PDA

צפה בגרסא המלאה : מכשיר כפיפות בטן-ריבועים

oz123
15-08-09, 16:35
שלום,

יש במכון כושר מן מכשיר שמשמש לכפיפות בטן אבל בצורת ישיבה,
הוא עושה את אותה הפעולה ומגיע לאותם השיגים כמו בשכיבה..
אני מתאמן בו 3 סטים של 20 עם משקל של 20 ק"ג ארבע פעמים בשבוע,
השאלה שלי זה כמה זמן עד שהיראו אצלי ריבועים?

כמה פרטים עליי:
אני שוקל:61 ק"ג
גובה:1.83
אחוזי שומן אין לי מושג

תודה רבה לעונים

Holy_Templar
15-08-09, 16:37
שלום,

כמה פרטים עליי:
אחוזי שומן אין לי מושג

תודה רבה לעונים

אתה שוקל 61 ! מטר 83 .
מה האחוז שומן שלך , אתה עוד מעט אם לא כבר בתת משקל .

DanielML
15-08-09, 16:38
תלוי במספר הביקורים בפיצה האט

Fatboy
15-08-09, 19:08
שלום,

כמה פרטים עליי:
אחוזי שומן אין לי מושג

תודה רבה לעונים

כנראה שיש לך גנטיקה של זין
אם אין לך ריבועים בנתונים שלך

בכל מקרה אתה צריך לעלות מאסה לא להתעסק בשטויות

ChonGo
15-08-09, 19:46

+11

בנתונים האלה, עזוב ריבועים ושטויות אחי, תפציץ מסה! אתה בתת משקל.

haim15
15-08-09, 21:45
פאקקק אחי אנחנו אותו גובה ואתה 61 ק"ג!!! ואם אין לך ריבועים במצב הזה הגנטיקה שלך לא הכי טובה!
ועכשיו עזוב הכל ותתחיל לאכול

king l8
15-08-09, 22:58
אחי עזוב אותך מריבועים .. תקע אוכל בלי לראות בעיינים

אנדרוליזם
16-08-09, 11:42
עוד אחד כמו רוב האוכלוסיה, שמה שמעניין אותם זה ריבועיים...
אני לא מבין מה הטעם בריבועיים בלי גוף מושלש, טרפזים יפים וכו'...

בכל מקרה.
כפיפות בטן לא יעשו לך ריבועיים.
הבטן עובדת חזק בתרגילים לרגליים.
אני בשום אופן לא אומר להפסיק להתאמן על הבטן!
ריבועיים בבטן זה יותר גנטיקה.

Fatboy
16-08-09, 11:45
עוד אחד כמו רוב האוכלוסיה, שמה שמעניין אותם זה ריבועיים...
אני לא מבין מה הטעם בריבועיים בלי גוף מושלש, טרפזים יפים וכו'...

בכל מקרה.
כפיפות בטן לא יעשו לך ריבועיים.
הבטן עובדת חזק בתרגילים לרגליים.
אני בשום אופן לא אומר להפסיק להתאמן על הבטן!
ריבועיים בבטן זה יותר גנטיקה.

אני מאשים את מייקל לואיס

haim15
16-08-09, 13:21
אני מאשים את מייקל לואיס

ואני לא מבין מה נסגר אתכם סבבה אז הוא רזה ויש לו קוביות כמו לוח שחמט אז מה זה אומר שהוא אשם בזה, הוא לא מתיימר להיות איזה בודיבילדר או שום דבר קרוב לזה הוא כולה שחקן כדורסל ודוגמן אז מה אתם רוצים ממנו אני לא יודע. ישר מעלים מייקל לואיס אז כולם איכס איכס סתם שחיף ונכון ביחס לח'ברה כאן הוא די רזה אבל זה לא מה שכולם רואים ובינינו הרוב כאן לא היו מתנגדים לגוף כמו שלו ואני לא מדבר על הח'ברה הגדולים והרצינים בתחום כמוך וכמו רבים אחרים כאן אני מדבר יותר על הח'ברה הצעירים והחדשים. אני יודע שטחנו את הנושא הזה המון אבל זה מעצבן אותי שאנשים סתם משמיצים בנאדם כי הוא רזה, וואלה נכון שזה מעצבן שבנאדם שנראה ככה מקבל כזאת במה ויש אנשים שנראים הרבה יותר טוב כמו אלון וכמו עוד הרבה כאן שלא מקבלים במה אבל ראבק אלו החיים תתמודדו למה אתם כל הזמן משמיצים אותו וצוחקים עליו, לא שאני איזה מעריץ שלו בכלל אני גם חושב שהגוף שלו סתם רזה אבל זה מעצבן לשמוע כל פעם מחדש שמשמיצים כל פעם בנאדם בגלל הגוף שלו. די תתבגרו כבר!

עכשיו כרגיל יצאו עליי כמה ח'ברה פה ויגידו לי מה אתה מגן על שחיף מסכן!

אה ואחי זה לא נגדך בכלל

haim15
16-08-09, 13:22
אני מאשים את מייקל לואיס

אופס, דאבל

Fatboy
16-08-09, 14:26
ואני לא מבין מה נסגר אתכם סבבה אז הוא רזה ויש לו קוביות כמו לוח שחמט אז מה זה אומר שהוא אשם בזה, הוא לא מתיימר להיות איזה בודיבילדר או שום דבר קרוב לזה הוא כולה שחקן כדורסל ודוגמן אז מה אתם רוצים ממנו אני לא יודע. ישר מעלים מייקל לואיס אז כולם איכס איכס סתם שחיף ונכון ביחס לח'ברה כאן הוא די רזה אבל זה לא מה שכולם רואים ובינינו הרוב כאן לא היו מתנגדים לגוף כמו שלו ואני לא מדבר על הח'ברה הגדולים והרצינים בתחום כמוך וכמו רבים אחרים כאן אני מדבר יותר על הח'ברה הצעירים והחדשים. אני יודע שטחנו את הנושא הזה המון אבל זה מעצבן אותי שאנשים סתם משמיצים בנאדם כי הוא רזה, וואלה נכון שזה מעצבן שבנאדם שנראה ככה מקבל כזאת במה ויש אנשים שנראים הרבה יותר טוב כמו אלון וכמו עוד הרבה כאן שלא מקבלים במה אבל ראבק אלו החיים תתמודדו למה אתם כל הזמן משמיצים אותו וצוחקים עליו, לא שאני איזה מעריץ שלו בכלל אני גם חושב שהגוף שלו סתם רזה אבל זה מעצבן לשמוע כל פעם מחדש שמשמיצים כל פעם בנאדם בגלל הגוף שלו. די תתבגרו כבר!

עכשיו כרגיל יצאו עליי כמה ח'ברה פה ויגידו לי מה אתה מגן על שחיף מסכן!

אה ואחי זה לא נגדך בכלל

אתה קופץ למסקנות מהר מדי

על הזין שלי איך הוא נראה ומה חושבים עליו
הבעיה שלי היא מה שהוא מייצג, עשו ממנו בתקשורת הישראלית את ה"אידאל" של איך גבר אמור להיראות.
ועכשיו כל ילדון 50 קילו שרואה את מייקל לואיס מוקף בכוסיות כל היום חושב שזה יהיה גם הוא אם יהיה לו ריבועים, זה היה קיים עוד הרבה לפני מייקל לואיס אבל ליצנים כמוהו רק מחזקים את הסטיגמה הזאת,
אפילו שזה לא אשמתו ישירות.

אולי מבחינתך זה בסדר
אבל אותי זה מ-ע-צ-ב-ן שאנשים מתעסקים בשטויות במקום להתאמן כמו שצריך.
מבחינתי זה פשוט לקחת אומנות (כן פיתוח גוף ואימוני כוח זאת אומנות מבחינתי) ולעשות מזה בדיחה

אנדרוליזם
16-08-09, 15:31
אתה קופץ למסקנות מהר מדי

הבעיה שלי היא מה שהוא מייצג, עשו ממנו בתקשורת הישראלית את ה"אידאל" של איך גבר אמור להיראות.
ועכשיו כל ילדון 50 קילו שרואה את מייקל לואיס מוקף בכוסיות כל היום חושב שזה יהיה גם הוא אם יהיה לו ריבועים, זה היה קיים עוד הרבה לפני מייקל לואיס אבל ליצנים כמוהו רק מחזקים את הסטיגמה הזאת,

אולי מבחינתך זה בסדר
מבחינתי זה פשוט לקחת אומנות (כן פיתוח גוף ואימוני כוח זאת אומנות מבחינתי) ולעשות מזה בדיחה

הכי מעצבן זה "התפיסה" ממנו, עשו ממנו איזה "שרירן". (ראה "עושים שרירים עם מייקל לואיס")

haim15
16-08-09, 15:31
אתה קופץ למסקנות מהר מדי

אולי מבחינתך זה בסדר

אתה צודק בכך שפיתוח גוף זאת אומנות, וכן התקשורת הישראלית גרמה לכך שכל ילד צעיר במדינה ירצה להיראות כמו מייקל לואיס אבל זאת האשמה של התקשורת לא של מייקל לואיס, וכל אלו שמתעסקים בשטויות זאת בעיה שלהם כמה שזה מעצבן בכל זאת הפורום הזה מנסה לעזור לאותם אנשים שבאמת מתעסקים בשטויות במקום להתאמן אבל מי שלא מוכן להקשיב ורוצה להמשיך להיראות כמו שלד זאת בעיה שלו הרי בסופו של דבר אנחנו רק מנסים לעזור ואת העבודה שצריך לעשות אנחנו יודעים, וכן סליחה שקפצתי למסקנות מהר מדי כי לא הבנתי אותך נכון אני חשבתי שאתה מאשים את מייקל לואיס והתברר שזה לא כך אלא להפך ואתה צודק התקשורת אשמה בכך ובינינו מי שרוצה להיראות כמוהו שיהיה לו בכייף ;)

roybns
16-08-09, 16:46

lolllllllllll
גדוללללל

LoveToBe
16-08-09, 17:13
אתה קופץ למסקנות מהר מדי

אולי מבחינתך זה בסדר

סיכמת את הנושא של מייקל לואיס מעולה אחי

אנדרוליזם
16-08-09, 17:45
תכלס, אף אחד לא אומר שדוגמן צריך להראות כמו ג'יי קאטלר או דקסטר ג'קסון, אבל גוף כמו של שגיא קלב למשל, זה דוגמן.

דוגמן:
http://img361.imageshack.us/img361/4838/l306402d122a0a3eb8cf852fy5.jpg

ליצן:
http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/756314/3.jpg

רוני סטופר
14-12-09, 18:23
תקשיב ב'לבית
ריבועים בבטן זה עיניין של אחוזי שומן וזה לא קשור כמה כפיפות בטן אתה עושה
אפילו הבן שלי שהוא בן 5 והוא לא עושה כפיפות בטן יש לו ריבועים
אז בקיצור לך תבדוק מה הוא אחוז השומן שלך ואז תדע כי כשתגיע ל9% ומטה אז אתה תתחיל
לראות ריבועים
קפיששש?:::

4roxe
14-12-09, 21:53
תכלס, אף אחד לא אומר שדוגמן צריך להראות כמו ג'יי קאטלר או דקסטר ג'קסון, אבל גוף כמו של שגיא קלב למשל, זה דוגמן.

דוגמן:
http://img361.imageshack.us/img361/4838/l306402d122a0a3eb8cf852fy5.jpg

ליצן:
http://www.ynet.co.il/picserver2/20122005/756314/3.jpg

עזוב אותך שטויות
ראיתי פעם אחת תגוף שלו ברוקדים עם כוכבים
התמונה שהבאת והגוף שלו שמיים וארץ הוא העלה לפחות 10 קילו נקיים על עצמו