PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקת חלבון ללא לקטוז

aviran_p
13-02-07, 21:51
יש כזה דבר ללא לקטוז בכלל?

P-a-n-1-c
13-02-07, 22:06
isopure
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=89&ArticleID=157&SearchParam=isopure

aviran_p
13-02-07, 22:15
תודה פאניק... בכל מקרה באופטימום או צ'מפיון בחלבון הרגיל מישהו יודע כמה לקטוז יש ואם יש הרבה?
ובקשר למטאבוליק משהו.. האבקה שפתחו פה עליה נושא מה איתה איך היא וכמה לקטוז יש שם.. תודה

Shlomik
13-02-07, 22:33
תודה פאניק... בכל מקרה באופטימום או צ'מפיון בחלבון הרגיל מישהו יודע כמה לקטוז יש ואם יש הרבה?
ובקשר למטאבוליק משהו.. האבקה שפתחו פה עליה נושא מה איתה איך היא וכמה לקטוז יש שם.. תודה
כמו שפאניק אמר אם אתה מחפש אבקה ללא לקטוז אז האיזופיור היא פיתרון מעולה, היא לא עושה כאבי בטן ולא משפיעה לרעה על אנשים שרגישים ללקטוז כי פשוט אין בה.
לגבי הלקטוז בשאר האבקות חלבון האיכותיות מדובר על כמות של בין 1-3 גרם.
המלצתי אלייך אם יש לך רגישות ללקטוז ואתה בוחר לא ללכת על האיזופיור אז לך על האופטימום היא מכילה לקטאז שהוא האינזים שמפרק את הלקטוז והרבה אנשים עם רגישות ללקטוז דווקא מוצאים את האבקה הזאת נוחה.

ironman
13-02-07, 23:00
ממתי יש באבקת חלבון לקטוז זה סתם טריק שיווקי לפי מה שלי ידוע הרי זה עובר תהליך של הפרדה של השומן והלקטוז ....תקנו אותי איפה שאני טועה

דותן
28-03-11, 22:43
הקיבה שלי רוצה לתקן אותך
אני מה שנחשב רגיש קלות ללקטוז
ואחרי שצרכתי איזו סנסיישן 93
הקיבה שלי התנפחה ועשתה עניינים...
ואני בספק אם בטני שותפה לקונספירציה מכירתית

ואולי כן...(-:

lakerda
30-03-11, 07:23
הקיבה שלי רוצה לתקן אותך
אני מה שנחשב רגיש קלות ללקטוז
ואחרי שצרכתי איזו סנסיישן 93
הקיבה שלי התנפחה ועשתה עניינים...
ואני בספק אם בטני שותפה לקונספירציה מכירתית

ואולי כן...(-:

יש הבדל בין אבקות low lactose
לאבקות lactose free

אבקת איזו 93 שאמורה להיות חלבון מבודד...עןשה גזים לכולם...זה אומר הרבה על המוצר והחברה

יועץ לתוספי תזונה
02-04-11, 18:45
בוואדי שיש אבקת חלבון ללא לקטוז.
האיזופיור הוא חלבון ברמה גבוהה ונמכר רבות בעולם.
בנוסף בפורטל ישראלבודי יש את קטגוריית"ללא לקטוז"
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=255

subzero1122
02-04-11, 19:42
יקר מאוד ומאוד מאוד מאוד לא משתלם
מי שרגיש ללקטוז שיקנה אנזימים של לקטז, מאוד זול ביחס ל700 שקל אפקה, ואז הוא גם יוכל לצרוך כל דבר עם לקטוז