PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לyoggy

kobiiakobi
13-02-07, 17:03
שאלה לYOGGIE
תגיד גבר ניסית את החלבון של אופטימלי או שאתה מכיר מישהו שניסה איך מי למה כמה?:sbb4:

Yoggie
13-02-07, 17:28
כן, ניסיתי את הוניל/תות/קפה.
מבחינת הטעם - הוניל והתות נחמדים מאוד הקפה ממש לא מוצלח לדעתי.
לאבקה יש יתרון של 5.75 גרם גלוטמין למנה שזה יפה מאוד וסך הכל אני חושב שהיא נותנת תמורה טובה למי שמחפש מוצר כשר שלא נופל הרבה מהמוצרים של חו"ל.

jonathan
13-02-07, 17:29
שאלה לYOGGIE
תגיד גבר ניסית את החלבון של אופטימלי או שאתה מכיר מישהו שניסה איך מי למה כמה?:sbb4:
אני לא מזלזל ביוגי אבל למה אתה פונה רק אליו לא הבנתי..
אני טעמתי את החלבון
מבחינת הטעם לא משהו
הערכים מצויינים ..
בעקרון אפשר בקלות לשפר את הטעם..
קודם כל לשים סוכר ענבים..
ואם אתה רוצה מרקם של שתיה אז תשים מים(כששמתי עם חלב זה התנפח וניהיה כמו קרם,שקלתי כוס של השייק זה יצא משהו כמו 40 מ"ל(כששמים באותו כוס מים זה שוקל בערך 140 מ"ל

jonathan
13-02-07, 17:31
כן, ניסיתי את הוניל/תות/קפה.
מבחינת הטעם - הוניל והתות נחמדים מאוד הקפה ממש לא מוצלח לדעתי.
לאבקה יש יתרון של 5.75 גרם גלוטמין למנה שזה יפה מאוד וסך הכל אני חושב שהיא נותנת תמורה טובה למי שמחפש מוצר כשר שלא נופל הרבה מהמוצרים של חו"ל.
בהשוואה לאבקות אחרות אתה עדיין חושב שזה טעים ?
חוץ מוניל תות וקפה יש עוד טעמים?
טעמתי רק את הוניל והתות..

kobiiakobi
14-02-07, 00:42
סתם פניתי אליו כי הוא ענה בפוסט הקודם ששאלתי את זה ועכשיו אני סגור על זה תודה יוגי ניראה לי אני יקנה תות .......
תודה על הטיפ תאוס

Yoggie
14-02-07, 09:51
תאוס, לגבי הקפה אם תגיע לסניף ראשון אני אדאג לך לדוגמית בטעם קפה בחינם. אני חושב שלא הלך להם הטעם הזה.
בכל אופן ביחס לאבקות אחרות נניח צ'מפיון או אופטימום כמובן שאין תחרות אבל יצא לי גם לטעום חברות קצת פחות מובילות בארה"ב והטעם שלהן היה פחות טעים מהאופטימלי.
בכל מקרה הערכים של האבקה הם על הכפאק ופה אין ירידה מהאיכות בחול ואפילו ברמת הגלוטמין יש הבדלים לטובה.