PDA

צפה בגרסא המלאה : אחותו של ויקטור מרטינז נרצחה :(

JaSoN.B
17-07-09, 23:54
Victor Martinez’ sister murdered
Posted in Industry, News on July 12th, 2009 with No Comments »
Last Tuesday, it was reported that Eridania Rodriquez was m:):):)ing. She went to work in a building near the World Trade Center, where she cleaned offices, and never came out. No one knew what happened, until they found blood leaking from a ventilation shaft this past weekend.
She was found bound and gagged, hand tied behind her back, feet and mouth taped, and on the 12th floor, whereas her cleaning cart was on the 8th floor. The autopsy confirmed that she died of asphyxiation by tape to her head and face.
Eridania leaves behind three children. She was the oldest of 10 siblings. Condolences to the Martinez’ family and her friends. This is truly shocking, and we hope that they find whoever did this, and treat them the same.
Will this affect Victor Martinez and his training in becoming the #1 bodybuilder in the world at the 2009 Mr. Olympia. How can it not? But Victor should press on ahead and dedicated his performance to his sister, for we cannot let evil stop us from what we do.
Victor Martinez, speaking on ABC News said “We loved our sister very much. Mother, grandmother. It is a horrible loss right now. I just hope that when they catch this guy, that the full extent of the law goes down upon him. She was the head of the family. She was also like a mother to us, to all of us”.

זה מאמר שמצאתי באתר getbig.com וגם החבר הכי טוב של מרטינז סיפר לי על זה :/
איזה מיסכן הבחור ... משתתף בצערו ...

BambaBuilder
18-07-09, 00:11
באסה...

מסכן הבחור..

רועי ב.א
18-07-09, 00:27
):

מסכן מרטינז והיא עוד יותר מסכנה..יהי זכרה ברוך

Shauder
18-07-09, 00:57
asphyxiation

מה זה אומר

ירין מוסקוביץ
18-07-09, 01:02
נקווה שזה לא ימנע ממנו להשתתף במר אולימפיה

TheRock
18-07-09, 01:07
איך היא נרצחה?

the pharmacist
18-07-09, 01:09
לאן העולם מדרדר

JaSoN.B
18-07-09, 01:12
איך היא נרצחה?

אני לא ממש הבנתי מה ששאמרו בכתבה, אבל נראה לי שהיא ניחנקה מיזה שקשרו לה את הפרצוף :(, מקווה שימצאו את הבן ז**ה...

TheRock
18-07-09, 01:19
אני לא ממש הבנתי מה ששאמרו בכתבה, אבל נראה לי שהיא ניחנקה מיזה שקשרו לה את הפרצוף :(, מקווה שימצאו את הבן ז**ה...

בוא נגיד ככה, לא הייתי רוצה להיות הרוצח ולהיות ליד ויקטור

gil-da91
18-07-09, 01:24
asphyxiation

מה זה אומר

חנק...
אחותו מתה מכך שקשרו אותה בצורה אכזרית, כתוצאה מכך היא נחנקה למוות.

ThE HummeR
18-07-09, 03:56
מסכנה.
מסכן הוא עוד יותר לא רק שהוא לא עלה שנה שעברה אלא גם השנה משהו מפריע לו..
ועם משפחה כמו שלו אין פלא שדברים כאלה יקרו.. איך אנשים חיים ככה זה פשוט בלתי אפשרי.

dethMAN
18-07-09, 04:42
בא לי לבכות....
זה כל כך לא מגיע לו.....
טרגי...

Bar's
18-07-09, 05:03
מסכנה.
מסכן הוא עוד יותר לא רק שהוא לא עלה שנה שעברה אלא גם השנה משהו מפריע לו..
ועם משפחה כמו שלו אין פלא שדברים כאלה יקרו.. איך אנשים חיים ככה זה פשוט בלתי אפשרי.

מה הסיפור עם המשפחה שלו?
מסכנה :( והוא בכלל..

JaSoN.B
18-07-09, 05:52
אם וויקטור תופס את הרוצח הזה...אוי ואבוי(מגיע לו)

galSH
18-07-09, 08:47
וואו. לרצוח אחות של בודיבילדר. לא חכם במיוחד.

אבל הבחור מסכן, אני באמת מרחם עליו.

איאל
18-07-09, 11:52
http://www.nowpublic.com/world/eridania-rodriguez-murdered-sister-victor-martinez-identified קישור

ThE HummeR
18-07-09, 11:57
מה הסיפור עם המשפחה שלו?
מסכנה :( והוא בכלל..

משפחת פשע

or 17
18-07-09, 12:11
משפחת פשע

מאיזה מקור אתה יודע את זה?

SaharKazes
18-07-09, 13:46
פיי מסכנה..
אני מקווה שהרוצח יפול לידיים של מרטינז

WEST $ SIDE
18-07-09, 15:39
"לרצוח אחות של בודיבילדר" , במה הוא שונה מבן אדם רגיל ?

בכל אופן , משתתף בצערו .

gil-da91
18-07-09, 16:48
משפחת פשע

משפחת פשע.... ואחותו מנקה.
מה ההיגיון? אם זאת משפחת פשע היא לא אמורה להיות קצת יותר עשירה?

ThE HummeR
18-07-09, 17:04
משפחת פשע.... ואחותו מנקה.
מה ההיגיון? אם זאת משפחת פשע היא לא אמורה להיות קצת יותר עשירה?

אני לא קבעתי איך זה הולך..
אני רק אומר מה יש.

jfolk
18-07-09, 17:09
אני לא קבעתי איך זה הולך..
אני רק אומר מה יש.

מאיפה אתה יודע שהם משפחת פשע?

ThE HummeR
18-07-09, 17:23
מאיפה אתה יודע שהם משפחת פשע?

שמע אחי אני יודע שהולך שם משהו בסגנון.. תשאל את היותר מבינים בפורום, זה בינתיים מה שאני יודע.

dethMAN
18-07-09, 18:11
גם אני שמעתי משהו בעבר על משפחת פשע...

///Efi///
18-07-09, 19:35
"לרצוח אחות של בודיבילדר" , במה הוא שונה מבן אדם רגיל ?
.

אולי כי הוא פי 3 בגודל מבן אדם רגיל?

LoveToBe
18-07-09, 19:45
עצוב...
משתתף בצערו.

ArikTuna
18-07-09, 19:46
חחחחחחחחחחח אז מה?
זה שהוא גדול לא אומר שלא יכולים לבוא אליו כמה אנשים עם נשק קר\חם ואז העובדה שהוא בודיבילדר לא כל כך תעזור

Bodybuilder
18-07-09, 20:24
להיות גבוה/גדול/רחב/מאסיבי או שמן מאוד, זה רק חיסרון כשמדובר במקות/מלחמה וכד' ...
שחיף עם סכין ביד ותגידו להתראות לבודיבילדר - וסכין או מברג זה לא הנשק הכי קטלני בעולם "לפי דעתי" ...............................

///Efi///
18-07-09, 20:30
להיות גבוה/גדול/רחב/מאסיבי או שמן מאוד, זה רק חיסרון כשמדובר במקות/מלחמה וכד' ...
שחיף עם סכין ביד ותגידו להתראות לבודיבילדר - וסכין או מברג זה לא הנשק הכי קטלני בעולם "לפי דעתי" ...............................

תמיד עדיף ליהיות גדול וחזק פיסית מאשר ליהיות קטן, אל תכנסו לזה אפילו..

galSH
18-07-09, 20:44

אבל אם הוא תופס אותו לבד בלי שום כלי נשק? הוא יכול לשבור לו כמה עצמות בכיף...

Bodybuilder
18-07-09, 20:49
בקיצור מה שניסיתי להגיד זה שזה לא רציני להגיד "על מה הוא חשב כשהוא הרג אחותו של בודיבילדר" כי לבודיבילדר גדול כמו ויקטור אין שום היתרון חוץ ממספר חסרונות כשמדובר במכות/רצח וכד'"

BodyKilo
18-07-09, 20:57
בקיצור מה שניסיתי להגיד זה שזה לא רציני להגיד "על מה הוא חשב כשהוא הרג אחותו של בודיבילדר" כי לבודיבילדר גדול כמו ויקטור אין שום היתרון חוץ ממספר חסרונות כשמדובר במכות/רצח וכד'"
מה הקשר.. ומאיפה אתה יודע שלויקטור אין טיפת ניסיון באומניות לחימה? או לכל אדם אחר שבגודל שלו? היו ויש יותר גדולים ממנו עם ניסיון באומניות לחימה שכל עוד אתה לא עם נשק חם אתה יכול להגיד ביי ביי.

Mma וכל הסכינים והמברגים של השחיפערס הולכים לפח..

Bodybuilder
18-07-09, 21:03
מה הקשר.. ומאיפה אתה יודע שלויקטור אין טיפת ניסיון באומניות לחימה? או לכל אדם אחר שבגודל שלו? היו ויש יותר גדולים ממנו עם ניסיון באומניות לחימה שכל עוד אתה לא עם נשק חם אתה יכול להגיד ביי ביי.

Mma וכל הסכינים והמברגים של השחיפערס הולכים לפח..

די לחיות בסרט !
:thumbdown:
מה הקשר אומנויות לחימה כשמדובר ברצח ? איך ספורט קשור בכלל ?
ויקטור - מפתח גוף, ומי שרצח את אחותו הוא רוצח, מן הסתם כשרוצים לרצוח אותך לא משנה כמה גדול וחזק אתה פיזית - זה לא יעזור לך - ההפך, אפילו מכלב לא תוכל לברוח עם מסה כזאת !

זה כל כך ילדותי לחשוב שלבודיבילדר יש היתרון על שחיף כשמדובר בלרצוח.

TheGift
18-07-09, 21:07
די לחיות בסרט !
ויקטור - מפתח גוף, ומי שרצח את אחותו הוא רוצח, מן הסתם כשרוצים לרצוח אותך לא משנה כמה גדול וחזק אתה פיזית - זה לא יעזור לך - ההפך, אפילו מכלב לא תוכל לברוח עם מסה כזאת !

אתה רוצה להגיד לי שאם אתה שם בנאדם רגיל עם סכין מול לוחם mma בלי שום נשק, אז הבנאדם עם הסכין הורג אותו?

אם התשובה שלך היא כן אז אתה חי בסרט... :4:

BodyKilo
18-07-09, 21:07
די לחיות בסרט !

אתה תפסיק לחיות בסרט.

אתה בעצמך אמרת שיש לויקטור חסרונות בגלל הגודל שלו, אז אמרתי - שהגודל לא משנה. וזה שהוא גדול לא אומר בהכרח שאין לו ניסיון "במכות רצח" ולההפך. ועל זה הגבתי לך, לא על שום דבר אחר.

וכן, אם שחיף או בנאדם רגיל להגדרתך עם ניסיון באומניות לחימה יעמוד מול ויקטור, ו-לויקטור אין ניסיון חוץ מלתת כמה אגרופים אז אתה יכול להגיד לויקטור שלום ולהתראות.

שורה תחתונה - לא אמרתי שיש לבודיבילדר יתרון על שחיף כשמדובר בלהרוג בדם קר, אמרתי שיש יתרון אם יש ניסיון באומניות לחימה, בלי שום קשר לגודל של הבנאדם.

וכמובן שאם תקח 2 אנשים עם ניסיון באומניות לחימה, לזה עם המסה הגדולה יותר והגודל יהיה יתרון.

dethMAN
18-07-09, 22:45

אני בטוח שזה נאמר בקטע אירוני...

Tony Montana
18-07-09, 23:29
איך הגעתם מרצח של אחותו לזה שויקטור יודע ללכת מכות או לא?

JaSoN.B
19-07-09, 03:30
איך הגעתם מרצח של אחותו לזה שויקטור יודע ללכת מכות או לא?

יש אנשים כישרוניים בפורום :book:

rosilio
20-07-09, 17:47
תגידו מה אתם תינוקות? שמרו ת'ויכוח למקום אחר,הוא במילא כבר יצא מהתחת

טיה איזה מבאס זה,איך אפשר להתאמן אחרי כזה דבר?

Big_Hand
21-07-09, 10:08
http://www.charitybuzz.com/images/highlights/tma/VictorMartinez.gif

גד"שניק
21-07-09, 10:38
"בודיבילדר" :
אם אתה שם מול בן אדם רגיל עם סכין מול לוחם mma, אין פה בכלל שאלה מי מוריד את מי...
ובקשר לויקטור מסכן יאאלה, אתם חושבים שהוא ישתתף באולימפיה?
ו"בודיבילדר" אתה לא יודע איזה חסרונות יש לבן אדם גדול או לבן קטן אתה לא יכול להכליל...

Yoshi-Moto
21-07-09, 10:42
דיייייייייייייייייייייייייייייייייי
מה זה משנה עכשיו?

אשכרה כמו ריב של ילדים קטנים על אבא ל מי חזק יותר
(אם כבר נכנסו לנושא- אבא שלי הכי חזק)

גד"שניק
21-07-09, 10:46
^
נראה לי ששלי..

D:

Yoshi-Moto
21-07-09, 10:47
טוב אבל שלי יותר גבוה

סתם ברצינות אבל ברצינות, חלאס עם הנושא בדבילי הזה, מספיק חרשו אותו.

TheRock
21-07-09, 11:04
^
נראה לי ששלי..

D:

אבא שלך מגיל 0 עובד בעבודה פיזית בקיבוץ עובד בשדה שותל אבוקדו בטח שהוא הכי חזק בפורום

גד"שניק
21-07-09, 11:22
אבא שלך מגיל 0 עובד בעבודה פיזית בקיבוץ עובד בשדה שותל אבוקדו בטח שהוא הכי חזק בפורום

הוא היה יותר בענייני הגד"ש ולא המטעים אבל בתכלס אתה צודק הוא התחיל לעבוד בגד"ש בגיל 8 בערך...
אז בקיבוץ היו מחנכים כמו שצריך...

moo
21-07-09, 13:12
לאן העולם מדרדר

הבעיה שהעולם לא מדרדר, בארה"ב הפשע אפילו יורד/ירד ב 20 שנה האחרונות (ג'וליאני בניו יורק)

הבעיה שפה המדינה מדרדרת... פעם לא היה פה כ"כ הרבה אלימות