PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה חשובה למומחים שבינכם

pop
12-02-07, 17:52
שלום לכולם.. אני מאוד מצטערת שאני מפריעה לכם בנים נפוחים ונחמדים, אבל יש לי שאלה חשובה ולא ידעתי איפה לפרסם ואין מי שיעזור לי , אז אם תוכלו לעזור לי אני אשמח מאוד ולא אפריע לכם יותר.
השאלה היא, אני מתאמנת בבית כל מיני תרגילים לכל חלקי הגוף , והדבר שהכי חשוב לי זה טוסיק מחוטבת, הצלחתי לחטב את שני הצדדים (שני הגושים ,אני מניחה שהם שרירי העכוז הגדול) אבל החלק התחתון והפנימי (החלק שנופל בין הרגליים ), לא מוצא חן בעיניי , התחת שלי מורמת ומעוצבת אך החלק הזה לא. אני צריכה תרגילים מיוחדים לחלק הספיציפי הזה . תודה.:cry_1:

Bullet
12-02-07, 18:00
החלק התחתון והפנימי? מצטער בלי תמונה של הישבן שלך אף אחד לא יוכל לעזור לך פה.
בגדול, אם את רוצה להוריד שומן תעשי חיטוב (דיאטה+אימונים)

Kachok
12-02-07, 18:00
זה דורש לא רק הסבר אלא גם הדגמה
אם תשאירי לנו תמונה ומספר טל' נסדיר את זה איכשהו ;)

Spiner
12-02-07, 18:02
למה להיות ילדים קטנים ? היא צריכה עזרה..
בקיצור - http://www.exrx.net/Lists/ExList/HipsWt.html#anchor169231
תיכנסי לכתובת הזאת, ויש לך המון לינקים כחולים.. כל לינק כזה זה לינק לתרגיל לישבן ( כולל הסבר ואנימצית הדגמה - דוגמת http://www.exrx.net/WeightExercises/GluteusMaximus/DBSingleLegSplitSquat.html

pop
12-02-07, 18:36
הבעיה שאין לי שומן שמה...

pop
12-02-07, 18:44
נווווווווווו.. החלק הפנימיייי, כאשר שני הגושים נפגשיםםם הזווית הזאת למטה , הוא לא נפול אך איך מחטבים ומרימייייםםםםםםם.... תגידו לי איזה שריר זה ואיזה תרגילים עוזרים.:wiggle:

- Idan -
12-02-07, 18:55
את כנראה מדברת על שרירי מקרבי ירך. כשמו כן הוא, כדי לעבוד על השריר הזה את צריכה לבצע קירוב ירכיים. בטח את מכירה את מכשיר הגניקולוג הזה. :-)

חוץ מזה אפשר לעשות גם סקוואט, עדיף לדעתי.

וחוץ מזה... שעבודה על שריר רק תגדיל אותו ולא "תעצב" אותו כי אין כזאת חיה שנקראת "עיצוב". שריר שעובדים עליו - פשוט גודל. איך הוא יגדל, באיזו צורה וכו' זה כבר תלוי בגנטיקה שלך.

Moshe
12-02-07, 18:59
לכל חור אתם תוקעים תסקוואטים המסריחים האלה
לא ראיתי הרבה נשים/בנות שעושות סקוואט ואני גם לא אראה כי זה לא תרגיל שבנוי לנשים נקודה
תתוכחו תקפצו עלי ותסקלו אותי באבנים לא אכפת לי אבל זה נכון

- Idan -
12-02-07, 19:04
לא ראיתי הרבה נשים/בנות שעושות סקוואט ואני גם לא אראה כי זה לא תרגיל שבנוי לנשים נקודה
בוא נשמע ממך את הניתוח האנטומי והקניזיולוגי לסיבה שהתרגיל הזה לא מתאים לנשים.

Antonator1
12-02-07, 19:14
בוא נשמע ממך את הניתוח האנטומי והקניזיולוגי לסיבה שהתרגיל הזה לא מתאים לנשים.
והעיקר יש לו בחתימה את דייב דרייפר בסקוואט של חייו... סקוואט והוריאציות שלו זה התרגיל מספר 1 לפלג גוף תחתון. אין שום סיבה להפציץ בנפרד כל שריר בתחת ובירך עם כל סוג של מכשיר שיש, סקוואט ודדליפט מספיקים בהחלט.

ומה אמור להביע המשפט "בנים נפוחים ונחמדים"?

pop
12-02-07, 19:15
מה זה בכלל ,ואיזה מכשיר זה קירוב ירכיים.. אני רוצה תמונות..

Homie
12-02-07, 19:20
באמת מזה אומר,
אין פה אף אחד נפוח, ובטח שלא נחמד.

pop
12-02-07, 19:21
מה זה סקוואט , ומכשיר קירוב ירכיים!!!!??? מצטערת אני לא מבינה בדברים האלה .

pop
12-02-07, 19:22
סליחה ... אוקי .. עכשו אתם יכולים לעזור לי.

Yoshi-Moto
12-02-07, 19:43
סליחה ... אוקי .. עכשו אתם יכולים לעזור לי.
http://www.exrx.net/WeightExercises/GluteusMaximus/BBSquat.html
זה סקוואט.

http://www.exrx.net/Lists/ExList/HipsWt.html#anchor169231
הנה פה יש את כל התרגילים לשרירי הישבן

pop
12-02-07, 20:14
תודה לכולם...:blush:

P-a-n-1-c
12-02-07, 20:56

כשאומרים סקוואט זה לאו דווקא איזה שדופקת סקוואט של 100 קילו

THE_JUGGERNAUT
12-02-07, 21:01
הלו דבר יפה על סקוואט חוצפן!

Moshe
12-02-07, 21:32
הלו דבר יפה על סקוואט חוצפן!
לא בא לי מה תעשה לי?:ph34r:

Yoshi-Moto
12-02-07, 22:03
והעיקר יש לו בחתימה את דייב דרייפר בסקוואט של חייו... סקוואט והוריאציות שלו זה התרגיל מספר 1 לפלג גוף תחתון. אין שום סיבה להפציץ בנפרד כל שריר בתחת ובירך עם כל סוג של מכשיר שיש, סקוואט ודדליפט מספיקים בהחלט.

ומה אמור להביע המשפט "בנים נפוחים ונחמדים"?
למה הסקוואט של החיים שלו?
התמונה מתארת איזה רגע היסטורי? בא לך לפרט?

- Idan -
12-02-07, 22:25
לא בא לי מה תעשה לי?:ph34r:
נו, אז יש לך איזו תשובה מחכימה למה סקוואט לא מתאים לנשים? הנחתי שלא.

פעם הבאה כשאתה בחור לשתף אותנו בפנינות החכמה שלך, תעשה את זה בפרופיל נמוך יותר עם קצת פחות רוח וצלצולים. http://img102.imageshack.us/img102/666/biggrinzv9.gif

Bullet
12-02-07, 22:32
נשים גמישות מגברים, לכן הן יבצעו סקוואט יותר טוב. הן גם לא בעלות אגו גברי שגורם להן להעמיס משקל שלא יכולות להתמודד איתו ואז לבצע רבע סקוואט.

Dino Psaras
12-02-07, 22:32
שלום לכולם.. אני מאוד מצטערת שאני מפריעה לכם בנים נפוחים ונחמדים, אבל יש לי שאלה חשובה ולא ידעתי איפה לפרסם ואין מי שיעזור לי , אז אם תוכלו לעזור לי אני אשמח מאוד ולא אפריע לכם יותר.
השאלה היא, אני מתאמנת בבית כל מיני תרגילים לכל חלקי הגוף , והדבר שהכי חשוב לי זה טוסיק מחוטבת, הצלחתי לחטב את שני הצדדים (שני הגושים ,אני מניחה שהם שרירי העכוז הגדול) אבל החלק התחתון והפנימי (החלק שנופל בין הרגליים ), לא מוצא חן בעיניי , התחת שלי מורמת ומעוצבת אך החלק הזה לא. אני צריכה תרגילים מיוחדים לחלק הספיציפי הזה . תודה.:cry_1:

תעלי תמונה ותקבלי יעוץ אישי, הדרכה צמודה לאורך כל הדרך, בחינם כמובן.

YNZ
12-02-07, 23:07

- Idan -
12-02-07, 23:42
Ynz, ערכתי לך את ההודעה. יש גבול.

Dino Psaras
12-02-07, 23:53
נשים גמישות מגברים

יש לך הוכחה לכך? בולשיט.

Bullet
12-02-07, 23:59
יש לך הוכחה לכך? בולשיט.
יש לך הוכחה סותרת?
ואל תגיד לי "חובת ההוכחה חלה עלייך", כי אין לי כוח להביא הוכחה.
ובבקשה אל תגרום לי להתערב איתך, אתה לא רוצה לקנות וודקה לעוד מישהו.

Dino Psaras
13-02-07, 00:14
יש לך הוכחה סותרת?
ואל תגיד לי "חובת ההוכחה חלה עלייך", כי אין לי כוח להביא הוכחה.
ובבקשה אל תגרום לי להתערב איתך, אתה לא רוצה לקנות וודקה לעוד מישהו.

חובת ההוכחה חלה עליך ידידי, כשאתה פולט שטויות תגבה אותם.

כל אדם בנוי גנטית בצורה שונה, אין כזה דבר בנות גמישות יותר מגברים, כל אחד והגמישות שלו.

Bullet
13-02-07, 00:24
חובת ההוכחה חלה עליך ידידי, כשאתה פולט שטויות תגבה אותם.

כל אדם בנוי גנטית בצורה שונה, אין כזה דבר בנות גמישות יותר מגברים, כל אחד והגמישות שלו.
חובת ההוכחה לא חלה עליי מכיוון שאתה לא מצפה שבן אדם יביא סימוכין בכל הודעה שלו. אחרת לכתוב הודעה ייקח כמה שעות. יש פה מלא אנשים שפולטים שטויות עד בלי די, וכדי להגיד שהם טועים צריך להוכיח את זה, או לפחות להביא נימוק.

כן, כל אדם בנוי בצורה שונה זה נכון אבל בגדול נשים גמישות מגברים, זה אומר שאם ניקח גבר ואשה, רוב הסיכויים שהאישה תהיה גמישה יותר. לא אמרתי שכל בת גמישה מכל בן.

Takima
13-02-07, 09:06
לנשים יש פחות בשר מסביב העצמות. זה מה שמוסיף להן גמישות.

Dino Psaras
13-02-07, 09:39
ועדיין הכל תלוי במבנה הגנטי, אין כזה דבר נשים יותר גמישות מגברים.

Yoshi-Moto
13-02-07, 13:21
ועדיין הכל תלוי במבנה הגנטי, אין כזה דבר נשים יותר גמישות מגברים.
אז אין דבר כזה גם גברים יותר חזקים מנשים כי לא כל גבר חזק יותר מכל אישה.
ולא כל מבוגר מפותח יותר מכל ילד כי יש ילדים כיתה ח ויש אנשים שבגיל 20 עוד ל גדל להם שיערות בבית שכי.

אתה יותר מידיי נכנסת לזה ב"ראש קטן"...
זה לרוב... לכל כלל יש יוצא מהכלל..

Nimrod
13-02-07, 14:44
אצלנו במכון יש בחורה אחת שעושה קבוע דיפ סקוואטים, דווקא זה עשה לה אחלה תחת, למרות שהקוואדס שלה טיפה גדול מידי, כנראה ששרירים בתחת עושה לבנות תחת פצצה.

Yoshi-Moto
13-02-07, 14:53
אצלנו במכון יש בחורה אחת שעושה קבוע דיפ סקוואטים, דווקא זה עשה לה אחלה תחת, למרות שהקוואדס שלה טיפה גדול מידי, כנראה ששרירים בתחת עושה לבנות תחת פצצה.
כן גם אצלנו יש כמה רוסיות.
את הסקוואט המציאו בשביל שנוכל להתענג על התחת היפה שלהן

pop
13-02-07, 17:07
אני מבצעת את התרגיל הזה ,לעמוד זרועות ישרות קדימה , לרדת ולעלות , וזה עושה לי כאבים נוראים בברכים , ואין תוצאות מי יודע מה , וגם אני עושה כל יום 10 דקות על מכשיר שדומה לאופניים אך בעמידה ו2 מוטות שזזות לידיים קדימה ואחורה, והבעיה פה שאני לא רוצה לשרוף קלוריות, הרגליים רזות מספיק והתחת שלי קטן , שאני נלחמת שתתנפח קצת, אז מה לעשות איזה תרגילים לבצע בכדי שתתנפח לי , וכמה זמןןןןן ביום.... תודה לכל אלו שעזרו ויעזרו.:carry86w:

Bullet
13-02-07, 17:11
התחת שלך לא יצטמק מלעשות סקוואטים, ומה שאת מתארת זה סקוואטים עם משקל גוף, בלי מוט.
אם זה עושה לך כאבים בברכיים דאגי לחימום מתאים לפני כן.
המכשיר הזה נקרא סקי/קרוס טריינר.

gman
13-02-07, 17:59
כן גם אצלנו יש כמה רוסיות.
את הסקוואט המציאו בשביל שנוכל להתענג על התחת היפה שלהן
גוד מורנינג היה יכול להיות יותר נחמד :XDemoticon: D

^סהר^אבוטבול^
13-02-07, 19:16
באמת מזה אומר,
אין פה אף אחד נפוח, ובטח שלא נחמד.
מה אתה לא נפוח?

pop
13-02-07, 23:55
הלווווווווווווווווווווווווווווווווו... העליתי את הנושא בכדי שמישהו יעזור לי לא לגרום לויכוח שלא קשור . אז תעשו לי טובההה, יש לכם מה להגיד בקשר לנושא בבקשה ,אין לכם ,תגידו במקום אחר בכדי להשאיר מקום לאלה שבאמת רוצים לעזור ולא להעמיס סתם.

- Idan -
14-02-07, 00:01
כל ההודעות הלא קשורות נמחקו. תמנעו מהשטויות האלה פעם הבאה.

Takima
14-02-07, 00:04
אמרו לך כבר מה לעשות: סקוואט. תעבדי לפחות עם 50% ממשקל הגוף שלך. תעמדי עם עמידה יותר רחבה אם את רוצה לעבוד יותר על הירך הפנימית.