PDA

צפה בגרסא המלאה : הטור האישי שלי על סטאס שיתפרסם ביום שישי בעיתון שאני עורך

ניגרי ענק
30-06-09, 20:48
זהו טור העורך שיתפרסם ביום שישי בעיתון "אינדקס העמק והגליל", עדיין לפני שכתוב סופי, כתבתי אותו בהרבה עצבים על כמה עורכי מדורי ספורט אפסים שאני עוד אתחשבן איתם בעתיד, והאמינו לי שתהייה לי הזדמנות.
אז יכול להיות שלא יצא הכי "נקי" מבחינה טקסטואלית, אבל מצד שני הטור בא מכל הלב.
בעמוד הפותח של העיתון תתפרסם תמונה גדולה וצבעונית של סטאס, ומתחתיה הטור, לעיונכם חברים (למי שיש סבלנות).

תסתכלו על התמונה הזאת. הסתכלתם כבר, בעצם. גם אם אתם לא קוראים את הטור הזה, גם אם אתם לא קוראים את העיתון, גם אם דפדפתם בנחישות בעקבותיה של אחת מכתבות השער, אתם עצרתם לשנייה אחת להסתכל על התמונה. חלקכם הגבתם בקנאה, חלקכם פרגנתם. היו מביניכם גם מי שעיוותו את הפנים בגועל, והיו כאלה שאמרו שזה חלום, במקרה כזה מדובר גם בגברים וגם בנשים אגב.
הבחור הזה הוא סטאס סטרוזברג, והוא חבר שלי. עד כאן הגילוי הנאות.
בשבוע שעבר חזר סטאס מתחרות "מר עולם" בסלובקיה. הוא לקח שם את המקום השני. המבט הבטוח בעצמו שאתם רואים בתמונה, השאגה האימתנית, הכוח העצום שהוא משדר, כל זה לא מעיד על מצבו הנפשי והפיזי של הספורטאי הנפלא הזה ברגעים בהם הצטלם.
על מנת להגיע להישג כזה, כדי להביא את עצמך לרמה של 4 אחוז שומן בגוף, נדרשת משמעת לא אנושית. נדרשת הקרבה גופנית, נפשית. נדרש הרבה כסף.
מבלי להיכנס לפרטי פרטים ולייגע אתכם בתפריט הנוראי שהיה מנת חלקו של הבחור בחודשים האחרונים, אולי זה מספיק לספר שבמשך חצי שנה הבנאדם לא אכל ארוחה טובה אחת. הוא היה רעב כמו כלב. הוא התאמן פעמיים ביום. ארבעה ימים לפני התחרות החל לדלל את המים שהרשה לעצמו לשתות, עד שביומיים האחרונים לא שתה כמעט בכלל.
כשחזר מסלובקיה עם הישגו המופלא לא ביקש לעצמו דבר. סטאס בחור צנוע, וריאלי. ידע שהעיתונים יתעלמו. מי מכיר אותו בכלל? לעומת זאת למדורי הספורט נורא דחוף לספר לכם שרוני גפני עוזב את מכבי חיפה. אנשים, אני בכוונה לא אומר ספורטאים, שכל קשר ביניהם לכדורגל הוא לא קיים, כאלה שבליגה הבלגית החמישית לא היו מתקבלים כקונוסים באימונים, הם הלחם החמאה והמיונז של קובעי המדיניות בתקשורת הספורט. אנשים שמימיהם לא ידעו מה זה סבל או מאמץ אמיתי כדי להגיע להישג, אין להם מושג מהי דבקות במטרה, או כיצד מתרגמים את המילה הקרבה. אנשים שמרוויחים משכורות מנופחות תמורת כלום, שמבלים, שותים, מהמרים, ומעשנים לפני משחקים.
מבחינת מדורי הספורט, אין עוד מלבדם. לסטאס אין מקום, למרות שעובדה שהסתכלתם בתמונה, למרות שהיה לכם מה להגיד, ולא משנה מה: הרי יצאה מכם תגובה כלשהי כאשר התמונה הזאת הגיחה אליכם מתוך העיתון. אף על פי שדגל ישראל התנוסס בסלובקיה, למרות שקהילה קטנה ומחתרתית הצליחה להוציא מתוכה בחור שעשה בית ספר לכאלה שמגיעים ממעצמות ספורט. אפילו שלרובכם השם רוני גפני לא אומר כלום – אתם תקבלו את רוני גפני. הוא עוזב את מכבי חיפה, כבר אמרתי? במדור הברנז'ה של אתר nrg מבית מעריב פורסמה השבוע ידיעה מצוינת על המספרים האמיתיים מאחורי הפיקציה שנקראת כדורגל ישראלי. המשחק המרכזי של המחזור עשה השנה 6.5 אחוזי רייטינג. רק בשביל לקבל פרופורציות, משחק גמר ליגת האלופות רשם 32 אחוז. זה אומר שאנשים אוהבים כדורגל אבל הם מתחילים להפנים שמה שמשוחק (?) כאן זה לא כדורגל. הערוצים המרכזיים לא רוצים לשדר את הדבר הזה גם בחינם. לטענתם, כך מצוטט גורם בכיר בתעשייה בכתבה, "מדובר בסחורה מקולקלת".
כאמור הציבור מתרגל בהדרגה למציאות, ומבין את הבלוף, אבל למרבה הצער זה לא קורה במדורי הספורט. שם המשיכו לפמפם לכם על הבטלנים המיליונרים מהעאלק כדורגל. הם לא מצאו לסטאס אפילו אינץ' אחד, ואלוהים יודע שהוא זקוק לקצת יותר מזה עם ה 120 קילו שלו. מזל מסוים יש לסגן מר עולם שהוא מכיר מישהו שיודע לעשות כמה טלפונים לעיתונאים, ועוד יותר מזל יש לאותו מישהו, בגלל קשריו הטובים עם הדוברת הנמרצת של עיריית טבריה שני ישראלי - שכמו תמיד שמחה לעזור. בזכות החבירה הזאת, הצלחנו להכניס איכשהו כתבה מכובדת ב"ידיעות הדרום", מבית "ידיעות תקשורת". לדעתי יצא פצצה. כל השאר העדיפו לכתוב על רוני גפני.

lironsD
30-06-09, 20:54
חח נחמד :)

arbel2
30-06-09, 20:57
יצאת תותח עולם אביב
באמת שאני גאה בך על מה שאתה עושה בשביל סטאס

jfolk
30-06-09, 20:58
כל הכבוד לך ניגרי

hanna666
30-06-09, 21:00
כל הכבוד :d

ניגרי ענק
30-06-09, 21:02
יצאת תותח עולם אביב
באמת שאני גאה בך על מה שאתה עושה בשביל סטאס

מבחינתי זה מובן מאליו, אני פשוט כל כך כועס על סדר העדיפויות המטומטם בתקשורת, וכמה אנשים אכזבו אותי אישית.
לא ביקשתי מהם שום טובה: יש פה סיפור עיתונאי לגיטימי שמעניין אנשים, הוא ראוי להיכנס ובגדול לכל עיתון ולכל אתר.
אבל המטומטמים ההם שעורכים את מדורי הספורט חושבים שהם חכמים גדולים ורובם חשבו שעדיף לכתוב על משה ביטון מבני יהודה.
אבל זה בסדר, בתקשורת המעגלים מאוד מצומצמים...כשהם יצטרכו ממני משהו אני אשלח אותם לצוד נמלים.

amir717
30-06-09, 21:05
כול הכבוד לך ניגרי אתה באמת בחור זהב

ruhl
30-06-09, 21:06
נכנסת חזק בכדורגל,לאנשים נראה לי יהיה קשה לקבל את זה

בר728
30-06-09, 21:09
כתבה יפה ניגרי
מוזר שהוא לא קיבל שום מקום בשום עיתון בכל זאת הישג יפה

ניגרי ענק
30-06-09, 21:10
נכנסת חזק בכדורגל,לאנשים נראה לי יהיה קשה לקבל את זה

כדורגל עאלק.
תפסיק עם התמימות עובדים עליך, זה לא כדורגל.
העלובים האלה לא יכולים להתקבל לליגה שישית בבלגיה.
הגיע זמן שאנשים יתעוררו, מספיק עם הבלוף הזה.
צריך להכריז על הגועל נפש הזה כליגה חובבנית ולהגביל לשכר מינימום של 4000 שקל, גם זה הרבה בשבילם.
תתפלא, רובם ישחקו עבור סכום כזה.
פשוט לא תהייה להם ברירה.

gilsXM
30-06-09, 21:21
ואני רק רוצה להדגיש שמצב הכדורגל בבלגיה על הפנים גם בליגות העליונות.
ואביב אחלה כתבה, יפה מאוד מה שאתה עושה לסטס ולספורט בכלל!

ניגרי ענק
30-06-09, 21:28
ואני רק רוצה להדגיש שמצב הכדורגל בבלגיה על הפנים גם בליגות העליונות.
ואביב אחלה כתבה, יפה מאוד מה שאתה עושה לסטס ולספורט בכלל!

על הפנים ועדיין טוב במיליארד דרגות מהחרא שיש כאן.
תראה את הפרסומת של אייל וחיים, פעם היו פה שחקנים.
מה שיש עכשיו זה גרוע מגועל נפש, הם מחליאים אותי, פרזיטים, בטלנים.
צריך להרוס הכל, להכריז על ליגה חובבנית ל 15 שנה, אולי עד אז יגדל פה דור נורמאלי שיהיה שווה לשלם לו.
מי שטוב שייצא לאירופה, אולי לפחות נבחרת תהייה לנו כי יש כשרונות, אבל הם נדבקים במנטאליות הרקובה שכאן, ובשביל מה לעבוד אם מרוויחים מאות אלפי דולרים על כלום.

The-One
30-06-09, 21:36
למה לא עושים עליו כתבה בחדשות או בעיתון יותר רציני כמו ידיעות אחרונות/מעריב
בכל זאת סגן מר עולם! לא מבין.

or 17
30-06-09, 21:37
פשש אביב,אתה מפתיעה אותי,ידעתי שיש לך כישרון בכתיבה,אבל ממש היה נחמד ליקרוא את זה ,אהבתי את המישפים על הכדורגל רחוב שלנו פה,ויש דברים יותר יפים מזה כמו פיתוח גוף,לדעתי לא רק שאתה עושה את שזה לסטס,זה טוב ומעולה לכול מי שאוהב ומאריך את הספורט ושואף להגיע להשגים תחריות או חובבנים,זה לא חשוב,הכתבה שלך ממש יפה,כול הכבוד חבר.

ניגרי ענק
30-06-09, 21:38

מה פתאום, צריך לכתוב על ברוך דגו הוא שחקן נהדר, ריאל וברצלונה רבו עליו בחודש האחרון חבל על הזמן.
בסוף הוא נשאר באשדוד אבל זה מבחירה.
מאור בוזגלו בכלל נתן עונה מדהימה, כמה קרנות הוא הרים, ממש כריסטיאנו הישראלי.

amir717
30-06-09, 21:46

אני זוכר ישבתי ראיתי חדשות והיה כתבה על כמה ישראלים שניצחו בתחרות שח''מט
עכשיו הכתבים באו עד לשדה תעופה לפגוש אותם.
לא שאני מזלזל בשחקני שח''מט אבל הם נהנים לשחק זה התחביב שלהם.
למרות זאות סטס סבל לעשות חיטוב עד ל %4 שומן והוא הקריב את עצמו לספורט.
אני חושב שמגיעה לסטס קצת יותר יחס

Locke
30-06-09, 21:46
תשמע זה ברור שאתה צודק במיליון אחוז.
אח שלי משחק בנוער של הפועל חיפה כדורגל, אני אפילו לא קורא לזה "ספורט" פה בארץ, זה פשוט עלוב, הם לא עושים כלום, יוצאים עד 4 לפנות בוקר, אוכלים מה שבראש שלהם, הם עושים לך טובה שהם רצים קילומטר אחד, האימון שלהם זה בכלל לא אימון, מה בודיבילדר עושה בשבוע, הם לא עושים בשנה.

מה שעצוב אבל שככה זה ישאר, מדינה מפגרת מה לעשות, תמיד הכדורגל יהיה בspotlight, למרות שבזמן האחרון הכדורסל קצת דחף אותו הצידה.

hypertrophy
30-06-09, 21:50
כל הכבוד ניגרי....ברוך השם שיש לנו מישהו כמוך בתחום

ושוב.... :) כל הכבוד לסטס

ניגרי ענק
30-06-09, 21:50
תשמע זה ברור שאתה צודק במיליון אחוז.
אח שלי משחק בנוער של הפועל חיפה כדורגל, אני אפילו לא קורא לזה "ספורט" פה בארץ, זה פשוט עלוב, הם לא עושים כלום, יוצאים עד 4 לפנות בוקר, אוכלים מה שבראש שלהם, הם עושים לך טובה שהם רצים קילומטר אחד, האימון שלהם זה בכלל לא אימון, מה בודיבילדר עושה בשבוע, הם לא עושים בשנה.

מה שעצוב אבל שככה זה ישאר, מדינה מפגרת מה לעשות, תמיד הכדורגל יהיה בspotlight, למרות שבזמן האחרון הכדורסל קצת דחף אותו הצידה.

6 אחוז רייטינג ואפס התעניינות מצד ערוצי הטלוויזיה זה אומר שמשהו משתנה.
שים לב שחלק מהאוכלי חינם כבר הסכימו, הפלא ופלא לוותר על 30 וגם 50 אחוז בשכר, פשוט כי אין להם ברירה.
הפתרון הוא לתת להם שכר מינימום, ואז מי שבאמת טוב יקבל פצצה לפרצוף ויבין שצריך לצאת לחו"ל.
תראה את ברדה איך הוא נראה אחרי כמה שנים בבלגיה, רק בלגיה, הוא שחקן אחר לגמרי.
אחד כמו שכטר אחד כמו ברוכיאן הם היו צריכים היום להיות 200 רמות יותר טובים אם רק היו יוצאים לעבוד בחוץ ולא משחקים בלגו כאן.

Locke
30-06-09, 22:06
תשמע גם אבא שלי היה שחקן ברוסיה בטורפדו מוסקבה, גם הוא אומר שההבדל בין פה לשם זה שמים בארץ, והוא עוד שיחק לפני עשרות שנים, פה שיש מתקנים בהרבה יותר מתקדמים, ויותר כסף, הרמה פי 20 יותר נמוכה, זה פשוט המנטליות של הספורטאים.

הא ואם לא רשמתי את זה עד עכשיו, אז באמת כל הכבוד לסטס, הביא הרבה כבוד:cool:

BambaBuilder
30-06-09, 22:23
כל הכבוד!

מקווה שזה יעזור לקבל התחום הזה.

Yoshi-Moto
30-06-09, 22:46
אביב אתה מלך.
באמת מעריך אותך ותופס ממך, בלי שום קשר לכתבה.

ruhl
30-06-09, 22:50
כדורגל עאלק.
תפסיק עם התמימות עובדים עליך, זה לא כדורגל.
העלובים האלה לא יכולים להתקבל לליגה שישית בבלגיה.
הגיע זמן שאנשים יתעוררו, מספיק עם הבלוף הזה.
צריך להכריז על הגועל נפש הזה כליגה חובבנית ולהגביל לשכר מינימום של 4000 שקל, גם זה הרבה בשבילם.
תתפלא, רובם ישחקו עבור סכום כזה.
פשוט לא תהייה להם ברירה.
כעקרון אתה צודק אבל זה מה שיש בארץ ואין הרבה מה לעשות עם זה,כדורגל הוא משחק האהוב והנצפה בעולם .
ככל חרא שהוא לא יהיה כאן בארץ עדיין העיתנינות בו תיהיה מאוד גדולה...
אתה לא יכול להשוות כדורגל לפיתוח גוף ,פיתוח גוף מעניין רק את אלו שמתאמנים ועוסקים בזה כדורגל זה תרבות...
הלוואי ומתישהו גם פיתוח גוף יהפוך לתרבות.אבל שוב לא משנה איזה חרא הכדורגל כאן הוא עדיין ישאר הספורט הדומיננטי.

ניגרי ענק
30-06-09, 23:04
כעקרון אתה צודק אבל זה מה שיש בארץ ואין הרבה מה לעשות עם זה,כדורגל הוא משחק האהוב והנצפה בעולם .
ככל חרא שהוא לא יהיה כאן בארץ עדיין העיתנינות בו תיהיה מאוד גדולה...
אתה לא יכול להשוות כדורגל לפיתוח גוף ,פיתוח גוף מעניין רק את אלו שמתאמנים ועוסקים בזה כדורגל זה תרבות...
הלוואי ומתישהו גם פיתוח גוף יהפוך לתרבות.אבל שוב לא משנה איזה חרא הכדורגל כאן הוא עדיין ישאר הספורט הדומיננטי.

אני לא משווה, גם אני אוהב כדורגל, ואני לא תמים, ברור שבאדיבילדינג תמיד יהיה בשוליים, זה אגב בסדר גמור. טוב לי להיות בשוליים מהרבה בחינות, אבל כן צריך שיהיו פרופורציות.
כשליגת כדורגל משוחקת ברמה של פחות ממתנ"ס לגימלאים צריך להפחית את רמת החשיפה של החולירות האלה, האוכלי חינם, הכרוכיות, המגעילים את הנשמה.
לא יתכן שיכתבו כל כך הרב על כלום.
יודע מה, תן לי עיתון שלם על ליאו מסי וכריסטיאנו וקאקא, לא תשמע ממני מילה כי זה כדורגל אמיתי.
אבל רוני גפני רוני גפני??!!
וחוץ מזה אדם שזוכה בסגן מר עולם ראוי לחשיפה, לפחות כיתוב תמונה לפחות משהו, והאמן לי שאף אחד לא עושה לו טובה, אי צופה מאות תגובות על הטור הזה לאחר שיפורסם, שמעתי שהיו הדים מצויינים לכתבה שפורסמה בידיעות תקשורת.
תמצא לי בנאדם אחד שלא עוצר שנייה לראות את הדף כאשר הוא נתקל בדבר מרהיב כזה.
אבל במקום זה כותבים ששטראובר לא סגר עדיין במכבי תל אביב.
אה, בעצם זה היה איתות אחרון לברצלונה לקפוץ על המציאה: קדימה חברים שטראובר פנוי למי אתם מחכים?

Yoshi-Moto
30-06-09, 23:04
כדי לשפר את הכדורגל, זה בראש ובראשונה בחינוך.

כשטל בן חיים עבר לבולטון דני ענבר הלך לראיין אותו, הוא הסביר שההבדלים בין שם לפה הם שמיים וארץ.
2-3 אימונים ביום, במקום להתעורר ב11 ולהגיע למגרש ב13:00 כמו בארץ, הוא היה צריך להגיע למגרש ב7 בבוקר. ועוד בהמשך היום יש עוד אימון.

בגלל זה מזמנים לנבחרת ליגיונרים(שחקני חוץ) למרות שבחו"ל הם רק יושבים על הספסל.
הם עדיין עדיפים על שחקנים פעילים בארץ.

LoveToBe
30-06-09, 23:05
יצאת תותח רצח אחי!
כל הכבוד לך גבר=]!

ניגרי ענק
30-06-09, 23:07
כדי לשפר את הכדורגל, זה בראש ובראשונה בחינוך.

כשטל בן חיים עבר לבולטון דני ענבר הלך לראיין אותו, הוא הסביר שההבדלים בין שם לפה הם שמיים וארץ.
2-3 אימונים ביום, במקום להתעורר ב11 ולהגיע למגרש ב13:00 כמו בארץ, הוא היה צריך להגיע למגרש ב7 בבוקר. ועוד בהמשך היום יש עוד אימון.

בגלל זה מזמנים לנבחרת ליגיונרים(שחקני חוץ) למרות שבחו"ל הם רק יושבים על הספסל.
הם עדיין עדיפים על שחקנים פעילים בארץ.

כדי לשפר צריך לעשות דבר פשוט: קרטל של משכורת מינימום.
האמן לי זה יפתור הכל.

Yoshi-Moto
30-06-09, 23:16
:):):):) אני לא זוכר איזו קבוצה זה הייתה, אבל לפני כמה שנים(לא יותר משנתיים-שלוש) הייתה כתבה על אחת הקבוצות בליגה, שקיבלה עונש ריצה רבע שעה סביב המגרש.
באותה כתבה היו מצורפים ציטוטים של השחקנים "הרסו לנו את הרגליים"
אני אחפש את זה עוד מעט.

eden.B.
30-06-09, 23:35
כל מילה=זהב אין יותר מה להוסיף.
כל הכדורגלנים האלה שיושבים כל היום בבית וממזיזים תתחת שלהם פעם ביום-יומיים לאימון כשהם מקבלים משכורת עתק לעומת באדיבילדרי שקורעים את עצמם כל השנה והם נותנים מעצמם לא שעה לא שעתיים אפילו לא 5 שעות אלא 24 שעות ביממה בשביל הספורט בין אם זה האוכל, האימנוים הארוכים, הסבל שהם עוברים לפני תחרות, ואפילו השינה שלהם!!

Tony Montana
30-06-09, 23:57
מסכים איתך. ההתמדה פה בארץ היה פשוט זוועה ורואים את זה. דוגמא לספורטאי שבאמת נותן את כולו בשביל הענף בו הוא עוסק הוא כספי ותראו איפה הוא כרגע. עזבו את הפירסום, קחו דוגמא על ההימורים בארץ, רוב המשאבים מגיעים לכדורגל המסריח שלנו במקום להשקיע בתשתיות ומאמנים רציניים מחו"ל שיגיעו ויקדמו ענפים שבהם כן יש סיכוי.
דיי לכדורגל ההישראלי המסריח!

SaharKazes
01-07-09, 00:10
כמה שזה נכון וכמה שזה עצוב..
מעולה מעולה! כתבה מעולה כל הכבוד..

(ד"א כל הכבוד לסטאס!!)

arik11221
01-07-09, 00:32
אחלה כתבה אחי כדורגל זהו הספורט הפופולרי והאהוב והמעניין ביותר בכול העולם ואין מה לעשות אים זה זה גם ישאר כך , הבעיה איתו שעצם היותו כול כך פופולרי ואהוב כול שאר סוגיי הספורט האחרים נידחקים לפינה ובימיוחד פיתוח הגוף וחבל כי ספורטאי כמו סטס שזוכה בכזה תואר ועוד בעולם ראוי בהחלט לקצת יותר פירסום מאיזה מילה או שתיים באיזה עיתון מקומי...

Elevation
01-07-09, 00:43
אביב אתה רוצה מספר של העורכת של חדשות 1 או 2? תבנה אייטם איכותי (אתה עיתונאי וזה לא אמור להיות לך מסובך) ונראה מה נוכל לעשות.

Dr. Muscle
01-07-09, 01:13
קודם כל , כל הכבוד על המחשבה הנאה וכל עזרה לסטאס זה מעולה מבחינתנו כי באמת שמגיעה לו כל ההערכה בעולם.

דבר שני שהוא קצת מוזר לי הוא שאתה מאמין בדבקות שסדר העדיפויות הציבורי נקבע על ידי התקשורת, ואילו דעת הקהל נגזרת ממנה באופן בלעדי. יש יחסי תגמול כלשהם בין התקשורת והציבור, שניהם יחדיו קובעים את סדר היום הציבורי. התקשורת מתעלמת באופן בוטה מהספורט הזה, אבל הציבור של חובבי הספורט הזה הוא מזערי והקהל (או הקהל חובב הספורט) פשוט נגעל, משועמם ונחרד מהספורט שאנחנו אוהבים. אז, במידה רבה של פסימיות, אני חושב שבאדיבילדינג לעולם לא יעלה לסדר היום הציבורי בישראל בהקשר שאיננו אלי-האנה-העלים-מס-מכר-סטרואידים או ערבי-ענק-נשכר-להרביץ-לידוענים-על-ידי-דודו-טופז. לכן הספורט הזה גם יתקשה למצוא ספונסרים (למעט חברות שמעורבות ישירות בספורט) . זו דעתי הענווה.

Dark_Muse
01-07-09, 02:46
אני לא חושב שבארצות הברית באדיבילדינג זה כזה ספורט פופלארי כמו פוטבול, אז מה הקטע?
אנשים אוהבים לראות תחרות בין סמלים שהם אוהדים. נכון שהמצב בארץ הוא קטסטרופלי בכדורגל אבל זה משהו שונה לחלוטין מסוג של מופע דוגמנות של אדם אינדיבידואלי.
אנשים יכולים להתרשם אבל בסופו של דבר זה לא ממש מעניין... (כאילו, השוואת בין שני דברים שונים לגמרי).

תום ג'יי
01-07-09, 02:47
חח אביב,אתה מזכיר לי את רון קופמן,גם הוא מציע ביציע העיתונות בלי הפסקה להפוך את הכדורגל בארץ לליגה חצי מקוצוענית,וזה באמת בדרך לשם,שחקנים בביתר קיצצו בכסף יעקב שחר הבין שלא שווה לשלם לשחקנים פה משכורות גבוהות...דרך אגב רון קופמן גם דואג להביא לתקשורת גל מיני ענפים נוספים וזניחים שלא זוכים לפרסום...

האמת,בוא נהייה כנים,כל מי שמתעסק בפיתוח גוף,אוהב להיות שונה,אוהב את המבטים ההמומים שהוא מקבל ברחוב,ואת המבטים ההמומים של השחיפים ושל הבנות בחדר כושר כשהוא נכנס מתחת סקאווט של 220 קילו..או כשהוא בפאמפ מטורף,אנחנו פשוט מתים על ההרגשה הזאת של להיות שונים...שכשיוצאים למסיבה או לפאב כולם שם עם הוודקה שלהם או עם הערק,ואני עם הדיאט קולה,מחשב מתי אני צריך לצאת החוצה ולהתארגן על אוכל...

אסור לנו להרגיש מקופחים,אני רואה את זה כמו שענפי אקסטרים לרוב האנשים אין אומץ להתקרב אז גם לפיתוח גוף לרוב האנשים אין אומץ להתקרב..אני מקווה שסטאס יקבל ספונסר ושארגון מכובד כמו naba יקבל תקציב מהמדינה כדי להעמיד תחוריות ברמה יותר גבוה משנה לשנה

ניגרי ענק
01-07-09, 08:18
רק למען הסדר הטוב: אני מבסוט מהשוליים, לא חושב שמישהו מרגיש מקופח, בטח לא סטאס, בטח לא אני.
מה שבאתי זה להדגיש נקודה של קיבעון, לא רוצה שיקדישו לסטאס כפולת אמצע, לא צריך עליו מהדורת חדשות, אבל בחייאת רעבאק כמה מטומטמים ומקובעים אפשר להיות? עורכי המדורים פשוט מפסידים, לא ביקשתי טובה אלא הצעתי אייטם חריג ומעניין, שיש לו מקום לגיטימי.
יודע מה? כיתוב תמונה.
יש מישהו, אחד תראה לי, שלא יעצור שנייה להסתכל מה זה הדבר הזה.
הרי זה לעשות רייטינג במלוא מובן המילה, אני כבר צופה את התגובות החזקות לטור שלי ביום שישי, לא יהיה בית אחד בכל הגליל הגולן וטבריה שאנשים לא יעצרו על העמוד הזה, מקנאה, מהערכה, מתשוקה (...)מגועל, מלא משנה מה - אבל הם יעצרו.
זה רווח נקי של העיתון, זה לא לעשות טובה לאף אחד.
לעומת זאת, קיבינימט, את מי מעניין רוני גפני?
הרי אוהדים של מכבי חיפה לא מזבים אותו.
מספיק כבר לעשות מהומה על כלום, תכתבו על ראול גונזאלס, תכתבו על דרוגבה, תכתבו על אינייסטה, מה שיש פה זה לא כדורגל ולא שחקני כדורגל.
מה שיש פה זה צער בעלי חיים.

ניגרי ענק
01-07-09, 08:21
אני לא חושב שבארצות הברית באדיבילדינג זה כזה ספורט פופלארי כמו פוטבול, אז מה הקטע?
אנשים אוהבים לראות תחרות בין סמלים שהם אוהדים. נכון שהמצב בארץ הוא קטסטרופלי בכדורגל אבל זה משהו שונה לחלוטין מסוג של מופע דוגמנות של אדם אינדיבידואלי.
אנשים יכולים להתרשם אבל בסופו של דבר זה לא ממש מעניין... (כאילו, השוואת בין שני דברים שונים לגמרי).

משחק בין מכבי פתח תקווה למכבי נתניה זה כן מעניין?
רעבאק זה עילה לתביעה ייצוגית, צריך לתבוע את היצורים האלה שהם בכלל עולים על המגרש, וצריך לתבוע את הערוץ המשדר, עדיף כבר פסוקו של יום.

ניגרי ענק
01-07-09, 08:32
אביב אתה רוצה מספר של העורכת של חדשות 1 או 2? תבנה אייטם איכותי (אתה עיתונאי וזה לא אמור להיות לך מסובך) ונראה מה נוכל לעשות.

אתה לא רציני נכון?
האם לדעתך ידידי אחרי 11 שנה בתקשורת אני זקוק למישהו שייתן לי מספרי טלפון בפורום?
יש לי מספיק ידידים עם התוכנה של "יפעת", יכול להגיע לא רק לעורך אלא גם לאשתו של התאורן.
בינתיים עוד לא הפעלתי את התותחים הכבדים, עשיתי כמה טלפונים, שלחתי מיילים.
יכול להיות שצריך קצת יותר מזה, העניין הוא שאני גם נורא נורא עסוק בעבודה, במשפחה,באימונים, כשיתפנה קצת זמן אולי נעשה חריש קצת יותר עמוק, בטוח שלא כולם מטומטמים למרות שרובם כן.

יש כל כך הרבה עיתונאים פלצנים ובלתי נסבלים שחושבים שהשמש זורחת להם מהכוס של אימא שלהם, תמיד שאני בחברתם אני שם כובע מצחייה, מסיט אותו קדימה ומשתדל שלא להתערבב כי הם דוחים אותי.
במסיבת העיתונאים לחשיפת רצח דנה בנט היו כל העולם וסבתא שלו, אני הסתגרתי בצד עם צוות ההפקה של הרדיו, עשיתי את השידור שלי ועפתי משם כמו טיל.
לעומת זאת, איכשהו תמיד כשיוצא לי מפגש עם באדיבילדרים אני מרגיש שאלה אחים שלי, בחתונה של גיל זה היה תענוג, בחדר החימום בנאבא זה היה נהדר לראות את הפרגון וההבנה.

monster
01-07-09, 08:36
הכדוגל בארץ פשוט בושה ,אני הפסקתי ללכת למשחקים כדי
לא לממן לחבורת אפסים הזאת את משכורות העתק שהם מקבלים.

אבל אם בעתון כותבים על כדורגל כנראה שזה מה שמוכר,
את בעלי העיתונים מענין כמה עיתונים נמכרו.

KALINA
01-07-09, 08:50
אנשים! אנחנו כט! לא צריכים את כולם! שישארו בהליכונים שלהם,אחרת נחכה יותר מדי לקייג` ולספות!
למה אנחנו צריכים את כולם לעזאזל?
מפרגן לניגרי על החשיפה של סטאס בתקשורת,אבל אחי,הם לעולם ליבינו שזה ספורט,כמו שאנחנו לא מסוגלים להבין למה קירלינג זה כן ספורט אולימפי ומה העניין עם אכילה תחרותית...

ניגרי ענק
01-07-09, 09:22
אנשים! אנחנו כט! לא צריכים את כולם! שישארו בהליכונים שלהם,אחרת נחכה יותר מדי לקייג` ולספות!
למה אנחנו צריכים את כולם לעזאזל?
מפרגן לניגרי על החשיפה של סטאס בתקשורת,אבל אחי,הם לעולם ליבינו שזה ספורט,כמו שאנחנו לא מסוגלים להבין למה קירלינג זה כן ספורט אולימפי ומה העניין עם אכילה תחרותית...

מסכים לגמרי, אנחנו לא צריכים אותם, אבל זה לא צריך להפריע לי להגיד להם שהם מטומטמים ועלובי נפש שמשחקים בכאילו.
מרמים את עצמם על בסיס יומי, כותבים מאות אלפי מילים על אנשים מוגבלים בגופם ובשכלם, שמעזים לחשוב שהם בכלל קשורים למקצוע הכדורגל.
תביא את זנדברג למגרש במנחמיה, עושים לו שם בית ספר.

Elevation
01-07-09, 09:59
אתה לא רציני נכון?
האם לדעתך ידידי אחרי 11 שנה בתקשורת אני זקוק למישהו שייתן לי מספרי טלפון בפורום?
יש לי מספיק ידידים עם התוכנה של "יפעת", יכול להגיע לא רק לעורך אלא גם לאשתו של התאורן.
בינתיים עוד לא הפעלתי את התותחים הכבדים, עשיתי כמה טלפונים, שלחתי מיילים.
יכול להיות שצריך קצת יותר מזה, העניין הוא שאני גם נורא נורא עסוק בעבודה, במשפחה,באימונים, כשיתפנה קצת זמן אולי נעשה חריש קצת יותר עמוק, בטוח שלא כולם מטומטמים למרות שרובם כן.

יש כל כך הרבה עיתונאים פלצנים ובלתי נסבלים שחושבים שהשמש זורחת להם מהכוס של אימא שלהם, תמיד שאני בחברתם אני שם כובע מצחייה, מסיט אותו קדימה ומשתדל שלא להתערבב כי הם דוחים אותי.
במסיבת העיתונאים לחשיפת רצח דנה בנט היו כל העולם וסבתא שלו, אני הסתגרתי בצד עם צוות ההפקה של הרדיו, עשיתי את השידור שלי ועפתי משם כמו טיל.
לעומת זאת, איכשהו תמיד כשיוצא לי מפגש עם באדיבילדרים אני מרגיש שאלה אחים שלי, בחתונה של גיל זה היה תענוג, בחדר החימום בנאבא זה היה נהדר לראות את הפרגון וההבנה.

אני לא מדבר על יפעת, אני מדבר על היכרות אישית.

בכל מקרה, שמחתי לעזור.

KALINA
01-07-09, 10:05
ניגרי יקר! חלק מהמיומנויות שעלינו לשלות בהם כבדיבילדרים- זה יכולת לחסום את קורטיזול. ז"א להמנע מלהכנס לסטרס או להגיב למצבים מלחיצים בקור רוח. העם זה אומר שמרוקאי לא יכול להיות באדיבילדר מקצועי? ;-)))

bored2death
01-07-09, 10:59
באמת בחור זהב אתה, כל הכבוד!!
אבל מה שממש מעצבן אותי (שגם תומך במה שאתה אומר), זה שהכדורגלנים שארץ הזו מתאמנים כמו זונות, מתעוררים כבר בצהריים, מתאמנים שעה וחצי ביום וכל שאר הזמן יושבים על התחת ומגרבצים!
ועל זה לקבל כזו כמות כסף זה פשוט מחרפן!!
אני זוכר שלפני כמה זמן קראתי כתבה שמתארת סדר יום של כדורגלן ישראלי vs כדורגלן מחול
אני זוכר שעד שהישראלי התעורר (בסביבות 11) הכדוגלן מחול הספיק כבר לעשות ריצת בוקר, לאכול ארוחת בוקר ולעשות אימון קצר (שם כמובן קצר נחשב שעה,שעה וחצי, לא כמו פה...) בחדר כושר
כאילו, מה זו הרמה הזו?!

elnorv
01-07-09, 11:26
פיי אהבתי אחי איזה כתיבה טובה...

רועי ב.א
01-07-09, 11:30
אביב אתה תותח באמת\

כל הכבוד על הכתבה סטאס מלך!

אין שחקן אחד בארץ שיגיע למה שסטאס הגיע בבאדיבילדינג

Big-T
01-07-09, 14:15
ניגרי כל הכבוד!!! אנשים כמוך עושים לי טוב בלב ולסטאס פשוט בנאדם תותח!! והתקשורת שבמקום להיתעניין במישהו תותח שמייצג את המדינה באליפות עולם מתעניינים באיזה אידיוט שלא בטוח עם באלו לקום לאימון היום

יניב צוות ישראלבודי
01-07-09, 15:44
ניגרי... אחלה טור אני מסכים איתו בכל מילה... אבל אני צופה שהוא ימושך הרבה אש לכיוונך (לא שאכפת לך כל כך).

אין מה לעשות כבר אמרו לפניי.. כדורגל זה ספורט עממי.. ספורט שכל בטטה יכול לעשות ברמה כלשהי ולכן קל להזדהות איתו, בין אם הרמה היא רמה של ספורטאים פחי זבל או ספורטאים מחו"ל.

לא כל אחד יכול להבין בודיבילדינג מקצועי.. פשוט יש לזה תדמית של ספורט לא בריא כי המראה הזה עם הוורידים על הבמה נראה לא טבעי והאדם הפשוט יזדעזע מזה.. בין אם זה מקנאה או מגועל.

עוד נושא אחד שבגללו כדורגל תמיד יהיה נערץ על ידי רבים זה פשוט בגלל ההימורים שהוא סוחף אחריו.. טוטו, ווינר וכו'.
אני מניח שאם תקח את ההימורים חצי מהאנשים לא יתעניינו כל כך בכדורגל.

ובסופו של דבר איפה שיש כסף יש קהל.. ואיפה שיש קהל יש תקשורת שמכסה את האירועים..:(

Dr. Muscle
01-07-09, 15:52
אגב אביב, אפשר את המייל שלך?

ניגרי ענק
01-07-09, 16:28
אגב אביב, אפשר את המייל שלך?

פרסם את שלך אני אשלח לך, או קח מארבל.

dor_dru
01-07-09, 16:30
אל תגרמו לי לפתוח על מאור בוזגלו....סעמק
אני מסכים איתך במליון אחוז!!!
פשוט זועה שיש אימון ב12 ב2 וחצי הם כבר בבית והמשכורת דופקת על כלום ושום דבר.
אני כל כך אשמח לקרוא טור כזה מתפרסם כטור אישי בone

למרות שלא האמנתי שאני אשמע משהו על טסט בתקשורת בכל זאת הופתעתי שלא ציינו אפילו באופן מינמלי באותיות קטנות. הרי אנחנו מתים על זה שישראלי (אפילו אם היא מנגנת לפרנסתה בכינור בארצות הברית בטקס פרסי המוזיקה) עושה משהו בחו"ל

dor_dru
01-07-09, 16:31
ניגרי... אחלה טור אני מסכים איתו בכל מילה... אבל אני צופה שהוא ימושך הרבה אש לכיוונך (לא שאכפת לך כל כך).

אין מה לעשות כבר אמרו לפניי.. כדורגל זה ספורט עממי.. ספורט שכל בטטה יכול לעשות ברמה כלשהי ולכן קל להזדהות איתו, בין אם הרמה היא רמה של ספורטאים פחי זבל או ספורטאים מחו"ל.

לא כל אחד יכול להבין בודיבילדינג מקצועי.. פשוט יש לזה תדמית של ספורט לא בריא כי המראה הזה עם הוורידים על הבמה נראה לא טבעי והאדם הפשוט יזדעזע מזה.. בין אם זה מקנאה או מגועל.

עוד נושא אחד שבגללו כדורגל תמיד יהיה נערץ על ידי רבים זה פשוט בגלל ההימורים שהוא סוחף אחריו.. טוטו, ווינר וכו'.
אני מניח שאם תקח את ההימורים חצי מהאנשים לא יתעניינו כל כך בכדורגל.

ובסופו של דבר איפה שיש כסף יש קהל.. ואיפה שיש קהל יש תקשורת שמכסה את האירועים..:(

לקחו את הכדורגל אז נשאר רק ההימורים.
הרמה שואפת לאפס, אתה מהמר כדי שיהיה עניין לראות את המשחק.
אנשים כמו גאידמאק והפינוק הישראלי חגג על זה, מה שנותר לנו זה חורבה.
אם היו יותר שחקנים כמו טל בן חיים ודדי בן דיין, שיודעים משמעת ספורט מהי, היינו מבית כזה עולים במקום הראשון למונדיאלל.

טל יואב
01-07-09, 19:13
אני שונא כדורגל , ממש לא מבין בזה כלום וגם לא רוצה להבין לכן חצי מהפוסט כאן הוא ג"יבריש בשבילי או לפחות צ"רקסית עתיקה .

ההפלייה ההזנחה על כך שאנו נאבקים להיות בשוליים בספורט הזה , זהו מצב ש"נולדנו אליו " אני לא ירשום שהשלמתי עם זה אך זהו המצב לכן ישנם חלק מאיתנו שמנסים להגביר את המודעות בנושא ולכן אני כותב במגזין dxl , ומגיע לכל התחרויות הארציות כל שנה כפי שציינתי בעבר להיות פעיל צריך להגיע פיזית לאירועים הללו שהם ללא ספק יום חג כאשר יש תחרות אני לוקח יום חופש מהעבודה .

סטס,

סטס הוא אדם מיוחד והוא שייך לזן נדיר מאוד ,
אני לא סתם כותב את זה , אני רק במקרה מכיר אותו כבר שש שנים ,
ואין ספורטאי שיכול לייצג ולקדם את הענף בארץ טוב יותר מסטס , (מבלי חלילה לזלזל באף אחד ).
יש לו את הגישה המושלמת והיחס המקצועי ביותר לספורט ,
מלבד הגנטיקה הנדירה שלו , הוא מצוייד בהמון יידע בנושא הייחודיות שבו היא שהוא תמיד שואף ללמוד עוד ועוד על הענף.

דעתי על המדור ,
כתוב ועשוי טוב ניתן להרגיש שאביב כותב מהלב עם המון רגש ותשוקה לנושא .
אין ספק שזוהי כתיבה מקצועית מלוטשת הייטב .

עלוש
01-07-09, 19:50
יצאת מלך!!!!!
כל הכבוד ::d:d

מקסימוס1
01-07-09, 21:14
זהו טור העורך שיתפרסם ביום שישי בעיתון "אינדקס העמק והגליל", עדיין לפני שכתוב סופי, כתבתי אותו בהרבה עצבים על כמה עורכי מדורי ספורט אפסים שאני עוד אתחשבן איתם בעתיד, והאמינו לי שתהייה לי הזדמנות.
אז יכול להיות שלא יצא הכי "נקי" מבחינה טקסטואלית, אבל מצד שני הטור בא מכל הלב.
בעמוד הפותח של העיתון תתפרסם תמונה גדולה וצבעונית של סטאס, ומתחתיה הטור, לעיונכם חברים (למי שיש סבלנות).

תסתכלו על התמונה הזאת. הסתכלתם כבר, בעצם. גם אם אתם לא קוראים את הטור הזה, גם אם אתם לא קוראים את העיתון, גם אם דפדפתם בנחישות בעקבותיה של אחת מכתבות השער, אתם עצרתם לשנייה אחת להסתכל על התמונה. חלקכם הגבתם בקנאה, חלקכם פרגנתם. היו מביניכם גם מי שעיוותו את הפנים בגועל, והיו כאלה שאמרו שזה חלום, במקרה כזה מדובר גם בגברים וגם בנשים אגב.
הבחור הזה הוא סטאס סטרוזברג, והוא חבר שלי. עד כאן הגילוי הנאות.
בשבוע שעבר חזר סטאס מתחרות "מר עולם" בסלובקיה. הוא לקח שם את המקום השני. המבט הבטוח בעצמו שאתם רואים בתמונה, השאגה האימתנית, הכוח העצום שהוא משדר, כל זה לא מעיד על מצבו הנפשי והפיזי של הספורטאי הנפלא הזה ברגעים בהם הצטלם.
על מנת להגיע להישג כזה, כדי להביא את עצמך לרמה של 4 אחוז שומן בגוף, נדרשת משמעת לא אנושית. נדרשת הקרבה גופנית, נפשית. נדרש הרבה כסף.
מבלי להיכנס לפרטי פרטים ולייגע אתכם בתפריט הנוראי שהיה מנת חלקו של הבחור בחודשים האחרונים, אולי זה מספיק לספר שבמשך חצי שנה הבנאדם לא אכל ארוחה טובה אחת. הוא היה רעב כמו כלב. הוא התאמן פעמיים ביום. ארבעה ימים לפני התחרות החל לדלל את המים שהרשה לעצמו לשתות, עד שביומיים האחרונים לא שתה כמעט בכלל.
כשחזר מסלובקיה עם הישגו המופלא לא ביקש לעצמו דבר. סטאס בחור צנוע, וריאלי. ידע שהעיתונים יתעלמו. מי מכיר אותו בכלל? לעומת זאת למדורי הספורט נורא דחוף לספר לכם שרוני גפני עוזב את מכבי חיפה. אנשים, אני בכוונה לא אומר ספורטאים, שכל קשר ביניהם לכדורגל הוא לא קיים, כאלה שבליגה הבלגית החמישית לא היו מתקבלים כקונוסים באימונים, הם הלחם החמאה והמיונז של קובעי המדיניות בתקשורת הספורט. אנשים שמימיהם לא ידעו מה זה סבל או מאמץ אמיתי כדי להגיע להישג, אין להם מושג מהי דבקות במטרה, או כיצד מתרגמים את המילה הקרבה. אנשים שמרוויחים משכורות מנופחות תמורת כלום, שמבלים, שותים, מהמרים, ומעשנים לפני משחקים.
מבחינת מדורי הספורט, אין עוד מלבדם. לסטאס אין מקום, למרות שעובדה שהסתכלתם בתמונה, למרות שהיה לכם מה להגיד, ולא משנה מה: הרי יצאה מכם תגובה כלשהי כאשר התמונה הזאת הגיחה אליכם מתוך העיתון. אף על פי שדגל ישראל התנוסס בסלובקיה, למרות שקהילה קטנה ומחתרתית הצליחה להוציא מתוכה בחור שעשה בית ספר לכאלה שמגיעים ממעצמות ספורט. אפילו שלרובכם השם רוני גפני לא אומר כלום – אתם תקבלו את רוני גפני. הוא עוזב את מכבי חיפה, כבר אמרתי? במדור הברנז'ה של אתר nrg מבית מעריב פורסמה השבוע ידיעה מצוינת על המספרים האמיתיים מאחורי הפיקציה שנקראת כדורגל ישראלי. המשחק המרכזי של המחזור עשה השנה 6.5 אחוזי רייטינג. רק בשביל לקבל פרופורציות, משחק גמר ליגת האלופות רשם 32 אחוז. זה אומר שאנשים אוהבים כדורגל אבל הם מתחילים להפנים שמה שמשוחק (?) כאן זה לא כדורגל. הערוצים המרכזיים לא רוצים לשדר את הדבר הזה גם בחינם. לטענתם, כך מצוטט גורם בכיר בתעשייה בכתבה, "מדובר בסחורה מקולקלת".
כאמור הציבור מתרגל בהדרגה למציאות, ומבין את הבלוף, אבל למרבה הצער זה לא קורה במדורי הספורט. שם המשיכו לפמפם לכם על הבטלנים המיליונרים מהעאלק כדורגל. הם לא מצאו לסטאס אפילו אינץ' אחד, ואלוהים יודע שהוא זקוק לקצת יותר מזה עם ה 120 קילו שלו. מזל מסוים יש לסגן מר עולם שהוא מכיר מישהו שיודע לעשות כמה טלפונים לעיתונאים, ועוד יותר מזל יש לאותו מישהו, בגלל קשריו הטובים עם הדוברת הנמרצת של עיריית טבריה שני ישראלי - שכמו תמיד שמחה לעזור. בזכות החבירה הזאת, הצלחנו להכניס איכשהו כתבה מכובדת ב"ידיעות הדרום", מבית "ידיעות תקשורת". לדעתי יצא פצצה. כל השאר העדיפו לכתוב על רוני גפני.
מר ניגרי......
מה שלומך?מאז שרצית ליראות בגדים(אולי/לא בטוח?)לא שמענו מימך?!
ההיה נחמד,הרבה דברים מדהימים,לאנשים מיוחדים,נוצרו אצלי,לידיעתך!!!
אריאל/o.body

מקסימוס1
01-07-09, 21:18
אביב אתה תותח באמת\

כל הכבוד על הכתבה סטאס מלך!

אין שחקן אחד בארץ שיגיע למה שסטאס הגיע בבאדיבילדינג

נחמד ליראות,שמגיל כזה ,אתה משקיע(המרגנית) קרוב אלי...בר"ג
רק שתדע,המותג שהשקתי,מיוחד בארץ,ויכל להתאים להרבה דברים שאתה אוהב,במיוחד בגופיות!
שאל,תקבל הסברים,וכיוון כללי.
אריאל/o.body

Dr. Muscle
01-07-09, 23:16
פרסם את שלך אני אשלח לך, או קח מארבל.

המייל שלי זה gambashesh בג'ימייל נקודה קום :)
נשתמע

טונה
01-07-09, 23:42
כל כך חכיתי לראות משהו קטן על טסט אחרי הזכייה שלו אבל מה שראיתי זה את החרא הרגיל על כדורגל ועל שחר צוברי הגולש שזכה באלפות אירופה נראה לי,אבל על סטס סגן מר עולם כלום!! זה כל כך מעצבן שמתעלמים מזה ולא נותנים להישג הזה במה במיוחד שהוא יותר ספורטאי מכל ;השחקנים& שאני בספק אם הם בכלל קמים מרצון לאימון העלוב שלהם .

ניגרי ענק
02-07-09, 10:29
כל כך חכיתי לראות משהו קטן על טסט אחרי הזכייה שלו אבל מה שראיתי זה את החרא הרגיל על כדורגל ועל שחר צוברי הגולש שזכה באלפות אירופה נראה לי,אבל על סטס סגן מר עולם כלום!! זה כל כך מעצבן שמתעלמים מזה ולא נותנים להישג הזה במה במיוחד שהוא יותר ספורטאי מכל ;השחקנים& שאני בספק אם הם בכלל קמים מרצון לאימון העלוב שלהם .

שחר צוברי זה משהו אחר, הבנאדם עוסק אמנם בספורט זניח שלא מעניין כלב מת, אבל הוא ספורטאי דגול שעובד קשה יום יום, וניחן במשמעת עצמית למופת, כמו שזה צריך להיות כאשר אדם מתיימר להיות מקצוען.
לעומת זאת רוב האפסים בליגת העאלק כדורגל כאן, צריך להגיש נגדם תביעה ייצוגית על הונאה.
קראתי אתמול שנו באדי כמו ברק בדש או משהו כזה, אחד שגם בליגת העאלק יושב על הספסל עומד לקבל 130 אלף דולאר לעונה באשדוד.
יותר מחצי מיליון שקל, מקבוצה שלא מביאה אלף צופים, שהטלוויזיה לא רוצה לשדר גם אם תשלמו לה, מי מממן את כל הפארטייה הזאת קיבינימט?
הגיע זמן שישלחו את הבטלנים האלה לעבוד, ומי שרוצה להשתעשע בכדורגל יקבל את משכורת המינימום במשק.
מי שזה לא טוב לו שינסה למצוא קבוצה באירופה.
אני בטוח שצ'לסי תשמח לקלוט לשירותיה את ברק בדש.

רועי ב.א
02-07-09, 21:03
ניגרי אם אנחנו רוצים שהספורט הזה יתפרסם יותר ויותר צריך גם יותר מזה

אם אתה תחפש עכשיו מר ישראל בגוגל לא יצאו הרבה תוצאות חוץ מישראלבודי נאבא וifbb

אפילו משהו בויקיפדיה האתר הזה אין...

אין מה לעשות מי שעוסק בספורט הזה באמת הוא זן נדיר כי אולי אולי אולי 0.001% מהאוכלוסייה מתעסקת בזה (כולל כל מי שלא מתעסק אבל מתאמן כדי להיות באדיבילדר)
וכל השאר חושבים שזה מגעיל...ואני אישית יכול להגיד לך שלפני שהתחלתי בזה או שהתחלתי לראות תמונות וכו' גם אני לא אהבתי ואמרתי שזה מוגזם

אבל זה מה שכל כך מיוחד בספורט הזה

shaib
02-07-09, 22:39
בהצלחה אחי... יוזמה באמת מבורכת..
הנושא מובן ועובר מצויין לתודעת הציבור, ישנה אבל טיפה קטנוניות יתר לגבי הכדורגל (בצדק או שלא בצדק) שמוריד טיפה לטעמי את איכות הטקסט... אבל לא נורא :)
כל הכבוד על היוזמה ובעזרת השם נגיע עוד ל"ידיעות" :)

ניגרי ענק
02-07-09, 22:45
בהצלחה אחי... יוזמה באמת מבורכת..
הנושא מובן ועובר מצויין לתודעת הציבור, ישנה אבל טיפה קטנוניות יתר לגבי הכדורגל (בצדק או שלא בצדק) שמוריד טיפה לטעמי את איכות הטקסט... אבל לא נורא :)
כל הכבוד על היוזמה ובעזרת השם נגיע עוד ל"ידיעות" :)

למה קטנוניות, כל מילה מוכחת.
הגיע זמן שמישהו יחשוף את הבלוף של הפרזיטים העלובים האלה.
ברק בדש 130 אלף דולר לעונה, הייתי רוצה שמישהו יסביר לי על סמך מה הם מחשבים שם את המשכורת?
הרי אנשים לא מביאים צופה אחד, מזכרות (מרצ'דייז) אפילו אימא שלהם לא תקנה, הקבוצה רק מפסידה כסף, הטלוויזיה לא משדרת, אז למה לכל הרוחות?
לא כתבתי על כדורגל אלא על דבר אחר לגמרי, איך עוד לא הבנת שמה שקורה פה זה ממש לא כדורגל.
אני אוהד גדול של כדורגל, ולכן אני שם לב שעובדים עלי, רק מתפלא איך אחרים עוד לא שמו לזה לב.

shaib
02-07-09, 22:55
את זה רון קופמן דואג להזכיר בכל הזדמנות ביציאה העיתונות לגבי נושא הכדורגל.. ובזבזו הכספים בפרט.
בנוסף ה"טוטו" החלו לחלק יותר ויותר כספים לפי השגים... איגוד השייט יקבל עוד כספים השנה לדוגמה ועוד מספר אגודות...
הרעיון של פיתוח גוף הוא נחמד(וזאת התגובה שאני משאר שאתה תקבל.. נחמד.. לא יותר.. וואלה הבחור צודק, אבל אני לא אתכופף יותר בשביל זה).. ובתור חובב מקצוע שעוסק בזה.. אני לא רואה את האיגוד עובר איזה שינוי, בגלל שהמקצוע הוא אישי, וכן גם אפשר ולהגיד שהוא לא הכי מפותח ויש לו מודעות בארצנו)
בנוסף יש מספר לא קטן של ענפים שיקבלו לפני פיתוח גוף כספים נוספים... כמו סייף (שיש בו הישגים מרשמים, ענף הכדורמים גם לאט לאט צובר תאוצה בארץ... וחודר למודעות.. למרות שההישגים שלהם בחו"ל לא משהו.. ועוד אין סוף ענפים)

KALINA
03-07-09, 10:55
בהזדמנות זאת- מזל"ט ליום ההולדת ה 33 היום!!! עד 150!!!

Dr. Muscle
03-07-09, 13:43
מזל טוב!!!

talll
03-07-09, 17:13
קודם כל , כל הכבוד על המחשבה הנאה וכל עזרה לסטאס זה מעולה מבחינתנו כי באמת שמגיעה לו כל ההערכה בעולם.

דבר שני שהוא קצת מוזר לי הוא שאתה מאמין בדבקות שסדר העדיפויות הציבורי נקבע על ידי התקשורת, ואילו דעת הקהל נגזרת ממנה באופן בלעדי. יש יחסי תגמול כלשהם בין התקשורת והציבור, שניהם יחדיו קובעים את סדר היום הציבורי. התקשורת מתעלמת באופן בוטה מהספורט הזה, אבל הציבור של חובבי הספורט הזה הוא מזערי והקהל (או הקהל חובב הספורט) פשוט נגעל, משועמם ונחרד מהספורט שאנחנו אוהבים. אז, במידה רבה של פסימיות, אני חושב שבאדיבילדינג לעולם לא יעלה לסדר היום הציבורי בישראל בהקשר שאיננו אלי-האנה-העלים-מס-מכר-סטרואידים או ערבי-ענק-נשכר-להרביץ-לידוענים-על-ידי-דודו-טופז. לכן הספורט הזה גם יתקשה למצוא ספונסרים (למעט חברות שמעורבות ישירות בספורט) . זו דעתי הענווה.

חבר יקר,אין לי מושג מה למדת\הגברת בתיכון ומה אתה לומד עכשיו,אבל במידה ולא תקשורת מה שאתה לומד,יש אסכולה שנקראת "אסכות קביעת סדר היום הציבורי" בתקשורת.
חפש על זה קצת אם באלך ללמוד,במידה ולא למדת תקשורת(לא שאני תופס תחת,השנה פשוט למדתי על זה אני בכיתה י')
האסכולה אומרת שהתקשורת לא קובעת לנו מה לחשוב,אבל היא קובעת לנו איך לחשוב
זתומרת התקשורת מציבה בראש סדר היום נושאים מסוימים,והם הנושאים שיהיו הכי מדוברים באותו יום לפי האסכולה שהכיחו שהיא נכונה

dor_dru
03-07-09, 17:26
חבר יקר,אין לי מושג מה למדת\הגברת בתיכון ומה אתה לומד עכשיו,אבל במידה ולא תקשורת מה שאתה לומד,יש אסכולה שנקראת "אסכות קביעת סדר היום הציבורי" בתקשורת.
חפש על זה קצת אם באלך ללמוד,במידה ולא למדת תקשורת(לא שאני תופס תחת,השנה פשוט למדתי על זה אני בכיתה י')
זתומרת התקשורת מציבה בראש סדר היום נושאים מסוימים,והם הנושאים שיהיו הכי מדוברים באותו יום לפי האסכולה שהכיחו שהיא נכונה

אני לא מסכים, גמני עשיתי תקשורת בתיכון:rolleyes:
אם זכרוני איננו מטעה, ישנו מה שנקרא אסכולה של שיח ציבורי.
כלומר התקשורת קובעת מה הציבור ידון ומה ימצא בראש מעיניו.
אני מאמין שבמבחן המציאות ישנו שילוב של השניים, הציבור מדבר על מה שמופיע בתקשורת ודעתו בנושא מושפעת גם כן מהערוץ בו הוא צפה במידע.

דוגמא מעולה היא מייקל ג'קסון, לפני שהוא נפטר התקשורת היא שגרמה לכולנו להסתכל על מייקל מעבר לפידופיל אלא כמשוגע לגמרי, וואקו ג'אקו, מושג תקשורתי לחלוטין.
אך כיום ישנם ערבי הצדעה בכל מדינה אשר משודרים בתקשורת ומציגים אותו כמוזיקאי מדהים ומוכשר שאין כמותו ולפתע כולם מדברים עליו רק טוב.
התקשורת צבועה והאנשים פשוט מושפעים ממנה ישירות.
:bot:

Philip1123
03-07-09, 22:59
אני חושב שקטלת יותר מדי את שחקני הכדורגל. עכשיו אבהיר משהו, אני לא אוהב כדורגל ובוודאי שלא את הכדרוגל הישראלי. אבל בכל זאת - אם יש מי שישלם את המשכורות לשחקנים האלה, מי אתה שתגיד שזה לא מגיע להם. ממה שאני מבין, הכסף הזה לא בא על חשבון פיתוח הגוף... אם כבר, אני חושב שזה טוב ששחקנים יקבלו משכורות גבוהות, כי אז באמת לא תהיה סיבה שישארו בארץ ואז הרמה תרד אפילו עוד יותר. העובדה שיש משכורות גבוהות לשחקנים, גם לא המצטיינים שביניהם, נותנת תקוה לשחקנים צעירים רבים שבוחרים בגיל נערים ונוער להתמקד בכדורגל, כשבמקום זה הם היו יכולים להתעסק עם דברים הרבה הרבה פחות טובים. אני מניח שלא חשבת על זה... כי בשביל ארבע אלף ש"ח שאתה מציע, אף ילד בן 16 לא ילך ארבע פעמים בשבוע לאימונים ובכל שבת למשחק! במקום זה הוא יסתובב בשכונה, לא יעשה כלום עם עצמו, ילך למועדונים, ידקור/יידקר (מה לעשות, הרבה כדורגלנים באים מהשכבות החלשות)
כך שאני דוחה את הטענה שלך על הורדת המשכורות בכל תוקף. אני חושב שהיא כלל לא רלוונטית לנושא פיתוח הגוף.
אני כן מסכים אתך שצריך לשנות את תרבות הספורט בארץ - בכדורגל, בכדורסל, בכל הענשים. אבל גם זה לא נוגע לפיתוח גוף בסופו של דבר. אני מאמין שדבריך באים מתוך תסכול מחוסר הפופולריות של הענף בו אתה עוסק באופן פעיל.

מבחינת הפרסום לפיתוח הגוף: מה לעשות, התחום לא ממש מפותח בארץ ואחרי אלי האנה, רק לאחרונה יש מפתחי גוף שמתחרים באירופה ומגיעים להישגים (כמו עמית ספיר, חברך סטאס). בתור עיתונאי, אני בטוח שאתה יודע הרבה יותר טוב ממני וכל אחד פה, מה הדרך הנכונה להביא אותם קצת לידיעת הציבור. אולי משהו מזה צריך לבוא מהם (אני מודה שלא חשבתי על זה לעומק, ואני לא יודע איך בדיוק. אבל להסתתר רוב השנה זו בוודאי לא הדרך), אבל לכסח את הכדורגלנים ושאר הספורטאים זו ממש לא הדרך, אני מצטער.

Dr. Muscle
04-07-09, 12:49

קודם כל כמו שרשמתי יש יחסי גומלין, זה לא נקבע בלעדית מכיוון זה או אחר. דיברתי על הנושא הזה שבו החדרת מודעות דרך התקשורת לוא דווקא תעזור מכיוון שהספורט הוא מוקצה.
בכל אופן לדיון הזה לא כל כך רלוונטי מה הגברתי כשהייתי בתיכון, תהיה בטוח.

rosilio
04-07-09, 14:29
יצאת תותח על,תירשם בספרי הבודיבילדינג של ישראל במידה והכתבה תתפוס תאמין לי

ניגרי ענק
04-07-09, 18:46
אני חושב שקטלת יותר מדי את שחקני הכדורגל. עכשיו אבהיר משהו, אני לא אוהב כדורגל ובוודאי שלא את הכדרוגל הישראלי. אבל בכל זאת - אם יש מי שישלם את המשכורות לשחקנים האלה, מי אתה שתגיד שזה לא מגיע להם. ממה שאני מבין, הכסף הזה לא בא על חשבון פיתוח הגוף... אם כבר, אני חושב שזה טוב ששחקנים יקבלו משכורות גבוהות, כי אז באמת לא תהיה סיבה שישארו בארץ ואז הרמה תרד אפילו עוד יותר. העובדה שיש משכורות גבוהות לשחקנים, גם לא המצטיינים שביניהם, נותנת תקוה לשחקנים צעירים רבים שבוחרים בגיל נערים ונוער להתמקד בכדורגל, כשבמקום זה הם היו יכולים להתעסק עם דברים הרבה הרבה פחות טובים. אני מניח שלא חשבת על זה... כי בשביל ארבע אלף ש"ח שאתה מציע, אף ילד בן 16 לא ילך ארבע פעמים בשבוע לאימונים ובכל שבת למשחק! במקום זה הוא יסתובב בשכונה, לא יעשה כלום עם עצמו, ילך למועדונים, ידקור/יידקר (מה לעשות, הרבה כדורגלנים באים מהשכבות החלשות)
כך שאני דוחה את הטענה שלך על הורדת המשכורות בכל תוקף. אני חושב שהיא כלל לא רלוונטית לנושא פיתוח הגוף.
אני כן מסכים אתך שצריך לשנות את תרבות הספורט בארץ - בכדורגל, בכדורסל, בכל הענשים. אבל גם זה לא נוגע לפיתוח גוף בסופו של דבר. אני מאמין שדבריך באים מתוך תסכול מחוסר הפופולריות של הענף בו אתה עוסק באופן פעיל.

מבחינת הפרסום לפיתוח הגוף: מה לעשות, התחום לא ממש מפותח בארץ ואחרי אלי האנה, רק לאחרונה יש מפתחי גוף שמתחרים באירופה ומגיעים להישגים (כמו עמית ספיר, חברך סטאס). בתור עיתונאי, אני בטוח שאתה יודע הרבה יותר טוב ממני וכל אחד פה, מה הדרך הנכונה להביא אותם קצת לידיעת הציבור. אולי משהו מזה צריך לבוא מהם (אני מודה שלא חשבתי על זה לעומק, ואני לא יודע איך בדיוק. אבל להסתתר רוב השנה זו בוודאי לא הדרך), אבל לכסח את הכדורגלנים ושאר הספורטאים זו ממש לא הדרך, אני מצטער.

ראשית איפה כיסחתי כדורגלנים? אין שם אחד של כדורגלן בכתבה.
שנית, הרעיון הוא שהמצטיינים יפסיקו לשחק בקקה וייצאו לחו"ל, צריך לאלץ אותם לצאת, והדרך היא להגיד: חברים יקרים פה תקבלו מסגרת, ויסודות, בשביל ללמוד כדורגל אמיתי ולהרוויח צאו החוצה, העולם פתוח בפניכם.
כשאני קורא שאחד כמו איתי שכטר רוצה ללכת לגרד ביצים במכבי תל אביב במקום ללכת לאירופה זה רק מגביר את המסקנה שלי: לקצץ, לקצץ, לקצץ.
לכו לעבוד פרזיטים.
אני חוזר שוב לברק בדש (???) בנאדם מרוויח 520 אלף שקל בתשעה חודשים, על מה ולמה? זה פשוט טירוף.
לא חיפשתי יותר חשיפה לבאדיבילדינג, בעקרון? השוליים טובים לי.
מסכים עם אנטון לגמרי בקטע הזה, אבל מה, אם מישהו זכה בסגן מר עולם זה צריך לקבל מקום במיינסטרים שבמיינסטרים.

AB6Killer
04-07-09, 19:34
נו ניגרי יש משהו מהכתבה???
טלפונים ? פידבקים טובים ? משהו ?
שתף :)

ניגרי ענק
04-07-09, 20:15
נו ניגרי יש משהו מהכתבה???
טלפונים ? פידבקים טובים ? משהו ?
שתף :)

הייתי בסופ"ש מחוץ לאיזור אבל יום שישי היו תגובות מעולות, אני מניח שעוד אקבל רבות במהלך השבוע.

dana
04-07-09, 23:51
הייתי בסופ"ש מחוץ לאיזור אבל יום שישי היו תגובות מעולות, אני מניח שעוד אקבל רבות במהלך השבוע.

ניגרי יקר,
אז קודם כל, כל הכבוד על ההתגייסות. אכן פיתוח הגוף אינו מקבל ולו שמינית מהכבוד המגיע לו, במיוחד לאור הישגיו של סטאס שבוודאי היו ראויים לפרסום משמעותי!
אין ספק שהתהליך שעובר מפתח גוף על מנת להגיע להישגים כאלה הם ראויים להערצה ואני מקווה שמאמציך ישאו פרי ותצליח להביא את ענף הספורט המיוחד הזה אל התודעה הציבורית, כך שיקבל את ההכרה והכבוד המגיעים לו וכמובן לספורטים הנפלאים.
כתיבתך חדה וקולחת, אך אם יורשה לי, התחושה היא שתמיד כשמשהו לא לרוחך, אתה מגיב באגרסיביות שאינה הכרחית. בעיני, ניתן לעשות שירות טוב יותר לענף פיתוח הגוף ע"י תיאור המסע שעוברים המתמודדים, האימונים הקשים, התזונה וכל שאר ההקרבות, לצד הצגת ההישגים המרשימים בתחום, גם מבלי לזלזל בענפי ספורט או באנשים אחרים.
אני כותבת זאת, כי זכורה לי גם תגובתך לאחר התחרות שמנה שעברה, בה התאכזבת מהתוצאות. במקום לכתוב את הערותיך בצורה עניינית, פתחת במסע צלב כנגד בחור אנונימי שהתתף בתחרות. זלזלת בו והשמצת את הישגיו, מבלי להכיר אותו בכלל. יש הבדל בין כתיבת הסתייגות מהשיפוט, לבין תגובה מתלהמת כנגד בחור שלא עשה לך כלום.
כנ"ל לגבי הכדורגל והכדורגלנים.
לכל אחד מגיע את הכבוד שלו ואף אחד לא בא על חשבון השני.
למרות האמור לעיל, אני חייבת לציין, שאני מאוד בעד מה שאתה עושה למען קידום הענף ומחזקת את ידך. אתה עושה עבודה מבורכת. מקווה שתיקח את הערותי (והארותי) בברכה.
בהצלחה בכל אשר תעשה. ישר כוח!

ניגרי ענק
05-07-09, 08:35
ניגרי יקר,
אז קודם כל, כל הכבוד על ההתגייסות. אכן פיתוח הגוף אינו מקבל ולו שמינית מהכבוד המגיע לו, במיוחד לאור הישגיו של סטאס שבוודאי היו ראויים לפרסום משמעותי!
אין ספק שהתהליך שעובר מפתח גוף על מנת להגיע להישגים כאלה הם ראויים להערצה ואני מקווה שמאמציך ישאו פרי ותצליח להביא את ענף הספורט המיוחד הזה אל התודעה הציבורית, כך שיקבל את ההכרה והכבוד המגיעים לו וכמובן לספורטים הנפלאים.
כתיבתך חדה וקולחת, אך אם יורשה לי, התחושה היא שתמיד כשמשהו לא לרוחך, אתה מגיב באגרסיביות שאינה הכרחית. בעיני, ניתן לעשות שירות טוב יותר לענף פיתוח הגוף ע"י תיאור המסע שעוברים המתמודדים, האימונים הקשים, התזונה וכל שאר ההקרבות, לצד הצגת ההישגים המרשימים בתחום, גם מבלי לזלזל בענפי ספורט או באנשים אחרים.
אני כותבת זאת, כי זכורה לי גם תגובתך לאחר התחרות שמנה שעברה, בה התאכזבת מהתוצאות. במקום לכתוב את הערותיך בצורה עניינית, פתחת במסע צלב כנגד בחור אנונימי שהתתף בתחרות. זלזלת בו והשמצת את הישגיו, מבלי להכיר אותו בכלל. יש הבדל בין כתיבת הסתייגות מהשיפוט, לבין תגובה מתלהמת כנגד בחור שלא עשה לך כלום.
כנ"ל לגבי הכדורגל והכדורגלנים.
לכל אחד מגיע את הכבוד שלו ואף אחד לא בא על חשבון השני.
למרות האמור לעיל, אני חייבת לציין, שאני מאוד בעד מה שאתה עושה למען קידום הענף ומחזקת את ידך. אתה עושה עבודה מבורכת. מקווה שתיקח את הערותי (והארותי) בברכה.
בהצלחה בכל אשר תעשה. ישר כוח!

קודם כל תודה על ההערות הבונות.
האגרסיביות היא חלק ממני, תכונה מולדת, אני משתדל לתעל אותה לכיוונים חיוביים, דעתנות, לוחמנות למען הצדק, וכו וכו.
אבל בכללי? תחשבי שוב האם לכל אחד מגיע הכבוד שלו, אני חושב שזאת הערה שטעות ביסודה, אדם שמזלזל בספורט שהוא מתפרנס ממנו, שם זין על הקהל שלו ועל מי שמשלם לו, מבלה מהמר שותה מעשן ומזיין לפני משחקים, לא מגיע לו שום כבוד.
אני חוזר ואומר שכדורגל זו אחת האהבות שלי, ולכן אני לא מוכן בשום אופן לקרוא לאוסף הבטלנים האלה בשם כדורגלנים, הם לא ראויים לזה.
לגבי אותו בחור, לא היה מסע צלב אבל אדם שלא מתאמן רגליים צריך לקבל בראש.
יום טוב ונעים...