PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה|זה טוב להעלות הרבה במשקלים ???????

danidinking
06-08-09, 00:50
אני פרשתי מהחדר כושר וחזרתי אחרי חודש שהתאמנתי בחדר כושר ושנה בבית חזרתי לחדר כושר

התחלתי עם משקלים די כבדים (כמה שיותר יותר טוב לא?) אני לא אומר שאאני לא מקריב תטכניקה אני שואל אם זה טוב שאני מעלה הרבה משקלים ועושה טכניקה טובה ?
נגיד בתוכנית אימונים שלי יש 10 חזרות אני מוריד לפעמים ל7-8 ומעלה הרבה משקל אבל אני עושה טכניקה טובה זה טוב?

אמרו לי להעלות כל שבוע 5 קילו זה נכון ? אני העליתי ישר הרבה ובאימון הבא אני מתכנן גם קצת הרבה אבל אעשה בטכניקה מלאה זה בסדר או שכדאי בהדרגתיות ולא בבת אחת כמוני

galSH
06-08-09, 07:21
תעלה כל פעם שאתה יכול, אבל אם תעלה כל פעם ותוריד בחזרות אז בסופו של דבר תגיע למצב שאתה עובד לסינגלים.
ותמיד תשמור על טכניקה נכונה.

rony012y
06-08-09, 08:06
תעלה כל פעם שאתה יכול, אבל אם תעלה כל פעם ותוריד בחזרות אז בסופו של דבר תגיע למצב שאתה עובד לסינגלים.
ותמיד תשמור על טכניקה נכונה.

מסכים. וגם עכשיו אתה מתחיל, אתה אמור להעלות משקלים. רק תשמור על טכניקה טובה כי אם לא תמצא את עצמך עם כאבי גב או פציעה מהר מאוד.

HTS
06-08-09, 10:38
מסכים. וגם עכשיו אתה מתחיל, אתה אמור להעלות משקלים. רק תשמור על טכניקה טובה כי אם לא תמצא את עצמך עם כאבי גב או פציעה מהר מאוד.

או סתם בלי תוצאות ...

Fatboy
06-08-09, 10:44
form is overrated
think about how many sucesfull lifters youve seen that lift with strict form, i can count them on 1 hand