PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בנושא תוכנית האימונים שלי

yamiks
28-08-09, 00:57
שלום יש לי שאלה לגבי תוכנית האימונים שלי, שאותה אני עושה בבית.
אז ככה-6 סטים של מתח 6 חזרות-3 רגיל ו3 אחיזה הפוכה (לשריר קידמי)
4 סטים של שכיבות שמיכה-10 חזרות.
כפיפות בטן אני עושה כל מיני תרגילים שונים עד שאני מתעייף וככה גם ברגליים.
עכשיו השאלה שלי היא אם אני לא מזניח חלק כלשהו בשריר של היד כלומר לא עושה מספיק סטים לשריר כלשהו. אחרי שאני עושה את כל זה אני מרגיש שאני עייף אבל אני בכל זאת הייתי יכול להמשיך לכן אין לי בעיה לעשות עוד כמה חזרות או סטים במשהו כדי שהשירים יגדלו בפרופציות נכונות אחד יחסית לשני. מה דעתכם?

Fatboy
28-08-09, 10:38
שלום יש לי שאלה לגבי תוכנית האימונים שלי, שאותה אני עושה בבית.
אז ככה-6 סטים של מתח 6 חזרות-3 רגיל ו3 אחיזה הפוכה (לשריר קידמי)
4 סטים של שכיבות שמיכה-10 חזרות.
כפיפות בטן אני עושה כל מיני תרגילים שונים עד שאני מתעייף וככה גם ברגליים.
עכשיו השאלה שלי היא אם אני לא מזניח חלק כלשהו בשריר של היד כלומר לא עושה מספיק סטים לשריר כלשהו. אחרי שאני עושה את כל זה אני מרגיש שאני עייף אבל אני בכל זאת הייתי יכול להמשיך לכן אין לי בעיה לעשות עוד כמה חזרות או סטים במשהו כדי שהשירים יגדלו בפרופציות נכונות אחד יחסית לשני. מה דעתכם?

:lol:
לא ידעתי שיש שרירים רק בידיים

yogiyogi
28-08-09, 11:10
:lol:
לא ידעתי שיש שרירים רק בידיים

הוא לא אמר את זה:confused:

לנושא אין לך תרגילים ליד אחורית, היד הקידמית מקבלת מעט מאוד גיורי מהמתח, ואין כתפיים

Dark_Muse
28-08-09, 13:39
הוא לא אמר את זה:confused:

לנושא אין לך תרגילים ליד אחורית, היד הקידמית מקבלת מעט מאוד גיורי מהמתח, ואין כתפיים

איזה שטויות אתה כותב.
היד הקדמית מקבלת המון גירוי מהמתח, ושכיבות סמיכה בעומס המתאים, הן גם מהוות עומס ליד אחורית, בדיוק כמו שלחיצת חזה. הכתפיים גם עובדות באופן יחסי בשכיבות סמיכה.
הבעיה היא ששכיבות סמיכה לעשר חזרות זה לא משהו שאפשר לעבוד איתו באמת, וסביר להניח שעוד שבועיים זה כבר לא יהיה אפקטיבי (אם הוא אכן עכשיו מגיע למקסימום).

BlueNinja
28-08-09, 18:43
איזה שטויות אתה כותב.
היד הקדמית מקבלת המון גירוי מהמתח, ושכיבות סמיכה בעומס המתאים, הן גם מהוות עומס ליד אחורית, בדיוק כמו שלחיצת חזה. הכתפיים גם עובדות באופן יחסי בשכיבות סמיכה.
הבעיה היא ששכיבות סמיכה לעשר חזרות זה לא משהו שאפשר לעבוד איתו באמת, וסביר להניח שעוד שבועיים זה כבר לא יהיה אפקטיבי (אם הוא אכן עכשיו מגיע למקסימום).

שיקח תיק..ימלא אותו בספרים ויעשה ,ככה הייתי עושה כשהפסקתי להתאמן

yamiks
28-08-09, 19:35
תודה על התגבות, שכיבות שמיחה אני עושה ככה- עולה עם הרגליים על כיסא גבוה ורגליים על הריצפה ככה זה כשה יותר. והבעיה שבינתיים אני לא יכול להרים מישקולות ביגלל בעיות בגב לכן אני עושה רק תרגילים שאני משתמש בהם במשקל שלי.