PDA

צפה בגרסא המלאה : Abc הכייצד?

YEHIEL22
12-07-09, 19:05
מצב נתון: מתאמן בא לחדר כושר עד 5 פעמים בשבוע, שבת לעולם לא, הנ"ל חפץ בתכנית abc כזו:a=חזה יד קדמית, b=גב יד אחורית, c=רגליים כתפיים,(בטן בין לבין), לי זה לא כ"כ מסתדר, נניח יום א' -a, יום ב'-b, יום ג-c, יום ד' מנוחה, יום ה' שוב a, יום ו'-b, יום שבת אמרנו שהוא לא בא ופה אני מסתבך, כי את הc הוא יעשה יום ראשון ומה הלאה?, או שהוא לא ינוח כי הוא כבר נח יום שבת בין הb לc! ועל כן יוצא שמיום ראשון הוא עושה cab-מנוחה-ca -יום שבת -לא מגיע-ושבוע אחרי שוב -בגלל שהוא כבר נח ביום שבת אז הוא יעשה bca- מנוחה- bc וביום ראשון חזרה לabc וחוזר חלילה, אפשרות שניה שאחרי שהוא סיים c ביום ראשון אפילו שנח ביום שבת בין הbלc בכל זאת יעשה מנוחה יום שני אחרי הc, ומיום שלישי יתחיל abc וכך יצא שיום חמישי יעשה c ויום שישי מנוחה -ויום שבת הרי שהוא לא מגיע אז יוצא לו יומיים מנוחה עד a ביום ראשון????????????? אפשר לפתור את זה אם הוא לא יעשה מנוחה ואז הוא יסיים פעמיים abc בשבוע, זה אפשרי בכלל?, השתגעתי כבר, הבעייתיות פה היא שימי האימון של כל שריר משתנים בין שבוע לשבוע בעיקר בגלל שהוא לא בא בשבת, יש לציין שהמתאמן מתעקש על תכנית abc, איך בונים את זה לעזאזל???,

בלי שום קשר, כדרך אגב(בחייכם אתם חייבים לפתור לי קודם את הבעייה עם הabc) לגבי תכנית abcdef, כל יום יוצא שריר נפרד, איך אפשר לגרות שריר קטן כמו בייספס רו כתפיים ברמה שתצדיק שישה ימי מנוחה? אין לי בעייה לתת גרוי כזה לרגליים אפילו לחזה אבל לשריר קטן? אני יודע שלשריר קטן לוקח פחות זמן להתאושש, ששה ימים זה לא הרבה מדי?, ובכלל אשמח לקבל המלצות לתכניות אימון של 5 פעמים בשבוע

תודה מראש

Max90kg
12-07-09, 19:08
Abcdef זאת תוכנית ללימוד אנגלית. כנ"ל abcde וabcd (לכלל האוכלוסיה).
לאחר החפירה שלך הפתרון לבעיה הוא תוכנית fbw.

king l8
12-07-09, 23:56
Abcdef זאת תוכנית ללימוד אנגלית. כנ"ל abcde וabcd (לכלל האוכלוסיה).לאחר החפירה שלך הפתרון לבעיה הוא תוכנית fbw.

אהבתי !!

YEHIEL22
13-07-09, 13:32
מה זה התכנית הזאת?

YEHIEL22
13-07-09, 13:36
ובכלל לא עניתם לשאלה, האפשרויות שהצגתי ב"חפירה" למעלה , טובות?, ואם אפשר לבצע abc פעמיים בשבוע ברצף ללא מנוחה בינהם סה"כ 6 פעמים בשבוע?

itaiprz1
13-07-09, 14:10
ובכלל לא עניתם לשאלה, האפשרויות שהצגתי ב"חפירה" למעלה , טובות?, ואם אפשר לבצע abc פעמיים בשבוע ברצף ללא מנוחה בינהם סה"כ 6 פעמים בשבוע?

בוא אני יסביר לך כמה דברים,
לא אומרים סתם שכמה שהחלוקה יותר גדולה , המתאמן צריך להיות יותר וותיק,
זה בגלל שכשהפיצולים גדולים הוא יכול לתת דגש יותר לשרירים החלשים שלו,
בשביל מה אתה עושה abc ?:) אני רואה שאתה לא הכי מבין אז או שתעשה איזה ab סולידי
או שתוריד בימים של הabc זה לא מתאים לבן אדם ברמה שלך,

YEHIEL22
13-07-09, 16:40
אתם הורגים אותי עם התשובות המעפנות והמתנשאות האלה, ראשית אני מאמן מוסמך וכרגע באמצע לימודים למאמן בכיר,מתאמן כבר 4 שנים ומבסוט והסטטוס בו אני שרויי, שאלתי היא לגבי מתאמן עקשן (בלשון המעטה)שלי!
שנית אין פירוט ולא שיטה ספציפית וגם לא חוקים ספציפים לגבי תכניות אימון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, יש אמנם דברים שאסור לעשות-לא רלוונטי כרגע, רוב תכניות האימון שדשים בהם מתאמנים החפצים בכל גרם שריר הם לפי "מסורת" או "מנהגים" הייתי מכנה זאת, הנפוצים בין מתאמנים כאלה ואחרים,
זה ממש כוללני מה שכתבתי פה אך זה המצב, ברור שבניית תכנית אימון דורשת ידע נסיון ועוד ידע, אך החלוקה ומהיהיה בה שוב אומא -לא בדיוק פורמלי, אתם לא חייבים להסכים עימי מה ששאלתי בסך הכל זאת שאלה ספציפית ונקודתית לגבי מה נהוג, למה לגלוש ולמצוא פטרונות, מי שיודע אשמח אם יענה לי נקודתית
תודה מראש

Tapit
13-07-09, 17:37
אפשר לעשות יומיים מנוחה בין שלושה ימי אימונים אם האימונים מספיק עצימים.
יוצא לך א' a ב' b ג' c ד' מנוחה ה' a ו' b שבת מנוחה ואז לעשות א' c ב' מנוחה, ג'ד'ה' אימון ו' ושבת מנוחה.
אני עושה את הabc שלי abcxxabcxx בגלל שאני משלב את זה עם עוד כמה אימונים, אבל בכל מקרה לא רואה סיבה למה לא לקחת יומיים מנוחה מידי פעם, גם מערכת העצבים והמפרקים צריכים לנוח לא רק השרירים.

YEHIEL22
14-07-09, 11:41
תודה אח שלו, זה פחות או יותר מה שחשבתי, צודק בהחלט לגבי המפרקים ומערכת העצבים(בעיקר!)