PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה|בישור גב

YONI9917
15-08-09, 06:44
שלום יש לי עקמת קלה בחלק העליון של הגב ואני מעונין בתרגילים שיעזרו לי להתישר תודה.

HTS
15-08-09, 10:34
תרגילים שיקלו עליך ליישר את הגב?
תרגילים לזוקפי גו... סקוואט, דדליפט,מילטרי פרס... יש תרגילים מבודדים אבל אני חושב שהתרגילים האלו (שאמורים להיות חלק מהתוכנית שלך) יספיקו

YONI9917
17-08-09, 01:19
תרגילים שיקלו עליך ליישר את הגב?
תרגילים לזוקפי גו... סקוואט, דדליפט,מילטרי פרס... יש תרגילים מבודדים אבל אני חושב שהתרגילים האלו (שאמורים להיות חלק מהתוכנית שלך) יספיקו

אני לא רוצה להפעיל על הגב עומס אני רוצה תרגילים כמו של פילאטיס או משהו כזה

בר728
17-08-09, 02:23
:אני לא רוצה להפעיל על הגב עומס אני רוצה תרגילים כמו של פילאטיס או משהו כזה

אז לך לפורום פילאטיס :sad:

Fatboy
17-08-09, 10:43
אני לא רוצה להפעיל על הגב עומס אני רוצה תרגילים כמו של פילאטיס או משהו כזה

לי יש עקמת מתקדמת בגב כל החיים בנוסף לscoliosis

מגיל 6 עד גיל 17 עשיתי את כל סוגי הטיפולים/תרגילים ל"יישור" עקמת שאפשר אצל כל הממוחים בירושלים, 95% מזה היה שווה לזין ולא עזר בכלום

הדבר היחיד שישר לי את העקמת בכמה אחוזים והעלים לי הרבה מהכאבים הנוראיים שחייתי איתם שנים זה מאז שהתחלתי להתאמן בצורה רצינית ולעשות דדליפטים וסקוואטים
(הדברים שהרופאים אמרו לי שבחיים אסור לי לעשות)

תחשוב על זה.

trhetrhe
18-08-09, 14:52

מגיל 6 עד גיל 17 עשיתי את כל סוגי הטיפולים/תרגילים ל"יישור" עקמת שאפשר אצל כל הממוחים בירושלים, 95% מזה היה שווה לזין ולא עזר בכלום

הדבר היחיד שישר לי את העקמת בכמה אחוזים והעלים לי הרבה מהכאבים הנוראיים שחייתי איתם שנים זה מאז שהתחלתי להתאמן בצורה רצינית ולעשות דדליפטים וסקוואטים

תחשוב על זה.

צודק 100%, גם לי יש עקמת מתקדמת, כמעט עשיתי ניתוח בגלל זה....
עכשיו שאני מתאמן גם לא רואים כלום כרגע, וגם אין כאבים ואין כלום!

ran_z
18-08-09, 17:17
לפני שאתה מקשיב לעצות של חברי הפורום, גש לרופא מומחה להיבדק, ושהוא זה שיתן לך המלצות.
גם אם למישהו היה עקמת וסקוואטים ודדליפטים זה מה שעזר לו למרות שהרופא אמר אחרת - כל מיקרה לגופו, וזה לא בהכרח אומר שכך גם המצב אצלך

YONI9917
23-08-09, 06:39
סליחה על ההקפצה לא ההיתי בארץ...
לרן כבר נבדקתי עם מומחה והוא המליץ לי על חיזוק הגב בגלל הכאבים.. אבל הבעיה שלי היא שזה הגב העליון ובעקבות הגב הכופף גם הצואר מתכופף ובגלל זה אני מחפש תרגילים לישור ולא סקוואטים או דליפטים

Dark_Muse
23-08-09, 07:27

תחשוב על זה.

גם חולים אומרים שהומיאופתיה עוזרת להם, זה עדין לא משנה את העובדה שהומיאופתיה לא משפיע על הגוף וזה הוכח מחקרית. אז מה אנחנו אמורים לחשוב מזה?
כפי שרן אמר, כל מקרה לגופו. שיוועץ עם מומחה, עדיף שמתעסק בתחום הספורט גם.