PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימונים בחדר הכושר-

oz123
21-07-09, 08:25
שלום,

המאמן בחדר הכושר בנה לי תוכנית אימונים,ניסתי אותה כמה פעמים והיא לא נראת לי.
רציתי לדעת מה אתם מציעים לי לעשות,או שאני אכתוב לעצמי את תוכנית האימונים או שלבקש ממנו אחת חדשה,או שבכלל אני יעבוד עצמאי איך שאני מרגיש בלי סדר קבוע וללא תוכנית אימונים.

תודה רבה לעונים!!

GnR
21-07-09, 08:37
תן פרטים
כמה זמן מתאמן
עושה מסה\חיטוב

oz123
21-07-09, 10:13
תן פרטים
כמה זמן מתאמן
עושה מסה\חיטוב

האמת שלא ממזמן התחלתי להתאמן *בסביבות השבועים. בקשר למה שאני עושה אני עובד יותר על חיטוב למרות שגם מסה לא תזיק לי.

ניר.מ.
21-07-09, 10:35
האמת שלא ממזמן התחלתי להתאמן *בסביבות השבועים. בקשר למה שאני עושה אני עובד יותר על חיטוב למרות שגם מסה לא תזיק לי.

אין כזה דבר תחליט מסה וחיטוב זה ההיפך אחד מהשני.
מסה- מאזן קלורי חיובי (מטרות:עלייה בשריר-מלווה בעלייה בשומן קטנה)
חיטוב-מאזן קלורי שלילי(מטרות:הורדה בשומן מלווה עם הורדה קטנה בשריר)
תפרסם תמונות שלך בגלריות הגולשים ונעזור לך להחליט מסה/חיטוב

ניר.מ.
21-07-09, 10:40
שלום,

המאמן בחדר הכושר בנה לי תוכנית אימונים,ניסתי אותה כמה פעמים והיא לא נראת לי.
רציתי לדעת מה אתם מציעים לי לעשות,או שאני אכתוב לעצמי את תוכנית האימונים או שלבקש ממנו אחת חדשה,או שבכלל אני יעבוד עצמאי איך שאני מרגיש בלי סדר קבוע וללא תוכנית אימונים.

תודה רבה לעונים!!
תוכנית אימונים למתחילים:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=369&CategoryID=204&Page=1
כללי
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=204

oz123
21-07-09, 10:42
אין כזה דבר תחליט מסה וחיטוב זה ההיפך אחד מהשני.
מסה- מאזן קלורי חיובי (מטרות:עלייה בשריר-מלווה בעלייה בשומן קטנה)
חיטוב-מאזן קלורי שלילי(מטרות:הורדה בשומן מלווה עם הורדה קטנה בשריר)
תפרסם תמונות שלך בגלריות הגולשים ונעזור לך להחליט מסה/חיטוב

אני לא צריך לעלות תמונות בשביל לדעת מה אני צריך לעשות מספיק שאני יגיד לך מה המשקל שלי ומה הגובה שלי ותדע ישר שאני צריך מסה,אבל אני לא יודע בדיוק מה עושים במסה קראתי אלפי מאמרים בנושא ולא הבנתי! אני צריך את זה יותר פשוט מה לאכול וכמה לאכול ואז זה יכנס יותר טוב.

בקשר לגובה ולמשקל:
גובה:1.81
משקל:60 ק"ג

GnR
21-07-09, 11:21
שמע אם לא תאכל טוב לא משנה איזה תכנית יביאו לך לא תגדל הרבה.
תחפש מאמרים בפורום תזונה ותקרא עד שתבין

ניר.מ.
21-07-09, 11:27
אני לא צריך לעלות תמונות בשביל לדעת מה אני צריך לעשות מספיק שאני יגיד לך מה המשקל שלי ומה הגובה שלי ותדע ישר שאני צריך מסה,אבל אני לא יודע בדיוק מה עושים במסה קראתי אלפי מאמרים בנושא ולא הבנתי! אני צריך את זה יותר פשוט מה לאכול וכמה לאכול ואז זה יכנס יותר טוב.

בקשר לגובה ולמשקל:

אם תקרא את זה היטב לא תצטרך אותנו...
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=72&CategoryID=81&Page=1

ניר.מ.
21-07-09, 11:32

בקשר לגובה ולמשקל:

אבל בגדול לאכול יותר...2 גרם חלבון לכל קילו במשקלך 55-60% מהתפריט צריך לבוא מפחימימות (עדיף מורכבות-אורז תפוא וכו') והשאר משומן איכותי.

נ.ב אז למה אמרת שאתה עושה יותר חיטוב.....זה נשמע כאילו אתה עושה מסה אבל פחות חחחחח(ברור לי שזה לא אפשרי אז בלי תגובות )

תצטרך להחליט לאיזה כיוון אתה מכוון (מסה,כוח,חיטוב) אפשר להתקדם כשיורים לכל הכיוונים לא יותר מחודשיים........