PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה על טווח חזרות

terminater135
12-08-09, 21:18
שלום,
לפני כמה זמן אמרו לי פה שלא כדאי לי לעבוד בטווח חזרות של 5 כשאני עוד מתחיל כי זה משקל כבד מדי וזה יכול לגרום לפציעה וזה לא מומלץ.

אז השאלה שלי היא מה הטווח חזרות הכי נמוך שמומלץ למתאמן מתחיל?

Sugarzaza
12-08-09, 21:22
הם צודקים לחלוטין. הטווח המומלץ למתחיל הוא: 5.

WEST $ SIDE
12-08-09, 21:24
אין חיה כזו טווח חזרות למתחיל , תעבוד בטווח של 6-12 ויהיה טוב .

Sugarzaza
12-08-09, 21:25
סתם סתם, בעיקרון החמישיות עושות את העבודה לפרק זמן לא קטן של 3-4~ חודשים מכמה סיבות - הם לא כבדות מספיק בשביל לגרום למתחיל פציעה כי הוא עוד לא טכני מספיק, מצד שני זה לא יותר מדי חזרות בשביל לתרגל אותה כמו שצריך. זה מספיק חזרות בשביל Time Under Tension, אתה יכול לספק מספיק טראומה לשרירים ולCNS בטווח הזה. כמתחיל אתה צריך פשוט לבוא ולהרים והחמישיות עושות את זה יפה. זה לא מספר קסם, זה לא מספר מוחלט, זה בטח שלא הטווח היחיד שאי פעם תצטרך, אבל זו התחלה טובה.

terminater135
13-08-09, 11:08
תודה :):):)

Fatboy
13-08-09, 12:02
סתם סתם, בעיקרון החמישיות עושות את העבודה לפרק זמן לא קטן של 3-4~ חודשים מכמה סיבות - הם לא כבדות מספיק בשביל לגרום למתחיל פציעה כי הוא עוד לא טכני מספיק, מצד שני זה לא יותר מדי חזרות בשביל לתרגל אותה כמו שצריך. זה מספיק חזרות בשביל time under tension, אתה יכול לספק מספיק טראומה לשרירים ולcns בטווח הזה. כמתחיל אתה צריך פשוט לבוא ולהרים והחמישיות עושות את זה יפה. זה לא מספר קסם, זה לא מספר מוחלט, זה בטח שלא הטווח היחיד שאי פעם תצטרך, אבל זו התחלה טובה.

זה הסבר הכי טוב