PDA

צפה בגרסא המלאה : טכניקה בסקוואט בסמית'

AloNaN
08-07-09, 14:46
אני שואל מתוך סקרנות - איך צריך לעשות את הסקוואט בסמית'?
ראיתי היום את המאמן שלי מתקן מישהו שעשה כמו סקוואט חופשי (רק בסמית'), והמאמן אמר לו לעשות בצורה שהרגליים באיזור הברכיים בתשעים מעלות וגם התחת בתעשים מעלות. כאילו שהפלג גוף עליון והרגליים מהברכיים ומטה מקבילים, ואיזור הירכיים מאונך לשניהם.
אז איך צריך לעשות?

Fantast1c :)
08-07-09, 15:24
המאמן צודק (נשמע מוזר)

מרציאנו
08-07-09, 17:04
אתה מתכוון שכל הגוף ישר בירידה ובעלייה ולא מכופף כמו סקווט חופשי?
אם כן אז הסקווט הזה נותן דגש יותר לתחת ופחות לארבע ראשי

בחור בחיטוב
08-07-09, 17:18
הסקוואט הזה שהוא הסביר לו לא משהו לדעתי.
אפשר לעשות בסמיט משין סקוואט רגיל כמו בחופשי.

galSH
08-07-09, 19:30
הסקוואט הזה שהוא הסביר לו לא משהו לדעתי.
אפשר לעשות בסמיט משין סקוואט רגיל כמו בחופשי.
לא. הסמית' מגביל את טווח התנועה שלך אז זה בלתי אפשרי לעשות את זה כמו בחופשי.
אין כזה דבר סקאווט רגיל גם. יש high bar ויש low bar.

Sugarzaza
08-07-09, 19:33
תעשה חופשי, הסמית לא טוב.

AloNaN
08-07-09, 19:59
למה סמית' לא טוב?
אין אצלנו אפשרות לחופשי - אין כלוב או משהו אחר.
אז אפשר לעשות בסמית' תנועה של סקוואט חופשי?

JAGA_JAGA
08-07-09, 20:01
למה סמית' לא טוב?
אין אצלנו אפשרות לחופשי - אין כלוב או משהו אחר.
אז אפשר לעשות בסמית' תנועה של סקוואט חופשי?

אם יש לך אמצעים לעשות יד קדמית יש לך גם אמצעים לעשות סקוואט חופשי חלאס להמציא תרוצים של כוסיות...

Dark_Muse
08-07-09, 20:11
אם יש לך אמצעים לעשות יד קדמית יש לך גם אמצעים לעשות סקוואט חופשי חלאס להמציא תרוצים של כוסיות...

לא חבל להשמע כל כך מטופש?
מה הקשר בין יד קדמית לסקוואט? איך הוא ישים מוט כבד מאחורי הכתפיים? יעשה קלין וג'רק עם פרס אקסנצנטרי לאחור?
תפסיק לנסות להיות הארד-קור בכל מצב. יש מכונים שאין סטנדים שמאפשרים להביא את המוט בצורה בטוחה למצב של לעשות סקוואט, אז אין ברירה ולא עושים עד שמחליפים מכון.

AloNaN
08-07-09, 20:12

העיקר לא לצאת על אף אחד, קצת רוגע לא מזיק...
ברור שיש לי אמצעים לעשות סקוואט, כמו לקחת את המוט מהבנץ' ולעשות, דבר קצת בעייתי כשלעצמו, מה גם שזה לא נוח.
מה, אני חייב לעשות סקוואט חופשי בכל מצב? אני חושב שלג פרס ובסמית' זה בהחלט תחליף שאפשר להסתדר.

Dark_Muse
08-07-09, 20:14
אל תוציא מהבנץ'.
זה אולי טוב בהתחלה שהמוט עוד קל יחסית אבל כשהעניינים הופכים כבדים זה יכול להיות מסוכן.

AloNaN
08-07-09, 20:16
אל תוציא מהבנץ'.
זה אולי טוב בהתחלה שהמוט עוד קל יחסית אבל כשהעניינים הופכים כבדים זה יכול להיות מסוכן.

וזאת בדיוק הסיבה למה אני לא עושה את זה.

JAGA_JAGA
08-07-09, 20:21
העיקר לא לצאת על אף אחד, קצת רוגע לא מזיק...
ברור שיש לי אמצעים לעשות סקוואט, כמו לקחת את המוט מהבנץ' ולעשות, דבר קצת בעייתי כשלעצמו, מה גם שזה לא נוח.
מה, אני חייב לעשות סקוואט חופשי בכל מצב? אני חושב שלג פרס ובסמית' זה בהחלט תחליף שאפשר להסתדר.

חח לא מנסה להיות הארדקור אם הייתי מנסה להיות הייתי אומר לו לעשות עם המאמן או משו אבל אני פשוט אומר שאם יש מוט ומשקל אין בעיה לעשות סקוואט אולי לא בביצוע מושלם כי יש קושי בלהרים או לעורף אבל זה בהחלט יכול לשמש פיתרון זמני לבעיה שלו אבל אם כבר אתה יכול לעשות פרונט סקוואט שאתה פשוט עושה קלין ומתקתק קיצר לא חסר דרכים אבל רובם אכן זמניים....
דרך אגב אם יש לך מקבילים גם זה יכול לשמש פיתרון לבעיה שלך....
אהה ו תמיד אפשר לעשות סקוואט עם דאמבלים אבל זה רצח לא ממילץ :d

ronaldo
08-07-09, 20:30
עזוב סמית' כבר עדיף לחיצת רגליים

Dark_Muse
08-07-09, 20:49
סקוואט עם דאמבלים זה כיף d:

JAGA_JAGA
08-07-09, 20:54

מזוכיסט גאה אה??? אחרי סקוואט בדאמבלים באלי לכרות את הידיים ולקבור אותם בעזרת הפה :s

lironsD
08-07-09, 20:54

:confused::confused::confused:

AloNaN
08-07-09, 21:53
בסדר עזבו לרגע מה עדיף...
עדיין לא קיבלתי תשובה מספקת - הטכניקה של הסקוואט בסמית' יכולה להיות כמו בסקוואט חופשי?