PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך בדחיפות עצות לפיתוח גוף בבית.

oz123
28-06-09, 13:24
שלום,אני עוז ואני בן 16 ובחיים לא התאמנתי בקושי לשיעורי ספורט אני הולך וגם כשאני הולך אני מזלזל..
טוב אני לא רוצה "לחפור" לכם אבל אני החלטתי שאני רוצה לתפוס את עצמי בידיים ולהתחיל לפתח גוף, בגלל שאני כל-כך בור בכל הקשור לנושא הזה אני השמח לכמה טיפים למצב שלי (להגיע לתוצאות טובות ריבועים וכ'ו).

לא הצלחתי לעלות תמונות שלי אבל אני מקווה שלפי הנתונים הבאים תוכלו לעזור לי,אם זה ממש קשה להבין את המצב ללא התמונות אז אני אשתדל לפתוח אשכול נוסף עם תמונות.

כמה פרטים עליי:
גובה:1.80
משקל:60 ק"ג
אחוזי שומן:אין לי מושג,אבל מה שבטוח לא הרבה.
מטרה:פיתוח גוף,ריבועים,חזה ושרירי ידיים.
קוטר היד: ממש רזה

נ.ב אני לא בעד כל הכימיקלים והאפקות למיניהן אז אל תציעו לי אותם.

תודה רבה לעונים!!

hanna666
28-06-09, 13:29
שלום,אני עוז ואני בן 16 ובחיים לא התאמנתי בקושי לשיעורי ספורט אני הולך וגם כשאני הולך אני מזלזל..
טוב אני לא רוצה "לחפור" לכם אבל אני החלטתי שאני רוצה לתפוס את עצמי בידיים ולהתחיל לפתח גוף, בגלל שאני כל-כך בור בכל הקשור לנושא הזה אני השמח לכמה טיפים למצב שלי (להגיע לתוצאות טובות ריבועים וכ'ו).

לא הצלחתי לעלות תמונות שלי אבל אני מקווה שלפי הנתונים הבאים תוכלו לעזור לי,אם זה ממש קשה להבין את המצב ללא התמונות אז אני אשתדל לפתוח אשכול נוסף עם תמונות.

כמה פרטים עליי:
גובה:1.80
משקל:60 ק"ג
אחוזי שומן:אין לי מושג,אבל מה שבטוח לא הרבה.
מטרה:פיתוח גוף,ריבועים,חזה ושרירי ידיים.
קוטר היד: ממש רזה

נ.ב אני לא בעד כל הכימיקלים והאפקות למיניהן אז אל תציעו לי אותם.תודה רבה לעונים!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
http://mybrecha.com/image/a31.jpg

אבל למה לא לקחת אפקות זה טוב האפקות האלה זה יכול להאפקות אותך לעשות לך אפקותים

רועי ב.א
28-06-09, 13:43
טוב אז בוא נשבור לך אחד ולתמיד את הזיוני מוח האלה (לגבי האפקות והכימיקלים והלא רוצה להשמין)

כדי לעלות במסה אתה צריך להתחיל לאכול
כי בלי אוכל אי אפשר לגדול
אתה צריך להכניס דברים עם ערכים תזונתיים טובים אתה צריך פחיממות מורכבות פחמימות פשוטות רק אחרי אימון הרבה חלבון הרבה שומן (לא רווי אתה צריך שומן איכותי )

האבקות (כותבים אבקות אחי) הם בדיוק כמו טונה דגים בשר חלב גבינה רק שקל יותר לצרוך חלבון מהם זה לא מנפח אותך או משהו פשוט קל יותר לצרוך חלבון מזה

ולגבי הכימיקלים (אתה מתכוון לסטרואיאידים)
זה כל אחד עושה תהחלטה שלו בגיל 21 ככה כי עד אז זה לא עוזר הרבה
אבל שתדע שאם משתמשים נכון ויודעים להשתמש אז הנזקים מצטמצטצים