PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונה עדכנית שלי ,

itaiprz1
09-07-09, 17:06
אני שוקל פה 90
אני עכשיו בתוכנית של 5 פעמים בשבוע

http://img528.imageshack.us/img528/3157/dsci0161.jpg (http://img528.imageshack.us/i/dsci0161.jpg/)

בחור בחיטוב
09-07-09, 17:08
לא רע בכלל!
האמות ניראות בפיגור רציני.
תעבוד טוב על הבטן.
חזה עליון (!!!)
רגליים לא רואים.

בהצלחה.

DanielML
09-07-09, 17:10
נראה טוב,תצלם גב נדמה כאילו יש לך רוחב רציני

Max90kg
09-07-09, 17:12
התמונה הזאת מאוד מחמיאה לגב שלך (מחמיאה מאוד!!) ולחזה. הידיים והטרפזים נראים טוב מאוד גם כן רק האמות קטנות לדעתי

bbbodybuilder
09-07-09, 17:13
יש לך הרבה שומן ועור עודף תעשה חיטוב אחי דחוף
ותאמן בטן זה מה שקורה שחושבים שאם עושים סקוואט ודדליפט לא צריך לאמן בטן

itaiprz1
09-07-09, 17:33
יש לך הרבה שומן ועור עודף תעשה חיטוב אחי דחוף
ותאמן בטן זה מה שקורה שחושבים שאם עושים סקוואט ודדליפט לא צריך לאמן בטן

פאק מזה פחדתי אני יתחיל היום תחיטוב.

לוזון
09-07-09, 17:35
נראה לא רע בכלל הגב נראה קטלני..
לדעתי חיטוב יהיה במקום עכשיו..
שיהיה בהצלחה אחי היקר..

Locke
09-07-09, 17:41
חיטוב?
אלא אם כן אתה פארנויד שחייב שיראו לו קוביות כל הזמן, לדעתי אתה יחסית עם אחוז שומן נמוך עדיין, ובכייף יכול עוד קצת להמשיך תמסה.

itaiprz1
09-07-09, 18:30
חיטוב?
אלא אם כן אתה פארנויד שחייב שיראו לו קוביות כל הזמן, לדעתי אתה יחסית עם אחוז שומן נמוך עדיין, ובכייף יכול עוד קצת להמשיך תמסה.

ההיתי ציני אחי, לדעתי יש מקום לעוד הרבה עד החיטוב.

ChonGo
09-07-09, 20:57
נראה אחלה אחי, חזה סבבה.
ידיים טובות, כמו שאמרו, אמות נראות קצת יותר חלשות...בהצלחה בהמשך אחי!

ronaldo
10-07-09, 09:41
אז עשית ss נכון? איך הלך איתה?

Fiberglass
10-07-09, 12:20
תפסת רוחב חבל על הזמן
לדעתי אתה לא חייב חיטוב ,ידיים קצת בפיגור
יאאלה בהצלחה תעבוד חזק צריך מישהו אחר שישמור על גן יבנה :)

GnR
10-07-09, 12:43
נראה מעולה
אני לא חושב שהאמות בפיגור, תשימו אותם גם כשהן מסובבות ככה שהכף יד למעלה ותרימו את היד לגובה של הכתף (כשיש 90 מעלות בין האמה לזרוע)
תרא שהן נראות קטנות ככה

itaiprz1
10-07-09, 13:13
אז עשית ss נכון? איך הלך איתה?
אחלה תוכנית עליתי איתה מהר במשקלים האימונים היו בין האימונים המספקים,
אבל אני עכשיו באימון שמורכב גם מזה וגם abc וזה דווקא אחלה
בחזה הגעתי לשיאים חדשים וגן הגדילה היתה טובה.

תפסת רוחב חבל על הזמן
לדעתי אתה לא חייב חיטוב ,ידיים קצת בפיגור
יאאלה בהצלחה תעבוד חזק צריך מישהו אחר שישמור על גן יבנה :)

חחחחחחח ,

SIMAO
10-07-09, 13:45
למה רשום תאריך מ2007 אם זה עדכני?:):):):)..
בכל אופן יש מסה אחי..
חזה מצויין.
תעבוד יותר על האמות למה ממה שרואים הם בפיגור יחסית לגוף..
סה"כ טוב מאוד אחי.
המשך כך.

ronaldo
10-07-09, 15:03
אחלה תוכנית עליתי איתה מהר במשקלים האימונים היו בין האימונים המספקים,
אבל אני עכשיו באימון שמורכב גם מזה וגם abc וזה דווקא אחלה
בחזה הגעתי לשיאים חדשים וגן הגדילה היתה טובה.

אחלה, שיהיה בהצלחה

Tamir D
10-07-09, 16:09
אממ רק אני לא רואה את התמונה חח ?
אתה יכול להעלות לשר אחר, בבקשה ?

haim15
10-07-09, 16:35

אתה לא היחיד;)

itaiprz1
10-07-09, 17:16
למה רשום תאריך מ2007 אם זה עדכני?:):):):)..
בכל אופן יש מסה אחי..
חזה מצויין.
תעבוד יותר על האמות למה ממה שרואים הם בפיגור יחסית לגוף..
סה"כ טוב מאוד אחי.
המשך כך.

כל פעם צריך להגדיר את התאריך מחדש,
ועל האמות התחלתי לתת להם דגש כולל לאמה,

אם זה לא עובד לך יש לך בעיה במחשב כי כולם רואים תתמונה,
בכל מקרה הנה על שרת אחר
http://www.fileflyer.com/view/LcXumBt

ולכולם תודה על התגובות,

hypertrophy
10-07-09, 17:21
כל הכבוד....אחלה התקדמות
למרות שמשהו לא מתחבר לי....כאילו משהו חסר בזרימה של הכל ביחד...
זה נראה כמו משהו שיסתדר עם הזמן ככל שתעלה במאסה
ואני שמח שהבנת שתכניות נפח נמוך לא באמת עוזרות למאסה...

תמשיך ככה כל הכבוד!

Max90kg
10-07-09, 17:23
כל הכבוד....אחלה התקדמות
למרות שמשהו לא מתחבר לי....כאילו משהו חסר בזרימה של הכל ביחד...
זה נראה כמו משהו שיסתדר עם הזמן ככל שתעלה במאסה
ואני שמח שהבנת שתכניות נפח נמוך לא באמת עוזרות למאסה...

תמשיך ככה כל הכבוד!

עכשיו אתה אומר שטויות. משווה גנטיקה של בנאדם אחד לאחרים ומסיק מסקנות חפוזות ולא נכונות. אני מכבד את הידע שלך אבל אני לא חושב שאתה יודע מספיק על תוכניות מקוצרות בשביל לשפוט אותן כמו שאתה שופט. אתה סתם זורק מלים לאוויר...

גד"שניק
10-07-09, 18:13
אני מסכים עם מקס,
יאיר תתן הסבר למה שאמרת כי תוכניות כמו ss מאוד עוזרות לעלייה במאסה ויש הוכחות,
אצלי לא כי אני לא מתאמן הרבה זמן, אבל מי שמתאמן שנה עם התוכנית יכול לראות תוצאות מעולות..

Tamir D
10-07-09, 19:33
מקודם לא ראיתי את התמונה, עכשיו אני רואה משום מה חח ><
כל הכבוד, אחלה חזה =]]

hypertrophy
10-07-09, 19:36
אני מסכים עם מקס,
יאיר תתן הסבר למה שאמרת כי תוכניות כמו ss מאוד עוזרות לעלייה במאסה ויש הוכחות,
אצלי לא כי אני לא מתאמן הרבה זמן, אבל מי שמתאמן שנה עם התוכנית יכול לראות תוצאות מעולות..

מה זה אצלך לא אצלו כן?
אי אפשר להעלות מאסה רצינית עם תכניות כאלו נקודה חבר'ה!
מה זה בישבילך התקדמות?
אני מסתכל על עליה רציני במאסה

אין בוכחות שהן יעילות מאוד למאסה מצטער לבאס אותך...מה שכן יש הוכחות שתכניות עם נפח גבוה יותר יעילות למאסה....
ד"א...זה וויכוח שווכחנים גדולים ממכם נודו בו בסופו של דבר....דה סאן קולד פייר ועוד כמה חבר'ה הבינו שאין עליה רצינית במאסה בתכניות כאלו
יש עליה בכוח...וזה אחלה....אבל העליה במאסה היא לא רצינית כמו בתכניות עם נפח גבוה יותר

מקס אם אתה רואה עליה חדה במאסה בתכנית כזאת כניראה שפשוט לך יש התאוששות לא משהו ואז כן התכנית הזאת תתאיםן לך יותר מאשר תכנית עם נפח גבוה
אבל לרוב רובם של המתאמנים תכנית כמו ss או 5x5 לא יהיו יעילות לשם צבירת מאסה....סמכו עלי בעיניין הזה חבר'ה

סתם בישביל הרקורד....כל החבר'ה שחיפשו מאסה ועשו את התכנית הזאת עברו אחרי כמה חודשים לתכניות עם נפח גבוה יותר והתחילו לראות תוצאות....[אתם מוזמנים לבדוק פה בגלריית הגולשים ]
ויש כאלו שחיפשו מאסה התחילו תכניות עם נפח נמוך ראו שהם לא גודלים כמו שצריך אז הם פשוט אומרים פתאום שלא מעניין אותם מאסה וגודל הם רק רוצים להתחזק
או לחילופין-מתחילים לצחוק על בודיבילדינג ולקרוא לתחום הזה הומואי אחרי שהם הבינו שהם יצאו מפגרים

ותאמינו לי שאני יודע על מה אני מדבר ורואים את זה בפורום השני בצורה זוועתית ומגוחכת

גד"שניק
10-07-09, 19:42
מי שלא אוכל לא גודל,
ss היא תוכנית שבנויה יותר לכוח, אבל אם תאכל אתה תגדל אין חוכמות..
מי שלא אוכל לא גודל...
נפח נמוך,נפח גבוה זה לא משנה..

נעל
10-07-09, 19:43
גב אכזרי תשפר קצת חזה עליון ואמות חוץ מזה אכזרי.

ואני מסכים עם היפרטרופיה בנוגע ל ss..

Max90kg
10-07-09, 19:46
מה זה אצלך לא אצלו כן?
מה זה בישבילך התקדמות?

אין בוכחות שהן יעילות מאוד למאסה מצטער לבאס אותך...מה שכן יש הוכחות שתכניות עם נפח גבוה יותר יעילות למאסה....
ד"א...זה וויכוח שווכחנים גדולים ממכם נודו בו בסופו של דבר....דה סאן קולד פייר ועוד כמה חבר'ה הבינו שאין עליה רצינית במאסה בתכניות כאלו
יש עליה בכוח...וזה אחלה....אבל העליה במאסה היא לא רצינית כמו בתכניות עם נפח גבוה יותר

מקס אם אתה רואה עליה חדה במאסה בתכנית כזאת כניראה שפשוט לך יש התאוששות לא משהו ואז כן התכנית הזאת תתאיםן לך יותר מאשר תכנית עם נפח גבוה
אבל לרוב רובם של המתאמנים תכנית כמו ss או 5x5 לא יהיו יעילות לשם צבירת מאסה....סמכו עלי בעיניין הזה חבר'ה

סתם בישביל הרקורד....כל החבר'ה שחיפשו מאסה ועשו את התכנית הזאת עברו אחרי כמה חודשים לתכניות עם נפח גבוה יותר והתחילו לראות תוצאות....[אתם מוזמנים לבדוק פה בגלריית הגולשים ]
ויש כאלו שחיפשו מאסה התחילו תכניות עם נפח נמוך ראו שהם לא גודלים כמו שצריך אז הם פשוט אומרים פתאום שלא מעניין אותם מאסה וגודל הם רק רוצים להתחזק
או לחילופין-מתחילים לצחוק על בודיבילדינג ולקרוא לתחום הזה הומואי אחרי שהם הבינו שהם יצאו מפגרים

ותאמינו לי שאני יודע על מה אני מדבר ורואים את זה בפורום השני בצורה זוועתית ומגוחכת
אני לא אתווכח איתך כי כמו שאמרת כבר עשו את זה לפניי אנשים יותר חכמים, אולי באמת ההתאוששות שלי ממש גרועה. אבל העובדה היא כזאת שאני התפתחתי מתוכנית בנפח נמוך וב5x5 יותר טוב ממה שהתפתחתי בתוכנית בנפח גבוה וזה מעיד שהאפקט של התוכניות שונה מאדם לאדם ואני בכל זאת אמליץ למשתמשים להתחיל עם תוכנית בנפח נמוך ורק כשהתוכנית תפסיק לפתח אותם שיעברו לתוכנית בנפח גבוה.

גד"שניק
10-07-09, 19:57
יאיר המסקנות שלך לגבי תוכניות בנפח נמוך לא נכונות,
מכיר את deus the machine משהו כזה...
הוא אם אני לא טועה משתמש בתוכנית ss ויש לו פלג גוף תחתון יותר טוב משל הרבה פה...

ronaldo
10-07-09, 20:04
יאיר המסקנות שלך לגבי תוכניות בנפח נמוך לא נכונות,
מכיר את deus the machine משהו כזה...
הוא אם אני לא טועה משתמש בתוכנית ss ויש לו פלג גוף תחתון יותר טוב משל הרבה פה...

איך הוא בדיוק משתמש בss?
והיפרטרופי כתבת המון שטויות.

hypertrophy
10-07-09, 20:29
הוא לא משתמש בss
אני לא מסתכל רק על פלג גוף עליו
רונלדו...עיף שתהיה בשקט
לאכול לגדול....קולד פייר הוכיח את זה הכי טוב...הוא ממש גדול

קיצר...עזבו תעשו מה שבא לכם לא מעניין אותי אני יודע ת'אמת

obzion
10-07-09, 20:38
מה זה אצלך לא אצלו כן?
מה זה בישבילך התקדמות?

גם אם נצא מנקודת הנחה שss ו5*5 לא טובות לעלייה במאסה (והן כן), מה שבטוח זה שתוכניות עם נפח גבוה בצורה מגוחכת לא יהיו יעילות יותר לאותן המטרות.

הבעיה היא שההגדרה פה בפורום לנפח נמוך היא מצחיקה, הרי הבולקינג רוטין היא בעלת נפח גבוה, והיא מעולה למאסה. אז כן, נפח גבוה זה טוב למאסה, כי הרי נפח האימון הוא אחד הפרמטרים החשובים להיפרטרופיה.

אז כן, שנינו מסכימים. נפח גבוה זה טוב למאסה.
השאלה היא היכן עומד הגבול בין נפח גבוה בצורה יעילה, לבין נפח מוגזם.
והרי כולנו יודעים שהתאוששות היא אחד הפרמטרים הכי חשובים בפיתוח גוף/כח, לכן אנחנו חייבים להתחשב בהתאוששות של הגוף - עוד סיבה למיעוט (יחסי) בסטים. בנוסף, יש דבר שנקרא 'חוק התמורה הפוחתת' (מלמדים את זה בוינגייט, לא?)
הסט הראשון הוא הכי חשוב ומפיקים ממנו הכי הרבה תועלת, וככל שיש יותר סטים - התמורה מהם פוחתת. כלומר התמורה שנקבל מה7-8-9-12 סטים לעומת ה4-5-6 תהיה מזערית. אז בשביל מה "לסכן" את ההתאוששות שלנו ?

Bar's
10-07-09, 21:35
לא רואה את התמונות

Sugarzaza
10-07-09, 21:46
מה זה אצלך לא אצלו כן?
מה זה בישבילך התקדמות?

לא משנה איך תנסה לסובב את זה, היפרטרופיה היא תוצאה של מאזן קלורי חיובי והתקדמות פרוגרסיבית במשקלי העבודה. תסתכל על כל מתאמן טבעי ותעשה סטטיסטיקה, העליות במאסה הרזה יהיו חופפות בהתאם לעליות הגדולות במשקלי העבודה. תכניות כמו ss (ולא רק) הם דרך מעולה לעשות את זה בגלל שההתקדמות היא ליניארית מאימון לאימון, תוך כדי שאתה רוכש מיומנויות בתרגילים וצובר כוח (ומאסה אם אתה אוכל לפי הספר) בצורה מאוד מהירה. התכנית מאוד יעילה ללמד מתאמנים את הבסיס החשוב ביעילות בלי לבזבז זמן מסביב, להגדיל וליצור תשתית ניסיון וכוח בצורה מאוד זריזה, בעיקר בהשוואה לתכניות ה"סטנדרטיות" שתתקל בהם במכוני הכושר. המתאמנים של ריפטו, למשל, עולים בממוצע 20 פאונד של מאסה שרירית בעיקרה בחודשים הראשונים של האימון.

ronaldo
10-07-09, 22:46
הוא לא משתמש בss
אני לא מסתכל רק על פלג גוף עליו
רונלדו...עיף שתהיה בשקט
לאכול לגדול....קולד פייר הוכיח את זה הכי טוב...הוא ממש גדול

קיצר...עזבו תעשו מה שבא לכם לא מעניין אותי אני יודע ת'אמת

תפסיק לדבר שטויות
מה אתה חושב? שאם יש לך סקוואט של 180, בנצ' של +120 אז יהיו לך חזה ורגלים קטנים?
אם כן אתה חיי בסרט ובסופו של דבר אתה תבין את זה.
והתוכניות האלו יביאו אותך הכי מהר למשקלים האלו וגם למסה הזו.
sugarzaza אני מסכים איתך
אבל איזה עוד תוכניות יש שההתקדמות בהן היא מאימון לאימון?(3 פעמים בשבוע)

Sugarzaza
10-07-09, 23:16
תפסיק לדבר שטויות
מה אתה חושב? שאם יש לך סקוואט של 180, בנצ' של +120 אז יהיו לך חזה ורגלים קטנים?
אם כן אתה חיי בסרט ובסופו של דבר אתה תבין את זה.
והתוכניות האלו יביאו אותך הכי מהר למשקלים האלו וגם למסה הזו.
Sugarzaza אני מסכים איתך
אבל איזה עוד תוכניות יש שההתקדמות בהן היא מאימון לאימון?(3 פעמים בשבוע)

wsfsb למשל היא גם ליניארית למתחילים אם אני לא טועה. לא עקרוני, ss היא ללא ספק גרסא מאוד פשוטה ויעילה להביא בנאדם למצב של מתאמן מתקדם (- מתחיל :)) עם הרבה כלים מאוד חשובים שחסרים ל-90% מהאנשים במכון שלא עשו אותה, בזמן מאוד מאוד קצר, הכי קצר אולי שכל תכנית יכולה להציע.

גד"שניק
10-07-09, 23:17
רונאלדו וsugrzaza צודקים,
המשקלים של deus בסקוואט הם 180 קילו, אם 180 קילו סקוואט ואכילה בהתאם אתה תגדל אין אפס.
כנ"ל לגבי 120 קילו בנ'ץ, ואני מניח שאם יש לו משקלים כאלה טובים בתרגילים האלה אז גם בדדליפט מילטרי ובנט אובר יש לו אחלה של משקלים..

TheGift
10-07-09, 23:20
לא משנה איך תנסה לסובב את זה, היפרטרופיה היא תוצאה של מאזן קלורי חיובי והתקדמות פרוגרסיבית במשקלי העבודה. תסתכל על כל מתאמן טבעי ותעשה סטטיסטיקה, העליות במאסה הרזה יהיו חופפות בהתאם לעליות הגדולות במשקלי העבודה. תכניות כמו ss (ולא רק) הם דרך מעולה לעשות את זה בגלל שההתקדמות היא ליניארית מאימון לאימון, תוך כדי שאתה רוכש מיומנויות בתרגילים וצובר כוח (ומאסה אם אתה אוכל לפי הספר) בצורה מאוד מהירה. התכנית מאוד יעילה ללמד מתאמנים את הבסיס החשוב ביעילות בלי לבזבז זמן מסביב, להגדיל וליצור תשתית ניסיון וכוח בצורה מאוד זריזה, בעיקר בהשוואה לתכניות ה"סטנדרטיות" שתתקל בהם במכוני הכושר. המתאמנים של ריפטו, למשל, עולים בממוצע 20 פאונד של מאסה שרירית בעיקרה בחודשים הראשונים של האימון.

כל הקטע הזה שהידיים, למשל, גדלות בלי עבודה ישירה ושאין צורך לאמן אותן זה בולשיט טהור!
מי שרוצה להראות גדול ולפתח צורה של מפתח גוף לא צריך לעבוד בתוכניות האלה. הוכח מדעית ששריר גודל בדרך מסוימת, זה עבודה על טווח חזרות מסוים לבדרך כלל, עבודה על שרירים קטנים(מי שרוצה פיתוח גוף), לכן כל התוכניות ss 5*5 לא מתאימות לבנאדם שהמטרות שלו זה פיתוח גוף.

הרבה מאד ילדים עצלנים שנכנסו למכון בשביל להראות כמו לי פריסט, שמעו שיש לכאורה שיטות יותר טובות לגדול, שאפשר להגיע רק 3 פעמים בשבוע ולעבוד בטווח של 5 חזרות, חושבים שהם גילו את אמריקה אבל בעצם הם לא גילו כלום והם למעשה הרסו לעצמם את העתיד בתחום.
מה שעצוב שחלק מהם נשארים ככה כמה שנים טובות. לא יצא לי לראות, גם לא במציאות, גם לא בשום פורום, בנאדם שאשכרה נראה כמו bb ועובד בתוכניות כאלה.

גד"שניק
10-07-09, 23:23
Thegift יש די הרבה שמוסיפים סטים של יד קדמית ואחורית וגם הידיים עובדות בדדליפט,מילטרי,בנט אובר,ובנ'ץ פרס אז ככה שאם אתה עובד במשקלים יחסית גבוהים יש עבודה טובה על הידיים, אני למשל שוקל להוסיף 2 סטים ליד קדמית ויד אחורית...
אבל כל אחד והשיקולים שלו,.

TheGift
10-07-09, 23:26
thegift יש די הרבה שמוסיפים סטים של יד קדמית ואחורית וגם הידיים עובדות בדדליפט,מילטרי,בנט אובר,ובנ'ץ פרס אז ככה שאם אתה עובד במשקלים יחסית גבוהים יש עבודה טובה על הידיים, אני למשל שוקל להוסיף 2 סטים ליד קדמית ויד אחורית...
אבל כל אחד והשיקולים שלו,.

הן עובדות בתרגילים האלה אבל לא מספיק. לחיצת חזה זה לא תרגיל ליד אחורית - זה תרגיל לחזה. בנט אובר רו זה לא תרגיל ליד קדמית - זה תרגיל לגב.
מי שחושב שלעבוד אך ורק על המורכבים זה מספיק, ימצא את עצמו מתוסכל במהרה.

גד"שניק
10-07-09, 23:29
אז כמו שאמרתי, אפשר להוסיף.
מי שלא רואה התקדמות בידיים, אני רואה דווקא אבל לא כמו שציפיתי, בשאר הגוף אני יותר מתקדם...
אז בגלל זה אני שוקל להוסיף לחיצה צרפתית 2 סטים וכפיפת מרפקים 2 סטים..
אבל קודם כל צריך לעבוד עם התוכנית עצמה ואז לראות אם להוסיף...

ronaldo
11-07-09, 00:02
הן עובדות בתרגילים האלה אבל לא מספיק. לחיצת חזה זה לא תרגיל ליד אחורית - זה תרגיל לחזה. בנט אובר רו זה לא תרגיל ליד קדמית - זה תרגיל לגב.
מי שחושב שלעבוד אך ורק על המורכבים זה מספיק, ימצא את עצמו מתוסכל במהרה.

טוב אחי מי שדוחק 140 יש לו יד 22 ס"מ

ronaldo
11-07-09, 00:03
אז כמו שאמרתי, אפשר להוסיף.
מי שלא רואה התקדמות בידיים, אני רואה דווקא אבל לא כמו שציפיתי, בשאר הגוף אני יותר מתקדם...
אז בגלל זה אני שוקל להוסיף לחיצה צרפתית 2 סטים וכפיפת מרפקים 2 סטים..
אבל קודם כל צריך לעבוד עם התוכנית עצמה ואז לראות אם להוסיף...

אתה עושה ss?

גד"שניק
11-07-09, 00:29
אתה עושה ss?

חיובי

itaiprz1
11-07-09, 00:38
טוב אחי מי שדוחק 140 יש לו יד 22 ס"מ

דבר ראשון מי שלא רואה תתמונה שיכנס לכאן
http://www.fileflyer.com/view/LcXumBt

טוב ורונאלדו אין מצב שבן אדם ידחוק 140 ותיהיה לו יד קטנה, אבל מה הקשר בין SS ל140 ?

אם לא הבנתה אני יסביר את עצמי יותר טוב ss היא התוכנית הכי טובה שיש למתחילים
יש שמה תתרגילים המורכבים שהם חובה שלומדים אותם בניגוד לתוכניות אחרות, לפי התוכנית הזאת
אתה לומד שאוכל זה התנאי היחידי לגדילה, ואין עומס אבל תראה לי מישהוא שמss הגיע ל140 קילו ?
לא כל מי שעושה ss מרים 140 קילו אז מה אני יצתרך לחכות עד שאני ירים 140 כדי שתיהיה לי יד גדולה ומשקל כזה יכול לקחת לי מלא זמן,

אישית ניסתי תתוכנית היא אחלה אבל למתחילים אני לא הרגשתי שמיצתי את עצמי בה אז בגלל זה הוספתי ימים של היפוטרפיה,

ronaldo
11-07-09, 00:53
דבר ראשון מי שלא רואה תתמונה שיכנס לכאן
http://www.fileflyer.com/view/lcxumbt

טוב ורונאלדו אין מצב שבן אדם ידחוק 140 ותיהיה לו יד קטנה, אבל מה הקשר בין ss ל140 ?

אם לא הבנתה אני יסביר את עצמי יותר טוב ss היא התוכנית הכי טובה שיש למתחילים
יש שמה תתרגילים המורכבים שהם חובה שלומדים אותם בניגוד לתוכניות אחרות, לפי התוכנית הזאת
אתה לומד שאוכל זה התנאי היחידי לגדילה, ואין עומס אבל תראה לי מישהוא שמss הגיע ל140 קילו ?
לא כל מי שעושה ss מרים 140 קילו אז מה אני יצתרך לחכות עד שאני ירים 140 כדי שתיהיה לי יד גדולה ומשקל כזה יכול לקחת לי מלא זמן,

אישית ניסתי תתוכנית היא אחלה אבל למתחילים אני לא הרגשתי שמיצתי את עצמי בה אז בגלל זה הוספתי ימים של היפוטרפיה,
לא התכונתי ספציפית לss אלא לתוכניות המשך כאלו אם זה התקדמות מאימון לאימון, משבוע לשבוע וכו..
קיצר איך גדלת איתה? וכמה עלית במשקלים?
רואים שגדלת מפעם

ronaldo
11-07-09, 00:54
חיובי

לא הפסקת ועברת למשהו אחר ?

גד"שניק
11-07-09, 02:20
הפסקתי לקצת ועברתי לab וגיליתי שאני פחות אוהב את התוכנית וגם זה היה 4 אימונים בשבוע abxabxx וזה היה עמוס לי מדי אז חזרתי לss ואני לא מתחרט אני עולה יפה במשקלים, אני עכשיו מתאמן 4 חודשים +- ואני ב-70 קילו סקוואט,60 קילו בנ'ץ פרס, 50 קילו בנט אובר, 70 קילו דדליפט,מילטרי הייתי ב-52.5 קילו, והרגשתי עומס על הכתפיים, הורדתי ועכשיו אני ב45 קילו...

The-Two
11-07-09, 02:31
נראה נחמד בסך הכל מה האחוז שומן נראה 16..

itaiprz1
11-07-09, 03:19

לא ניראה לי פשוט כל השומן אצלי בבטן , אבל יש לי פחות מ16 בדוק,

לא התכונתי ספציפית לss אלא לתוכניות המשך כאלו אם זה התקדמות מאימון לאימון, משבוע לשבוע וכו..
קיצר איך גדלת איתה? וכמה עלית במשקלים?
רואים שגדלת מפעם
סבבה אחי אני לא נכנס לוויכוח כזה אני לא יצא מזה בחיים,

את הss עשיתי לפני כמה חודשים ועכשיו אני בתוכנית של a b(אתה יודע מה זה ss רק שזה יום אחרי יום)

וגביעי חמישי שישי אני עושה abc, ותאמת אני לא מרגיש שזה מפריע, קיצר
רק בזמן האחרון התחלתי לשוב לעצמי ולקחת הכל ברצינות , במשקלים עליתי אבחזה עליתי הכי הרבה(לא שאני דוחק כלכך הרבה אבל יחסית למה שהרמתי,) כל השאר הלך סבבה אבל אחרי הפסקה החלתי ללמוד מחדש תסקוואט ותדד ליפט ואת המיליטרי פרס כי אם אני באמת רוצה להיתקדם במשקלים אני מעדיף קודם לעשות את הטכניקה טובה,

ronaldo
11-07-09, 10:14

אין לו 16%

dor_dru
11-07-09, 10:18
מה זה אצלך לא אצלו כן?
מה זה בישבילך התקדמות?

אך שמחתי לקרוא את זה :fellow:

SaharKazes
11-07-09, 20:08
נראה מעולה אחי
גם אני כמוך אחרי שניסיתי תוכנית נפח נמוך הבנתי שהיא לא מתאימה למאסה..
ד"א לדעתי אתה לא צריך עכשי חיטוב

king l8
11-07-09, 20:47
נראה טוב מאד אחי גב מעולה

hypertrophy
12-07-09, 01:12
רגע רגע....אתה נכנס לחיטוב???
ממש אל תעשה חיטוב תמשיך מאסה ברראש נקי
וד"א...תעבוד על הבטן...יש לך את הבעיה שלי קוביות שטוחות

itaiprz1
12-07-09, 10:12
רגע רגע....אתה נכנס לחיטוב???
ממש אל תעשה חיטוב תמשיך מאסה ברראש נקי
וד"א...תעבוד על הבטן...יש לך את הבעיה שלי קוביות שטוחות

פחחחחחחחחח הצחקתה אותי חיטוב,
ועל הבטן התחלתי להתאמן רק לפני שבועיים ככה בחיים לא הקדשתי לה זמן
מסקנה אבל היא כמו התאומים היא מגיבה טוב.

hypertrophy
12-07-09, 13:23
פחחחחחחחחח הצחקתה אותי חיטוב,
ועל הבטן התחלתי להתאמן רק לפני שבועיים ככה בחיים לא הקדשתי לה זמן
מסקנה אבל היא כמו התאומים היא מגיבה טוב.

:):):):) סבבה אחי
אני מאמין שעוד חצי שנה-שנה תהיה מהמובילים בפורום
אחלה עבודה