PDA

צפה בגרסא המלאה : כפיפות מרפקים

manshush
02-07-09, 19:17
אני עושה כפיפות מרפקים במוט וכבר חודש אני לא עולה משקלים
שבכל התרגילים האחרים כן
אפשרי לעשות במכונה וזה יהיה יעיל כמו במוט?

JAGA_JAGA
02-07-09, 19:54
תגוון אתה לא חייב להיות תקוע על מוט כל החיים תנסה דאמבלים וסוגי תרגילים שונים....

manshush
02-07-09, 19:56
דאמבלים בכלל גרוע אצלנו זה בקפיצות של 2 וחצי בחיים אני לא יעלה ככה משקלים

matzov1
02-07-09, 20:43
תעבור לדמבלים\כבלים

lironsD
02-07-09, 20:53
יש כבלים,דאמבלים,סוגי כבלים שונים,מכונה..שיפועים שונים..תתנסה בהכל עד שתמצא.
בהצלחה

JAGA_JAGA
02-07-09, 22:17
אמרת שיש מכונה תשלב יד קדמית במכונה ובקשר לדאמבלים מה אי אפשר להרכיב אצלכם שם דאמבלים??כל מקרה אצלנו זה גם בקפיצות של 2וחצי ואנשים מעלים משקל זה סתם תירוץ לא לעשות בדמאבלים....

manshush
02-07-09, 23:28
אמרת שיש מכונה תשלב יד קדמית במכונה ובקשר לדאמבלים מה אי אפשר להרכיב אצלכם שם דאמבלים??כל מקרה אצלנו זה גם בקפיצות של 2וחצי ואנשים מעלים משקל זה סתם תירוץ לא לעשות בדמאבלים....

מה זתומרת להרכיב דמבלים?
ואחי אני יודע שאם אני יעבוד עם דמבלים אני לא יעלה משקל עוד מאה שנה

Sugarzaza
03-07-09, 05:04
אתה בעצם אומר שכפיפות מרפקים, התנועה שבמהותה מערבת כל כך הרבה שרירים שונים בטווח תנועה כל כך רחב לאורך שרשרת קינטית כל כך ברורה ויעילה בהפעלת כוח, ומגרה את מערכת העצבים המרכזית לעבוד בצורה כל כך אינטנסיבית לא גרם לך להתחזק? ג'יז, בטח הגעת לגבול הגנטי שלך או משהו.

JAGA_JAGA
03-07-09, 10:43
אתה בעצם אומר שכפיפות מרפקים, התנועה שבמהותה מערבת כל כך הרבה שרירים שונים בטווח תנועה כל כך רחב לאורך שרשרת קינטית כל כך ברורה ויעילה בהפעלת כוח, ומגרה את מערכת העצבים המרכזית לעבוד בצורה כל כך אינטנסיבית לא גרם לך להתחזק? ג'יז, בטח הגעת לגבול הגנטי שלך או משהו.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

manshush
03-07-09, 15:07

:CARRY86W::ok: