PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות :>:>:>>>>>>

lironsD
05-07-09, 18:38
היי
שאלה ראשונה.....

לגבי שניצל,עם אני מטגן אותו בשמן זית..זה בסדר?אני פשוט לא סובל חזה עוף וכבר בא לי להקיא..ושניצל עושה לי גם חשק לאכול..שיש לי חזה עוף על הצלחת אני בקושי אוכל חתיכה קטנה ושאני רואה שניצלים אני טורף איזה 5 כמו כלום..אז זה בסדר?כי אני גם בתת משקל אני 46 קילו על 156..

שאלה שניה......

לגבי שווארמה,מדי פעם אני אוכל עם חברים..השאלה היא עם אני אומר למוכר לא לשים שומן בכלל אז השווארמה עצמה שהיא בלאפה והכל היא ברובה לא ממקורות לא חיוניים? נכון?

שאלה שלישית.....

שמעו עכשיו לגבי החופש קשה לי לשמור על הארוחות אצלי זה אני קם כל יום באיזה 1-2 ואז אוכל ארוחת צהריים הולך לחדר כושר ולבריכה לאיזה 4 שעות לפחות אני בא אוכל נח קצת ועוד פעם יוצא בערב עם חברים..ועם אני לא הולך למכון אז אני עושה סידורים אחרים ככה שאני לא מוצא את עצמי הרבה בבית..ולרוב הערכים הסופים שלי יוצאים 2000קלוריות וrmr שלי זה 1620..אז אני פשוט משתמש בצ'טים של שומן..אני כל לילה לוקח איזה 40 ג' אגוזים בשביל לעבור ת2500..ואני ככה גם מגיע ל110 ג' שומן בערך ליום..אני יודע שזה לא טוב,אבל אני עדיין לא הבנתי..עם זה שומן לא רווי אז מה הבעיה?
האם זה בסדר?
ותודה.
ואני מזכיר שכבר אין אצלי ארוחת בוקר ואיך שאני קם אני שותה שוקו מניח תפילין ואז ישר הולך לאכול ארוחת צהריים...

ChonGo
05-07-09, 18:43
לדעתי אתה צריך שאתה קם להתחיל את היום, כלומר, אתה קם ב-12 אז תאכל ארוחת בוקר, תלך למכון, אחרי המכון תרביץ ארוחת צהריים גדולה (שזו תיהיה ארוחה אחרי מכון), לך לבריכה, תחזור תאכל ארוחת ערב, ואז בלילה תאכל ארוחת לילה.

בקשר לשווארמה, עד כמה שאני יודע, זה שכבת בשר, שכבת שומן, ומה זאת אומרת להגיד למוכר "בלי שומן"? חחח איך אפשר? זה ככה בא.

בקשר לשניצל, כל מה שנכנס לך בערכיים הסופיים, זה בסדר, אז אם זה נכנס לך בערכיים (שומן, חלבון, קלוריות..) אז אין בעיה.

lironsD
05-07-09, 18:58
ווואלה יש משהו במה שאתה אומרר......אהבתי את מה שאמרת בהתחלה
לדעתי אתה צריך שאתה קם להתחיל את היום, כלומר, אתה קם ב-12 אז תאכל ארוחת בוקר, תלך למכון, אחרי המכון תרביץ ארוחת צהריים גדולה (שזו תיהיה ארוחה אחרי מכון), לך לבריכה, תחזור תאכל ארוחת ערב, ואז בלילה תאכל ארוחת לילה.

לגבי השווארמה אני מתכוון שלפעמים יש כאלה ששמים לך חתיכות שומן של השווארמה ואז זה מלא שומן רווי..אבל עם לא אז מאכל בריא?

לגבי השניצל..אתה בכלל לא הבנת מה שאלתי..במדריכי מאסה שקראתי כל הזמן כתוב להימנע מטיגון..בגלל זה אני שואל

ChonGo
05-07-09, 19:00
שמע, אם אתה מטגן בשמן קנולה\זית, לדעתי אין שום בעיה...כמובן שאם זה נכנס לך בערכיים הסופיים.
בקשר לשווארמה, אני בחיים לא ראיתי ששמים חתיכות שומן חחחחח ככה באה השווארמה, לא ממליץ לאכול את זה, פשוט תבקש פרגיות בלאפה, הרבה יותר טעים והרבה יותר טוב, אם פחות שומן.
וכן אחי, ככה עושים, שאתה קם, אז אתה מתחיל את היום!
תצליח ;)

lironsD
05-07-09, 19:15
שמע הבעיה היא שאני הולך למכון אני מעדיף לקחת איתי פחמימה זמינה וחלבון להיות איזה שעה וחצי בבריכה להתקלח לבוא הביתה ולאכול כמו שצריך תמבין..

pala
05-07-09, 19:46
שמן זית מטוגן מעבד כל ערך תזונתי מועיל שיש לו, ויכול להיות רעיל. כמו כן הוא יקר ואין שום סיבה להשתמש בו לטיגון בשמן עמוק.

ChonGo
05-07-09, 21:52
שמן זית מטוגן מעבד כל ערך תזונתי מועיל שיש לו, ויכול להיות רעיל. כמו כן הוא יקר ואין שום סיבה להשתמש בו לטיגון בשמן עמוק.

מסכים..
תשתמש בשמן קנולה.

xpl1
06-07-09, 01:34
שתמש בשמן רגיל וזהו הטיגון הוא הקטע פה, זה שתשים שמן זית שנחשב יותר "בריא" לא יעזור, התהליכים בטיגון הם הנקודה פה אבל בכל מקרה אתה 46 קילו, אם תאכל שניצלים מטוגנים לא יהרוג אותך העיקר שתקפיד על תפריט נקי ומסודר מסביב, אם אתה יוצא תתפנק, אבל אל תהפוך את זה לבסיס יום יומי רק בגלל שאתה ב"תת משקל".