PDA

צפה בגרסא המלאה : Red Bull

SiX PACK
15-02-07, 13:43
אני אוהב שיש לידי red bull במשך האימון, רציתי לדעת האם זה תורם במשהו, אני יודע שיש בזה קפאין שזה מעורר וטהורין שזה חומצת אימנון. בכל אופן הייתי רוצה לדעת גם בלי קשר לספורט אילו חומרים מסוכנים יש בפנים והאם זה מזיק לבריאות...

תודה מראש לכל העונים !!

http://www.dcsnacks.com/images/large/products/red-bull-orig_LRG.jpg

Psychopath
15-02-07, 13:47
אגב ברשותך סיקס פק אני מצרף שאלה קטנה בקשר למשקאות אנרגיה:
מה ההבדל בין בקבוק ליטר וחצי של Triple X, או כל הפחיות של הרדבול/אקסל ? יש הבדל במרכיבים או בריכוז ?

P-a-n-1-c
15-02-07, 13:53
אממ לפי מה שראיתי יש רדבול שהוא דיאט שיש בו ממש קצת קלוריות, נראה לי שהוא בסדר.
למרות שמכניסים לתוך הרדבול הזה די הרבה מייצבים וכל מיני חראות כאלה.

Moshe
15-02-07, 13:54
סוכר יש גם ברדבול הרגיל וגם בדיאט
ממתיקים מלאכותיים
צבעי מאכל מסרטנים
בוא נגיד שפחית אחת ביום לא תהרוג אותך אבל עדיף לשתות כבר קפה או לקחת קפיאין בטבליות אם אתה רוצה את זה בשביל אנרגייה...

SiX PACK
15-02-07, 13:55
אממ לפי מה שראיתי יש רדבול שהוא דיאט שיש בו ממש קצת קלוריות, נראה לי שהוא בסדר.
למרות שמכניסים לתוך הרדבול הזה די הרבה מייצבים וכל מיני חראות כאלה.

גם הרבה סוכר לפי מה שידוע לי, אתה יודע אולי מה אומרים על ההשפע של זה במשך אימון למשל?

P-a-n-1-c
15-02-07, 13:57
גם הרבה סוכר לפי מה שידוע לי, אתה יודע אולי מה אומרים על ההשפע של זה במשך אימון למשל?

אם אתה רוצה משקאות מעוררים יש המון משקאות איזוטרניים באתר שהם ממש מעולים ואין בהם את כל החרא הזה.
סוכר אין הרבה ברדבול דיאט (כי ראיתי שי בו כמה קלוריות בודדות - 2-3 בערך).

Moshe
15-02-07, 14:07
אני לא חושב שיש לזה השפעות שליליות ,זה מבוסס על קטע של קפיאין ועוד מרכיב שחכתי את שמו , ככה שזה כמו לשתות קפה רק עם עוד הרבה חרא מסביב...
זה מעלה לחץ דם זה הדבר היחידי שאולי יכול להשפיע אבל כל דבר שמכיל בו קפיאין יעלה לך את הלחץ דם השאלה כמה מ"ג קפיאין יש בפחית רדבול זה אני לא זוכר...
בכל מקרה כמו שאמרתי עדיף לשתות קפה אם זה בשביל האנריגה אם זה בשביל הטעם וסתם לערבב עם אלכוהול אז אפשרי אבל בתדירות לא גבוהה

אגב ברשותך סיקס פק אני מצרף שאלה קטנה בקשר למשקאות אנרגיה:
מה ההבדל בין בקבוק ליטר וחצי של Triple X, או כל הפחיות של הרדבול/אקסל ? יש הבדל במרכיבים או בריכוז ?
לכל חברה יש ריכוזים של מרכיבים שונים אף אחד לא עובד על פי אותו מתכון להכנת משקה אנרגיה , כמו לשמל פפסי וקוקה קולה וקריסטל שלושתם עובדים לפי מתכונים שונים לכן המרכיבים והמינונים יהיו שונים , תלך פעם לחנות תקרא בתווית מאחורה מה יש בכל אחד מהמשקאות ,אני בטוח שלטריפל X מכניסים יותר חרא זה העתק זול למקור לכן האמינות של המוצר פגיעה יותר...