PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה 2

שרירי במיוחד
12-07-09, 15:31
--------------------------------------------------------------------------------

שלום אני חדש פו אני בן 13 וחצי
מישקל : 80
גובה : 1.67

אז רציתי לדעת כמה אני צריך להרזות לפי דעתכם?

ותביאו לי תרגילים לחיטוב הגוף ...

תודה מראש.

GnR
12-07-09, 16:02
אתה לא צריך לעשות אנארובי (אימוני כוח) בשביל להרזות זה לא יעזור
תקרא בisraelbody.org

The-Two
12-07-09, 16:22
--------------------------------------------------------------------------------

שלום אני חדש פו אני בן 13 וחצי
מישקל : 80
גובה : 1.67

אז רציתי לדעת כמה אני צריך להרזות לפי דעתכם?

ותביאו לי תרגילים לחיטוב הגוף ...

תודה מראש.

אי אפשר לרדת במשקל ולהשיג שרירים בישביל להשיג שרירים,צריך לעלות במאסת השריר.

אבל תאמת? בגיל שלך יהיה לך מאוד אבל מאוד קשה לעלות במאסת השריר..
אתה עדיין צעיר ואן לך מספיק טוסטרון(הורומנים) בישביל לפתח מאסה..
הייתי מחכה לגיל 14 ומתחיל ... בנתיים תרזה ותרד במשקל..

GnR
12-07-09, 16:31
כשאתה מתאמן חדש אתה יכול לעלות מסת שריר במאזן קלוריות שלילי

The-Two
12-07-09, 16:36
כשאתה מתאמן חדש אתה יכול לעלות מסת שריר במאזן קלוריות שלילי

תעשה טובה לכולם ותילך לקרוא ועל תדבר שטויות..

Tapit
12-07-09, 17:09
למה שאתה לא תעשה טובה לכולם ותלך לקרוא?

hanna666
12-07-09, 19:07

תתאבד

TheRock
12-07-09, 19:40

אתה אדיוט. תעשו טובה מנהלים תנו לו שוב באן הוא חשב שאם יפתח שוב משתמש זה ישנה אותו

WEST $ SIDE
12-07-09, 20:37
א. תביא תמונה
ב. אין דבר כזה תרגילים לחיטוב הגוף
ג. לך תקרא קצת חומר וכשלא תבין משו תשאל , אתה בא עם שאלה כללית מדי אפשר לרשום לך פה מגילה אודות החיטוב.

WEST $ SIDE
12-07-09, 20:40
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=56702

למה אתה פותח עוד אשכול לעזעזל?

Sugarzaza
14-07-09, 05:18
אתה לא צריך לעשות אנארובי (אימוני כוח) בשביל להרזות זה לא יעזור
תקרא בisraelbody.org

וואלה. מה אם אני אגיד לך שאימונים אנאירוביים זו הדרך הכי טובה לאבד שומן?

GnR
14-07-09, 08:03
וואלה. מה אם אני אגיד לך שאימונים אנאירוביים זו הדרך הכי טובה לאבד שומן?

תצא אידיוט

galSH
14-07-09, 08:04
תצא אידיוט

הייתי עורך את זה במקומך :)

GnR
14-07-09, 08:07
הייתי עורך את זה במקומך :)

למה
הודעה קצרה

נעל
14-07-09, 20:04
למה
הודעה קצרה

עלייה במסת השריר תגרום לעלייה ב bmr מה שיגרום לשריפה רבה יותר של אנרגיה במצב מנוחה כללי ולכן להרזיה קלה יותר.

ומתאמן מתחיל יכול לצבור מעט מאסה תוך כדי איבוד אחוזי שומן ואתה יוצא אידיוט שוב theone.

בכל מקרה לנער בן 13.5 ששוקל בערך 20 קילו יותר ממה שסביר, אחלה ניק בחרת לעצמך.

Sugarzaza
17-07-09, 02:00
תצא אידיוט

תקרא קצת, תתעמק, ותחזור לפה, עדיף בלי הגישה. צמצם קצת את הפער בין הידע שלך לבין השחצנות שלך

Sugarzaza
17-07-09, 02:08
עלייה במסת השריר תגרום לעלייה ב bmr מה שיגרום לשריפה רבה יותר של אנרגיה במצב מנוחה כללי ולכן להרזיה קלה יותר.

ומתאמן מתחיל יכול לצבור מעט מאסה תוך כדי איבוד אחוזי שומן ואתה יוצא אידיוט שוב theone.

בכל מקרה לנער בן 13.5 ששוקל בערך 20 קילו יותר ממה שסביר, אחלה ניק בחרת לעצמך.

זה הסבר די מצומצם, בגדול יש לאימונים אנאירוביים כמה תועלות בהקשר של מטבוליזם. א. שיפור ברגישות לאינסולין, כלומר יותר קלוריות ינותבו לטובת מאסה רזה על פני אגירת שומן. ב. אימונים אנאירוביים מבוססים על מאמצים עצימים ומתפרצים, כאלה שהתאוששות מהם גוררת שריפה קלורית גבוהה במנוחה (קשור לא.) ג. שההתאוששות עצמה מסתכמת בעלייה במאסה רזה כחלק מהדרך של הגוף להכין עצמו למאמצים להבא.

The-Two
17-07-09, 02:38
למה שאתה לא תעשה טובה לכולם ותלך לקרוא?

איך זה הגיוני אבל?.
אני מנסה לחשוב בנאדם שלא יעלה במשקל גוף שלו,איך הוא יכול לפתח מאסת שרירים ככה?...
בלי לעלות במשקל להשאר אותו דבר? קצת מוזר הייתי אומר זה לא הגיוני פשוט.

GnR
17-07-09, 08:57
זה הסבר די מצומצם, בגדול יש לאימונים אנאירוביים כמה תועלות בהקשר של מטבוליזם. א. שיפור ברגישות לאינסולין, כלומר יותר קלוריות ינותבו לטובת מאסה רזה על פני אגירת שומן. ב. אימונים אנאירוביים מבוססים על מאמצים עצימים ומתפרצים, כאלה שהתאוששות מהם גוררת שריפה קלורית גבוהה במנוחה (קשור לא.) ג. שההתאוששות עצמה מסתכמת בעלייה במאסה רזה כחלק מהדרך של הגוף להכין עצמו למאמצים להבא.

ואיך זה מוכיח שאנארובי גורם בסופו של דבר לירידה בשומן יותר מאירובי ? סתם ציינת למה זה גורם לירידה בשומן כדי להביע ידע
גם אם היה עוד 100 סיבות זה עדיין לא אומר שזה מרזה טוב יותר מאירובי

Sugarzaza
17-07-09, 12:53
לפעילות אירובית אין השפעה כזו על המאסה הרזה , שריפת השומן במנוחה והמטאבוליזם הכללי. כך או כך, אני נתתי הסבר, בעוד שאתה לא נימקת כלום ורצית שיאכילו לך את ההסבר בכפית, כשהתעמקות בסיסית בחומר הייתה עושה לך את העבודה

GnR
17-07-09, 13:42
אתה כאילו חושב שבעולם יש לך 1 או 0 ? אין כמות השפעה ?
אז אין לאירובי השפעה על זה, איך הסקת מזה שהשומן שתאבד כתוצאה מאירובי יהיה פחות ממה שתאבד כתוצאה מאנאירובי ? |:

lironsD
17-07-09, 13:42
בחירת המאסה /חיטוב וכמה..זה פונקציה לרוב של אחוז שומן...עם אתה על 80 קילו ב1.67 ואתה 20% שומן אז ברור שאתה צריך להוריד לפחות ת10 ק"ג,ואז אחרי ה10 קילו,שוב לראות כמה אחוז שומן,עם אתה עדיין על אחוז גבוה ,להמשיך בחיטוב,עד שתראה שסיימת את החיטוב ואז לעבור למאסה,בכל מקרה ככה שאנחנו לא יכולים להגיד לך כמה בלי תמונה או אחוז שומן שלך,אבל להערכתי אתה צריך 10+ למרות שזו הערכה קודרת.

Tapit
17-07-09, 16:49
איך זה הגיוני אבל?.
אני מנסה לחשוב בנאדם שלא יעלה במשקל גוף שלו,איך הוא יכול לפתח מאסת שרירים ככה?...
בלי לעלות במשקל להשאר אותו דבר? קצת מוזר הייתי אומר זה לא הגיוני פשוט.
האמת שאף פעם לא בדקתי על זה, זה לא נראה כל כך הגיוני ממבט ראשון אבל אנשים על אחוז שומן מאוד גבוהה ואנשים שרואים מכון כושר פעם ראשונה יכולים לגדול גם במאזן שלילי.