PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום חברים. מספר שאלות

Snoofkin
15-02-07, 17:51
אוקי,קודם כל נתונים עלי:
גובה : 1.83
משקל : 90 קילו

עכשיו,אני מתאמן בערך חודש,אני מעונין באבקה שתעזור לי לעלות במשקל,תוך כדי צריכה של 2-3 ארוחות ביום (ולא 6,כמומלץ),אבל מלאות ושופעות (חזה עוף ,סטייק,דברים מזינים נגיד ככה).

ושאלה שניה : מישהו מכיר חנות בנתניה שמוכרת אבקות?

תודה מראש,אימון מהנה.

kibinimat
15-02-07, 19:18
בתור אחד שמתאמן חודש קשה לי להאמין שאתה 90 קילו חטוב. בכל מקרה אם אתה בנאדם בלי מסה ושוקל 90 על 183 הייתי מציע לך לעשות חיטוב מאסיבי לפני שאתה עושה עלייה במאסה. (כמובן שהכל השערה..)

Snoofkin
15-02-07, 20:08
תודה על התגובה,אבל איזו אבקה היא הכי מומלצת לעליה במסה?

Night_Wolf
15-02-07, 20:15
לעליה במסה ..

יש את גיינר של פרו קומפלקס,גיינר של אופטימום(אופטימום הלבן אם אני לא טועה),סיריוס מאס,את הגיינר שכולם מכירים :)

ובקשר לחנות לא יודע על איזו חנות בנתניה שמעתה אחי אבל יש אחלה חנות ברמת גן ברחוב ז'בוטינסקי 30
ועוד חנות בראשון לציון ברחוב הרצל 42 שאלו למעשה חנויות של האתר והמחירים שם הוגנים והאבקות איכותיות ביותר כדי לך ללכת לבדוק תענין:sbb4:

בהצלחה גבר:bye1:

maya
15-02-07, 20:59
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=310&ArticleID=818
יש גם משלוחים

Moshe
15-02-07, 21:49
לעליה במסה ..

יש את גיינר של פרו קומפלקס,גיינר של אופטימום(אופטימום הלבן אם אני לא טועה),סיריוס מאס,את הגיינר שכולם מכירים :)

ובקשר לחנות לא יודע על איזו חנות בנתניה שמעתה אחי אבל יש אחלה חנות ברמת גן ברחוב ז'בוטינסקי 30
ועוד חנות בראשון לציון ברחוב הרצל 42 שאלו למעשה חנויות של האתר והמחירים שם הוגנים והאבקות איכותיות ביותר כדי לך ללכת לבדוק תענין:sbb4:

בהצלחה גבר:bye1:
פרו קומפלקס זה של אופטימום