PDA

צפה בגרסא המלאה : אפשר להגיע לאימון יתר בעבודה עם משקלים גבוהים ?

Aviv669
19-07-09, 00:51
כותרת.
אני לא מדבר על כמות סטים מוגזמת , נגיד עבודה עם משקלים גבוהים ל-3 סטים ליד קדמית , מאוד אינטנסיבית.

hypertrophy
19-07-09, 01:56
לא ממש מובן מה השאלה
אבל אפשר להגיע לאימון יתר גם עם משקלים נמוכים....

GnR
19-07-09, 09:14
יאיר יש סיכוי כלשהו שהיד קדמית שלי באימון יתר משלושה סט מבודדים פעם ב4 ימים ?
הסטים ממש ממש כבדים, 2 סטים של כפיפות ריכוז בישיבה שאת החלק החיובי של התנועה אני עושה בעזרת היד השניה ואת השלילי עושה במשך 4-5 שניות וממשיך עד שכבר ממש ממש כואב ? אין בתרגיל הזה נקודה שאני יכול להגיד שאני בכשל...
אני שואל את זה כי אחרי אימון כזה הרגשתי באימון שאחריו שהיד קדמית חלשה יותר ואני חושב שהיא קצת קטנה יותר עכשיו

Aviv669
19-07-09, 18:23
הקפצה

Yoshi-Moto
19-07-09, 18:47
תאר שוב את המצב.
1)באיזה חלוקה אתה וכמה סטים אתה עושה? הבאת תדירות של ab(אימון כל ארבע ימים) אבל כמוט סטים של FBW
2)אתה עושה כל סט לכשל? או רק את האחרון?

GnR
19-07-09, 18:54
תאר שוב את המצב.
1)באיזה חלוקה אתה וכמה סטים אתה עושה? הבאת תדירות של ab(אימון כל ארבע ימים) אבל כמוט סטים של FBW
2)אתה עושה כל סט לכשל? או רק את האחרון?

תראה מה אני עושה
2 סטים של כפיפות ריכוז, את החלק החיובי אני עושה בעזרת היד השניה ורק את השלילי עושה במשך 4-5 שניות עם היד שאני עובד עליה
אין בתרגיל הזה שלב שאני יכול לקרוא לו "כשל"... כי היד השניה מרימה את המשקל.
אני מפסיק שממש כואב לי.
אחר כך אני עושה סט אחד של 21's שב7 החזרות המלאות אני מוריד מהר את המשקל (אחרת אני לא אצליח לסיים את כל התרגיל)

Yoshi-Moto
19-07-09, 19:18
א' לא ענית לי איזה חולקה ובאיזה תדירות

ב' בלי שום קשר תרד מה21 הזה אל תיהיה מושפע זה לא עוזר לך בשיט

GnR
19-07-09, 19:25
א' לא ענית לי איזה חולקה ובאיזה תדירות

ב' בלי שום קשר תרד מה21 הזה אל תיהיה מושפע זה לא עוזר לך בשיט

חלוקה AB
A חזה כתפיים יד אחורית בטן
B רגליים גב יד קדמית
A מנוחה B מנוחה

אף פעם לא עשיתי טווח חזרות גבוהה לשריר הזה, אני גם רוצה לפתח סיבולת להורדת ידיים בגלל זה אני לא רוצה לוותר על ה21's

Yoshi-Moto
19-07-09, 19:31
לשאלתך:
יש מצב שזה יכול לגרום לאימון יתר, את זה רק אתה תרגיש

אבל אם אתה שואל אותי, אני במקומך מטיס את התרגיל הזה מהתוכנית.
לא יעיל לכלום.
אם אתה רוצה סיבולת, אז תעשה תוכית סיבולת, אם אתה משלב בין היפרטרופיה וסיבולת אתה סתם לא תתקדם בשניהם.
אומנם זה מרגיש כיף וגורם לך להרגיש הארדקוריסט, אבל זה סתם מעמיד אותך במקום, שמע לי.

GnR
19-07-09, 19:56
לשאלתך:
יש מצב שזה יכול לגרום לאימון יתר, את זה רק אתה תרגיש

אבל אם אתה שואל אותי, אני במקומך מטיס את התרגיל הזה מהתוכנית.
לא יעיל לכלום.
אם אתה רוצה סיבולת, אז תעשה תוכית סיבולת, אם אתה משלב בין היפרטרופיה וסיבולת אתה סתם לא תתקדם בשניהם.
אומנם זה מרגיש כיף וגורם לך להרגיש הארדקוריסט, אבל זה סתם מעמיד אותך במקום, שמע לי.

יש לך ביסוס ?

Aviv669
19-07-09, 20:10
אפשר להתייחס לשאלה שלי ?
אני עושה fbw של 6 סטים לשריר גדול ו3-2 לקטן , אפשר להגיע לאימון יתר אם אני מגזים בסטים ועובד עם משקלים כבדים מדי ?

Yoshi-Moto
19-07-09, 20:20
אפשר להתייחס לשאלה שלי ?
אני עושה fbw של 6 סטים לשריר גדול ו3-2 לקטן , אפשר להגיע לאימון יתר אם אני מגזים בסטים ועובד עם משקלים כבדים מדי ?

זה תלוי בכמה זה אינטנסיבי לא בכמה אתה מרים.
יש כאלה ש60 קילו זה אינטנסיבי בשבילם ויש כאלה שמתחממים עם זה...

ניר.מ.
19-07-09, 20:22
אפשר להתייחס לשאלה שלי ?

בטח.

ב- fbw בגלל התדירות הגבוהה (שלושה אימונים בשבוע) מומלץ לא להגיע לכשל (למצב בו לא מצליחים לעשות עוד חזרה אחת לבד/בלי צ'יט)
אני ממליץ לך להגיע ל- 2 חזרות לפני כשל (אם אתה עושה 12-6 חזרות)