PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימונים של מרימי משקולות אולימפיים

Aviv669
23-08-09, 23:50
אני לא מבין משהו ,
סתכלו למשל על הבחור הזה (מרים משקולות אולימפי מבולגריה):
http://farm3.static.flickr.com/2045/2172482617_e4651739ed.jpg
http://farm2.static.flickr.com/1106/1410872951_27bc2c3002.jpg

אתם רוצים להגיד לי שזה התוצאות שהוא קיבל מתוכנית אימונים שמורכבת מהנפות למיניהם דחיקות ותרגילים אחרים של כוח?
אני פשוט מנסה להבין אם תוכנית בסגנון של מרימי משקולות אולימפיים יכולה להניב תוצאות כאלו.

haim15
23-08-09, 23:55
בטח שהיא יכולה להניב תוצאות כאלה ותהיה בטוח שהם לא עובדים כל הזמן על הכוח ובכל מקרה עם החומרים שהם לוקחים ואימונים טובים כמו שהם עושים אין סיבה שהם לא יקבלו גוף כזה אם לא יותר, הרגליים של הבחור הזה ממש מרשימות.

HTS
23-08-09, 23:55
תאכל טוב ותזיז קצת ברזלים כבדים ותגיע לזה. התכניות לא באמת כאלה מהפכניות, כל עוד התוכנית מתאימה לרמה שלך מה שחשוב זה שאתה נח ואוכל טוב.

Scylla
24-08-09, 00:00
חיים, ההגיון אומר שהם עובדים רק על כוח. לפי איך שהוא נראה הוא מתחברה בקטגורית משקל מסויימת, וכל עוד יש משקל מקסימלי בקטגוריה, אסור לו לעבור אותו, לכן הוא צריך לשקול מעט ולהיות מאוד מאוד חזק. (הכל בהתאם לקטגוריה והכל)

Aviv669
24-08-09, 00:01
מה בטח d:
רוב המרימי משקולות בקטגוריות הממוצעות (משהו כמו 80 קילו) בכלל לא מתקרבים לרמה שלו , שלא נדבר על החיטוב שיש לו.
אז קיצור אני שואל אם מתאמן כמוני יוכל לעשות תוכנית כזאת ולהגיע לתוצאות טובות d: אני לא מדבר על מתאמנים עם חומרים כמובן

Aviv669
24-08-09, 00:11
חיים, ההגיון אומר שהם עובדים רק על כוח. לפי איך שהוא נראה הוא מתחברה בקטגורית משקל מסויימת, וכל עוד יש משקל מקסימלי בקטגוריה, אסור לו לעבור אותו, לכן הוא צריך לשקול מעט ולהיות מאוד מאוד חזק. (הכל בהתאם לקטגוריה והכל)
לא בהכרח ראיתי מרימי משקולות גדולים פתאום עובדים על הקייבל פושדאון או מבודדים כל מיני שרירים למיניהם

haim15
24-08-09, 00:11

אתה צודק אבל בכל אופן לך תדע איך הוא היה לפני שהוא נכנס לעסק באופן רציני (מה שנותן לו יתרון) חוץ מזה יש לו גנטיקה מאוד טובה ככה שאם קצת ברזלים ואוכל טוב אין סיבה שהוא לא יראה ככה.. ותהיה בטוח שהם לא עובדים כל הזמן על כוח פשוט זה עיקר העבודה שלהם אבל אני די בטוח שיש להם מדי פעם רוטינות של סיבולת והיפוטרפיה (איך שלא אומרים את המילה הזאת)
כי בכל זאת זה נשמע מאוד הגיוני שעובדים איתם מדי פעם גם על זה.

Aviv669
24-08-09, 00:12
אתה צודק אבל בכל אופן לך תדע איך הוא היה לפני שהוא נכנס לעסק באופן רציני (מה שנותן לו יתרון) חוץ מזה יש לו גנטיקה מאוד טובה ככה שאם קצת ברזלים ואוכל טוב אין סיבה שהוא לא יראה ככה.. ותהיה בטוח שהם לא עובדים כל הזמן על כוח פשוט זה עיקר העבודה שלהם אבל אני די בטוח שיש להם מדי פעם רוטינות של סיבולת והיפוטרפיה (איך שלא אומרים את המילה הזאת)
כי בכל זאת זה נשמע מאוד הגיוני שעובדים איתם מדי פעם גם על זה.
אני די בטוח שתפסו אותו על חומרים אבל זה לא העניין , העניין הוא שאני רוצה לדעת אם כדאי לי גם לעשות תוכנית כזאת s:

HTS
24-08-09, 00:14
מה בטח d:
רוב המרימי משקולות בקטגוריות הממוצעות (משהו כמו 80 קילו) בכלל לא מתקרבים לרמה שלו , שלא נדבר על החיטוב שיש לו.
אז קיצור אני שואל אם מתאמן כמוני יוכל לעשות תוכנית כזאת ולהגיע לתוצאות טובות d: אני לא מדבר על מתאמנים עם חומרים כמובן

סביר להניח שהתכנית שלו לא כל כך יעילה לגדילה
לעשות 4 חודשים ss ואז חודשיים-שלושה hst ותקופת מסה כל הזמן הזה (מסה נקייה, שלא תצטרך לפרוש באמצע/לתת חיטוב ארוך) ואז חיטוב או להמשיך עוד עם הhst אם אתה לא שמן מדי נשמע אחלה.

Aviv669
24-08-09, 00:17
בסדר ברור לי שתוכניות מהסוג הזה יותר טובות לגדילה , אבל אתה חייב להסכים איתי שתוכניות מהסוג של המרימים האלה הרבה יותר משמעותית מבחינת הכוח מאשר ss או כל תוכנית כוח אחרת.