PDA

צפה בגרסא המלאה : תכנית חדשה abcde

קישקשתא
17-08-09, 22:19
דגש לרגליים...
A:רגליים
b:חזה
c: גב
d: רגליים+כתפיים
e: ידיים

abcxdex

אימון a רגליים
סקוואט/דדליפט (אימון זה-אימון זה) 4x12,10,8,6
לג פרס 2x12
פשיטת ברך 2x8
כפיפת ברך 3x12,9,6

אימון b חזה
בנץ פרס 3x6
לחיצת חזה דאמבלים חיובי 3x8
פלייס בשכיבה 3x12
קרוס אובר 3x12,9,6

אימון c גב
פולי עליון 3x12,10,8
מסור 3x10,8,6
חתירה במכונה 4x12,10,8,6
פולי עליון אחיזה הפוכה צמוד 3x8

אימון d רגליים+כתפיים
רגליים:
סקוואט/דדליפט 5x5

כתפיים
פרס בעמידה 3x6
לחיצת כתפיים בדאמבלים 3x8
הנפת כתפיים לצדדים 3x12

אימון e ידיים
יד קדמית
פטישים יד יד 2x8
כפיפה במוט אולימפי 3x6
פולי תחתון 3x12

יד אחורית
אחיזה צמודה 2x6
לחיצה צרפתית 3x8
פולי עליון 3x12

תודה לעונים , ולעוזרים.:)

Max90kg
17-08-09, 22:22
אפשר לדעת מה הסיבה שעשית לעצמך תוכנית abcde?

obzion
17-08-09, 22:26
רואים שאין לך מושג מה אתה עושה.

גם בלי קשר לחלוקה המזעזעת, אפילו בחירת התרגילים והסדר שלהם לוקה בחסר.

קישקשתא
17-08-09, 22:34
אפשר לדעת מה הסיבה שעשית לעצמך תוכנית abcde?
אני לא מצליח לעלות משקלים מאימון לאימון,וגם משבוע לשבוע זה ניהיה מאוד קשה..
רואים שאין לך מושג מה אתה עושה.

גם בלי קשר לחלוקה המזעזעת, אפילו בחירת התרגילים והסדר שלהם לוקה בחסר.

סבבה , מר "יודע הכל"
אז אולי במקום לקשקש ולבזבז לי ת'זמן תעלה פה נקודות שאתה רואה לנכון לשפר?

obzion
17-08-09, 22:38
אני בדעה שהתוכניות עם הפיצולים הגבוהים חסרות כל הגיון, ככה שאין לי מה להגיב בעניין.

הרי, איזה מחשבה הקדשת בבניית התוכנית הזאת? חוץ מx סטים לשריר ?

מעניין למה אתה לא מתקדם מאימון לאימון באמת..

Max90kg
17-08-09, 22:39
אני לא מצליח לעלות משקלים מאימון לאימון,וגם משבוע לשבוע זה ניהיה מאוד קשה..

סבבה , מר "יודע הכל"
אז אולי במקום לקשקש ולבזבז לי ת'זמן תעלה פה נקודות שאתה רואה לנכון לשפר?
מה משקלי העבודה שלך בסקוואט, בסקוואט ובדד ליפט?

קישקשתא
17-08-09, 22:41
אחלה.
אבל אני 3 חודש עם abcd ועליתי 2.5ס''מ ביד ו 3.5קילו בלי כמעט שומן..
עברתי ל abcde כדי לתת דגש לרגליים..
עברתי ב ss/ fbw השתעממתי וזה הפסיק לעבוד אליי...

קישקשתא
17-08-09, 22:41
מה משקלי העבודה שלך בסקוואט, בסקוואט ובדד ליפט?

סקוואט 130קילו
דדליפט 150קילו

terminater135
17-08-09, 22:43
אחי כמה זמן אתה מתאמן שאתה עושה ABCDE????? :eek::eek::eek:
הצעה שלי תתחיל FBW נורמלי ומשם תתקדם, ואתה ממש לא חייב לעלות מאימון לאימון או משבוע לשבוע.

Max90kg
17-08-09, 22:43
סקוואט 130קילו
דדליפט 150קילו
משקלים מכובדים מאוד בתנאי כמובן שהטכניקה טובה. בכל מקרה אני רוצה להיות בטוח שזה באמת מה שאתה צריך, תגיד כמה זמן אתה מתאמן ואיזה תוכניות ניסית בעבר שאתה חושב שabcde תעבוד. איזה תוכניות עבדו יותר טוב ואיזה פחות

קישקשתא
17-08-09, 22:48
משקלים מכובדים מאוד בתנאי כמובן שהטכניקה טובה. בכל מקרה אני רוצה להיות בטוח שזה באמת מה שאתה צריך, תגיד כמה זמן אתה מתאמן ואיזה תוכניות ניסית בעבר שאתה חושב שabcde תעבוד. איזה תוכניות עבדו יותר טוב ואיזה פחות

זה מאוד מורכב להגיד כמה זמן אני מתאמן..
התחלתי בגיל 16 , התאמנתי שלוש שנים הגעתי לתוצאות יפות,ואז התגייסתי ליחידת אגוז,שלוש שנים הייתי שם ירדתי במאסה הרבה והאימונים היו ממש לא סדירים..השתחחרתי במרץ 08 לפני שנה וקצת התחלתי עם fbw ואז שמעתי על ss ועברתי לעשות את זה..עד לפני 3חודש כי זה הפסיק לעבוד עליי..אז עשיתי abcd ועכשיו אני רוצה abcde...

Max90kg
17-08-09, 22:59
זה מאוד מורכב להגיד כמה זמן אני מתאמן..
התחלתי בגיל 16 , התאמנתי שלוש שנים הגעתי לתוצאות יפות,ואז התגייסתי ליחידת אגוז,שלוש שנים הייתי שם ירדתי במאסה הרבה והאימונים היו ממש לא סדירים..השתחחרתי במרץ 08 לפני שנה וקצת התחלתי עם fbw ואז שמעתי על ss ועברתי לעשות את זה..עד לפני 3חודש כי זה הפסיק לעבוד עליי..אז עשיתי abcd ועכשיו אני רוצה abcde...
טוב שמע, תוכנית abcde היא תוכנית בנפח גבוה והיא לא תעבוד על כולם וממש לא על רוב האוכלוסיה, אולי רק על חלק קטן מהאוכלוסיה שעברו את השלב של המאמן המתחיל.
קודם כל אני ממליץ לך ללכת על חלוקה כזאת
אימון a - חזה
אימון b - גב
אימון c - כתפיים
אימון d - רגליים
אימון e - ידיים

זה ימנע התנגשויות. שנית המבנה של התוכנית שלך הוא טוב, תרגיל ראשון תרגיל קודש ואחרי זה תרגילים פשוטים רק כמה שינויים שהייתי עושה:
1) לחיצת חזה בדאמבלים בשיפוע חיובי תעשה בשיפוע שלילי. זה בעקרון תרגיל מיותר כי הוא נועד לחזה העליון אך יצא מחקר שהוכיח שהגירוי שהחזה העליון מקבל בעבודה בשיפוע עליון לא יותר גדול מהגירוי שהוא מקבל בעבודה בספסל שטוח.
2) תחליף את הפולי עליון במתח. תרגיל עדיף מכל הבחינות מבחינת עבודת מייצבים.
3) במקום חתירה במכונה הייתי עושה בנט אובר ובמקום המסור תרגיל אחר (פול אובר/מתח צר)
4) ליד אחורית הייתי משלב מקבילים וזה יתאים מכמה בחינות (בעיקר בגלל החלוקה).

HTS
17-08-09, 23:55
טוב שמע, תוכנית abcde היא תוכנית בנפח גבוה והיא לא תעבוד על כולם וממש לא על רוב האוכלוסיה, אולי רק על חלק קטן מהאוכלוסיה שעברו את השלב של המאמן המתחיל.
אימון a - חזה
אימון b - גב
אימון c - כתפיים
אימון d - רגליים
אימון e - ידיים

זה ימנע התנגשויות. שנית המבנה של התוכנית שלך הוא טוב, תרגיל ראשון תרגיל קודש ואחרי זה תרגילים פשוטים רק כמה שינויים שהייתי עושה:
1) לחיצת חזה בדאמבלים בשיפוע חיובי תעשה בשיפוע שלילי. זה בעקרון תרגיל מיותר כי הוא נועד לחזה העליון אך יצא מחקר שהוכיח שהגירוי שהחזה העליון מקבל בעבודה בשיפוע עליון לא יותר גדול מהגירוי שהוא מקבל בעבודה בספסל שטוח.2) תחליף את הפולי עליון במתח. תרגיל עדיף מכל הבחינות מבחינת עבודת מייצבים.
3) במקום חתירה במכונה הייתי עושה בנט אובר ובמקום המסור תרגיל אחר (פול אובר/מתח צר)

בסדר הוא לא מקבל יותר גירוי, אבל בתרגיל הזה החזה הגדול מקבל פחות גירוי ומה שיוצא זה שהחזה עליון גודל יותר מאשר אם לא היית עושה את התרגיל הזה והחזה הגדול לא. וזה מה שאתה רוצה סך הכל.

Max90kg
18-08-09, 07:24
בסדר הוא לא מקבל יותר גירוי, אבל בתרגיל הזה החזה הגדול מקבל פחות גירוי ומה שיוצא זה שהחזה עליון גודל יותר מאשר אם לא היית עושה את התרגיל הזה והחזה הגדול לא. וזה מה שאתה רוצה סך הכל.
זה לא בדיוק עובד ככה, הגוף מאוד מורכב תאמין לי שזה לא פשוט כמו שאתה מתאר את זה. בכל מקרה לפי המחקרים עבודה על חזה בשיפוע חיובי בתור עבודה על חזה עליון נחשבת מיותרת. מה טוב בזה? אתה משלב יותר את הכתפיים והתרגיל טוב לגוון. הוא לא חייב להחליף אותו ובתוכנית כמו abcde אפשר להשאיר תרגיל לגוון, אבל גם ככה הוא עושה תוכנית abcde בנפח יחסית נמוך אז אני חושב שעדיף בכל זאת שיעשה שיפוע שלילי

terminater135
18-08-09, 12:21
Hts צודק בלחיצה בשיפוע חיובי רק החזה עליון מופעל וככה הוא יקבל יותר גירוי וגם אישית אני לא כלכך מרגיש את החזה עליון עובד בשיפוע ישר.

HTS
18-08-09, 13:21
זה לא בדיוק עובד ככה, הגוף מאוד מורכב תאמין לי שזה לא פשוט כמו שאתה מתאר את זה. בכל מקרה לפי המחקרים עבודה על חזה בשיפוע חיובי בתור עבודה על חזה עליון נחשבת מיותרת. מה טוב בזה? אתה משלב יותר את הכתפיים והתרגיל טוב לגוון. הוא לא חייב להחליף אותו ובתוכנית כמו abcde אפשר להשאיר תרגיל לגוון, אבל גם ככה הוא עושה תוכנית abcde בנפח יחסית נמוך אז אני חושב שעדיף בכל זאת שיעשה שיפוע שלילי

מה אתה אומר פה בעצם ?
שאם תעשה לחיצה בשיפוע חיובי לא ישתנה היחס בין הגדילה של החזה הגדול לעליון ?

Max90kg
18-08-09, 14:28
hts צודק בלחיצה בשיפוע חיובי רק החזה עליון מופעל וככה הוא יקבל יותר גירוי וגם אישית אני לא כלכך מרגיש את החזה עליון עובד בשיפוע ישר.

על מה אתה מדבר בדיוק? איך אתה יכול להבדיל בעזרת ההרגשה את העבודה של החזה העליון מהעבודה של החזה הכללי??

מה אתה אומר פה בעצם ?
שאם תעשה לחיצה בשיפוע חיובי לא ישתנה היחס בין הגדילה של החזה הגדול לעליון ?

ההבדל הביומכני בעבודה בשיפוע חיובי למיטב ידיעותיי בעבודה בשיפוע חיובי לאומת עבודה בלי שיפוע היא השילוב של הכתפיים, כפי שאתה רואה משקלי העבודה נמוכים יותר בשיפוע חיובי סימן שהחזה כנראה עובד פחות מבשיפוע רגיל. הטעות שלך ושל הבחור הראשון שצטטתי היא שאתם מסכימים איתי שהחזה העליון לא עובד יותר בשיפוע החיובי אבל אתם חושבים שהוא עובד יותר מהחזה הכללי בשיפוע החיובי וזה לא נכון. התרגיל נועד לגיוון, נקודה, הוא לא יעזור אם המטרה היא לתת דגש לחזה העליון!

DanielML
18-08-09, 15:59
מקס יש לך msn?

ran_z
18-08-09, 16:34
בכל מצב שמפרק הכתף יבצע קירוב אופקי - כל החזה יעבוד. שיפוע יקבע איזה חלק ממנו יהיה יותר דומיננטי.

Max90kg
18-08-09, 18:17
מקס יש לך msn?
supraspinatus2@gmail.com

אנדרוליזם
18-08-09, 19:28
אתם מזלזלים בתוכנית abcde, לדעתי היא אחלה תוכנית.
נכון, היא לא מתאימה לרוב האוכלוסיה, אבל יש הרבה מתאמנים שעובדים איתה וגדלים יפה.
אני עושה abcde כבר שנה+ ...

Max90kg
18-08-09, 19:32
אתם מזלזלים בתוכנית abcde, לדעתי היא אחלה תוכנית.
נכון, היא לא מתאימה לרוב האוכלוסיה, אבל יש הרבה מתאמנים שעובדים איתה וגדלים יפה.
אני עושה abcde כבר שנה+ ...
ענית לעצמך על השאלה. היא לא מתאימה לרוב האוכלוסיה. אלה שגדלים בabcde יותר טוב מבss (כאלה שעוד מתאמנים מתחילים) או כל תוכנית אחרת בנפח נמוך 90% לא עבדו מספיק כבד בתוכנית בנפח הנמוך.

lironsD
18-08-09, 19:35
תעשה Hst לדעתי.5x5 גם לא תקדם אותך יותר מדי רחוק עם המשקלים האלו.
בכל מקרה גם לדעתי עדיף Abc/abcd.

אנדרוליזם
18-08-09, 20:03
ענית לעצמך על השאלה. היא לא מתאימה לרוב האוכלוסיה. אלה שגדלים בabcde יותר טוב מבss (כאלה שעוד מתאמנים מתחילים) או כל תוכנית אחרת בנפח נמוך 90% לא עבדו מספיק כבד בתוכנית בנפח הנמוך.

לא שאלתי שאלה :|
ואני לא אמרתי בכלל שמתאמן מתחיל צריך ישר לקפוץ ל abcde

ניר.מ.
19-08-09, 01:45
hts צודק בלחיצה בשיפוע חיובי רק החזה עליון מופעל וככה הוא יקבל יותר גירוי וגם אישית אני לא כלכך מרגיש את החזה עליון עובד בשיפוע ישר.

לא שאני יודע על הנושא אבל שמעתי על המחקר
ההרגשה יכולה להיות מהפעלת עצבים שבסיבים העליונים של החזה

ainris
21-08-09, 18:27
אימון a - חזה
אימון b - גב
אימון c - כתפיים
אימון d - רגליים
אימון e - ידיים

1) לחיצת חזה בדאמבלים בשיפוע חיובי תעשה בשיפוע שלילי. זה בעקרון תרגיל מיותר כי הוא נועד לחזה העליון אך יצא מחקר שהוכיח שהגירוי שהחזה העליון מקבל בעבודה בשיפוע עליון לא יותר גדול מהגירוי שהוא מקבל בעבודה בספסל שטוח.
2) תחליף את הפולי עליון במתח. תרגיל עדיף מכל הבחינות מבחינת עבודת מייצבים.
מקס למה להכליל אחיי?? 3 חודשים לאחר שהתחלתי להתאמן ישר בניתי לעצמי abcde ועליתי 7 קילו מתוכם 5 שריר זה השפיע עלי באופן קטלני ביותר . תבין פיתוח גוף זה לא מדע מדויק ובגלל זה אני לא מבין למה אתה שולח כל אחד פה ל ss ולא רק אתה יש פה הרבה חברה ששולחים את גולם ל ss

rosilio
21-08-09, 18:49
כולם ניהיו פה הזונות של ריפטו ואימונים בנפח נמוך,חאלס תנו לבנאדם לעשות מה שהוא רוצה

Max90kg
21-08-09, 19:16
מקס למה להכליל אחיי?? 3 חודשים לאחר שהתחלתי להתאמן ישר בניתי לעצמי abcde ועליתי 7 קילו מתוכם 5 שריר זה השפיע עלי באופן קטלני ביותר . תבין פיתוח גוף זה לא מדע מדויק ובגלל זה אני לא מבין למה אתה שולח כל אחד פה ל ss ולא רק אתה יש פה הרבה חברה ששולחים את גולם ל ss

1. אולי עלית יותר בנפח נמוך. ואולי לא. מה שטוב זה שגדלת וכל הכבוד על זה.
2. קראתי את הספר של מקרוברט שאני מזיין עליו את השכל פה בכל הפורום והמסקנה שלי ממנו היא שעדיף לעבוד בנפח נמוך. אני יכול להביא לזה הרבה נימוקים ונכון שזה לא מדע מדויק אני לא מתווכח אבל ככה עדיף.

כולם ניהיו פה הזונות של ריפטו ואימונים בנפח נמוך,חאלס תנו לבנאדם לעשות מה שהוא רוצה

אם היה לך קצת ידע כלשהו בנושא הייתי מגיב משהו כדי לקטול אותך אבל אני מוצא את זה לא רלוונטי ובזבוז זמן מוחלט

HTS
21-08-09, 19:29

לא אתה לא עלית 5 קילו שריר ב3 חודשים.
אתה לא יכול לדעת כמה מתוך זה שומן ואתה לא יכול לדעת כמה מתוך זה נוזלים.
תהיה בטוח שאתה לא עלית רק 2 קילו שומן ונוזלים תוך 3 חודשים של מסה, אלא יותר בכיוון של 2 קילו שריר.

Tapit
21-08-09, 19:58
השאלה היא לא אם הוא עלה 7 קילו שריר בשבועיים בabcde, אלה אם הוא היה יכול לעלות 10 קילו שריר בשבוע בss.

moo
21-08-09, 20:02
תוכנית לא יעילה
ניתן לגדול איתה
אבל עם ss יותר

קישקשתא
21-08-09, 20:39
תוכנית לא יעילה
ניתן לגדול איתה
אבל עם ss יותר

עשיתי כבר ss,תקרא בעמוד השני..
ולא עליתי איתה יותר מבתכנית הזאת..