PDA

צפה בגרסא המלאה : "ליפול" בלעדי לפורום

arbel2
08-08-09, 21:53
ליפול

מאת ארבל צפרירי
http://i31.tinypic.com/205lhg.jpg

ליפול זה לא החלק הקשה, החלק הקשה הוא לקום אחר כך.

את השורה למעלה לא אני כתבתי, זה משפט קלישאתי שנאמר על ידי אלפי אנשים לפניי ויאמר על ידיי אלפי אנשים אחרי, אבל זה לא הופך אותו לפחות נכון.ליפול זה החלק הקל, זה קל לוותר בתזונה וזה קל לחפף באימונים ורק "לעבור את זה " ולא באמת לתת 100 אחוז, זה קל גם להרים ידיים לגמרי ולברוח מהכל, להתמודד עם זה זה החלק הקשה, להסתכל על התפריט שלך ולהגיד לעצמך שזה כל מה שאתה אוכל היום ואתה לא זז לא ימינה ולא שמאלה זה החלק הקשה, להסתכל על מוט מלא משקל או לקשור את עצמך למכשיר ולדעת שאתה לא משחרר אחיזה עד שלא נתת את כל מה שיכולת לתת לסט הזה ואז נתת עוד קצת. ולעשות את כל זה ?זה לא קל ,והיכולת לעשות את זה בצורה עיקבית זה לא משהו שקורה תוך יום ולא תוך יומיים ,נדירים האנשים שנולדים עם נחישות כזאת.רוב האנשים נכנסים לספורט שלנו עם חיים שלמים של הרגלים רעים, חיים שלמים שהם חיפפו וויתרו לעצמם ובחרו בקיצורי דרך כי היה אפשר, אני מצפה מהאנשים סביבי שיכשלו מדי פעם ואני לא כועס עליהם על זה, אני כועס רק כשהם לא מצליחים למצוא את העוצמה הפנימית להרים את עצמם מהריצפה, לאסוף את השברים,ולהמשיך הלאה בכל הכוח, כי זה הניצחון האמיתי.

אז איך עושים את זה? איך שולחים יד מתוך הבור ושולפים את עצמנו למעלה? איך מתגברים על האכזבה מעצמנו?איך מתמודדים עם כישלון? פשוט מאוד.
הכל עניין של פרספקטיבה,הרי מהו כישלון בעצם ?העובדה שלא צלחת בלהגיע למטרות שהצבת לעצמך,בתחום שלנו זה עלייה במסה או חיטוב,אבל לכאן או לכאן הרי שעברת כברת דרך ושיפרת את המצב של מנקודת האפס של ההתחלה בצורה משמעותית ,הלא כן ? אם כך גם אם לא הגעת למטרה שלך,זהו לא כישלון,זה היה כישלון אם היית מסתכל על זה ואומר "אוף,לא הגעתי למה שרציתי,עכשיו נוותר ונלך לראות "כוכב נולד" ונבחר תחביב אחר" ,אבל אם תסתכל על מה שכן השגת ומה שרצית להשיג ותשתמש בזה כדלק בשביל ללכת הרבה יותר חזק על המטרות שלך בפעם הבאה ,אז מדובר בניצחון ברמה אחרת לגמרי.

"כישלון הוא לא אופציה" זאת המנטרה ,וזה נכון,אתם אמורים להכנס למכון כל פעם שיש לכם אימון במטרה להיות מר אולימפיה ,להתאמן הכי חזק שאפשר ולתת 150 אחוז מעצמכם,אבל המנטרה הזאת לא באמת מכסה את הספקטרום השלם,כישלון הוא לא האופציה הרצויה ,אבל הוא אופציה ואם תתמודדו איתו,אתם צריכים להיות מסוגלים להתמודד איתו בסנטר מורם ולהודות בעובדה שאולי באותו יום לא הייתם הכי טובים בתחום מסויים,אבל לקחת את מה שאתם מרגישים בבטן באותו רגע ולהשתמש בו כדי לחזור בפעם הבאה טובים הרבה יותר.

לפעמים כולנו מתרסקים ונשרפים,אבל עמוק בנשמה של כולנו ,יש עוף חול ובתוך כולנו יש את היכולת להפוך מאפר חסר צורה ,למשהו יפייפה ועוצמתי.

lironsD
08-08-09, 21:55
אלללה ארבלל יתותח :):)
מאמר בןזונה אחי תמשיך להביא לנו מאמרים שלך ותודה על ההשקעה

גד"שניק
08-08-09, 22:02
תודה גבר,
ומאיפה התמונה הזאת מוכרת לי?
זה מספיידרמן?

Fantast1c :)
08-08-09, 22:35
wow
מאמר מעולה!!!

מאיפה למדת ליכתוב כחה? אתה מאוד משכיל !!!!!

hachem-01
08-08-09, 23:12
וולאק להגיד לך את האמת אני לא ייוודע מאפה אתה מביא את הרעיונות האלה ממש מעניין האמת אתה נשמע כמו אדם שיש לו ממש זמן לחשוב וכל אימון אצלך נשמע כמו סרט הודי עם דרמה ועלילה אבל בלי כוכבים.....אחי אם כל החיים שלך בנויים אך ורק סביב מוטות ומכשירים ואם זה מדד ההצלחה שלך בחיים אז באמת כואב לי עלייך אתה פיקח. אתה צריך לשאוף לעוד הישגים בחיים ולשלב את התחום .שורה תחתונה זכותך לכתוב מה שבא לך ....אפילו לדעתי אם לא תצליח בבודיבילדינג תמיד תוכל להיות סופר.....(אה ויש לי עצה בשבילך אל תכנס לויכוחים שהם לא קשורים אלייך המבין יבין)

nirbj
09-08-09, 05:18
מעורר השראה.

eminemfan
09-08-09, 06:07
חזק חזק חזק! ארבל אתה ברנש חכם

ניגרי ענק
09-08-09, 09:19
מסכים לגמרי.
אני חושב שהמסר העיקרי של המאמר הוא ש: נחישות, יכולת התמדה, קשיחות, מסוגלות להתמודד עם כשלונות - כל אלה תכונות נחוצות לא רק להצלחה בספורט - אלא להצלחה בחיים.
וזה באמת ככה.

DanielML
09-08-09, 15:21
'גדולתנו אינה נמדדת באי יכולתנו ליפול,אלא ביכולתנו לקום לאחר הנפילה'

menib13
09-08-09, 16:45
איזה מאמר תודה אחי כול הכבוד

ChonGo
09-08-09, 17:00
בואנה אחי, אתה פשוט.....תותח!
מאמר יפה ביותר, תודה וכל הכבוד! :)

אורי סטמקר
09-08-09, 17:37
מאמר יפה ארבל מה שיפה בו שהוא יכול להיות תקף לכל דבר שאנו עושים או רוצים לעשות בחיים.
הדרך היא באמת לא לוותר בקלות ולהיות עים רצון עז לנצח ולהצליח בכל מה שאתה עושה !!!
ולא ליפול בקלות ולומר אני לא יכול.
אחלה מאמר אהבתי באמת!

ainris
09-08-09, 20:30
שפיץ אתה ארבל! תגיד בבגרות בחיבור בזמנו קיבלת 100 חח?

galSH
09-08-09, 20:33
תגיד ארבל זה נכון שבעבר אתה הסתובבת עם קורן?

Yoshi-Moto
09-08-09, 20:39
ארבל אתה מלך.
לא רק שהמאמר כתוב בנוסח ובתוכן מושלם, אפילו התמונה באה בהקשר מושלם.
מאמר מקצועי.

עלוש
09-08-09, 20:45
יפה יפה ארבל!!

SaharKazes
10-08-09, 00:39
כל הכבוד לך..
מעולה

arbel2
10-08-09, 16:20
תגיד ארבל זה נכון שבעבר אתה הסתובבת עם קורן?

קורן בחור זהב למען האמת,אין לי איתו שום בעיה אישית,אני לא בהכרח מסכים עם ההסתכלות שלו על דברים שנוגעים לאימונים,אבל זה לא תחום של שחור ולבן ולכל אחד זכותו לדעתו ולשיטה שהוא דבק בה.

Dr. Muscle
10-08-09, 16:30
אח יקר עוד מאמר נהדר... נתראה בסוף החודש

Mr.Bazooka
10-08-09, 22:00
מה יש להגיד תותח על..
מסכים עם כל מה שנאמר..
החיבור שלך העניק לי נקודה למחשבה..
כל הכבוד ארבלונצ'יק