PDA

צפה בגרסא המלאה : עבודה ופיתוח גוף

JAGA_JAGA
08-07-09, 18:31
אני כרגע עובד בהובלה וחוזר אחרי כל יום סחוט מת אוכל והולך לאימון מרים בקושי משקלים שהייתי מרים לפני שהתחלתי בעבודה הזאת....
השאלה שלי יש פה מישהו שעבד בעבודה שדורשת מאמץ פיזי גדול והתאמן ואיך הוא הצליח לשלב תעבודה עם פיתוח גוף?
תודה לעוזרים:flowers:

The-Two
08-07-09, 20:01
אני כרגע עובד בהובלה וחוזר אחרי כל יום סחוט מת אוכל והולך לאימון מרים בקושי משקלים שהייתי מרים לפני שהתחלתי בעבודה הזאת....
השאלה שלי יש פה מישהו שעבד בעבודה שדורשת מאמץ פיזי גדול והתאמן ואיך הוא הצליח לשלב תעבודה עם פיתוח גוף?
תודה לעוזרים:flowers:

כנראה שזה בגלל עייפות לפני אימון אתה צריך לנוח טוב..
ולאכול טוב, גם לפני בישביל לבוא חזק לאימון כמה שיותר..
אני מציע לך שתביא לעבודה מספיק אוכל, ועם זה עבודה פיזית ממש אז יהיה לך קשה להתאמן באותו יום אז הייתי מציע לך לקחת הפסקה מהאימונים תעבוד שבוע ואז תחזור להתאמן..

JAGA_JAGA
08-07-09, 20:07
כנראה שזה בגלל עייפות לפני אימון אתה צריך לנוח טוב..
ולאכול טוב, גם לפני בישביל לבוא חזק לאימון כמה שיותר..
אני מציע לך שתביא לעבודה מספיק אוכל, ועם זה עבודה פיזית ממש אז יהיה לך קשה להתאמן באותו יום אז הייתי מציע לך לקחת הפסקה מהאימונים תעבוד שבוע ואז תחזור להתאמן..
לנוח אני יכול רק בלילה האימון יוצא ישר אחרי העבודה ואני אוכל כמו מטורף אל תדאג....
ולגבי העצה שלך אתה מדבר מניסיון או סתם השערה???כל מקרה אני חושב להוריד עצימות פשוט באימוני במכון אבל בכל זאת הייתי מעוניין לשמוע תגובה ממישהו שעבד או עובד בעבודה כזאת ומשלב עם זה פיתוח גוף אני מקווה שיש פה כאלה :d כל מקרה תודה אחי:)

talll
08-07-09, 20:08
אחי אתה מבאר שבע לא?
איפה מצאת עבודה בהובלות?!

JAGA_JAGA
08-07-09, 20:12
אחי אתה מבאר שבע לא?
איפה מצאת עבודה בהובלות?!

חחח קומבינות :D תאמין לי אבל זה קריעת תחת רצינית גם אני חשבתי שאני יתקתק מסתבר שטעיתי:blush:

talll
08-07-09, 20:17
חחח קומבינות :d תאמין לי אבל זה קריעת תחת רצינית גם אני חשבתי שאני יתקתק מסתבר שטעיתי:blush:

כן אבל עדיף על בלי עבודה..
כמה אתה מקבל?
ואיפה אתה לומד אחי

JAGA_JAGA
08-07-09, 20:25
כן אבל עדיף על בלי עבודה..
כמה אתה מקבל?
ואיפה אתה לומד אחי

מקבל טוב לגילי....
ואני לומד בטכני:disgust:

BambaBuilder
09-07-09, 02:33
כן?

טכני באר שבע?

אה חח אני בטכני חיפה...

איזו כיתה אתה? אני ט'..

eminemfan
09-07-09, 02:37
אני עובד פיזי ולומד לא התאמנתי כבר שנה בגלל זה

JAGA_JAGA
09-07-09, 22:29
אני עובד פיזי ולומד לא התאמנתי כבר שנה בגלל זה

ירדת במסה??במה עובד??

חחח ובמבה יא קטין :d אני זוכר כיתה ט כמה חרא האכילו אותי.....ודרך אגב איך הטכני בחיפה??

TheRock
09-07-09, 22:52
מה ציפית אחי שתגדל ותעלה במשקלים? מן הסתם שעבודה פיזית גומרת לך תכוח ואני לא יתפלא עם תרד עוד במשקלים ומשקל שלך בכללי

Daniel R
09-07-09, 22:55
כן?

טכני באר שבע?

אה חח אני בטכני חיפה...

איזו כיתה אתה? אני ט'..

איך קוראים לך , ומאיזה עיר אתה ?
חחחחחחח על תדאג אני לא בלש

eminemfan
09-07-09, 23:12
ירדת במסה??במה עובד??

חחח ובמבה יא קטין :d אני זוכר כיתה ט כמה חרא האכילו אותי.....ודרך אגב איך הטכני בחיפה??

ירדתי בחזה ושמנתי בטירוף.
עובד בהפקות אירועים

avishav1
09-07-09, 23:24
איך מה לעשות.
אי אפשר לשלב ביניהם.
עבודה פיזית ממושכת הורגת אותך וגם אם תרצה לא תוכל להתאמן.
תבחר מה יותר חשוב לך או שתנסה להתאמן בימים שאין עבודה.
(אם יש כאלה בכלל)

JAGA_JAGA
10-07-09, 14:57
איך מה לעשות.
אי אפשר לשלב ביניהם.
עבודה פיזית ממושכת הורגת אותך וגם אם תרצה לא תוכל להתאמן.
תבחר מה יותר חשוב לך או שתנסה להתאמן בימים שאין עבודה.
(אם יש כאלה בכלל)

חחח אני חופשי בימי שישי שבת :d
ומה נגיד אם אני יאכל ממש ממש מלא אני יוכל להתאושש מכל זה? או שאין מצב זה או עבודה או אימונים?

ChonGo
10-07-09, 15:18
אני גם עבדתי פעם בהרמת אירועים כאלה, שזה הרבה הובלות וסחיבות, והצלחתי לשלב (פחות, אבל הצלחתי). התאמנתי פחות חזק, הורדתי משקלים, אבל עדיין נתתי אימונים, וכן עליתי במשקל שלי. הכל תלוי בתזונה, תאכל הרבה פחממות, זה ייתן לך אנרגיה, תשתה איזה קפה שחור חזק לפני האימון. לדעתי אפשר לשלב בין השניים.
ואולי אתה יכול לפחות להתאמן שישי ושבת. שזה לפחות יומיים חח עדיף על כלום לא?!

JAGA_JAGA
10-07-09, 15:46
אני גם עבדתי פעם בהרמת אירועים כאלה, שזה הרבה הובלות וסחיבות, והצלחתי לשלב (פחות, אבל הצלחתי). התאמנתי פחות חזק, הורדתי משקלים, אבל עדיין נתתי אימונים, וכן עליתי במשקל שלי. הכל תלוי בתזונה, תאכל הרבה פחממות, זה ייתן לך אנרגיה, תשתה איזה קפה שחור חזק לפני האימון. לדעתי אפשר לשלב בין השניים.
ואולי אתה יכול לפחות להתאמן שישי ושבת. שזה לפחות יומיים חח עדיף על כלום לא?!

אתה מבין הבעיה היחידה של להעמיס אוכל זה ההשלכות אני יכול להשמין רצח כי בכל זאת אני לא מדבר על מאות אלא על אלפי קלוריות לקיבה שלי אין תחתית ועוד עם התגובה של בחור שהגיב למעלה וכתב שהוא השמין נורא בגלל העבודה ולבנות תפריט לזה קצת קשה כי יש ימים קשים ויש ימים פחות קשים וגם הקטע שסיכוי גבוהה שאני יכנס לאימון יתר =\
קיצר ננסה ככה שבועיים שלוש כמו שאמרת נטחן אוכל נריץ fbw קל עד בינוני ונראה איך יהיה...
קיצר תודה אחי :)

TheRock
10-07-09, 17:27
אתה מבין הבעיה היחידה של להעמיס אוכל זה ההשלכות אני יכול להשמין רצח כי בכל זאת אני לא מדבר על מאות אלא על אלפי קלוריות לקיבה שלי אין תחתית ועוד עם התגובה של בחור שהגיב למעלה וכתב שהוא השמין נורא בגלל העבודה ולבנות תפריט לזה קצת קשה כי יש ימים קשים ויש ימים פחות קשים וגם הקטע שסיכוי גבוהה שאני יכנס לאימון יתר =\
קיצר ננסה ככה שבועיים שלוש כמו שאמרת נטחן אוכל נריץ fbw קל עד בינוני ונראה איך יהיה...
קיצר תודה אחי :)

הלוואי וזאת הייתה הבעיה שלי "יתר אוכל" אצלי בעבודה(מלצרות במלון) רק אחרי 6 שעות אוכלים ואסור לאכול באמצע העבודה

BambaBuilder
10-07-09, 19:05
איך קוראים לך , ומאיזה עיר אתה ?
חחחחחחח על תדאג אני לא בלש

נתנאל, קרית ים.

למה? אתה גם לומד שמה?

JAGA_JAGA
10-07-09, 20:17
הלוואי וזאת הייתה הבעיה שלי "יתר אוכל" אצלי בעבודה(מלצרות במלון) רק אחרי 6 שעות אוכלים ואסור לאכול באמצע העבודה

חחחחחח אני יכול להתקמבן יש כאלה לוקחים הפסקת סיגריה ובזמן הזה אני מתקתק קצת אוכל:Embarrassment:

אתה רוצה להגיד לי אתה עובד 6 שעות רצוף???בלי שניה אחת שאתה סתם לא עושה כלום??

haim15
10-07-09, 23:55
לפותח הפוסט אני עובד עכשיו בשיפוצים וזאת עבודה פיזית מאוד ובוא נגיד שמתחילת החופש אימון אחד לא היה לי!! ועליתי איזה 2 ק"ג של נוזלים ושומן בגלל שפחדתי לרדת במשקל וטחנתי פשוט המון אוכל עכשיו אני מתחיל להתאמן שישי,שבת ועוד יום אחד שאני ירגיש שעבדתי הכי קל ככה אני אוכל ארוחה טובה לפני האימון קפה+קפה שחור ומתאמן בעצימות חלשה יחסית ובשישי ושבת אני יגביר את העצימות נקווה שזה יעזור קצת כי כרגע המצב די חרבנה

הכריש בקרייסלר
12-07-09, 12:13
אני עובד מלצר עבודה מאוד פיזית כל היום יש לקוחות ואין דקה לנוח אני רץ בלי הפסקה ואני עוד במסה,אני משלב את העבודה עם לימודים(6 שעות)ולפעמים גם עבודה בערב כברמן ומוצא לעצמי שעה ביום להתאמן ויוצא לי שאני דקה לא נח ביום וכל היום רץ מהעבודה ללימודים ומשם לחדר כושר ושלא נדבר על הארוחות אני לא נמצא כמעט בבית ובכל פעם שאני יוצא מהבית אני לוקח איתי ים אוכל כמו לפקניק ואני מתחרפן אחי גם למצוא זמן לאימון וגם למצוא אוכל זמין לדרך וגם לאכול אותו בלי שאין לי תאבון ואני סחוט מת,ועוד דבר מעצבן זה שאחרי שסיימתי יום עמוס אני קם בבוקר גמור ומתחיל אותו יום מהתחלה.

JAGA_JAGA
12-07-09, 20:15
אני עובד מלצר עבודה מאוד פיזית כל היום יש לקוחות ואין דקה לנוח אני רץ בלי הפסקה ואני עוד במסה,אני משלב את העבודה עם לימודים(6 שעות)ולפעמים גם עבודה בערב כברמן ומוצא לעצמי שעה ביום להתאמן ויוצא לי שאני דקה לא נח ביום וכל היום רץ מהעבודה ללימודים ומשם לחדר כושר ושלא נדבר על הארוחות אני לא נמצא כמעט בבית ובכל פעם שאני יוצא מהבית אני לוקח איתי ים אוכל כמו לפקניק ואני מתחרפן אחי גם למצוא זמן לאימון וגם למצוא אוכל זמין לדרך וגם לאכול אותו בלי שאין לי תאבון ואני סחוט מת,ועוד דבר מעצבן זה שאחרי שסיימתי יום עמוס אני קם בבוקר גמור ומתחיל אותו יום מהתחלה.

וואלה אין לי מילים יפה מאד סחטיין על ההשקעה:flowers:
אבל אתה גודל טוב??איזה תוכנית אתה מתאמן?

fgmkk
12-07-09, 22:13
שמע אני עובד בקרמיקה מחסנאי <להכין משטחים וכל זה> הייתי הולך ישר לחדר כושר סחוט וגב גמור
אני ממליץ לך ללכת שעתיים לתת שינה לקום לדפוק מקלחת קרה לשתות קפה לאכול מה שאתה אוכל לפני אימון וללכת לחדר כושר
בעיקרון תנוח ותאכל טוב!
הכי חשוב ארוחת בוקר טובה תאמין לי זה השפיעה עלי הכי הרבה בעבודה ואחרי העבודה

הכריש בקרייסלר
12-07-09, 23:54
וואלה אין לי מילים יפה מאד סחטיין על ההשקעה:flowers:
אבל אתה גודל טוב??איזה תוכנית אתה מתאמן?

את האמת בגלל שאני בד"כ מפספס ארוחה ביום ובגלל שאני עושה הרבה תנועה במהלך היום אני שורף המון קלוריות אז יוצא לי שאני לא מאבד מסת שריר ויורד באחוז שומן אבל עדיין הדרך חיים שלי מקשה עלי לעלות במסת שריר ואני תקוע עליה כבר שלושה חודשים(81 ק"ג)ויוצא שאני כל יום במאזן נייטרלי,מתאמן ab יענו יוצא 4 אימונים בשבוע.

JAGA_JAGA
13-07-09, 16:52
את האמת בגלל שאני בד"כ מפספס ארוחה ביום ובגלל שאני עושה הרבה תנועה במהלך היום אני שורף המון קלוריות אז יוצא לי שאני לא מאבד מסת שריר ויורד באחוז שומן אבל עדיין הדרך חיים שלי מקשה עלי לעלות במסת שריר ואני תקוע עליה כבר שלושה חודשים(81 ק"ג)ויוצא שאני כל יום במאזן נייטרלי,מתאמן ab יענו יוצא 4 אימונים בשבוע.

אהה טוב אחי תודה ושיהיה לך בהצלחה :)
ולמחסנאי קודם כל ארוחת בוקר אפילו בלי עבודה זה קדוש אין דיבור על זה אפילו ובקשר לאחרי עבודה זה לא אפשרי לנוח כי בשעות שאני מסיים לעבוד יש לי בערך שעתיים עד שהמכון נסגר אז הכי מקסימום שאני מצליח לעשות זה לאכול אבל בסדר העברתי כבר כמה אימונים ובינתיים אני פשוט תקוע במקום בתאכלס העיקר בשבילי לא לרדת ולא להגיע לאימון יתר ואם אני יעלה במסה זה רק בונוס:)

maoroos
14-07-09, 20:09
נמצא באותה בעיה, אחרי עבודה של 10 שעות אין לך כל כך כוח ללכת לאימון = \
תנסה לפחות לשמור על תזונה נכונה ולתת לשריר גירוי לפחות 3 פעמים בשבוע ..

JAGA_JAGA
14-07-09, 20:42
נמצא באותה בעיה, אחרי עבודה של 10 שעות אין לך כל כך כוח ללכת לאימון = \
תנסה לפחות לשמור על תזונה נכונה ולתת לשריר גירוי לפחות 3 פעמים בשבוע ..

חחח לעצרי הוא מקבל גירוי 7פעמים בשבוע בגלל מכון+עבודה... כנראה לא קראת את ההודעה שלי אני עובד בהובלות וזה לא קל אני יגיד לך ככה...
יהיה טוב:sbb4:
דרך אגב אחלה משקלי עבודה לגיל שלך!!!

SaharKazes
15-07-09, 18:06
בימים שיש לי אימונים זה שורף לי את כל היום עד היסוד.. אני עובד 10 וחצי-11 שעות ביום, אמנם לא עבודה פיזית אבל המון זמן.. בכל זאת אני מגיע למכון מתודלק ומלא אנרגיה ומעלה במשקלים בינתיים יפה מאוד.. אבל זה נותן תחושה שאין לך חיים בימים האלה.. רק יום חמישי שישי אפשר לצאת בראש שקט..
בכל זאת אני בחיים לא יוותר על המכון כושר

JAGA_JAGA
15-07-09, 18:45
בימים שיש לי אימונים זה שורף לי את כל היום עד היסוד.. אני עובד 10 וחצי-11 שעות ביום, אמנם לא עבודה פיזית אבל המון זמן.. בכל זאת אני מגיע למכון מתודלק ומלא אנרגיה ומעלה במשקלים בינתיים יפה מאוד.. אבל זה נותן תחושה שאין לך חיים בימים האלה.. רק יום חמישי שישי אפשר לצאת בראש שקט..
בכל זאת אני בחיים לא יוותר על המכון כושר

כמה שזה נכון.....:(