PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה | מתחיל ..

eliran_rmadrid
11-08-09, 17:55
תראו אני בן 14 שוקל 58 וגובה : מטר 58 ..
מה שאני זוכר ..

ואני רוצה להתחיל להתאמן..[בבית][אני קונה ספסל/משקולות/מתח(יש)]
ולפני שאני מתחיל להתאמן ראיתי מלא דברים שקשורים לאוכל שאוכלים .. הבנתי דרך אתר מסויים שאני צריך לאכול 1500-1580 קלורויות משהו בן זה ..
ולא הבנתי מזה מסה שלילית / חיובית .. ומה יכול לפגוע בי. אני בערך רוצה להפוך תשומן לשריר[יש כזה דבר? ככה שמעתי פעם והבנתי קצת] לא להפוך את הכל לשריר .. נראלי 8 קילו[נראלי לא יודע כמה צריך ומה צריך]

תעזרו לי ?

בקשר לתוכנית אימונים אני +/- יודע אני עושה ab .. שלוש פעמים בשבוע[מתחיל ביום ראשון הבא/שלישי הזה] יד קידמית,יד אחורית,טרפזים[לא יודע מזה אבל עושה .. :( הסבר?],בטן,גב משהו כזה.. ראיתי מדריך והיה רשום לעשות נגיד 2 מתוך 4 שרשומים בנושא xxx אז אני עושה ..

תודה לעוזרים/עונים *תקראו הכל שתבינו*

Niv_g
11-08-09, 18:02
כל הכבוד שאתה אוהד ריאל ורק בגלל זה אני יעזור לך

אתה לא מקפיד על קלוריות אלא על חלבונים, פי 1.5 עד 2 ממשקל הגוף.
אתה מקפיד על עליה במשקל
לא הופכים שומן לשריר, אתה עושה חיטוב להוריד שומן ומאסה לעלות שריר, כל אחד בתורו.
תחפש בגוגל bmr, מאסה מלוכלכת\נקיה, ותהנה.
ויש לך תוכניות אימונים לדוגמא

eliran_rmadrid
11-08-09, 18:05
אז קודם אני צריך לעשות חיטוב ואחר כך מאסה [שבוע שבוע? חודש חודש ?] אי אפשר באימון אחד את שניהם ?

נראלי השאלות שלי מפגרות .. חחח?.

Niv_g
11-08-09, 18:12
לא גבר זה בסדר למתחיל.
ואתה עושה בערך חצי שנה חצי שנה...
תעשה חיטוב עד שרואים קוביות בקטנה, ותתחיל מאסה.
תחפש בגוגל מדריכים למאסה וחיטוב.
והאימונים אותו דבר, מה שאתה משנה זה את התפריט.

eliran_rmadrid
11-08-09, 20:33
אוקי אחשלי חבר שלי הסביר לי כמה דברים היום ומה שאמרתה עזר גם

עכשיו נראה עם הבנתי הכל ..

בגלל שאני שוקל 58[אממ די הרבה לא :)] אבל לא רואים עלי ..אז אני לא יעשה מאסה אני יעשה חיטוב שיראו קוביות[קצת כמו שאמרתה כי אין לי] ובו זמנית אני יאכל 1550 קלוריות ביום ויוציא באימון 1500 + ביום שאני לא מתאמן אני מוריד 1000[כי אני משחק כדורגל שעתיים בערך] ו............. אחרי שיראו קוביות והיד קצת תעלה 2-5 סנטימטר
עכשיו זה 28-29.. אני רוצה ל 32 בערך .. ואחרי זה אני יעשה כושר כדי להשאר?לעלות ?לא לעשות[לא טוב אני חושב]?

עריכה :

אחר כך אני יעשה שוב מאסה ואז יעלה שוב ואז חיטוב ? תקטע של המאסה לא הבנתי כל כך .. מזה עוזר להשמין ?

king l8
11-08-09, 22:59
אחי עזוב אותך שטויות שב תקרא מאמרים כמו שצריך ותחזור לפה עם שאלות

oz64
11-08-09, 23:01
תראו אני בן 14 שוקל 58 וגובה : מטר 58 ..
מה שאני זוכר ..

ואני רוצה להתחיל להתאמן..[בבית][אני קונה ספסל/משקולות/מתח(יש)]
ולפני שאני מתחיל להתאמן ראיתי מלא דברים שקשורים לאוכל שאוכלים .. הבנתי דרך אתר מסויים שאני צריך לאכול 1500-1580 קלורויות משהו בן זה ..
ולא הבנתי מזה מסה שלילית / חיובית .. ומה יכול לפגוע בי. אני בערך רוצה להפוך תשומן לשריר[יש כזה דבר? ככה שמעתי פעם והבנתי קצת] לא להפוך את הכל לשריר .. נראלי 8 קילו[נראלי לא יודע כמה צריך ומה צריך]

תעזרו לי ?

בקשר לתוכנית אימונים אני +/- יודע אני עושה ab .. שלוש פעמים בשבוע[מתחיל ביום ראשון הבא/שלישי הזה] יד קידמית,יד אחורית,טרפזים[לא יודע מזה אבל עושה .. :( הסבר?],בטן,גב משהו כזה.. ראיתי מדריך והיה רשום לעשות נגיד 2 מתוך 4 שרשומים בנושא xxx אז אני עושה ..

תודה לעוזרים/עונים *תקראו הכל שתבינו*

בהצלחה!המלצה תקרא את המאמרים באתר הם יעילים ומאוד :):clap::clap::sbb4: