PDA

צפה בגרסא המלאה : אירובי

Idan15
13-07-09, 16:46
מה יותר עדיף לעשות אירובי בבוקר על בטן ריקה או אחרי אוכל?

JAGA_JAGA
13-07-09, 17:51
אני מעדיף בבוקר גם יותר כיף

GnR
13-07-09, 18:26
איך אפשר אחרי אוכל
לי יהיו כאבים צד מטורפים ואני לא אוכל להמשיך

The-Two
13-07-09, 20:10
תאמת זה לא כל כך משנה,כל עוד אתה שורף אותם קלוריות אז זה לא משנה מתי אתה עושה בוקר ערב...

Shay1978
14-07-09, 16:48
האמת שלפי מה שקראתי זה משנה , אם אתה עושה אירובי בבוקר על בטן ריקה אתה יכול לגרום לגוף לפרק קצת שרירים. מה שאני עושה זה לאכול , לחכות עד שהאוכל יתעכל לפחות חלקית (30-40 דקות תלוי מה אכלתי) ואז אני יוצא לארובי. אנשים שאומרים לך שאם אתה עושה אירובי בלי לאכול לפני אז הגוף יפרק יותר שומנים כי אין לו מזון זה שטויות , הגוף תמיד אחרי דקה או 2 של אירובי מתחיל לפרק שומנים. זה מוכח. חוץ מזה אם תתחיל את היום בלי לאכול וישר תתחיל אירובי הגוף יתחיל להאט את חילוף החומרים ואז אתה תוריד פחות שומנים במשך היום.

Big_Hand
14-07-09, 16:58
האמת שלפי מה שקראתי זה משנה , אם אתה עושה אירובי בבוקר על בטן ריקה אתה יכול לגרום לגוף לפרק קצת שרירים. מה שאני עושה זה לאכול , לחכות עד שהאוכל יתעכל לפחות חלקית (30-40 דקות תלוי מה אכלתי) ואז אני יוצא לארובי. אנשים שאומרים לך שאם אתה עושה אירובי בלי לאכול לפני אז הגוף יפרק יותר שומנים כי אין לו מזון זה שטויות , הגוף תמיד אחרי דקה או 2 של אירובי מתחיל לפרק שומנים. זה מוכח. חוץ מזה אם תתחיל את היום בלי לאכול וישר תתחיל אירובי הגוף יתחיל להאט את חילוף החומרים ואז אתה תוריד פחות שומנים במשך היום.

שטויות.
פירוק שריר נובע ממאזן קלורי, לא מאירובי על הבוקר.

BambaBuilder
15-07-09, 12:29
לא נראה לי שזה ממש שטויות, כי בבוקר אתה אחרי הרבה זמן שלא אכלת, ואתה כבר נמצא במצב קטבולי.
תוסיף לזה עוד אירובי, ואולי תשרוף קצת שומן, אבל גם הרבה שריר ילך לך.

תאכל בבוקר ותחכה קצת זמן, אני אם אני אוכל קצת אני יכול אחרי שעה לעשות אירובי, תבדוק כמה זמן לך נוח.

radio111
15-07-09, 18:25
שטויות.
פירוק שריר נובע ממאזן קלורי, לא מאירובי על הבוקר.

בטח שכן..
אבל בבוקר זה הכי טוב לעשות אירובי (לא על בטן ריקה), כי לגוף אין מקורות אנרגיה זמינים אחרי שינה של 8 שעות, אז הוא מפרק שומנים, פחות או יותר זה התהליך.