PDA

צפה בגרסא המלאה : אני יודע שזה כבר פורסם אבל שימו לב לחוסר דיוק

hachem-01
17-08-09, 12:21
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3762568,00.html

xamitx
17-08-09, 12:25
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,l-3762568,00.html

אחי עיתונאים מה שתגיד להם ירשמו הפוך..!

hachem-01
17-08-09, 12:37

עיתונאית מפגרת.

hanna666
17-08-09, 12:53

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תגיד לו שב הוא יקום

לעניין : האשם אתה יודע מה הצפיות שלנו ממך לשנים הקרובות אני אבוא לבקר בחול שנה הבאה d:

Philip1123
17-08-09, 23:06
25,000 ש"ח בחודש?! וואו!!...

hachem-01
17-08-09, 23:12
25,000 ש"ח בחודש?! וואו!!...

קצת פחות חחח.....

Max90kg
17-08-09, 23:13
קצת פחות חחח.....
זה כולל את הממתקים?

hachem-01
18-08-09, 00:14
זה כולל את הממתקים?

אחי אתה יודע שאני בדיאטה ואתה שואל אותי על מממתקים.:(
(איך אומרים? הכל כלול.....)
:boxing::boxing::boxing::boxing:

TheDrag0n
18-08-09, 01:07
25 אלף שקל בחודש!??
אין לך איזה ספונסר שיממן אותך?

באמת אני שואל, מאיפה הכסף לזה? (לא רוצה להיכנס לך לכיס כן? אבל אתה הכסף בא מעבודה אחרת? או שמהפיתוח גוף?)

hachem-01
18-08-09, 01:24
25 אלף שקל בחודש!??
אין לך איזה ספונסר שיממן אותך?

באמת אני שואל, מאיפה הכסף לזה? (לא רוצה להיכנס לך לכיס כן? אבל אתה הכסף בא מעבודה אחרת? או שמהפיתוח גוף?)
אחי עם כל הכבוד אנחנו משפחה מבוססת ביפו ברוך השם וכל מה שהגענו אליו היה בזיעת אפינו אני למשל התחלתיי לעבוד ולחסוך מגיל 16 הייתי עובד תקופה 3 עבודות במקביל לא סמחתי על הכסף של המשפחה כן שתמיד אבל תמיד תתמוך בי כמו שאני אעשה הכל בשביל כל אחד מבני משפחתי.
בוא נבהיר דבר אחד אחד לתמיד אני שומע הרבה מאיפה הכסף לא שאנחנו חייבים הסבר למישהו שיהייה ברור אנחנו משפחה נורמטייבית גדולה עם עסקים חוקיים בלבד מה שכן אנחחנו תמיד ייוצאים עם ראש מורם ..עושים כבוד למי שמגיע ופחות בלשון המעטה למי שלא.

Max90kg
18-08-09, 07:19
אחי אתה יודע שאני בדיאטה ואתה שואל אותי על מממתקים.:(
(איך אומרים? הכל כלול.....)
:boxing::boxing::boxing::boxing:
חח איך הייתי יכול לחשוב אחרת :)

ירין מוסקוביץ
18-08-09, 08:09
אחי עם כל הכבוד אנחנו משפחה מבוססת ביפו ברוך השם וכל מה שהגענו אליו היה בזיעת אפינו אני למשל התחלתיי לעבוד ולחסוך מגיל 16 הייתי עובד תקופה 3 עבודות במקביל לא סמחתי על הכסף של המשפחה כן שתמיד אבל תמיד תתמוך בי כמו שאני אעשה הכל בשביל כל אחד מבני משפחתי.
בוא נבהיר דבר אחד אחד לתמיד אני שומע הרבה מאיפה הכסף לא שאנחנו חייבים הסבר למישהו שיהייה ברור אנחנו משפחה נורמטייבית גדולה עם עסקים חוקיים בלבד מה שכן אנחחנו תמיד ייוצאים עם ראש מורם ..עושים כבוד למי שמגיע ופחות בלשון המעטה למי שלא.

וואו!? אז זה באמת ספורט לעשירים

BodyBuilder4Ever
18-08-09, 10:33
גם בנות מעריצות אותי, ועם זה אשתי קצת פחות מסתדרת".

מהכתבה^^

חח =]

לנושא:
מתואלי אתה עוד תביא גאווה למדינה סומכים עליך...

Dr. Muscle
18-08-09, 15:06

לי באופן אישי קשה להבין את זה , קשה לי לחשוב על עצמי מבזבז סכומים כאלו גם אם אהיה יותר מבוסס בהמשך חיי... האלטרנטיבות שזה למשל מספר טיולים מסביב לעולם במשך כמה שנים... יותר קוסמות לי.
אבל מאד מעריך את ההשקעה גם מהכיוון הזה, לעשות משהו נטו בשביל ההנאה ולא בשביל התועלת, כי החזר השקעה לכסף הזה אין בתחום... יפה מאד

hachem-01
18-08-09, 16:50
לי באופן אישי קשה להבין את זה , קשה לי לחשוב על עצמי מבזבז סכומים כאלו גם אם אהיה יותר מבוסס בהמשך חיי... האלטרנטיבות שזה למשל מספר טיולים מסביב לעולם במשך כמה שנים... יותר קוסמות לי.
אבל מאד מעריך את ההשקעה גם מהכיוון הזה, לעשות משהו נטו בשביל ההנאה ולא בשביל התועלת, כי החזר השקעה לכסף הזה אין בתחום... יפה מאד

אז תן לי להסביר לך את נקודת מבטו של בודיבילדר לא משנה באיזה רמה(לא מתאמן רגיל שהולך לחדר כושר) אז ככה עמוק בפנים אנחנו יודעים שאין החזר להשקעה אבל למה לעצור פה אפשר להתחיל ממחשבה הזאת ולהתקדם להשתלב בעוד דברים שיכנייסו לך פרנסה בתחום הבודיבילדינג אפשר בטוח לעשות את זה בחול כי יש יותר מודעות אבל למה לא לנסות פה בארץ ותאמין לי שאפשר אם אתה מיחצן את עצמך טוב אתה תעבוד בטלויזיה אימונים אישיים ייעוצים למיניהם ואפילו דוגמנות אז אם אתה שואל אותי מי שלא נישבר ומשקיע ומגיע לתוצאות יפות על הבמה יכול לתרגם את זה להכנסה כלכלית יפה זה בכללית אם תשאל אותי למה אני עושה את זה אז אני אגיד בכל הצניעות א:כי אני יכול ב:כי זה מה שאני הכי אוהב אחרי משפחתי כמובן ג:"כל מיליון שקל מתחיל בשקל "אנחנו התחלנו בקטן רק אלוהים יודע עד כמה רחוק נגיע או שלא....
יש כאלו שיגידו שיש במדינה הרבה מפתחי גוף עם תארים מפה עד עכו ואין להם חשיפה אז אני אומר חבל מי שלא יודע ליחצן את עצמו הוא מבוזבז כי שריריים לא נישאר כל החיים חבל על הבזבוז זמן.
דבר אחרון אלון תמיד יהיה לך זמן לטיולים בעולם וחוויות שתוכל לספר לילדיך אבל תאמין שהם יעדיפו לשמוע אפילו מאחרים שאבא שלהם היה פעם אלוף על טיול קראחנות בהודו......;););)

Dr. Muscle
18-08-09, 17:26
אז תן לי להסביר לך את נקודת מבטו של בודיבילדר לא משנה באיזה רמה(לא מתאמן רגיל שהולך לחדר כושר) אז ככה עמוק בפנים אנחנו יודעים שאין החזר להשקעה אבל למה לעצור פה אפשר להתחיל ממחשבה הזאת ולהתקדם להשתלב בעוד דברים שיכנייסו לך פרנסה בתחום הבודיבילדינג אפשר בטוח לעשות את זה בחול כי יש יותר מודעות אבל למה לא לנסות פה בארץ ותאמין לי שאפשר אם אתה מיחצן את עצמך טוב אתה תעבוד בטלויזיה אימונים אישיים ייעוצים למיניהם ואפילו דוגמנות אז אם אתה שואל אותי מי שלא נישבר ומשקיע ומגיע לתוצאות יפות על הבמה יכול לתרגם את זה להכנסה כלכלית יפה זה בכללית אם תשאל אותי למה אני עושה את זה אז אני אגיד בכל הצניעות א:כי אני יכול ב:כי זה מה שאני הכי אוהב אחרי משפחתי כמובן ג:"כל מיליון שקל מתחיל בשקל "אנחנו התחלנו בקטן רק אלוהים יודע עד כמה רחוק נגיע או שלא....
יש כאלו שיגידו שיש במדינה הרבה מפתחי גוף עם תארים מפה עד עכו ואין להם חשיפה אז אני אומר חבל מי שלא יודע ליחצן את עצמו הוא מבוזבז כי שריריים לא נישאר כל החיים חבל על הבזבוז זמן.
דבר אחרון אלון תמיד יהיה לך זמן לטיולים בעולם וחוויות שתוכל לספר לילדיך אבל תאמין שהם יעדיפו לשמוע אפילו מאחרים שאבא שלהם היה פעם אלוף על טיול קראחנות בהודו......;););)

בעזרת השם (או אללה או מי שלא יהיה) תוכל להזכיר לילדים שלך את שנת 2009 מר צפון דרום וישראל :)

DanielML
18-08-09, 17:27
האשם אתה בחור יחסית גבוה בשביל תחום פיתוח גוף,איך אתה מחפה על נקודות חלשות כמו רגליים בגלל הגובה?

hachem-01
18-08-09, 19:59
האשם אתה בחור יחסית גבוה בשביל תחום פיתוח גוף,איך אתה מחפה על נקודות חלשות כמו רגליים בגלל הגובה?

תבוא למר ישראל ותראה :)

DanielML
18-08-09, 21:05
נבוא נבוא:D

האדמור
18-08-09, 21:13
תבוא למר ישראל ותראה :)

הפתעות זה התחום שלך האשם, אני בטוח שתהיה הפתעה!

הכתבה מעניינת וחיובית בסופו של דבר אבל כמו שאנו יודעים עיתונאים אוהבים להקצין כל דבר שכיאילו יהיה יותר מעניין ומיוחד.

בהצלחה.

מנטור
19-08-09, 11:59
עיתונאית מפגרת.
האשם יקירי וכל הספורטאים.
גם העיתונאים קוראים לפעמים את הפורומים.
היות וכל כתבה אוהדת עושה כבוד לספורטאי ולספורט, כבדו את העיתונאים.
מי שמשנה את הכתבה הוא העורך ולכתב שהביא את המידע אין הרבה השפעה על מה שיופיע.
אומרים שגם פירסום רע הוא פירסום טוב אז כל עוד אתה יוצא טוב בכתבה - שב בשקט. אם נראה לך משהו לא תקין - שב בשקט כי אולי מה שאתה חושב שלא בסדר נראה בסדר גמור בעיני אחרים.

hachem-01
19-08-09, 12:47
האשם יקירי וכל הספורטאים.
גם העיתונאים קוראים לפעמים את הפורומים.
היות וכל כתבה אוהדת עושה כבוד לספורטאי ולספורט, כבדו את העיתונאים.
מי שמשנה את הכתבה הוא העורך ולכתב שהביא את המידע אין הרבה השפעה על מה שיופיע.
אומרים שגם פירסום רע הוא פירסום טוב אז כל עוד אתה יוצא טוב בכתבה - שב בשקט. אם נראה לך משהו לא תקין - שב בשקט כי אולי מה שאתה חושב שלא בסדר נראה בסדר גמור בעיני אחרים.

האמת צודק 100% זה היה לא במקום היא בסך הכל עשתה עבודה טובה ואניי למען האמת אמרתי את מה שאמרתי בשעת כעס לכן איך אומרים:"אל תשפוט אייש בכעסו"....
אני מתנצל בפני הכתבת המכובדת.:emb1::emb1::emb1:

hanna666
19-08-09, 14:48
האמת צודק 100% זה היה לא במקום היא בסך הכל עשתה עבודה טובה ואניי למען האמת אמרתי את מה שאמרתי בשעת כעס לכן איך אומרים:"אל תשפוט אייש בכעסו"....
אני מתנצל בפני הכתבת המכובדת.:emb1::emb1::emb1:

עוד פעם הוכחת שאתה בנאדם עם כבוד
כל הכבוד באמת

LoveToBe
19-08-09, 14:52
האנה אתה עדיין כאן?

hanna666
19-08-09, 14:54
האנה אתה עדיין כאן?

לא רק הגבתי להאשם על משהו
ביי

LoveToBe