PDA

צפה בגרסא המלאה : נתפסו השרירים+אימון ביתי מה עושים?

geiner
23-09-06, 11:54
אז ככה דבר ראשון התאמנתי בחדר כושר ביום חמישי והכל היה סבבה לא היו שרירים תפוסים ולא כלום, אולי טיפה. ביום שישי זה יום מנוחה ולקחתי אבקות חלבון ופתאום נתפס ולי השרירים חזק איפה שהמרפק רק בצד השני ובחזה העליון..
1) למה שרירים בצד השני של המרפק (איפה שהמרפק רק בפנים יענו בצד של היד עצמה) נתפסים? אולי זה פולי עליון ליד אחורית או פולי תחתון ליד קדמית שלא עשיתי כמו שצריך?
2) יכול להיות קשר בין האבקת חלבון להתפסות שרירים?
3) מה עושים כדי לשחרר את השרירים התפוסים מהר?
4) איזה אימון ביתי אני יכול להכין לי? משקולות זה נגיד יד קדמית, יש לי קפיץ כזה שמותחים זה יכול להיות לחזה, מה עם רגליים? גב? (אין לי מתח) יד אחורית? כתפיים אני יכול לעשות תרגיל עם משקולות.

Ori-Silver
23-09-06, 11:58
1)אני לא יודע אם אתה עובד נכון או לא בשביל זה צריך לראות אותך אבל בדרך כלל אחרי אימון במיוחד שאתה מתחיל הגוף ממש נתפס אחרי אימונים כי הוא ממש בשוק
2)לא
3)בסוף כל אימון תעשה מתיחות לכל השרירים של 15 דקות
4)אתה תצטרך להשקיע כסף בציוד:מוטות (מוט W וישר,מוט אולימפי),ספה ללחיצת חזה,מתח,ופלטות של משקלים שונים

geiner
23-09-06, 12:11
לא ידוע אם כדאי לקנות כי גם אין לי מקום לשים את זה אבל גם אני עושה אימון כזה רק כשיש בעיה עם המכון כושר למשל עכשיו.. התאמנתי חמישי ובראשון יש חופש.. (לכולם המכונים סגורים בראשון?) אז אני ממלא את יום שבת שיהיה אימון בין חמישי לשני..

השרירים נתפסים כי הגוף בשוק - גם 24 שעות אחרי האימון? (יענו לא נתפס אחרי האימון אבל נזכרו להיתפס אחרי 24 שעות ויותר?)

מה עושים אם הם כבר תפוסים? וולטרן אולי? עיסוי עם מים חמים?

Yoshi-Moto
23-09-06, 12:18
גם לי קרה פעם שנתפסתי במפרק בין האמה ליש הקידמית זה בגלל שהעמסתי על עצמי בסטים ביד קידמית אולי גםלך זה ככה

geiner
23-09-06, 12:24
כן אבל זה הגיוני שהם לא נתפסים אחרי האימון ופתאום נתפסים אחרי 30 שעות??

ומה עושים כדי לשחרר? אני רוצה לעשות אימון משקולות קל היום..

Yoshi-Moto
23-09-06, 12:27
כן אבל זה הגיוני שהם לא נתפסים אחרי האימון ופתאום נתפסים אחרי 30 שעות??

ומה עושים כדי לשחרר? אני רוצה לעשות אימון משקולות קל היום..
אני הרגשתי את זה רק בבוקר של היום שאחרי...
וזה בגלל ששיניתיתוכנית והיא הייתי לי קשה מידיי אבל אני הייתי טיפש ואמרתי לעצמי שאני לא אתן לעצמי הנחות.... אני לא בטוח שזה טוב שזה נתפס שם נראה לי זה תוצאה מעומס

geiner
23-09-06, 13:49
ואיך לשחרר את זה במהירות?

Yoshi-Moto
23-09-06, 13:58
ואיך לשחרר את זה במהירות?
בדרך כלל פעולות אירוביות ומתיכות מעבירות את הכיוון
פשוט תעשה מתיכול ליד הקידמית.... זה רק יחליש אז זה.... בגדול זה עניין של זמןרק חכה וזה יעבוד
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=101&CategoryID=82&Page=2

קח את זה יש שם למטה כיצד להמנע מDOMS(אם אתה לא יודע אז DOMS זה שרירים תפוסים)
או שפשו קרא את זה:
ניתן להאיץ את ההתאוששות מdoms- ע"י פעילות אירובית:
1. התאוששות אקטיבית עבודה אירובית במאמץ של 50-35 אחוז.
2. התאוששות פסיבית מסאז, סאונה, גקוזי, מתיחות וכו.
זה העיקר שם.... זה מה שחיפשת

Homie
23-09-06, 14:23
זה הכל בגלל האבקות חלבון שאתה לוקח .. זה מסוכן החרא הזה..

shahaflol
23-09-06, 14:35
זה מה שנקרא כאבי שרירים מאוחרים... אתה אמור להרגיש שאימנת את השריר למחרת אבל תלוי באיזה רמה... אין קשר בין זה לבין אבקת חלבון ואיך לעזאזל אנחנו אמורים לדעת אם אתה עובד נכון או לא?