PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב

יוסייי
12-02-07, 20:13
טוב
כמו 90 אחוז מהפורום גם אני יתחיל חיטוב עוד כ חודשים +-
אז לעכשיו הייתי רוצה לשמוע תהבדלים בין חיטוב למסה אני מדבר על האימון הזה טווח חזרות סטים מנוחה בין סט לסט
כמובן שכדאי לרוץ אופנים או כל דבר שורף קלוריות כמה פעמים ביום וכמה קלוריות לפי המכשיר לשרוף
האחוז שומן שלי כרגע 17 ואני הייתי רוצה לרדת בקיץ בלי להיסחף ל9 אחוז זה אפשרי שמחודש אפריל עד אמצע יוני אני ירד לזה והקוביות יצוצו להם?
דרך אגב בחיאת אל תגידו תעשה חיפוש בזמן שאתם רושמים את זה הייתם יכולים לענות על השאלות
תודה מראש

SaBaGMaN
12-02-07, 20:31
בגדול אני אישית מעדיף חיטוב יותר ארוך אבל איכותי
זאת אומרת לא חיטובים רצחניים של 50 גרם פחממה ליום ועוד כל מיניי שיטות שאחרי זה עולות ביוקר..(הם אפקטיביות אבל לא לכולם)
אבל זאת העדפה האישית שלי זאת אומרת שאני מעדיף חודשיים ליפניי אפריל להתחיל בתהליך אבל לא להשתגע..לרדת לאט ובטוח..
ניסיתי ירידות מהירות שהעליה אחרי זה דיי מתסקלת גם ביגלל המוני הנוזלים שחוזרים יחד עם כמות הפחממות הנורמלית שחוזרים לאכול והכל..
כמובן שעושים הכל כמו שצריך לא אמורה להיות בעיה אבל כל אחד ומה שהוא מעדיף..אם אתה לא הולך לאיזו תחרות תנסה לעשות את זה מאוזן ולא קיצוני מידיי
בקשר לשאלה שלך..הכל תלוי באיך אתה תעשה את זה..להגיד "אפשרי" זה אפשרי..השאלה מה היא הדרך?..
תעבור קצת על המאמרים יש המון דברים שאתה צריך לדעת ליפניי שתתחיל בתהליך החיטוב
שיהיה בהצלחה!

SaBaGMaN
12-02-07, 20:39
שחכתי להתייחס לנושא האימונים
במאסה אתה רוצה ליגדול זאת אומרת לעבוד על מישקלים יותר כבדים כדיי ליצבור כמה שיותר מאסת שריר..
בחיטוב בעיקרון עובדים כדיי לשמר את מה שכבר קיים..אז המישקלים יהיו יותר נמוכים וטיפה יותר חזרות..אין ממש גדילה בתקופת החיטוב,מיתאמנים כדיי לספק גירוי לשריר וכו'..אבל בהחלט לא כדיי ליצבור מאסה יותר גדולה + שילוב של אימוני אירובי שמסייעים בשריפת השומן ועוד..

הנושא הרבה יותר גדול ומורכב מהכמה מילים שאני זורק לך פה,ביגלל זה אני ממליץ לך ליקרוא קצת מאמרים ככה תוכל להבין הכל בעצמך בלי לישאול שאלות

Nadav19
12-02-07, 20:41
בגדול אני אישית מעדיף חיטוב יותר ארוך אבל איכותי
זאת אומרת לא חיטובים רצחניים של 50 גרם פחממה ליום ועוד כל מיניי שיטות שאחרי זה עולות ביוקר..(הם אפקטיביות אבל לא לכולם)
אבל זאת העדפה האישית שלי זאת אומרת שאני מעדיף חודשיים ליפניי אפריל להתחיל בתהליך אבל לא להשתגע..לרדת לאט ובטוח..
ניסיתי ירידות מהירות שהעליה אחרי זה דיי מתסקלת גם ביגלל המוני הנוזלים שחוזרים יחד עם כמות הפחממות הנורמלית שחוזרים לאכול והכל..
כמובן שעושים הכל כמו שצריך לא אמורה להיות בעיה אבל כל אחד ומה שהוא מעדיף..אם אתה לא הולך לאיזו תחרות תנסה לעשות את זה מאוזן ולא קיצוני מידיי
בקשר לשאלה שלך..הכל תלוי באיך אתה תעשה את זה..להגיד "אפשרי" זה אפשרי..השאלה מה היא הדרך?..
תעבור קצת על המאמרים יש המון דברים שאתה צריך לדעת ליפניי שתתחיל בתהליך החיטוב
שיהיה בהצלחה!

אם תחזיר פחמימות בהדרגה ולא בבום אחד, לא תעלה מהר אם בכלל. (כל עוד תשמור על מאזן קלורי)

יוסייי
12-02-07, 20:41
תודה על התשובות המעניינות והספקתי לקרוא את המאמרים
אבל אותי מעניין מה כל אחד עושה כי לא כולם עושים לפי הספר אחד לאחד אולי יש שיטות יותר מהירות ויותר מועילות בקיצר טוב לשמוע עוד דיעות של אנשים ..

SaBaGMaN
12-02-07, 20:48
אם תחזיר פחמימות בהדרגה ולא בבום אחד, לא תעלה מהר אם בכלל. (כל עוד תשמור על מאזן קלורי)

זה ידוע לי
אבל השיטות האלה לא אפקטיביות לכולם.
אני אישית ב50 גרם פחממה לא טוב לי..זאת אומרת תוצאות יש,הנפש סובלת
יותר עצבי,עייף ושאר התופעות ..
אני עכשיו בחיטוב שנע בין 100 ל150 גרם פחממה ומרגיש בסדר גמור
אז העדפה האישית שלי זה לעשות חיטוב שאפשר גם לתפקד איתו מצויין בחיי היום יום שלך (מי שלא חיי רק אימונים ותזונה ויש לו עוד עבודות והמון דברים על הראש)
כל אחד והעדפות שלו..כל עוד עובדים נכון הכל יכול להיות טוב אבל זה עיניין של העדפה

Nadav19
13-02-07, 16:30
זה ידוע לי
אבל השיטות האלה לא אפקטיביות לכולם.
אני אישית ב50 גרם פחממה לא טוב לי..זאת אומרת תוצאות יש,הנפש סובלת
יותר עצבי,עייף ושאר התופעות ..
אני עכשיו בחיטוב שנע בין 100 ל150 גרם פחממה ומרגיש בסדר גמור
אז העדפה האישית שלי זה לעשות חיטוב שאפשר גם לתפקד איתו מצויין בחיי היום יום שלך (מי שלא חיי רק אימונים ותזונה ויש לו עוד עבודות והמון דברים על הראש)
כל אחד והעדפות שלו..כל עוד עובדים נכון הכל יכול להיות טוב אבל זה עיניין של העדפה

אז תרגיש חרא במשך חודשיים/שלוש מתוך 12 חודשים בשנה... זה לא יהרוג אותך, להפך.
יש לך מטרה, תגיע אליה מהר ואח"כ תחזור להיות הבנאדם השליו הרגוע הנחמד והלא עצבני שהיית לפני כן.