PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה|מדריך בחדר כושר מאיים להעיף אותי כי הרמתי משקל כבד?

danidinking
19-08-09, 22:04
הייתי במכון התאמנתי כרגיל ויש הרבה מפגרים שאומרים לא לערים משקל כבד וזה המפגרים -_-"

הקיצר הייתי היום במכון באתי לעשות חתירה בעמידה עם מוט אולימפי ההוא אומר לי פתאום בא אלי כזה: אי אפשר לבצע תתרגיל הזה עם מוט רק עם מוט w ועם מוט אולימפי זה דופק תגב הוא אמר .. אמרתי סבבה נזרום אולי הוא צודק למרות שהתעקשתי

ובאתי לעשות תרגיל לטרפזים הוא בא אומר לי תוריד תמשקל וממש אוסר עלי אמרתי לו לא בא לי מה תעשה הוא אמר שהוא ייבטל לי תמנוי כי אני אפגע בעצמי" ואז יאשימו אותו ואיים

מה אתם אומרים הוא עלק יכול לעשות את זה ? לבטל תמנוי באמרה שאני אפגע בעצמי ויענישו אותו חח אימון הבא אעשה לו בכוונה כזה שיראה אעשה ניראה מה הוא יעשה

מה אתם אומרים?

Mr.Bazooka
19-08-09, 22:10
שיזדיין
תיקח משקולות יותר כבדים ותתאמן תגסוס לו שם ממאמץ

danidinking
19-08-09, 22:14
שיזדיין
תיקח משקולות יותר כבדים ותתאמן תגסוס לו שם ממאמץ

זאת התוכנית פעם הבאה כי אני בספק שהוא יככול לעשות את זה אאז לא חשבתי טוב חחח

jfolk
19-08-09, 22:45
דפוק לו דמבל בראש

DanielML
19-08-09, 22:46
דפוק לו דמבל בראש

או שינעל אותו בחדר לבד עם the one
:D

sbtgn1
19-08-09, 23:00
אם המדריך חושב (בלי שום קשר אם זה נכון או לא) שאתה תפגע בעצמך והוא אומר לך להפסיק ואתה לא ,הוא יכול לדבר עם בעל המכון לביטול המנוי שלך וזאת מפני שבמידה ובאמת אם תפגע בעצמך הוא היה חשוף לתביעה

סתם כדרך אגב אם תכניס מכונית למוסך ואז הם יגלו שם ליקויים בטיחותיים כגון ברקס גמור וכו וכו ואתה לא תרצה לתקן אצלם יש להם את הזכות למנוע להחזיר לך את הרכב בתואנה שזה לא בטיחותי לנסוע ככה והאופצייה שלך תהיה רק להזמין גרר למוסך אחר (ככה הם פטורים מאחריות).

danidinking
19-08-09, 23:10
אם המדריך חושב (בלי שום קשר אם זה נכון או לא) שאתה תפגע בעצמך והוא אומר לך להפסיק ואתה לא ,הוא יכול לדבר עם בעל המכון לביטול המנוי שלך וזאת מפני שבמידה ובאמת אם תפגע בעצמך הוא היה חשוף לתביעה

סתם כדרך אגב אם תכניס מכונית למוסך ואז הם יגלו שם ליקויים בטיחותיים כגון ברקס גמור וכו וכו ואתה לא תרצה לתקן אצלם יש להם את הזכות למנוע להחזיר לך את הרכב בתואנה שזה לא בטיחותי לנסוע ככה והאופצייה שלך תהיה רק להזמין גרר למוסך אחר (ככה הם פטורים מאחריות).

אבל זהו שלא פגעתי בעצמי ואם כן רק אז חח ..

=/

ניר.מ.
19-08-09, 23:39
או שינעל אותו בחדר לבד עם the one
:d

למה להתנהג ככה?
המאמן בדרכו המעוותת מנסה לעזור ולא מגיע לו דבר נוראי שכזה....

danidinking
20-08-09, 00:20
למה להתנהג ככה?
המאמן בדרכו המעוותת מנסה לעזור ולא מגיע לו דבר נוראי שכזה....

זה מצויין

Max90kg
20-08-09, 00:25
תבקש ממנו תעודת מדריך ואז תיקח אותה ותשתין עליה.

Niv_g
20-08-09, 00:30
תערבב אותו עם the one ואת מה שיצא תחדוף לתחת של the two

Big MAMA
20-08-09, 00:31
אולי אתה לא עושה נכון ?
תשאל מדריך אחר על הטכניקה שלך.

Tamir D
20-08-09, 01:21
תשפיך לו באוזן

danidinking
20-08-09, 01:45
תשפיך לו באוזן

אעשה משהו דומה תודה לכם

The-Two
20-08-09, 01:50

ואז נשפיח לאמא של ניב השחיף שיודע לדבר
ולהיות מושפע מכולם ילד מסכן.

והמדריך שלך צודק
מדריכיםלא מעירים סתם
אתה לא מתאמן נכון
אתה לא יודע להתאמן
למה לעבוד על טרפזים בכלל?..
אן שום סיבה..
תתרכז בתרגילי הבסיס:
בנץ,חתירה,מתח,פרס,סקוואט,דדליפט
מזה תגדל
לא מחתירה בעמידה לכתף
ליצן.

Max90kg
20-08-09, 01:54

והמדריך שלך צודק
מדריכיםלא מעירים סתם
אתה לא מתאמן נכון
אתה לא יודע להתאמן
אן שום סיבה..
תתרכז בתרגילי הבסיס:
מזה תגדל
לא מחתירה בעמידה לכתף
ליצן.
אולי הוא צודק אבל יש הרבה מאמנים ליצנים שכשהם רואים אותך עושה כל תרגיל עם יותר מפלטה גדולה אחת כל צד הם משתגעים

JAGA_JAGA
20-08-09, 02:22
אולי הוא צודק אבל יש הרבה מאמנים ליצנים שכשהם רואים אותך עושה כל תרגיל עם יותר מפלטה גדולה אחת כל צד הם משתגעים

הם משתגעים כי עושים יותר מהם:bot:

TheRock
20-08-09, 02:54
תתרכז בתרגילי הבסיס:
מזה תגדל
לא מחתירה בעמידה לכתף
ליצן.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

The-Two
20-08-09, 03:02

עם זה היה בחור רציני אז כן.

אבל מדריכים לא יעירו סתם
אולי בדדליפט וסוקוואט מלא.
אבל בשאר התרגילים הם יגידו למאתמן עם הוא לא עובד נכון הם לא יושבים סתם הרוב חלאס לזלזל בהם זה כבר ניהיה מגעיל.
הבנאדם לא מתאמן נכון נקודה.

Scylla
20-08-09, 03:18
אל תכליל על מדריכים לטוב ולרע ובתרגילים מסויימים כן ובתרגילים מסויימים לא, יש מכל קצוות הקשת לכאן ולכאן.

DanielML
20-08-09, 03:26

והמדריך שלך צודק
מדריכיםלא מעירים סתם
אתה לא מתאמן נכון
אתה לא יודע להתאמן
אן שום סיבה..
תתרכז בתרגילי הבסיס:
מזה תגדל
לא מחתירה בעמידה לכתף
ליצן.

גודלים מלאכול

Holy_Templar
20-08-09, 03:52

והמדריך שלך צודק
מדריכיםלא מעירים סתם
אתה לא מתאמן נכון
אתה לא יודע להתאמן
אן שום סיבה..
תתרכז בתרגילי הבסיס:
מזה תגדל
לא מחתירה בעמידה לכתף
ליצן.

אמר הליצן

Max90kg
20-08-09, 07:16
עם זה היה בחור רציני אז כן.

אבל מדריכים לא יעירו סתם
אולי בדדליפט וסוקוואט מלא.
אבל בשאר התרגילים הם יגידו למאתמן עם הוא לא עובד נכון הם לא יושבים סתם הרוב חלאס לזלזל בהם זה כבר ניהיה מגעיל.
הבנאדם לא מתאמן נכון נקודה.
יש מדריכים שיעדיפו שלא תעשה את התרגיל מהאשר שהם יבזבזו זמן על ללמד אותך את הטכניקה הנכונה ואז לדאוג שלא תפצע וכו.

Dr. Muscle
20-08-09, 08:48
שבוע על הספסל, אין לי מושג מי אתה וגם לא אכפת לי. תפסיק להתגרות במשתמשים אחרים.

THE TWO, גם לך שבוע על הספסל. מת כבר להעיף אותך לתמיד אל תיתן לי סיבות :boxing::boxing:

Fatboy
20-08-09, 09:26
הייתי במכון התאמנתי כרגיל ויש הרבה מפגרים שאומרים לא לערים משקל כבד וזה המפגרים -_-"

הקיצר הייתי היום במכון באתי לעשות חתירה בעמידה עם מוט אולימפי ההוא אומר לי פתאום בא אלי כזה: אי אפשר לבצע תתרגיל הזה עם מוט רק עם מוט w ועם מוט אולימפי זה דופק תגב הוא אמר .. אמרתי סבבה נזרום אולי הוא צודק למרות שהתעקשתי

ובאתי לעשות תרגיל לטרפזים הוא בא אומר לי תוריד תמשקל וממש אוסר עלי אמרתי לו לא בא לי מה תעשה הוא אמר שהוא ייבטל לי תמנוי כי אני אפגע בעצמי" ואז יאשימו אותו ואיים

מה אתם אומרים הוא עלק יכול לעשות את זה ? לבטל תמנוי באמרה שאני אפגע בעצמי ויענישו אותו חח אימון הבא אעשה לו בכוונה כזה שיראה אעשה ניראה מה הוא יעשה

מה אתם אומרים?

הוא לא יכול לבטל לך מנוי אבל הוא כן יכול לעשות לך חיים קשים

לדעתי יש לך פה 2 אופציות

או שתלך לו מעל הראש ותסביר להנהלה למה אין בעיה לעשות את התרגילים/משקל האלה (זה הרבה יותר באיך אתה אומר את זה ממה שאתה אומר, במיוחד אצל אנשים שלא מבינים)

או שפשוט תלך בשעות שיש מדריך אחר

פומה
20-08-09, 09:53
אם המדריך הוא הבעלים של החד"כ כך את הכסף ושיילך לעזאזל
אם לא אז כמו שאמרו לך פה דפוק לו דאמבל לראש

nirbj
21-08-09, 05:17
בשביל השקט הנפשי כנס ליוטיוב ותבין למה לא כדאי לך להרים משקלים כבדים ואני מניח שזה מה שמנחה את המדריכים. כמה שהם לא "מבינים" בחדר כושר ((לא כולם, יש כאלה שאני מאד מכבד). פציעות פשוט מפחידות שאתה אחר כך הולך למכון כושר ומחיל להרים חצי ממה שאתה יכול רק מהפחד.

Luma
21-08-09, 07:58
מה אתם חושבים על המדריכים? שהם נמצאים שם סתם ליופי?
למדריך, בין אם הוא צודק או לא יש סמכות הרבה יותר גבוהה מה שיש למתאמן...
אם אתה היית מדריך ובעיניך מישהו היה מתאמן בצורה נוראית, צורה כזאת שיכולה באמת לפגוע בו.. מה היית עושה? מנסה לעצור אותו לטובתו ולטובתך, או בצורה אחרת להטיף לו.

חוץ מזה אפילו אם אין למדריך אפשרות לבטל לך את המנוי, אתה באת אליו בגישה של "מה תעשה?" כאילו אתה איזה "גבר" וכאילו למדריך אין כוח או סמכות בכלל.

אז נכון המדריכים טועים לפעמים, והם לא יודעים אולי הכי טוב.. אבל הם שם מסיבה כלשהי ואי אפשר פשוט לזלזל בהם.

תהילים יח כז "עם נבר תתברר, ועם עקש תתפתל" הפירוש אומר שצריך להתנהג לאנשים בהתאם, עם עקום תתנהג בעקמימות... אתה בעיני המדריך עקשן ועקום אז הוא איים עליך.

Locke
21-08-09, 08:59
תעשה מה שבא לך, הוא לא יכול לבטל לך שום מנויי הוא כולה מדריך שתופס עליך תחת ואתה צריך לשים אותו במקום.
תחשוב גם אם הוא יבטל לך תמוניי(מה שלא ממש סביר שהוא יכול לעשות), מקסימום תקבל את הכסף שלך בחזרה, אז לא קרה כלום, בקיצור שים זיין.

Tapit
21-08-09, 12:54
בשביל השקט הנפשי כנס ליוטיוב ותבין למה לא כדאי לך להרים משקלים כבדים ואני מניח שזה מה שמנחה את המדריכים. כמה שהם לא "מבינים" בחדר כושר ((לא כולם, יש כאלה שאני מאד מכבד). פציעות פשוט מפחידות שאתה אחר כך הולך למכון כושר ומחיל להרים חצי ממה שאתה יכול רק מהפחד.
no pain no gain