PDA

צפה בגרסא המלאה : [התייעצות]רוצה לעבור לabc

Mr.Dino
24-08-09, 23:54
החלטתי לעבור לתוכנית abc בגלל שכבר הפסקתי לראות תוצאות בab אני לא עולה במשקלים+מסה אז אמרתי ננסה לעבור לabc כי אני כבר הרבה זמן בab..
אז יש לי כמה שאלות..
כמה אימונים בשבוע יוצא abc? לפי מה שהבנתי זה 3-4 אימונים אבל 3 אימונים בשבוע זה יספיק כדי לגדול?
דרך אגב אם זה קשור אז ההתאוששות שלי יחסית איטית ואני צריך יותר מנוחה לכל שריר כי חלק גדול מהשרירים שלי נתפסים להרבה זמן..
ואיזה תוכנית abc הכי טובה?
תודה לעוזרים..

DanielML
24-08-09, 23:57
החלטתי לעבור לתוכנית abc בגלל שכבר הפסקתי לראות תוצאות בab אני לא עולה במשקלים+מסה אז אמרתי ננסה לעבור לabc כי אני כבר הרבה זמן בab..
אז יש לי כמה שאלות..
כמה אימונים בשבוע יוצא abc? לפי מה שהבנתי זה 3-4 אימונים אבל 3 אימונים בשבוע זה יספיק כדי לגדול?
דרך אגב אם זה קשור אז ההתאוששות שלי יחסית איטית ואני צריך יותר מנוחה לכל שריר כי חלק גדול מהשרירים שלי נתפסים להרבה זמן..
ואיזה תוכנית abc הכי טובה?
תודה לעוזרים..

תאכל יותר.

Mr.Dino
25-08-09, 00:04
תאכל יותר.

אתה עושה צחוק ?
תאמין לי שאני יודע מה לאכול והאוכל זאת לא הבעיה פה...

DanielML
25-08-09, 00:18
כמה סקוואט/דדליפט/בנץ' שלך?

Mr.Dino
25-08-09, 05:23
בנץ 70 קילו זה המקסימום שלי וגם זה בקושי בסט אחרון הרוב זה 65 קילו סט אחרון ואני תקוע על המשקל הזה למעלה מכמה חודשים..
סקוואט הפסקתי לעשות עקב פציעה אבל הייתי על 80 קילו אני מקווה לחזור לעשות סקוואט נabc
ודדליפט כנ"ל

Scylla
25-08-09, 06:40
נסה abc, תקפיד על חלוקה נכונה, לעבוד חזק, ותראה מה הולך אם אתה עולה משקלים וכו'.

ובחייייייייייייייייייייייייאת תחליף תמונה הגרבוץ הזה מול הפנים שלי לא כיף בכלל.

Eyeseen
25-08-09, 13:42
נסה abc, תקפיד על חלוקה נכונה, לעבוד חזק, ותראה מה הולך אם אתה עולה משקלים וכו'.

ובחייייייייייייייייייייייייאת תחליף תמונה הגרבוץ הזה מול הפנים שלי לא כיף בכלל.

:diractor::diractor::diractor::crazy::crazy:

+1