PDA

צפה בגרסא המלאה : הייתי רוצה לשמוע את דעתכם לגבי התוכנית שלי

eladddi
29-08-09, 13:30
A חזה +יד קדמית +רגליים
b גב+כתפיים +אחורית ובטן

4 אימונים בשבוע

a
חזה :
לחיצת חזה בשכיבה כנגד משקולות בודדות 4x6
לחיצת חזה בישיבה כנגד מכונה \ ארמר 3x12 +דרופסוט 12
פלייס שכיבה כנגד משקולות בודדות בזווית 30 מעלות 10x3
לחיצת חזה כנגד סמית מאשין בזווית 30 3x8

יד קדמית :
כפיפת מרפקים בעמידה כנגד מוט ישר חופשי ,להיצמד לקיר . 8x4
כפיפות מרפקים בישיבה בזווית 45 מעלות 10x3 +דפרופסט של 10
כפיפת מרפקיים בספסל כומר יד יד 12x3

רגלייייםםם :(
פשיטות ברכיים כנגד מכונה 2x12 +דרופסט 12
לחיצת רגליים כנגד מכונה לחיצה כלפי מעלה 3x8
כפיפות ברכיים כנגד מכונה 3x10

b

גב :
משיכת פולי עליון אחיזה רחבה ככל האפשר לפנים 8x4
tbar אחיזה צמודה 4x10
חתירה בישיבה כנגד פולי תחתון באחיזה צמודה לטבור 4x12 +דרופסט 12

כתפיים:
לחיצת כתפיים בישיבה כנגד מוט חופשי מאחורי הראש 8x4
לחיצת כתפיים בישיבה כנגד משקולות בודדות 12x3
הרחקת זרועות לצדדים בעמידה 3x8 +דרופסט 8

יד אחורית
פשיטות מרפקים בעמידה כנגד פול עליון במוט וי 3x8 + דרופסט של 8
פשיטות מרפקים בעמידה כנגד פולי תחתון מעל הראש בחבל 3x12
פשיטות מרפקים כנגד משקולות בודדות יד יד בנפרד בפולי תחתון 3x10

זהו חבריים הייתי רוצה לשמוע תגובות
כן כן אני יודע עצימות גבוה ... מאוד אבל הייתי רוצה לשמוע את דעתכם .!!

Max90kg
29-08-09, 13:32
התוכנית הזאת תתאים לו (http://img17.imageshack.us/img17/2654/clown5tv.gif)

eladddi
29-08-09, 13:34

חח למה ??
תן הסבר על תגיד דבריים באוויר.

haim15
29-08-09, 13:35
בריפרוף על התוכנית ראיתי שיש יותר מדי סטים,תרגילים והדבר שהכי שמתי לב זה למה אין לך סקוואט חופשי באימון רגליים?< ודדליפט?
אתה נשמע לי שאתה מתאמן לא מתחיל ולדעתי חבל ש2 תרגילים כ"כ חשובים לא נמצאים בתוכנית.

באמת כדאי שתשנה את כל התוכנית אבל הכל

Max90kg
29-08-09, 13:37
אתה מתאמן מתחיל. ז"א שתקבל תוצאה מקסימאלית ממינימום נפח ומקסימום עצימות. התוכנית שלך נותנת דגש על נפח גבוה. משהו שברמה שלך רק יפגע בך. למה לך לעבוד בתוכנית הזאת, לחזור מת אחרי כל אימון ולעלות במשקלי העבודה פעם בחודש כשאתה יכול לעשות ss ולעלות בסקוואט 2.5-5 קילו כל שבוע? התוכנית הזאת תיקח לך שעתיים ובשעה השניה של האימון אתה כבר תעבוד עם משקלים שהם 60-80 אחוז מהrm שהיית עובד איתו אם היית עובד בנפח נמוך. ממש מפגר בשבילך לעבוד עם תוכנית כזאת, לך על ss או fbw או ab בנפח נמוך

eladddi
29-08-09, 13:37
בריפרוף על התוכנית ראיתי שיש יותר מדי סטים,תרגילים והדבר שהכי שמתי לב זה למה אין לך סקוואט חופשי באימון רגליים?< ודדליפט?
אתה נשמע לי שאתה מתאמן לא מתחיל ולדעתי חבל ש2 תרגילים כ"כ חשובים לא נמצאים בתוכנית.

באמת כדאי שתשנה את כל התוכנית אבל הכל

סקוואט יהיה בתוכנית הבאה דדליפט לא ניראה לי כרגע .

eladddi
29-08-09, 13:40
אתה מתאמן מתחיל. ז"א שתקבל תוצאה מקסימאלית ממינימום נפח ומקסימום עצימות. התוכנית שלך נותנת דגש על נפח גבוה. משהו שברמה שלך רק יפגע בך. למה לך לעבוד בתוכנית הזאת, לחזור מת אחרי כל אימון ולעלות במשקלי העבודה פעם בחודש כשאתה יכול לעשות ss ולעלות בסקוואט 2.5-5 קילו כל שבוע? התוכנית הזאת תיקח לך שעתיים ובשעה השניה של האימון אתה כבר תעבוד עם משקלים שהם 60-80 אחוז מהrm שהיית עובד איתו אם היית עובד בנפח נמוך. ממש מפגר בשבילך לעבוד עם תוכנית כזאת, לך על ss או fbw או ab בנפח נמוך

נראה לך שמתאמן מתחיל יהיה לו יד 40 ???
ואני עולה כל שבועים בערך 2 קילו במשקליים

Tamir D
29-08-09, 13:40
חח חברים אתם חופרים.. גיל גרנות הכין את התכנית הזו.
והוא לא מתאמן מתחיל, יש לו ותק של שנה +
אלעד תכנית סבבה, באמת הייתי מוסיף דדליפט וסקוואט הם תרגילים חיונים, למרות שאתה לא חייב לעשות את שניהם באותו היום. אתה יכול סקוואט ברגליים ודדליפט בגב למשל.
יאללה העיקר תאכל הרבה ובהצלחה יא אח :)

Max90kg
29-08-09, 13:43
נראה לך שמתאמן מתחיל יהיה לו יד 40 ???
ואני עולה כל שבועים בערך 2 קילו במשקליים

כן אתה עדיין מתאמן מתחיל ותמשיך להיות בשנתיים הקרובות. מתאמן מתחיל זה אחד שיכול לעלות במשקלים משבוע לשבוע. שלא נדבר על זה שעל משקל כמעט 100 יד 40 זה לא כזה מכובד.

חח חברים אתם חופרים.. גיל גרנות הכין את התכנית הזו.
והוא לא מתאמן מתחיל, יש לו ותק של שנה +
אלעד תכנית סבבה, באמת הייתי מוסיף דדליפט וסקוואט הם תרגילים חיונים, למרות שאתה לא חייב לעשות את שניהם באותו היום. אתה יכול סקוואט ברגליים ודדליפט בגב למשל.
יאללה העיקר תאכל הרבה ובהצלחה יא אח :)

יש לך הרבה כבוד וגודל אחי אבל אתה קצת עתום לעולם שסביבך. לא כולם עילויים גנטיים כמוך!

eladddi
29-08-09, 13:46
כן אתה עדיין מתאמן מתחיל ותמשיך להיות בשנתיים הקרובות. מתאמן מתחיל זה אחד שיכול לעלות במשקלים משבוע לשבוע. שלא נדבר על זה שעל משקל כמעט 100 יד 40 זה לא כזה מכובד.

יש לך הרבה כבוד וגודל אחי אבל אתה קצת עתום לעולם שסביבך. לא כולם עילויים גנטיים כמוך!

כמעט 100 קילו אח שלו תציץ לרגע על הגובה שלי ואז תגיב תודה ...

Max90kg
29-08-09, 13:48
כמעט 100 קילו אח שלו תציץ לרגע על הגובה שלי ואז תגיב תודה ...
סבבה אז זו הצדקה להתאמן בתוכנית המגוחכת הזאת?

eladddi
29-08-09, 13:49
סבבה אז זו הצדקה להתאמן בתוכנית המגוחכת הזאת?

לא זה הצדקה ליחס המשקל שלי ולהקף היד שלי .
עדין לא אמרתה מה רע בתוכנית חוץ מהעצימות שלה ..

Tapit
29-08-09, 13:52
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחח
דרך אגב 197 על 95 קילו זה לא גדול :\

Max90kg
29-08-09, 14:02
לא זה הצדקה ליחס המשקל שלי ולהקף היד שלי .
עדין לא אמרתה מה רע בתוכנית חוץ מהעצימות שלה ..
בוא נתחיל מההתחלה, יש לך תוכנית AB בנפח גבוה, 31 סטים באימון. 31 סטים זאת כמות עצומה שלמתאמן הממוצע בעל ההתאוששות הממוצעת הזאת תביא רק לOVERTRAINING וDOMS. חוץ מזה נסתכל על זה ממבט אחר. תרגיל הסקוואט הוא תרגיל מורכב שמשלב הרבה קבוצות שרירים. למה הוא עדיף על תרגילים מבודדים? כי כדי לקבל את האפקט שהגוף מקבל מהסקוואט צריך לעשות 5 תרגילים מבודדים במכונות. זאת כמות עצומה שמתאמן רגיל פשוט לא יצליח להתאושש ממנה. תראה איך אתה יכול להבין את זה, לדוגמא יש לך את אימון B, בסוף האימון יש לך פשיטות מרפקים כנגד משקולות בודדות יד יד בנפרד בפולי תחתון 3x10. תעשה את התרגיל הזה פעם אחת בתחילת האימון ופעם אחת בסוף האימון ותגיד לי אם היה הבדל במשקלי העבודה. אם היה הבדל סימן שאתה לא מצליח להתאושש וזה אומר שהנפח של התוכנית גבוה מדי. ואני יכול להגיד לך בבטחון שאתה מתאמן מתחיל ויהיה הבדל לא קטן במשקל העבודה אלה אם ירקת על העצימות ולא עבדת עם משקלים מקסימליים באימון עצמו. חוץ מזה נסתכל לדוגמא על אימון כתפיים. יש לך לחיצה עם מוט ואחריה לחיצה עם משקולות. מה לעזאזל המטרה? זה בול אותו דבר, בול אותה תנועה רק שפעם אחת אתה עובד עם מוט ופעם אחת אתה עובד עם משקולות. אתה סתם נותן לגוף כמות סטים שיהיה קשה לו לעכל. אותו דבר בידיים ובכל שאר השרירים הקטנים. ההבדל בין שריר גדול לקטן הוא שבקטן יש רק סוג אחד של תנועה. למה לתת ליד קדמית 3 תרגילים של כפיפת מרפקים אם אתה יכול לעשות רק אחד עם יותר משקל? השאר סתם מעכבים את ההתפתחות שלך! זה יותר מדי נפח!
בכל מקרה אם אתה סוגד לגיל גרנות וחושב שאם הוא כתב את התוכנית הזאת אז היא טובה אז צא מהעולם הקטן שלך, היא תוכנית זוועתית גם למתאמן המתקדם כי למתאמן המתקדם יש שיטות אחרות שביניהם השיטה הפופולרית ביותר שהיא שיטת הפריודיזציה. אני מכבד את גיל גרנות, באמת כל הכבוד לו על מה שהוא השיג אבל קשה לי לדמיין אותו מצדיק את התוכנית הזאת. אין לה שום הצדקה אלה אם אתה מאמן אטום לעולם שעבר קורס של וינגייט וחושב שהוא גבר.

nani
29-08-09, 14:28
בוא נתחיל מההתחלה, יש לך תוכנית AB בנפח גבוה, 31 סטים באימון. 31 סטים זאת כמות עצומה שלמתאמן הממוצע בעל ההתאוששות הממוצעת הזאת תביא רק לOVERTRAINING וDOMS. חוץ מזה נסתכל על זה ממבט אחר. תרגיל הסקוואט הוא תרגיל מורכב שמשלב הרבה קבוצות שרירים. למה הוא עדיף על תרגילים מבודדים? כי כדי לקבל את האפקט שהגוף מקבל מהסקוואט צריך לעשות 5 תרגילים מבודדים במכונות. זאת כמות עצומה שמתאמן רגיל פשוט לא יצליח להתאושש ממנה. תראה איך אתה יכול להבין את זה, לדוגמא יש לך את אימון B, בסוף האימון יש לך פשיטות מרפקים כנגד משקולות בודדות יד יד בנפרד בפולי תחתון 3x10. תעשה את התרגיל הזה פעם אחת בתחילת האימון ופעם אחת בסוף האימון ותגיד לי אם היה הבדל במשקלי העבודה. אם היה הבדל סימן שאתה לא מצליח להתאושש וזה אומר שהנפח של התוכנית גבוה מדי. ואני יכול להגיד לך בבטחון שאתה מתאמן מתחיל ויהיה הבדל לא קטן במשקל העבודה אלה אם ירקת על העצימות ולא עבדת עם משקלים מקסימליים באימון עצמו. חוץ מזה נסתכל לדוגמא על אימון כתפיים. יש לך לחיצה עם מוט ואחריה לחיצה עם משקולות. מה לעזאזל המטרה? זה בול אותו דבר, בול אותה תנועה רק שפעם אחת אתה עובד עם מוט ופעם אחת אתה עובד עם משקולות. אתה סתם נותן לגוף כמות סטים שיהיה קשה לו לעכל. אותו דבר בידיים ובכל שאר השרירים הקטנים. ההבדל בין שריר גדול לקטן הוא שבקטן יש רק סוג אחד של תנועה. למה לתת ליד קדמית 3 תרגילים של כפיפת מרפקים אם אתה יכול לעשות רק אחד עם יותר משקל? השאר סתם מעכבים את ההתפתחות שלך! זה יותר מדי נפח!
בכל מקרה אם אתה סוגד לגיל גרנות וחושב שאם הוא כתב את התוכנית הזאת אז היא טובה אז צא מהעולם הקטן שלך, היא תוכנית זוועתית גם למתאמן המתקדם כי למתאמן המתקדם יש שיטות אחרות שביניהם השיטה הפופולרית ביותר שהיא שיטת הפריודיזציה. אני מכבד את גיל גרנות, באמת כל הכבוד לו על מה שהוא השיג אבל קשה לי לדמיין אותו מצדיק את התוכנית הזאת. אין לה שום הצדקה אלה אם אתה מאמן אטום לעולם שעבר קורס של וינגייט וחושב שהוא גבר.

MAX :ok:

אין מה להוסיף....

terminater135
29-08-09, 14:37
תחליף את החזה והגב, תוריד סטים ותעיף את הדרופ סטים.
אם אתה רוצה לעשות כמות סטים כזאת תעבור ל abc, בתנאי שיש מספיק ותק כמובן.

Max90kg
29-08-09, 14:56
הוא עושה אותה כמות סטים לשרירים גדולים וקטנים. עוד פרט ששכחתי להוסיף. זה לא אמור להיות ככה

Tapit
29-08-09, 17:46
לא לא ולא. :no: