PDA

צפה בגרסא המלאה : דדליפט, עושים באימון גב או רגליים?

oran
17-07-09, 15:16
יש ליב עיה, לא יודע איפה להכניס את התרגיל, באימון גב או רגליים.

באימון גב יש לי בנט אובר שנחשב לתרגיל מורכב ובאימון רגליים יש לי סקוואט ולא נראה לי שאפשר אחרי 3 סטים סקוואט לתת 3 דדליפט.

איפה דדליפט אצלכם? ואיפה אתם ממליצים לי להכניס?

bored2death
17-07-09, 15:19
עכשיו יתחיל וויכוח קלאסי ביותר....
אני יותר בעד לשים אותו באימון גב (בהנחה שזה דדליפט קלאסי) כי הגב עובד אצל רוב המתאמנים הרבה יותר חזק בדדליפט מאשר ברגליים
וגם באימון רגליים אחרי סקוואט אני לא יכול לעמוד עם המשקל, שלא לדבר על לבצע איתו את התרגיל

Daniel R
17-07-09, 15:31
ושלא נדבר שאחריו לדפוק עוד כמה סטים של לג פרס/לאנג'ים/פשיטה
לפי דעתי שים את הדדליפט בסוף האימון גב.. אבל ככה זו דעתי יבואו ויגידו שצריך לשים באימון רגליים.
דבר שני תלוי בסוג הדדליפט , אם הוא קלאסי אז תתייחס למה שכתבתי למעלה, אם זה סטיף/סטרייט/סומו/ אז שים אותו באימון רגליים.
עוד פעם אני אומר .. ככה זו דעתי , תחליט בעצמך איך טוב לך.
בהצלחה.

Tapit
17-07-09, 16:46
אפשר לשים דדליפט באימון רגליים אני הייתי עושה סקוואט - כתפיים ובסוף האימון דדליפט ועוד מתקדם איכשהו.
בכל מקרה ההמלצה לדעתי היא דדליפט באימון גב, סקוואטו אחרי זה דדליפט (כבדים) באותו אימון ואתה יוצא מסטול מהמכון :s

hypertrophy
17-07-09, 17:32
רגליים.....אנד אוף דיסקשיון

toxicity
17-07-09, 17:33
לא מבין מה הקטע של דדליפט באימון גב
יש אולי מעט מאוד פשיטה במפרק המרפק בזמן דדליפט לרחב גבי וגם זה אני לא סגור
כל השאר זה הזוקפי גב ושרירי הרגליים
שים את הדדליפט באימון רגליים

Max90kg
17-07-09, 17:37
אני לפני כמה אימונים עשיתי דד ליפט באחיזה רחבה עם רצועות והרגשתי ממש חזק את הרחב גבי והגב התחתון והרבה יותר מהרגליים. זה כי הגב עבד יותר מהרגליים או שהוא פשוט שריר מייצב חזק מאוד (הכוונה אם הכיווץ שלו עדיין איזומטרי)?

toxicity
17-07-09, 17:44
אני לפני כמה אימונים עשיתי דד ליפט באחיזה רחבה עם רצועות והרגשתי ממש חזק את הרחב גבי והגב התחתון והרבה יותר מהרגליים. זה כי הגב עבד יותר מהרגליים או שהוא פשוט שריר מייצב חזק מאוד (הכוונה אם הכיווץ שלו עדיין איזומטרי)?

הכיווץ הסטטי הרבה יותר חלש מכיווץ קונצנטרי

Max90kg
17-07-09, 18:13
הכיווץ הסטטי הרבה יותר חלש מכיווץ קונצנטרי
אבל למה הרגשתי כל כך חזק את הרחב גבי באחיזה רחבה בדד ליפט?

toxicity
17-07-09, 18:34
אבל למה הרגשתי כל כך חזק את הרחב גבי באחיזה רחבה בדד ליפט?

הרחב גבי עובד רק בפשיטה של הכתפיים(תדמיין הנפה של הכתפיים קדימה, פשיטה זה אחורה, זה מפעיל את הרחב גבי)
בקירוב, ובסיבוב פנימי של הזרוע
תעשה אתה את החושבים מה עשית בתנועה שאולי השפיעה על זה
כעיקרון הרחב גבי לא אמור לעבוד יותר מידיי לפי איך שזה נראה בתנועה