PDA

צפה בגרסא המלאה : חילוק של החזה..

zidan
11-02-07, 16:10
...

Yoshi-Moto
11-02-07, 16:11
יש לחזה שלוש חלקים...

zidan
11-02-07, 16:15
יש לחזה שלוש חלקים...
יש לך אתר עם תמונות והסברים?

Yoshi-Moto
11-02-07, 16:21
http://www.exrx.net/Lists/ExList/ChestWt.html
יש פה את תרגילים לחזה וזה מחולק ל3 חלקים עליון(Pectoralis Major, Clavicular),אמצעי (Pectoralis Major, Sternal) ותחתון(Pectoralis Minor).

zidan
11-02-07, 16:25
http://www.exrx.net/Lists/ExList/ChestWt.html
יש פה את תרגילים לחזה וזה מחולק ל3 חלקים עליון(Pectoralis Major, Clavicular),אמצעי (Pectoralis Major, Sternal) ותחתון(Pectoralis Minor).

לחיצת חזה בשיפוע שלילי נמצאת באתר ב"חזה אמצעי" ולא בחזה תחתון למה זה ככה?

- Idan -
11-02-07, 16:27
זה לא חלקים, זה ראשים.

החזה הגדול מחולק ל-2 ראשים, Sternal ו- Clavicular. יצא לי לשמוע הסברים על כך שמיחסים לחזה הגדול ראש שלישי כביכול, וזה עקב כיוון הסיבים בחזה שמתפלגים ל-3 כיוונים. אבל על זה אני לא סגור.
בכל מקרה, Pectoralis Minor זה לא חלק מהחזה הגדול, זה שריר אחר נפרד.

Yoshi-Moto
11-02-07, 16:29
לחיצת חזה בשיפוע שלילי נמצאת באתר ב"חזה אמצעי" ולא בחזה תחתון למה זה ככה?
אין לי מושג O.ם יש לאתר כמה טעויות פה...בכל מקרה לחזה תחתון אין יותר טוב ממקבילים, אם אתה מחפש תרגיל:P

jonathan
11-02-07, 16:36
זה לא חלקים, זה ראשים.

החזה הגדול מחולק ל-2 ראשים, Sternal ו- Clavicular. יצא לי לשמוע הסברים על כך שמיחסים לחזה הגדול ראש שלישי כביכול, וזה עקב כיוון הסיבים בחזה שמתפלגים ל-3 כיוונים. אבל על זה אני לא סגור.
בכל מקרה, Pectoralis Minor זה לא חלק מהחזה הגדול, זה שריר אחר נפרד.
אם אני לא טועה זה באיזור הלמעלה של החזה(למעלה קיצוני)
תרגילי פרפר עובדים טוב עליו(תקן אותי אם אני טועה!)

zidan
11-02-07, 16:37
מישהו היום אמר לי שברגע שמאמנים את החלק התחתון של החזה אז הוא מקבל צורה,וגם נפח מלמעלה,ועוד משהו אמרתי לו שאני לא עושה חזה תחתון הוא אמר שאני לא עושה חלק חשוב באימון חזה..הוא צודק?

PcGunMan
11-02-07, 16:38
אני חושב שהגדרה הכי נכונה זאת שהחזה שריר גדול בשביל לגרות את כולו אתה מפצל את זה למס' זווית זה לא ראשים ולא שום חלקים!

Leo
11-02-07, 16:54
מישהו היום אמר לי שברגע שמאמנים את החלק התחתון של החזה אז הוא מקבל צורה,וגם נפח מלמעלה,ועוד משהו אמרתי לו שאני לא עושה חזה תחתון הוא אמר שאני לא עושה חלק חשוב באימון חזה..הוא צודק?
אתה לא באמת חייב לעבוד על החזה מ מיליון זוויות
כל הראשים עובדים בו זמנית בכל תנועה של החזה אבל כמובן יש את הקטע של הדגש

Amit
11-02-07, 19:29
שטויות FLAT BENCH עובד על כל החזה זה שאתה לא עושה DECLINE BENCH לא אומר שהסיבים היותר תחתונים בחזה לא מקבלים גירוי מספיק