PDA

צפה בגרסא המלאה : בחירת סגנון סקוואט

fgmkk
05-07-09, 18:48
אהלן בחדר כושר שאני עובד בו אין כלוב לסקוואט אני עובד עם המוט של הבנץ'
אני רוצה להתחיל לעבוד על מאסה אבל זה בעייתי כי אני מפחד שיהיה לי כשל והלך עליי בשפה יפה
והמדריך לא תמיד יכול לשמור כי הוא עסוק איזה סגנון סקוואט יהיה טוב חס וחלילה יש לי כשל שאני יצליח "לחמוק" ??

תודה לעוזרים :sbb2:

tal_s
05-07-09, 19:02
אני רוצה להתחיל לעבוד על מאסה אבל זה בעייתי כי אני מפחד שיהיה לי כשל והלך עליי בשפה יפה
והמדריך לא תמיד יכול לשמור כי הוא עסוק איזה סגנון סקוואט יהיה טוב חס וחלילה יש לי כשל שאני יצליח "לחמוק" ??

לא כל כך בקלות מגיעים לכשל שאי אפשר להתרומם אני שנתיים מתאמן ופעם אחת זה קרה לי שניסיתי rm 1 160 קילו
בעיקרון אין לך מה לפחד עד שתעבור את המשקל גוף לפחות

fgmkk
05-07-09, 19:16
לא כל כך בקלות מגיעים לכשל שאי אפשר להתרומם אני שנתיים מתאמן ופעם אחת זה קרה לי שניסיתי rm 1 160 קילו
בעיקרון אין לך מה לפחד עד שתעבור את המשקל גוף לפחות

צודק אבל אני זה יהיה פעם ראשונה שלי מאסה וקרה לי כבר כשל איכשהו לא נפגעתי מעדיף ללכת על בטוח

בר728
05-07-09, 19:23
הכי בטוח זה בסמית' משין כי אתה יכול לנעול את המוט איפה שנתקעת

galSH
05-07-09, 20:21
עדיף פרונט סקאווט באחיזה של קלין כי ככה אתה תוכל להפיל את המוט אם תתקע בתחתית בצורה בטוחה יותר.

amir717
05-07-09, 20:45

אם אתה פוחד תעבוד בדמלים אם היה לך כשל זרוק לצדדים חיחיחי :flowers:

JAGA_JAGA
05-07-09, 20:51
עדיף פרונט סקאווט באחיזה של קלין כי ככה אתה תוכל להפיל את המוט אם תתקע בתחתית בצורה בטוחה יותר.

מה קשור גם בבק סקוואט אפשר להפיל כל מקרה לפתוח הפוסט כמו שאמרו פה לא כזה קל להגיע לכשל בסקוואט אבל קורה מצב שאתה מגיע פשוט תישאר למטה ותקרא למישהו שיבוא או שפשוט תפיל תמוט אחרוה כשאתה במצב ישיבה לא סוף העולם :) דרך אגב לא להרבה אנשים יש ביצים לעשות סקוואט לכשל סתם אומר:rolleyes:

galSH
05-07-09, 21:09
מה קשור גם בבק סקוואט אפשר להפיל כל מקרה לפתוח הפוסט כמו שאמרו פה לא כזה קל להגיע לכשל בסקוואט אבל קורה מצב שאתה מגיע פשוט תישאר למטה ותקרא למישהו שיבוא או שפשוט תפיל תמוט אחרוה כשאתה במצב ישיבה לא סוף העולם :) דרך אגב לא להרבה אנשים יש ביצים לעשות סקוואט לכשל סתם אומר:rolleyes:

אם תפיל מוט כבד ממצב של באק סקאווט בתחתית אתה פשוט תרסק לעצמך את הגב.

Tapit
05-07-09, 21:17
תעשה חזרה אחת לפני כשל אתה תרגיש את זה טוב מאוד, אין מה לפחד.
אני הגעתי פעם אחת לכשל בסקוואט ובציפיה לעשות עוד אחד כמעט נפלתי, זינקו עלי איזה 3 אנשים לעזור לי להרים תמוט p:

fgmkk
05-07-09, 22:09
תעשה חזרה אחת לפני כשל אתה תרגיש את זה טוב מאוד, אין מה לפחד.
אני הגעתי פעם אחת לכשל בסקוואט ובציפיה לעשות עוד אחד כמעט נפלתי, זינקו עלי איזה 3 אנשים לעזור לי להרים תמוט p:

בחדר כושר שלי אולי יש עוד בנאדם אחד שעושה סקוואט אנשים לפעמים מסתכלים עלי כאילו אני איזה חייזר חחח צפו בי איזה 4 אנשים בזמן שעשיתי סקוואט היה לי כשל ואין לי מושג איך נפלתי על הברכיים וכל ה4 אנשים הסתכלו בהתפעלות כאילו זה חלק מהתרגיל :D מזל שהם גם לא התקרבו באותו רגע זרקתי את המוט אחורה אז במקרה שלי הם לא יזנקו לעזור אלה יותר יסתכלו בהתפעלות "מהתרגיל" :clap: בזמן שאני נמחץ

JAGA_JAGA
06-07-09, 00:33
אם תפיל מוט כבד ממצב של באק סקאווט בתחתית אתה פשוט תרסק לעצמך את הגב.

חח תלוי איך אתה זורק אבל בעיקרון אתה צודק לא חשבתי על זה עד הסוף עדיף לזרוק בעמידה:book:

eden.B.
06-07-09, 03:15
פרונט סקוואט יהיה מצוין למקרה הזה ככה אתה תוכל להעיף את המוט ממך אם אתה מרגיש שאתה עומד לאבד שיווי משקל או שאתה לא יכול יותר.

fgmkk
06-07-09, 11:06
אחלה נלך על הפרונט רק עם אפשר סירטונים/הסברה איך עושים את זה נכון עשיתי חיפוש ביוטוב אבל אין לי מושג בכלל בשיטה הזאת

galSH
06-07-09, 13:47
אחלה נלך על הפרונט רק עם אפשר סירטונים/הסברה איך עושים את זה נכון עשיתי חיפוש ביוטוב אבל אין לי מושג בכלל בשיטה הזאת

http://www.youtube.com/watch?v=yHu4jhUbx9M
http://stronglifts.com/how-to-front-squat-with-proper-technique/

זה יכול להספיק, סה"כ תרגיל לא מסובך.

eden.B.
07-07-09, 00:48
רק אל תעמיס עליו על ההתחלה, תרגיל את הכתפיים לעומד ולכאב משמע זה יכאב לך אז אל תדאג.

Sugarzaza
07-07-09, 01:00
אם תלמד איך לעבוד בצורה ליניארית כמו שצריך בlow bar לא תהיה לך שום בעיה.

Dark_Muse
07-07-09, 04:50
גם אם הוא יעבוד לינארית הוא יכול להגיע לכשל אם הוא יקח את עצמו חזרה אחת יותר מדי.

galSH
07-07-09, 07:46
רק אל תעמיס עליו על ההתחלה, תרגיל את הכתפיים לעומד ולכאב משמע זה יכאב לך אז אל תדאג.

לא יודע, שאני עושה את זה אין לי כאב בכתפיים, אם כבר יש לי כאב בפרק כף היד.