PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות

gm446
14-08-09, 12:10
שלום יש לי כמה שאלות:
1. ב ss, יש בעיה עקרונית לעשות קודם לחיצת חזה ואז סקוואט? כי פשוט אחרי סקוואט אני מרגיש חסר אנרגיה ואני לא מצליח לעבוד במשקלים שלי בלחיצת חזה (אפילו החימום קשה לי אחרי סקוואט).

2. האם סטיף לג דדליפט הוא תרגיל טוב לירך אחורית? ומה ההבדל בביצוע בין סטיף לג לסטרייט לג?

3. יהיה לי עכשיו שבועיים בלי להתאמן, שבוע אחד אני יהיה באילת, אז נגיד ששבוע בלי להתאמן
זה סבבה, שבוע שני החד"כ יהיה סגור, השאלה היא אם לעשות איזה אימון במשקל גוף או פשוט לנוח
בשבועיים האלה?

תודה.

galSH
14-08-09, 12:15
1. אתה לא נח מספיק בין סט לסט/אתה לא אוכל מספיק/אתה לא ישן מספיק.
2. סטרייסט לג דדליפט - דדליפט רומני עם רגליים ישרות. וכן סטיף לג דדליפט זה תרגיל טוב להאמס, אף על פי שאני מעדיף רומני. אבל אתה לא אמור להתעסק בזה אם אתה רוצה לעשות ss.
3. אם תנוח שבועיים לא יקרה כלום, למרות שפסיכולוגית זה יכול לעצבן.

gm446
14-08-09, 12:27
1. אתה לא נח מספיק בין סט לסט/אתה לא אוכל מספיק/אתה לא ישן מספיק.
2. סטרייסט לג דדליפט - דדליפט רומני עם רגליים ישרות. וכן סטיף לג דדליפט זה תרגיל טוב להאמס, אף על פי שאני מעדיף רומני. אבל אתה לא אמור להתעסק בזה אם אתה רוצה לעשות ss.
3. אם תנוח שבועיים לא יקרה כלום, למרות שפסיכולוגית זה יכול לעצבן.

1. אני נח 3-4 דקות בין סט לסט, יושן 7-9 שעות בלילה, ואוכל 2700 קלוריות, יכול להיות שהשבוע לא אכלתי טוב כי היית לי שפעת ולא היה לי ממש תאבון, ועדיין יש בעייה לעשות קודם בנצ'?
2. אוקיי
3 סבבה

תודה

galSH
14-08-09, 12:34
1. אני נח 3-4 דקות בין סט לסט, יושן 7-9 שעות בלילה, ואוכל 2700 קלוריות, יכול להיות שהשבוע לא אכלתי טוב כי היית לי שפעת ולא היה לי ממש תאבון, ועדיין יש בעייה לעשות קודם בנצ'?
2. אוקיי
3 סבבה

תודה

כן, יש בעייה לעשות קודם בנצ'. תתחיל נוח יותר בין סט לסט. סקאווט זה התרגיל הכי חשוב, תעשה בדיוק לפי הסדר שבו כתובה התוכנית.

HTS
14-08-09, 13:44
2. אוקיי
3 סבבה

תודה

2700 אם אתה כבר כמה חודשים במסה ומתאמן זה לא ממש הרבה
3-4 דקות מנוחה זה גם לא הרבה בכלל, יש כאן כאלו שאומרים שהם נחו 5-7 דקות והתקדמו טוב

Max90kg
14-08-09, 13:58
1. תנוח 5 דקות בין סט לסט.
2. סטיף לג הוא תרגיל מעולה להארמסטרינגס. ההבדל בינו לסטרייט לג אם אני לא טועה הוא בעבודה של ההארמסטרינג כי בסטרייט לג ההארמסטרינגס עובד יותר. אבל לא מומלץ לעשות סטרייט לג לפני שכמה חודשים טובים עבדת על מתיחות ועל סטיף לג דד ליפט.

galSH
14-08-09, 14:11
1. תנוח 5 דקות בין סט לסט.
2. סטיף לג הוא תרגיל מעולה להארמסטרינגס. ההבדל בינו לסטרייט לג אם אני לא טועה הוא בעבודה של ההארמסטרינג כי בסטרייט לג ההארמסטרינגס עובד יותר. אבל לא מומלץ לעשות סטרייט לג לפני שכמה חודשים טובים עבדת על מתיחות ועל סטיף לג דד ליפט.

סטיף לג דדליפט זה גם תרגיל קשה מבחינת גמישות, מתחילים אותו מהריצפה, לדעתי צריך להתחיל מrdl.
ואפשר ואף רצוי לנוח גם יותר מ5 דקות, צריך לנוח לפי הרגשה ולא לפי השעון.

gm446
14-08-09, 23:05
גמישות זה לא הבעיה, אני יחסית גמיש.
פשוט ראיתי באתר earx הזה את שתי התרגילים ולא הבנתי מה ההבדל בביצוע