמונות שלי אבל אני מקווה שלפי הנתונים הבאים תוכלו לעזור לי,אם זה ממש קשה להבין את המצב ללא התמונות אז אני אשתדל לפתוח אשכול נוסף עם תמונות.

כמה פרטים עליי:
גובה:1.80
משקל:60 ק"ג
אחוזי שומן:אין לי מושג,אבל מה שבטוח לא הרבה.
מטרה:פיתוח גוף,ריבועים,חזה ושרירי ידיים.
קוטר היד: ממש רזה

hanna666
28-06-09, 13:14
שלום,אני עוז ואני בן 16 ובחיים לא התאמנתי בקושי לשיעורי ספורט אני הולך וגם כשאני הולך אני מזלזל..
טוב אני לא רוצה "לחפור" לכם אבל אני החלטתי שאני רוצה לתפוס את עצמי בידיים ולהתחיל לפתח גוף, בגלל שאני כל-כך בור בכל הקשור לנושא הזה אני השמח לכמה טיפים למצב שלי (להגיע לתוצאות טובות ריבועים וכ'ו).

לא הצלחתי לעלות תמונות שלי אבל אני מקווה שלפי הנתונים הבאים תוכלו לעזור לי,אם זה ממש קשה להבין את המצב ללא התמונות אז אני אשתדל לפתוח אשכול נוסף עם תמונות.

כמה פרטים עליי:
מטרה:פיתוח גוף,ריבועים,חזה ושרירי ידיים.קוטר היד: ממש רזה
ואיך זה קשר לפיתוח גוף תחרותי ?

מה עם רגליים גב ושכל ?
לעניין תעבור על המדריכים לעליה במסה אם יש שאלה נשמח לעזור

oz123
28-06-09, 13:19
אז איפה לכתוב את ההודעה הזאת בדיוק?
(אני חדש פה אם לא שמת לב)

רועי ב.א
28-06-09, 13:20
ואיך זה קשר לפיתוח גוף תחרותי ?

מה עם רגליים גב ושכל ?
לעניין תעבור על המדריכים לעליה במסה אם יש שאלה נשמח לעזור

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
זה לא הפורום אבל בכל זאת קח כמה טיפים :
א. תתחיל לאכול
ב. תתחיל להתאמן
ג. תתחיל לישון

ועכשיו יותר בפירוט תאכל חלבון 2.5 פר קילו בגוף תתחיל לטחון את כל המקרר תתאמן חזק תישן טוב אם קשה לך לאכול תבלע גיינר עדיין קשה?תאכל מסטיקים בין ארוחות לא יודע מה ותטחן את כל המקרר זה הכי חשוב

hanna666
28-06-09, 13:21
א. תתחיל לאכול
ב. תתחיל להתאמן
ג. תתחיל לישון

ועכשיו יותר בפירוט תאכל חלבון 2.5 פר קילו בגוף תתחיל לטחון את כל המקרר תתאמן חזק תישן טוב אם קשה לך לאכול תבלע גיינר עדיין קשה?תאכל מסטיקים בין ארוחות לא יודע מה ותטחן את כל המקרר זה הכי חשוב

אבל שישאיר את המדפים:wub:

oz123
28-06-09, 13:33
א. תתחיל לאכול
ב. תתחיל להתאמן
ג. תתחיל לישון

כשכתבתי בור בכל הקשור לנושא הזה אז התכוונתי שאני לא מבין כלום,
מה זה אומר חלבון לא הבנתי ת'מושג הזה.
וגם מה זה בדיוק יעזור לי אם אני יטחן את המקרר אני לא רוצה להשמין אני רוצה לחטב.

hachem-01
28-06-09, 13:34

כמה פרטים עליי:
מטרה:פיתוח גוף,ריבועים,חזה ושרירי ידיים.
קוטר היד: ממש רזה
אחי תקשיב הכי טוב תפנה לאנשים שמוסמכים לתת לך תפריט תזונה ותוכנית אימונים שמתאימה לנתונים שלך תפנה לגיל גרנות הוא מומחה. הפרטים שלו נמצאים באתר ב "צרו קשר"

Max90kg
28-06-09, 13:39
א. תתחיל לאכול
ב. תתחיל להתאמן
ג. תתחיל לישון

2.5 גרם חלבון פר קילו? זה ממש הגזמה אלה אם אתה בחיטוב דל פחמימה או באנאבוליק דיאט.

אחי תקשיב הכי טוב תפנה לאנשים שמוסמכים לתת לך תפריט תזונה ותוכנית אימונים שמתאימה לנתונים שלך תפנה לגיל גרנות הוא מומחה. הפרטים שלו נמצאים באתר ב "צרו קשר"

בזבוז כסף

oz123
28-06-09, 13:40

אוקיי אחי תודה!

bigman10
28-06-09, 13:44
2.5 גרם חלבון פר קילו? זה ממש הגזמה אלה אם אתה בחיטוב דל פחמימה או באנאבוליק דיאט.

בזבוז כסף

למה בזבוז?
הבור הזה לא מבין כלום בפיתוח גו וגיל גרנות יוכל לעזור לו מצויין תראה בתמונות של השינויים
באתר ישראלבודי איזה שינויים עשו שם בזמן קצר מאוד יחסית למשל אור שרעבי או איך שקוראים לו:

http://israelbody.org/_uploads/imagesgallery/185or1.jpg

את השינוי הזה הוא עשה תוך שנתיים בלבד (לפחות ככה גיל גרנות אמר לי)

hachem-01
28-06-09, 13:44

בזבוז כסף

תגיד אתה חושב שהוא הבין אותך בכלל איך קבעת שזה בזבוז כסף להפך כולנו התחלנו אצל גיל ותאמין לי זה גרושים אבל חוסך זמן וחוץ מזה אך אפשר לקחת אחריות ולייעץ למישהו איך לאכול ואיך להתאמן כשבעצם אפלו לא ראית אותו . אבל הסוף הכל חוזר אליו שיעשה מה בראש שלו.

bigman10
28-06-09, 13:48
תגיד אתה חושב שהוא הבין אותך בכלל איך קבעת שזה בזבוז כסף להפך כולנו התחלנו אצל גיל ותאמין לי זה גרושים אבל חוסך זמן וחוץ מזה אך אפשר לקחת אחריות ולייעץ למישהו איך לאכול ואיך להתאמן כשבעצם אפלו לא ראית אותו . אבל הסוף הכל חוזר אליו שיעשה מה בראש שלו.

אפשר בגלל שתפריט הוא יכול לבנות לעצמו באינטרנט בקלי קלות אם הוא יקרא כמה מאמרים

ותוכנית אימונים הוא צריך להתאמן עם 4 סטים לשריר גדול ו-2 לקטן 3 פעמים בשבוע לא?

Max90kg
28-06-09, 14:03
אתה קורא כמה מאמרים ואתה מסודר. באמת שאין צורך להתייעץ עם מומחים, יש מלא ספרים ומאמרים באינטרנט עם כל המידע שצריך. כמובן שמומחים עברו קורסים אבל לדעתי אם אתה לא מתאמן לתחרות אין צורך להתייעץ איתם

hachem-01
28-06-09, 14:05
אפשר בגלל שתפריט הוא יכול לבנות לעצמו באינטרנט בקלי קלות אם הוא יקרא כמה מאמרים

ותוכנית אימונים הוא צריך להתאמן עם 4 סטים לשריר גדול ו-2 לקטן 3 פעמים בשבוע לא?
תאמין לי זה לא אותו דבר סמוך עלי בשביל להתחיל טוב צריך מישהו שמבין שייפגש איתו ויתחיל איתו תוכנית שמתאימה רק לו ...זו דעתי .אגב האשם זה השם שלי bigman

Mutant
28-06-09, 14:07
בזבוז כסף
אשכרה אתה יורק לכוס שאתה שותה ממנה

Max90kg
28-06-09, 14:09
אשכרה אתה יורק לכוס שאתה שותה ממנה
כמו שאמרו פה, אין שום קשר בין הפורום לחנות. ואף אחד לא יכול לבנות לי תוכנית שתעבוד עליי יותר ממני. רק אני יכול לפי שיטת נסיון וטעיה למצוא את מה שהכי יפתח אותי.

Dr. Muscle
28-06-09, 14:16
הנושא הזה נעול. הוא נמצא בפורום הלא נכון.
להבא, הקפד על הכללים .