PDA

צפה בגרסא המלאה : תקופת חיטוב + תוכנית אימונים חדשה.

Nirdr27
17-08-09, 11:40
היי, אחרי תקופה ארוכה של מאסה (כשנה), החלטתי שהגיע הזמן להרזות ולחטב, ומשום מה.. אף פעם לא שמעתי/למדתי איך לעשות זאת. ועצת המדריכים ב- GO ACTIVE פשוט לא מתקבלת ("רק לרוץ ולחזור למכשירים אחרי תקופת החיטוב").

מכאן, שאני רוצה לשמור על המאסה הקיימת.. ולשלב ריצות של כ-45 דקות? (אפשר פחות?) יש לי כ-10 קילו נוזלים לשרוף אני מאמין ובנוגע לשומן אין לי מושג ואין בכוונתי להתעכב על החיטוב הזה יותר מדי זמן.
התוכנית הטובה ביותר תהיה ABCDEF? (עד היום הייתי על ABC) אם כן, אם מישהו יוכל למפות לי אותה (לדוגמא: A-חזה, B-כתפיים וכ').

כמו שאתם מבינים אין לי מושג איך לגשת לזה. להפסיק עם האבקת חלבון? מכשירים לפני או אחרי הריצה?

המון תודה לעוזרים שיעשו לי סדר פה :rolleyes:

אנדרוליזם
17-08-09, 12:09
Abcdef מוגזם.
גג abcde.
קצץ את כמות הסטים שלך. תוסיף אירובי.
מה שקובע בחיטוב הוא המאזן קלורי, לא האימונים.

HTS
17-08-09, 12:13
בחיטוב אתה צריך תדירות גירוי גבוהה לכל שריר, לכן מומלץ fbw/ab
תכנס לפורום תזונה, יש שם מדריך לחיטוב ויש גם באתר הראשי של ישראלבודי מדריך של גיל גרנות לחיטוב.

king l8
17-08-09, 12:23
בחיטוב אתה צריך תדירות גירוי גבוהה לכל שריר, לכן מומלץ fbw/ab
תכנס לפורום תזונה, יש שם מדריך לחיטוב ויש גם באתר הראשי של ישראלבודי מדריך של גיל גרנות לחיטוב.

+1234

Nirdr27
18-08-09, 01:05
עוד מישהו יוכל להשקיע קצת ולא להפנות אותי למשהו שכבר קראתי? :d

Nirdr27
18-08-09, 01:35
+ השאלה העיקרית שלי היא כמה זמן יש לעשות פעילות אירובי בכל אימון? אני חשבתי על 45 דקות.. הגיוני?

sbtgn1
18-08-09, 17:36
+ השאלה העיקרית שלי היא כמה זמן יש לעשות פעילות אירובי בכל אימון? אני חשבתי על 45 דקות.. הגיוני?

זהו שזו ממש לא השאלה העיקרית
העיקר זה לדאוג להיות במאזן שלילי כזה שעדיין תרד אבל תרד כמה שפחות אם בכלל מסת שריר
ואת זה תוכלל לכוונן תוך כדי.

Nirdr27
19-08-09, 01:13
זהו שזו ממש לא השאלה העיקרית
העיקר זה לדאוג להיות במאזן שלילי כזה שעדיין תרד אבל תרד כמה שפחות אם בכלל מסת שריר
ואת זה תוכלל לכוונן תוך כדי.

המשקל שלי 75, גובה 1.80 , ואני על 2000 קלוריות כרגע. (ארוחת בוקר, צהריים, ערב - פשוט) זה כמו שצריך? :wub1:

HTS
19-08-09, 10:40
המשקל שלי 75, גובה 1.80 , ואני על 2000 קלוריות כרגע. (ארוחת בוקר, צהריים, ערב - פשוט) זה כמו שצריך? :wub1:

יש בפורום תזונה משהו שיתן לך את האנרגיה די בדיוק שאתה צריך להכניס כדי לא לאבד כמעט שריר (בהנחנה שאתה מתאמן טוב והתפריט שלך טוב מבחינת חלוקה לחלבון פחמימה שומן איכותי סיבים ויטמינים...)
בסביבות ה1600 קלוריות ליום יהיה סבבה, 2000 זה בערך מאזן ניטרלי.
אבל כדאי להיות במאזן ניטרלי כמה זמן לפני שעוברים לחיטוב.