PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה|למה עושים סט חימום וכמה (רק למנוסים) !!

danidinking
04-08-09, 17:28
אני יודע שצריך לעשות סט חימום על מנת שהשרירים לא ייתפסו עכשיו השאלה היא כמה סטים כאלה אני עושה ולמה אני עושה

אני יודע שצריך לעשות לתרגילים מורכבים סטים של חימום יש בעייה אני לא יודע את כולם :X תקנו אותי אם טעיתי במשהו
האם עושים סט חימום רק לתרגילים המוררכבים כגון סקואט דד ליפט חתירה בנצ' פריס במוט או יש עוד משהו?
וכמה משקל אני עושה לסט חימום וחזרות O_O היום נגיד עשיתי 50% סט 1 מהrm וסט שני 75% מהrm הכללי שאני עושה בתרגיל זה טוב ?

הרבה מתאמנים לא יודעים כל כך טוב בנושא הזה רק שמישיש לו ניסיון שיענה

lironsD
04-08-09, 17:30
עושים סט חימום בשביל למנוע פציעה.

danidinking
04-08-09, 17:34
כמה עושים וכמה משקל צריך
והאם מישהו יכול להביא לי את כל רשימת התרגילים שלהם צריך o_o

ושאלה אחת איזה תרגילים אני בתכלס בוחר במכון

HTS
04-08-09, 18:19
אתה לא עושה סט חימום כדי שהשרירים לא יתפסו.....פעם חשבו ככה.
לכל שריר קר אתה צריך לעשות חימום
אם למשל עשית לחיצת חזה, אתה עדיין צריך חימום לפני הפרפר כי הוא מפעיל יד קדמית חזק והיא לא עובדת בכלל בלחיצה ואולי יש עוד שרירים שלא עבדו בלחיצה.

אני אוהב לעשות ככה
סט עם 50% מהמשקל מטרה ל5 חזרות
סט 75% מהמשקל מטרה ל5 חזרות
ואחרי זה מתחיל לעבוד רגיל

R&R
04-08-09, 18:41
חשוב גם לעשות את אותה תנועה של התרגיל למספר חזרות גבוה.
בלחיצת חזה -תדחוק עם המוט לבד 15-20חזרות כדי לשחרר נוזל סינוביאלי.

danidinking
04-08-09, 19:08
שאלה רק לאיזה תרגילים לעשות חימום לא הבנתי ??..

htsבבקשה אחי ממתכנןןןן אני חייב דחוףףףףףףףףףףףףףף

אתה יכול לרשום לי את כל השרירים הקרים או להביא לי מאתר

HTS
04-08-09, 19:31
מה זה לרשום את השרירים הקרים חחחחח
כל השרירים נחשבים לקרים כשאתה לא מתאמן
אתה מתחיל את האימון כשכל השרירים קרים
פשוט תעשה חימום עם התרגיל שאתה רוצה לעשות, ככה יתחממו בדיוק השרירים שאתה צריך לתרגיל

galSH
04-08-09, 20:05
עושים יותר מסט חימום כשאתה מתחיל להעמיס משקל, במיוחד בטווח נמוך יחסית.

danidinking
04-08-09, 20:32
hts ברור שלא עושים חימום לכל תרגיל .................................. מאיפה קראתה את זה

מישהו יכול להביא לי רשימה של כל התרגילים שדורשים חימום

galSH
05-08-09, 07:38
hts ברור שלא עושים חימום לכל תרגיל .................................. מאיפה קראתה את זה

מישהו יכול להביא לי רשימה של כל התרגילים שדורשים חימום

כל תרגיל שאתה לא עושה עם משקל גוף בלבד. אלא אם כן אתה אוהב פציעות/עובד בעצימות של סבתא.

Fatboy
05-08-09, 10:31
אם התכנית של המתאמן הממוצע היום 90% מהאימון זה חימום ;)

HTS
05-08-09, 10:31
כל תרגיל שאתה לא עושה עם משקל גוף בלבד. אלא אם כן אתה אוהב פציעות/עובד בעצימות של סבתא.

מאיפה הבאת את זה? מה מיוחד בתרגיל עם משקל גוף ? אם מישהו עושה נגיד 10 מתח לכשל ורוצה לעשות 8-9 מתח בסט הראשון, הוא לא צריך חימום ?
ואם הוא רוצה בפולי עליון אז הוא כן צריך?

גם לא רציתי להגיד כל תרגיל, כי אם עשית לחיצות חזה וכתפיים ואחרי זה אתה רוצה לעבוד על יד אחורית, אני לא חושב שהיא צריכה חימום. (לי אין נפילה בביצועים שלה ואני לא עושה חימום בנוסף ללחיצות)

Eyeseen
05-08-09, 11:22
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=785

hanna666
05-08-09, 12:36
אני יודע שצריך לעשות סט חימום על מנת שהשרירים לא ייתפסו עכשיו השאלה היא כמה סטים כאלה אני עושה ולמה אני עושה

אני יודע שצריך לעשות לתרגילים מורכבים סטים של חימום יש בעייה אני לא יודע את כולם :X תקנו אותי אם טעיתי במשהו
האם עושים סט חימום רק לתרגילים המוררכבים כגון סקואט דד ליפט חתירה בנצ' פריס במוט או יש עוד משהו?
וכמה משקל אני עושה לסט חימום וחזרות O_O היום נגיד עשיתי 50% סט 1 מהrm וסט שני 75% מהrm הכללי שאני עושה בתרגיל זה טוב ?

הרבה מתאמנים לא יודעים כל כך טוב בנושא הזה רק שמישיש לו ניסיון שיענה

:bye1::bye1::bye1:

itaiprz1
05-08-09, 13:49
אם התכנית של המתאמן הממוצע היום 90% מהאימון זה חימום ;)

חחחחחחחחחחחחח גם נכון,
תאכלס אתה צריך להשים לב שהחימום לא יפריע לך לאימון עצמו,

WEST $ SIDE
06-08-09, 00:27
אני עושה חימום בעיקר בשביל להתרגל לתנועה , במילא רוב האנשים עובדים פירמידה עולה ורוב העבודה ההתחלתית שלהם זה חימום אחד גדול!