PDA

צפה בגרסא המלאה : מה עושים שנתקעים על משקלים

אופק
12-02-07, 14:26
ולא מצליחים לעלות במשקל?
שניתי תוכנית וזה לא ככ עזר
אני תקוע על חזה 80 קג ולא מצליח לדחוק יותר

- Idan -
12-02-07, 14:29
כמה זמן אתה תקוע?
עם איזה טווח חזרות אתה עובד?
איזו תוכנית אתה עובד/עבדת?

maya
12-02-07, 14:33
תבדוק את התזונה שלך כמה שעות אתה ישן בלילה .,איזה אימון אתה עושה כול הגוף Ab ? אתה יכול לעשות לעשות פרמידה או שיטה אחרת בכדי לגרות את השריר

אופק
12-02-07, 14:33
שבנה לי המאמן בחדר כושר
אני לא יודע איך קוראים לה היא מתחלקת לab
(בהתחלה עבדתי על פרמידה עולה)
כל אימון אני מוסיף 1.25 (המשקולות הכי קטנות)למשקל הכללי וככה אני מתקדם
כבר חודשיים אני תקוע על 80 ולא מצליח לדחוק יותר.
אני עושה 3 סטים של 10-8 חזרות
אני אוכל טוב 3 ארוחות מלאות ביום
ומקפיד על 8 שעות שינה
המאמן הציע לי לקחת שבוע חופש ואז לחזור להתאמן

אליאב
12-02-07, 14:44
לאט לאט
תאכל נכון לפני ואחרי אימון לפני שינה ועל הבוקר, תוסיף קריאטין אם בא לך אולי זה יתרום...
אם אתה תקוע בכל התרגילים מעל חודש חודשיים תעשה הפסקה ממסה של חודשיים, בחודשיים האילה תעבוד אימנוי כח של 3-5 חזרות מנוחות של 3 דקות בין כל סט (אתה תרים ממש הרבה משקל יחסית) ואז שתחזור למסה תיהיה יותר חזק אבל זה לא מומלץ למתחילים.

אופק
12-02-07, 14:46
אתה חושב שקריאטין יעזור לי?
נראה לי שאני יעשה שבוע חופש

- Idan -
12-02-07, 14:48
שבוע מנוחה זה רעיון טוב אם עדיין לא עשית את זה בחודשיים האחרונים. קח שבוע מנוחה, תחזור לאימון עם משקל נמוך יותר (60-70 קילו) ותתחיל שוב פעם לעשות העמסה הדרגתית כמו שעשית. כל שבוע תוסיף 2.5 קילו למוט (1.25 בכל צד) עד שתגיע שוב פעם ל-80 קילו ותנסה לשבור את המחסום שלו. אם גם אז אתה לא תצליח, תעבור לעבוד עם 5-6 חזרות ותוסיף משקל בהתאם. גם כאן צריך לבצע העמסה הדרגתית.

אופק
12-02-07, 14:50
תודה
:jockey:

Yoshi-Moto
12-02-07, 14:55
אני יכול לספר לך איזה פלאים עושה מנוחה.
אור מהפורום היה מרים X משקל בלחיצת חזה, היה תקוע לא הצליח להתקדם, הייתה לו פציעה בכתף או משהו אז הוא הפסיק להתאמן לחוודשיים... ואתמול כשהוא חזר הוא הרים יותר ב20 קילו(+10 קילו כל צד).

Gangsta
12-02-07, 15:29
גם אני תקוע
ועשיתי הפסקות
והחלפתי תוכניות
והחלפתי תרגילים
ונראה לי שכלום לא עזר(מחר אני יבדוק כי מחר אני חוזר לעשות בנץ' שטוח אחרי איזה חודשיים)

Yoshi-Moto
12-02-07, 15:33
גם אני תקוע
ועשיתי הפסקות
והחלפתי תוכניות
והחלפתי תרגילים
ונראה לי שכלום לא עזר(מחר אני יבדוק כי מחר אני חוזר לעשות בנץ' שטוח אחרי איזה חודשיים)
גם במשקל שלך?(לא מה שאתה מרים,, מה שאתה שוקל)

Gangsta
12-02-07, 15:47
גם במשקל שלך?(לא מה שאתה מרים,, מה שאתה שוקל)

כן די תקוע על 75, אבל אני עדיין טיפה עולה אבל ממש לאט מממש
כי אני אוכל איזה אולי 50-100 קלוריות מעל התחזוקה(אני מעריך ש.., זה לא בדוק)

Nimrod
12-02-07, 15:54
תעשה שינוי במשהו, תוכנית חדשה, עם טווחי חזרות חדשים, תרגילים חדשים, חלוקה חדשה, ימי עבודה שונים.
תפסיקו להאשים את התזונה בהכול, תאכלו מספיק חלבון ותאכלו הרבה, במסה האימונים קובעים אם תגדל או לא.

Yoshi-Moto
12-02-07, 16:04
כן די תקוע על 75, אבל אני עדיין טיפה עולה אבל ממש לאט מממש
כי אני אוכל איזה אולי 50-100 קלוריות מעל התחזוקה(אני מעריך ש.., זה לא בדוק)
גם אני תקוע עכשיו על המשקל ודיברתי עם שי מיימון מהפורום, הוא נתן לי טיפ וזה עובד.
פשוט תוסיף קצת פחמימה לכל ארוחה שיש לך... קצת אורז לארוחה עם האורז, עוד קצת שיבולת שועל למנה שאתה אוכל במילא כל יום, עוד לחם פה עוד לחם שם עוד קצת פה ועוד קצת שם וזה נותן שינוי אני שוב ממשיך לעלות...

Leo
12-02-07, 16:14
יופי בחור נתקע במשקל הציעו לו שבוע מנוחה =\

אחרי שבוע אלא אם אתה היית באימון יתר (בוא נגיד שאף אחד פה לא היה באימון יתר אמיתי אלא קצת באו לאימון לא מאוששים לגמריי מהאימון הקודם גם בן אדם חולה איידס לא נכנס לאימון יתר אחרי 3 שעות בשבוע אם יש סט יותר מידי נראה לי)

תעשה תוכנית כוח למשך חודש ותעלה איזה 10 קילו כנראה במשקל של הדחיקה

- Idan -
12-02-07, 18:28
יופי בחור נתקע במשקל הציעו לו שבוע מנוחה =\

אחרי שבוע אלא אם אתה היית באימון יתר (בוא נגיד שאף אחד פה לא היה באימון יתר אמיתי אלא קצת באו לאימון לא מאוששים לגמריי מהאימון הקודם גם בן אדם חולה איידס לא נכנס לאימון יתר אחרי 3 שעות בשבוע אם יש סט יותר מידי נראה לי)

תעשה תוכנית כוח למשך חודש ותעלה איזה 10 קילו כנראה במשקל של הדחיקה
שבוע מנוחה בא למנוע למכתחילה אימון יתר אם כבר מדברים על אימון יתר, אבל זאת לא הנקודה. סביר מאוד להניח שהוא נמצא כרגע במצב של high fatigue ודרושים כמה ימים כדי להתאושש מזה. כל עוד הוא ממשך להתאמן במצב הזה באופן אינטנסיבי, הוא בחיים לא יתאושש.

גם שבוע עבודה קלה (משקלי עבודה נמוכים, נפח אימון קטן) במקום שבוע מנוחה טוטאלית יכול להתאים.

YNZ
12-02-07, 18:39
כל עוד אתה מגוון את התכנית ואת התרגילים
אתה לא אמור להיתקע אלא אם כן
אתה מתאמן
שנתיים וחצי ++
לא ככה ?..

Leo
12-02-07, 18:42
שבוע מנוחה בא למנוע למכתחילה אימון יתר אם כבר מדברים על אימון יתר, אבל זאת לא הנקודה. סביר מאוד להניח שהוא נמצא כרגע במצב של high fatigue ודרושים כמה ימים כדי להתאושש מזה. כל עוד הוא ממשך להתאמן במצב הזה באופן אינטנסיבי, הוא בחיים לא יתאושש.

גם שבוע עבודה קלה (משקלי עבודה נמוכים, נפח אימון קטן) במקום שבוע מנוחה טוטאלית יכול להתאים.
כן נראה לי עבודה קלה + עלייה הדרגתית תעזור לו

PcGunMan
12-02-07, 19:59
אתה חושב שקריאטין יעזור לי?
נראה לי שאני יעשה שבוע חופש

תעשה שבוע חופש
ומזה 3 אורוחות ביום זה כלום!!!
ומנסיון קראטין MONO של צ'מפיון אחד הקראטינים השפיע עלי בן :):):):)!! אני כל כך מרוצה ממנו שווה כל אגורה