PDA

צפה בגרסא המלאה : סקר-מי חושב שפיתוח הגוף ברמה נמוכה בעיקר בגלל חוסר הפרגון בין קולגות בתחום??

yaron
23-08-09, 17:43
ברור שלא זאת הסיבה היחידה אבל יש לה חלק עיקרי,מי שחושב כמוני שיגיב.

+1

תום ג'יי
23-08-09, 17:47
:):):):)

אני לא חושב שזאת הסיבה..היו הרבה פוסטים כבר שדיברו למה הרמה פה יותר נמוכה מארצות הברית מארצות ערב או ממדינות מסוימות באירופה..

yaron
23-08-09, 17:48
לא אמרתי היחידה אמרתי אחת מהסיבות שלדעתי היא העיקרית,אני גם מדבר על חוסר פרגון לא רק של המתחרים אלא בין האיגודים לצערי.

moo
23-08-09, 18:03
הסיבה היחידה שהתחום בקרשים זה אך ורק כסף

עם כסף בונים במה, מזמינים ערוצי תקשורת לצלם, תאורה
עם כסף נותנים פרסים

ככה זה יביא יותר ספורטאים וקהל
ככה יהיו יותר חסויות ופרסומות

עם הכסף של החסויות והפרסומות יהיה עוד מימון

בנוסף תחרות במוצ"ש זה בעייתי, ותחרויות בטבריה ואילת עוד יותר הזוי
מתחרים לא מגיעים בגלל מרחק, אז קהל ?

yaron
23-08-09, 18:13
הסיבה היחידה שהתחום בקרשים זה אך ורק כסף

עם כסף בונים במה, מזמינים ערוצי תקשורת לצלם, תאורה
עם כסף נותנים פרסים

ככה זה יביא יותר ספורטאים וקהל
ככה יהיו יותר חסויות ופרסומות

עם הכסף של החסויות והפרסומות יהיה עוד מימון

בנוסף תחרות במוצ"ש זה בעייתי, ותחרויות בטבריה ואילת עוד יותר הזוי
מתחרים לא מגיעים בגלל מרחק, אז קהל ?

גם נכון אבל מתחיל בעיקר בפרגון בין מתחרים ובין האיגודים

moo
23-08-09, 18:17
בשורה אחת
אם אלוף האלופים היה מקבל 50,000 ש"ח התחום היה כמה רמות מעל.

toxicity
23-08-09, 18:18
גם נכון אבל מתחיל בעיקר בפרגון בין מתחרים ובין האיגודים

למה בדיוק שהרמה תהיה נמוכה בגלל חוסר פרגון בין מתחרים?

jfolk
23-08-09, 18:24
הכול מתחיל ומסתיים בכסף

yaron
23-08-09, 18:25
למה בדיוק שהרמה תהיה נמוכה בגלל חוסר פרגון בין מתחרים?

כי אנשים נגעלים מהתחום בגלל כל המלחמות ואין את הכיף להכנס לתוך התחום.

Dr. Muscle
23-08-09, 18:32
מאיפה נחתת, מהירח?
איך אתה יודע למה הספורט לא מתקדם אם אתה לא חלק ממנו?
אם כבר טראש טוק ובלאגנים (שמקורם קנאה או עצבנות או לא יודע מה) זה דברים מעוררי עניין ולא דברים שמורידים מוטיביציה.
אתה רוצה להגיד לי שצופים לא מגיעים כי המתחרים לא פרגנו אחד לשני?
הדרך להביע "פרגון" זה להגיד "אני לא מתחרה השנה, אני אבוא לעודד את החברים שלי". זה בראש ובראשונה והבסיס של הספורט: מתחרים לצד צופים.
הרבה מים עברו בפורום הזה אנשים הגיעו ויצאו, אנשים לכלכו אחד על השני, התנגחו, קיללו ומה??? תאמין לי שאם היית רואה בעיניים שלך היית מבין שבשורה התחתונה התחום כזה צר וכולם מכירים את כולם ואין שום בלאגנים :flowers::flowers: ולמען האמת התחום חי רק מ"פרגון" כזה של מתחרים חזקים שלוקחים תחתיהם מתחרים חלשים וקבוצות של חבר'ה שמתאמנים ביחד והקהל שמורכב ב90 אחוז מבאדיבילדרים שרובם התחרו בעבר בתוספת עדינה של משפחות.

///Efi///
23-08-09, 18:34

למה בכדורגל יש פירגון בין יריבים? אין שום קשר.. :):):):) אפשר לחשוב שאם מישו יקרא פוסטים ויראה פירגון הוא יחשוב "וואי איזה אנשים נחמדים, יאללה אני רוצה גם".. בן כמה אתה אחי? אם כבר להפך, מתיחות בין מיתחרים ופרובוקציות יכולים רק להעלות את העיניין בתחרות

yaron
23-08-09, 18:46
טוב בוא ננסה להסביר יותר טוב.העצירה בתחום נובעת מאותו חוסר פרגון פנימי שיש בין האיגודים ,מתחרים וכדומה,אם הם היו מסתדרים יות רטוב ואני מדבר בעיקר על האיגודים אני בטוח שתחום פיתוח הגוף היה נראה אחרת פה.

gilsXM
23-08-09, 18:48
ההפך, בדרך כלל יש אהדה רבה בינהם.
הסיבה היחידה זה כסף

///Efi///
23-08-09, 18:49
טוב בוא ננסה להסביר יותר טוב.העצירה בתחום נובעת מאותו חוסר פרגון פנימי שיש בין האיגודים ,מתחרים וכדומה,אם הם היו מסתדרים יות רטוב ואני מדבר בעיקר על האיגודים אני בטוח שתחום פיתוח הגוף היה נראה אחרת פה.

זה לא מה שאמרת בהתחלה, אתה דיברת על סיכסוכים אישיים בין מיתחרים אל תשנה פיתאום...
בקשר לאיגודים, מן הסתם

yaron
23-08-09, 18:51
תעבור כמה הודעות למעלה ותראה שגם באשכולות אחרים דיברתי על האיגודים גם!!

Dr. Muscle
23-08-09, 18:54
תעבור כמה הודעות למעלה ותראה שגם באשכולות אחרים דיברתי על האיגודים גם!!
נתתי לך תגובה מפורטת מספיק ממישהו שקצת יותר מכיר ממך :10: חבל אם תסרב להקשיב לדברים קצת יותר מבוססי ניסיון משלך.

eminemfan
23-08-09, 19:55
הכל מתחיל ונגמר מכסף

מנטור
24-08-09, 09:28
קל מאד לתלות את האשמה בכסף. להלן כמה אופציות נוספות

חשוב לדעת לנצל בחוכמה את הכסף שיש. 1) לא לקנות חומרים רק בגלל שמישהו המליץ 2) לקחת אותם במינון נכון ובזמנים הנכונים.

כמה מאמנים שיודעים באמת לאמן מפתחי גוף יש בארץ. לא כל מי שעסק בפיתוח גוף וזכה בתואר יכול להיות מאמן טוב.

כמה מפתחי גוף משלמים למאמן, ולא רק עבור בניית תוכנית אלא עבור השגחה באימונים ושינוי תמידי. כל ספורטאי חושב שהוא יודע מספיק בשביל להתאמן לבד (או שכמובן אין לו כסף). אין מה לעשות אם לשחר פאר מהטניס יש מאמן צמוד וכנ"ל בכל תחום ספורט מפתחי גוף צריכים להשקיע במאמן - בעבודה על עצמם. אז שיקחו מאמן פעם בשבוע, פעם בחודש אבל שיהיה מאמן.

לא לשמוע עצות מהרבה אנשים. כדי לחסוך, כל ספורטאי מבקש עצות ושואל את מי שהוא מכיר. העצות המתקבלות רובם גרועות (ולא משום שהנותן לא יודע אלא משום שעצה טובה המתימה לאחד לא בהכרח תתאים לאחר). מתקבלות גם עצות סותרות ואז מה עושה הספורטאי. שומע פעם לזה ופעם לזה.

יותר גרוע - לא לשמוע לעצות של מאמן. אם מאמן אומר לך משהו ואתה חושב שאתה מבין יותר גדול אוכל פריכיה אחת יותר ביום ולוקח משהו שהמאמן אמר לא לקחת אל תתפלא אם תגיע לתחרות לא במצב טוב. למרות שאת כל היתר עשית פיקס.

לא כל בודי בילדר משקיע את כל הנשמה במשך כל השנה (לפעמים בצדק, יש עבודה משפחה, חברים וכד') ויש מחשבה שרק חודשיים דיאטה מספיקים כהכנה לתחרות.

מה האיגודים נותנים לספורטאים חוץ מהבמה להתחרות
למה האיגודים לא מקיימים השתלמויות לספורטאים (גם בתשלום)
למה אין הכשרת שופטים חדשים שישתפשפו וילמדו מהותיקים לפני שאלה פורשים מהשיפוט

Yoshi-Moto
24-08-09, 09:46
אני קצת אחרוג ואגיד שמאוד חבל שחלק גדול מהמתחרים הרציניים לא מגיבים פה.

בתקופה שגלעד הגיב לדוגמא, זה היה כמו סרט תיעודי, היה אפשר לפי התגובות שלו לנתח אם הוא בחיטוב או במסה, היה משתף הרבה וזה היה פשוט תענוג לקרוא תגובות שלו- לחוות את ההרגשה יחד איתו.
או באותה מידה- כשעמית ספיר\סטס מגיבים אחרי תחרויות, זה פשוט מעלה חיוך. כיף לשמוע עוד פרטים על אחורי הקלעים, על החוויה עצמה... מעורר הרבה יותר אמפטיה וכבוד כלפי המתחרים והרבה יותר מוטיבציה להגיע לתחרות.

אני יכול להגיד ב90% שב2010 אני אגיע לראות אם ארבל יעלה להתחרות, בגלל שאני יודע מי הבן אדם ושאני אשמח לראות אותו על במה בין אם מדובר במקום ראשון או באחרון. אותו דבר לגבי הולי טמפלר.
וזה 90% ולא 100 כי אני אתחייל עד אז ומי יודע מה כמה זה תלוי בי.

אני כבר אגיב על תגובות עתידיות- אין פה מילימטר של חנפנות, באמת שלא יצא לי כלום מלהתחנף לא אל ארבל ולא אל אורי.

עוד משפט לסיום לכל המתחרים האיכותיים והלא איכותיים שלא מגיבים:
אדם גדול מסתכל על האחר מלמעלה רק כדי לעזור לו לקום.
אומנם קלישאתי אבל נכון.
במקום לקחת את המעמד שלכם ולהתנשא מעל חברי הפורום, אתם יכולים להגיב ולעזור.
אני בטוח שיש לכם 10 דקות ביום, לפחות פעמיים בשבוע

As-21
24-08-09, 15:19
לא חסר, פער בידע בין ארצות אחרות. תוספים יקרים ואי תמכיה כוללת בחברה.
כסף ושוב כסף. בוא נגיד ש 90% מאמני הכושר בארץ שלא יודעים כלום מהחיים שלהם גם לא תורם וזה רק משקף
את המצב עוד יותר.
תחשבו על זה אנחנו עוד מכירים את הפורום הזה ועוד כמה אתרים שנותנים לנו את הידע לדעתי יש מלא אבל מלא אנשים
עם פוטנציל שאין להם גישה למקורות מידע כאלו ויש להם רק גישה לאיזה מאמן כושר שלא מבין כלום מהחיים שלו ואותם אנשים
אתה פשוט לא רואה אותם מנצלים את הפוטנצאיל שיש להם.ץ
כמה פעמים אני חווה על בשרי את חוסר ההערכה אנשים בארץ נוטים לזלזל ותמיד יש את ההערות הילדותיות.

yaron
24-08-09, 17:11
כל מה שכתבתם נכון אבל הכל צריך להתחיל מלמטה,פרגון בין האיגודים זה דבר הראשון,רק המלחמות של האיגודים גרמו לדעתי לעצירה רצינית של התחום,עם איגודים נורמאליים היינו היום 10 שנים קדימה לעומת מה שאנחנו נמצאים היום,חלק מהבאלגן שיש באיגודים נובע גם מאותו חוסר פרגון בין מתמודדים שמחממים אחד את השני ואחד על השני בתוך האיגודים,רק פירגון ועזרה באמת אמיתית של כולם מבפנים ירימו את התחום.

Elevation
25-08-09, 02:30
מה אתם הולכים רחוק? תראו את התגובות שרשמו המקצוענים בפורום בימים האחרונים, יש כמה וכמה, אחד אפילו עיתונאי שאמור להיות מסוגל לשזור מטאפורות בזמן שאתם מחפשים את האותיות במקלדת ותגידו לי בעצמכם.

Mr.Bazooka
25-08-09, 04:50
מה אתם הולכים רחוק? תראו את התגובות שרשמו המקצוענים בפורום בימים האחרונים, יש כמה וכמה, אחד אפילו עיתונאי שאמור להיות מסוגל לשזור מטאפורות בזמן שאתם מחפשים את האותיות במקלדת ותגידו לי בעצמכם.
:ok::ok:

BIGROY
25-08-09, 05:27
כוסומו טוב !?#@%?
האנשים שבטופ בנינו רק רבים , זה הדבר שהכי מוריד מהערך עכשיו
וכוסומו 2 האיגודים אני יבוא לכל תחרות .

אביב עומר , מה הולך איתך !?
מה תקופה רעה ? בעיות בבית !?
מה הולך ????? אתה יודע כמה ילדים יש פה שאשכרה מעריכים כל סיפור שלך
על ההכנות לתחרותיות , על האימונים , על שילוב של החיים גם בגילאים קצת יותר משלהם
עם התחום .
בריב עם יואב טל הגעת לשפל , כן יש לו כמה תגובות שגם אני חושב שהוא לא היה צריך
לכתוב אותן לפחות לא בכזאת קלות דעת ושכל של ילד קטן מסכן........
ובכל זאת זה לא לפורום .
תתאפס , לא יודע מה הולך איתך אבל אם אתה צריך משהו , אני יעזור לך בכיף
בוא תישן אצלי בבית אפילו , מוזר לי לראות אותך עם כל הכבוד שיש לך אצלי ככה מתפרק

האשם , כן בן אדם טוב לא יפתח ריב מעצמו לדעתי
מנסה לקדם מנסה הכל נותן תנשמה..
אבל גם אתה תשאיר את כל החרטא הזה מהצד בצד תפתור את זה לא בפומבי
כל זה מוריד אחושרמוטה מהערך שלנו ושל הספורט , שמספיק בקנטים
וכן אני יודע שוב שלא אתה מתחיל ולא תתחיל ריבים מגעילים כאלה..
אבל רבאק.... הבנתי שיש לך מילה אבל אל תפתור את זה פה
כולם אוהבים אותך וכולם אוהבים את הטרונים , כשרואים אותכם רבים
זה יוצר פה סכסוך ענקי .

לא יודע איזה עין הרע או איזה חרא נפל עכשיו עלינו , והתחרות שרק צריכה להעלות את הרמה
והמודעות , שדווקא הייתה יותר טובה בהרבה תחומים משנה שעברה
רק זיינה אותנו כספורט , ואת הפורום אם אנשים הגיעו לרמה כזאת של שנאה הדדית .

כוסומו , אני לא יכול לראות את זה כבר , אסור לתת להכל ככה להתפרק........
אנחנו מעודדים אחד את השני , בנוסף למשפחה , שתומכת או לא..
החיים שלי , שלנו , ועוד של חלק גדול מאיתנו מספיק קשים עם התחום ועם הצרות מבחוץ שיש לכל אחד
אשכרה מלחמת אחים , תתאפסו .

DanD
25-08-09, 15:43

איזה שטויוווותתת
ובכדורגל יש פרגון?!?
ושלא תחשוב שתמיד שחקנים מאותה קבוצה מפרגנים אחד לשני...
אני אומר מי שיושב על הספסל ורואה את הקבוצה שלו מנצחת והוא שמח על זה.. אז זה צביעות
ויש שחקנים שישימו לך משהו במשקה רק בשביל להכנס במקומך להרכב.. והיו מקרים
וכדורגל הוא לא פופולארי. ? כל ילד משחק כדורגל
אבל בשביל להיות באדיבילדר צריך הרבה כסף
כדורגל נפוץ בגלל שמה שצריך בשביל לשחק זה 2 אבנים וכדור