PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון כתפיים

פומה
27-08-09, 09:59
אני עובד על תוכנית ab 3 פעמים בשבוע
כאשר התוכנית מורכבת a1 a2 b1 b2

פירוט אימון כתפיים

A1

משקולות יד לפנים 3 סטים
משקולות יד לצדדים 3 סטים

A2

לחיצה צרפתית 3 סטים
חתירה בעמידה 3 סטים

חשוב לי להכניס תרגיל על מקרבי השכמות (משקולות יד לצדדים בישיבה כפופה או פרפר הפוך)
מכיוון שאני שם לב שבגלל האימונים נוצר מצב שהחלק האחורי של הכתף חלש לעומת החלק בקדמי והכתפיים נמשכות קדימה.

חשבתי בתוכנית A2 להוריד מכל תרגיל סט אחד ולהוסיף 2 סטים של משקולות יד לצדדים בישיבה כפופה

שהתוכנית תראה כך:

A2

לחיצה צרפתית 2 סטים
משקולות יד לצדדים בישיבה כפופה 2 סטים
חתירה בעמידה 2 סטים

האם 2 סטים לכל תרגיל ייתן מספיק את הדגש והעבודה על הכתפפים או בגלל שזה שני סטים בלבד זה לא אפקטיבי וביזבוז זמן.

פשוט קשה לי לוותר על תרגיל אחר בתוכנית שלי בכתפיים כדי להכניס את התרגיל של מקרבי השכמות.

ו-2 סטים בשבוע עבודה על מקרבי השכמות יגרום לשינוי ולתוצאות ?

Fatboy
27-08-09, 10:43
באמת נראה לך ש2 במקום 3 סטים זה מה שיעשה או ישבור תרגיל? :)
זה רק אומר שתצטרך לעלות קצת את העצימות

altasaf
28-08-09, 09:11
אם אתה רוצה לעבוד על כתך אחורית תעשה פרפר הפוך

altasaf
28-08-09, 09:11
תעות שלי (כתף*)

Dark_Muse
28-08-09, 13:43
כל התוכנית שלך בנויה בצורה די רעה... אתה עושה ab, שלוש פעמים בשבוע, שאתה מחלק את ה ab ל a1 a2 b1 b2? גרוע מאוד.

אם אתה עושה אוברהד פרס אז כל הכתף מקבלת גירוי מספק. אם אתה מרגיש שהכתפיים שלך שמוטות, תעשה פרונט סקוואט, אתה תראה איך אתה תתיישר כמו שצריך.

Scylla
28-08-09, 16:28
מה קשור לחיצה צרפתית?

ואני במקומך הייתי שם ויהיה מה בכל אימון לפחות תרגיל אחד שעובד על כל הכתף כמו מיליטרי או לחיצה בישיבה וכו'.

HTS
28-08-09, 16:58
כל התוכנית שלך בנויה בצורה די רעה... אתה עושה ab, שלוש פעמים בשבוע, שאתה מחלק את ה ab ל a1 a2 b1 b2? גרוע מאוד.

אם אתה עושה אוברהד פרס אז כל הכתף מקבלת גירוי מספק. אם אתה מרגיש שהכתפיים שלך שמוטות, תעשה פרונט סקוואט, אתה תראה איך אתה תתיישר כמו שצריך.

ממש לא. הכתף האחורית כמעט ולא עובדת.

Dark_Muse
28-08-09, 17:32
ממש לא. הכתף האחורית כמעט ולא עובדת.

למה, כי אתה לא מרגיש את הכאבים מאחורה?

פומה
29-08-09, 09:43

מה רע בלעשות תוכנית אימון ab
3 פעמים בשבוע
שיש a1 ו- a2
ו- b1 b2

יש לי פה מגוון רחב של תרגילים
כאשר כל תרגיל אני מצב שהוא לא נעשה פעם בשבוע...

Dark_Muse
29-08-09, 11:16
כי אין לך בסיס טוב להתקדמות...

HTS
29-08-09, 11:20
למה, כי אתה לא מרגיש את הכאבים מאחורה?

כי כל מי שהסתפק בלחיצת כתפיים כלשהי יצא עם פיגור ענק בכתף אחורית.