PDA

צפה בגרסא המלאה : שכיבות סמיכה ומתח

BATISTA210
29-08-09, 20:00
אני לא מבין למה רוב האנשים שעוסקים בפיתוח גוף מזניחים אימון שכיבות סמיכה ומתח ומשקיעים הרבה יותר באימון מכונות ומשקולות. זה אמון אינטנסיבי לשרירים המייצבים ומפתח רמת כוח,מחטב,גמישות,מהירות- אתה יכול להיות גדול אבל מגושם.

גם בודי בילדרים יכולים לאמץ את זה ולהיות הרבה יותר מטרקטור גדול ומגושם!

///Efi///
29-08-09, 20:34
אחלה..

Dream Theater
29-08-09, 21:09
כי זה לא מתאים לrm10

HTS
29-08-09, 21:35
מה אתה רציני ? זה כמו לחיצת חזה במוט, רק שאתה לא שולט בהתנגדות = לא שווה כלום

JAGA_JAGA
29-08-09, 22:03
אתה מוזמן לדפוק את הראש בקיר הקרוב....

///Efi///
29-08-09, 22:20
מה אתה רציני ? זה כמו לחיצת חזה במוט, רק שאתה לא שולט בהתנגדות = לא שווה כלום

אבל זה מביא לך גמישות וחיטוב..

Tapit
29-08-09, 22:20
למה אתה סתם אומרים, אני עושה רק בטן מרפקים ומתח ואני שוקל 60 קילו על 1.90 ואני נראה שרירי לא כמו כל הגדולים המגעילים האלה עם האסטרואידים והאבקות ניפוח...

BATISTA210
29-08-09, 23:27
למה אתה סתם אומרים, אני עושה רק בטן מרפקים ומתח ואני שוקל 60 קילו על 1.90 ואני נראה שרירי לא כמו כל הגדולים המגעילים האלה עם האסטרואידים והאבקות ניפוח...

חחח.. אחי 60 קילו על מטר 90 זה לא כזה בסדר אבל תמשיך, אתה בדרך..:carry86w:

ובקשר לכל החכמולוגים: יש לי חבר שנה וחצי בחדר כושר, מתאמן מתמיד הכל טוב ויפה, אני כמה שנים חייתי על שכיבות סמיכה,מתח ומשקולות חופשיים. באתי לחדר כושר שהוא מתאמן בו ותוך שבוע דחקתי 80 קילו שלוש סטים 8 חזרות בזמן שהוא בשנה וחצי הגיע למשקל כזה. בכל דבר שנוגע לכוח התעליתי עליו ועל עוד כמה שמתאמנים פרק זמן ממושך בחדר כושר.
תרגילים מוזנחים כאלה בנו לי סיבולת ועמידה בלחץ למשך זמן ממושך ככה שיכולתי לגבור על אחרים במשחקי כוח כגון הורדות ידיים וכדומה.
תוך 4 חודשים הגעתי למשקל מאה קילו 3 חזרות. :d:d

///Efi///
29-08-09, 23:43

ובקשר לכל החכמולוגים: יש לי חבר שנה וחצי בחדר כושר, מתאמן מתמיד הכל טוב ויפה, אני כמה שנים חייתי על שכיבות סמיכה,מתח ומשקולות חופשיים. באתי לחדר כושר שהוא מתאמן בו ותוך שבוע דחקתי 80 קילו שלוש סטים 8 חזרות בזמן שהוא בשנה וחצי הגיע למשקל כזה. בכל דבר שנוגע לכוח התעליתי עליו ועל עוד כמה שמתאמנים פרק זמן ממושך בחדר כושר.
תרגילים מוזנחים כאלה בנו לי סיבולת ועמידה בלחץ למשך זמן ממושך ככה שיכולתי לגבור על אחרים במשחקי כוח כגון הורדות ידיים וכדומה.

כי היתאמנת ליפני.. לא התחלת בידיוק מאפס. אם בשנים האלה שחיית על שכיבות שמיכה, היית חי על בנץ' פרס, היית מגיע לתוצאות יותר טובות..

GT707
29-08-09, 23:48

אתה ממש ליצן... אתה נראה שרירי ואתה 60 קילו על 190? ב מטר 90 אתה צריך להיות 80 קילו רק כדי להיות הבסיס לגובה הזה על מה אתה מדבר...
אסטרואידים?
אבקות ניפוח?

ליצן החצר לך לישון

sami04
30-08-09, 01:36

אני יעזוב תשטויות האחרות, אבל:

אסטרואידים

http://apod.nasa.gov/apod/image/0406/idadactyl_galileo.jpg

סטרואיד

http://youbeenblinded.com/wp-content/uploads/2008/01/performanceenhancers.jpg

יא בן ז|נה טיפש.

JaSoN.B
30-08-09, 07:01

אני חושב שהוא צחק :o אבל אם לא...יצאת טונה

Dark_Muse
30-08-09, 09:44
הוא היה ציני...

אני בטוח שבטיסטה (האמתי) בטח גם השיג את הגוף שלו רק משכיבות סמיכה.

Fatboy
30-08-09, 10:17
הוא היה ציני...

ו200 כפיפות בטן ביום

הוא עבד לפי התכנית של מייקל לואיס.

Tapit
30-08-09, 14:33
אתה ממש ליצן... אתה נראה שרירי ואתה 60 קילו על 190? ב מטר 90 אתה צריך להיות 80 קילו רק כדי להיות הבסיס לגובה הזה על מה אתה מדבר...
אסטרואידים?
אבקות ניפוח?

ליצן החצר לך לישון

אני יעזוב תשטויות האחרות, אבל:

אסטרואידים

http://apod.nasa.gov/apod/image/0406/idadactyl_galileo.jpg

סטרואיד

http://youbeenblinded.com/wp-content/uploads/2008/01/performanceenhancers.jpg

יא בן ז|נה טיפש.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תהיו בריאים.

BATISTA210
30-08-09, 18:42
הוא היה ציני...

לך תדע עם הגוף שלו הוא יכול עם העיגולים של העיניים לעשות שכיבות סמיכה לא פחות מ10 חזרות..
(ציני)
אני רק אומר לכל אלה שלא הבינו (עדיין) משכיבות סמיכה אי אפשר להיתפתח ולהיות רוני קולמן הדור הבא, אבל אלה תרגילים שצריך לשלב אותם בתוכנית האימונים פעם בשבוע להקדיש להם את הזמן שלהם.

אדם שדוחק 200 קילו לא יכול לעשות 50 מרפקים, ובן אדם שמנוסה במרפקים ודוחק 80 קילו יכול להגיע למאה מרפקים.
לסיכום מרפקים מצוין לבניית שרירים מייצבים שברגע שתדחוק משקל כבד לא תעשה נדנדה עם המשקולות שבסוף תיפול על הראש של המתאמן האחר.

Tapit
30-08-09, 18:47
לך תדע עם הגוף שלו הוא יכול עם העיגולים של העיניים לעשות שכיבות סמיכה לא פחות מ10 חזרות..
(ציני)
אני רק אומר לכל אלה שלא הבינו (עדיין) משכיבות סמיכה אי אפשר להיתפתח ולהיות רוני קולמן הדור הבא, אבל אלה תרגילים שצריך לשלב אותם בתוכנית האימונים פעם בשבוע להקדיש להם את הזמן שלהם.

אדם שדוחק 200 קילו לא יכול לעשות 50 מרפקים, ובן אדם שמנוסה במרפקים ודוחק 80 קילו יכול להגיע למאה מרפקים.
לסיכום מרפקים מצוין לבניית שרירים מייצבים שברגע שתדחוק משקל כבד לא תעשה נדנדה עם המשקולות שבסוף תיפול על הראש של המתאמן האחר.
בדקת את זה? יש לך הוכחות לזה? למה סתם לדבר?
אני לא דוחק חצי מזה ומכפיל אותך במרפקים, סבבה?

HTS
30-08-09, 19:04
(ציני)

http://www.ihasaflavor.com/lolcats/gtfo-my-internets.jpg

BATISTA210
30-08-09, 19:09
בדקת את זה? יש לך הוכחות לזה? למה סתם לדבר?
אני לא דוחק חצי מזה ומכפיל אותך במרפקים, סבבה?

סתם שאלה, כמה אתה מגיע במרפקים??

אנדרוליזם
30-08-09, 20:19
אני לא מבין למה רוב האנשים שעוסקים בפיתוח גוף מזניחים אימון שכיבות סמיכה ומתח ומשקיעים הרבה יותר באימון מכונות ומשקולות. זה אמון אינטנסיבי לשרירים המייצבים ומפתח רמת כוח,מחטב,גמישות,מהירות- אתה יכול להיות גדול אבל מגושם.

כמה שטויות אוי ואווייייייי.

Tapit
30-08-09, 20:53
סתם שאלה, כמה אתה מגיע במרפקים??
פעם אחרונה שבדקתי (וזה היה לפני שהעלתי 20 קילו בבנצ' בערך בלי כמעט לעלות משקל אם אתה מחשיב חיטוב) זה היה בסביבות ה80.
ושאני אומר מרפקים אני מדבר על מלאים, לא שכיבות שיעור ספורט בבית ספר.

bodybuilding4everr
30-08-09, 20:56
ו200 כפיפות בטן ביום

הוא עבד לפי התכנית של מייקל לואיס.

אללה מקייל לואיס!!!!:eek:

ניר.מ.
30-08-09, 22:19

חחח אתה אמיתי?

במקום להמציא תגלגל מחדש תפרוש לדוקים... (כמה זמן כבר לא אמרתי תפרוש לדוקים חחח איזה נוסטלגיה)

ניר.מ.
30-08-09, 22:20
פעם אחרונה שבדקתי (וזה היה לפני שהעלתי 20 קילו בבנצ' בערך בלי כמעט לעלות משקל אם אתה מחשיב חיטוב) זה היה בסביבות ה80.
ושאני אומר מרפקים אני מדבר על מלאים, לא שכיבות שיעור ספורט בבית ספר.

תרגיל חדש!
תופס תאוצה- כבר כל תושבי "ארץ לעולם לא" עושים אותו.

ניר.מ.
30-08-09, 22:25

עכשיו בנימה טיפה יותר רצינית- אם תסתכל קצת (תחקור תנושא לפני שאתה קובע הצהרות ומחליט שכולם מטומטמים לעומת הידע שצברת בכל 5 הדקות שחשבת על זה) לפני שאתה פותח תפה עם שטויות תראה שכמעט כל התוכניות משלבות מתח ותרגילים רבים אחרים שדורשים הרבה שרירי יציבות (סקווט דדליפט בנט אובר וכו' וכו'-שאגב דורשים יותר עבודת מייצבים מהשכיבות סמיכה שאתה אוהב)

ariel.b
30-08-09, 22:44
לאחרונה התחלתי לבצע מתח עם משקולת קשורה עם חבל (הקרדיט ל- daniel ml ) במקום לעשות פולי עליון. אחלה תרגיל. עובד בצורה יפה על כל פלג הגוף העליון.
לפותח הפוסט, בנימה רצינית: מתח זה תרגיל מעולה וגם שכיבות שמיכה. אבל זה לא מספיק, זה רחוק מלהיות מספיק. ביחוד לאלה שרוצים להתפתח יותר מהממוצע.

BATISTA210
31-08-09, 00:16
חחח אתה אמיתי?

במקום להמציא תגלגל מחדש תפרוש לדוקים... (כמה זמן כבר לא אמרתי תפרוש לדוקים חחח איזה נוסטלגיה)

לך תאכל חמוצים גם זה נוסטלגי

BATISTA210
31-08-09, 00:20
לאחרונה התחלתי לבצע מתח עם משקולת קשורה עם חבל (הקרדיט ל- daniel ml ) במקום לעשות פולי עליון. אחלה תרגיל. עובד בצורה יפה על כל פלג הגוף העליון.
לפותח הפוסט, בנימה רצינית: מתח זה תרגיל מעולה וגם שכיבות שמיכה. אבל זה לא מספיק, זה רחוק מלהיות מספיק. ביחוד לאלה שרוצים להתפתח יותר מהממוצע.

סוף סוף בנאדם רציני שמבין בעסק עם ראש פתוח

לכל הסתומים אני חושב שלא הבנתם נכון, לא אמרתי "תעשו שכיבות סמיכה תהיו כמו רוני קולמן" כמו הבנאדם הנ"ל שחשב יותר לעומק, אני גם התנסיתי בתרגיל הזה הגעתי למשקל של 15 קילו שהעמסתי אותם בתיק גב עשיתי פרמידה עולה 3 סטים מ8 עד 10.

אלה תרגילים בסיסים שיכולים לעזור בהרבה בהתפתחות השריר והכוח

JAGA_JAGA
31-08-09, 01:02

לכל הסתומים אני חושב שלא הבנתם נכון, לא אמרתי "תעשו שכיבות סמיכה תהיו כמו רוני קולמן" כמו הבנאדם הנ"ל שחשב יותר לעומק, אני גם התנסיתי בתרגיל הזה הגעתי למשקל של 15 קילו שהעמסתי אותם בתיק גב עשיתי פרמידה עולה 3 סטים מ8 עד 10.

לא הם לא....

BATISTA210
31-08-09, 07:00
לא הם לא....

אני לא מאמין שאנשים מתווכחים איתי על משהו שאני עשיתי אותו כל החיים אם לשכלל את כל הזמן שהייתי בחדר כושר מהיום הראשון שלי באימונים אולי הייתי 4 חודשים בשיכלול מה שיש לי ומה שבניתי אך ורק בזכות תרגילים האלה. בקרוב אני אעלה תמונות ככה שתראו מה התוצאות של מה שאני מדבר:ph34r:

ariel.b
31-08-09, 09:02

15 זה משקל יפה לתרגיל הזה.
במקום תיק גב, נסה לקשור משקולת עם חבל עבה סביב המותניים, כשהמשקולת צמודה לבטן דווקא.

hanna666
31-08-09, 12:37

:thumbdown::thumbdown:

///Efi///
31-08-09, 12:41
:thumbdown::thumbdown:

אתה מבין אחי? זה היה יכול לחסוך לך את החיטוב הקשה.. כל מה שהיית צריך לעשות זה בסך הכל שכיבות שמיכה

ניר.מ.
31-08-09, 12:43
אני לא מאמין שאנשים מתווכחים איתי על משהו שאני עשיתי אותו כל החיים אם לשכלל את כל הזמן שהייתי בחדר כושר מהיום הראשון שלי באימונים אולי הייתי 4 חודשים בשיכלול מה שיש לי ומה שבניתי אך ורק בזכות תרגילים האלה. בקרוב אני אעלה תמונות ככה שתראו מה התוצאות של מה שאני מדבר:ph34r:

עדיין לא קלטתי?אתה אמיתי?או שאתה סתם צוחק?
כבר הסברתי לך למה מה שאתה אומר דפוק מיסודו אז במקום ללמד את כולנו אולי תקשיב טיפה.
אם עדיין לא קלטת אני אחזור:
כמעט כל התוכניות משלבות מתח (לא חידשת כלום) ותרגילים רבים אחרים שדורשים הרבה שרירי יציבות (סקווט דדליפט בנט אובר וכו' וכו'-שאגב דורשים יותר עבודת מייצבים מהשכיבות סמיכה שאתה אוהב)

נ.ב. אתה מתווכח פה על משו שאנשים רבים עשו כל חייהם ולא רק אתה...

אנדרוליזם
31-08-09, 13:23
תיראה,
אם אתה עושה שכיבות סמיכה זה יכול להעלות לך את הטסטוסטרון יותר מידי ואתה תיהיה בכלל ענק, אתה תוכל להגיע לאולימפיה ולזכות במקום הראשון, זה שווה את זה?
אתה לא רוצה להיות מייקל לואיס? עדיף מאשר בודיבילדר מגעיל עם ידיים מסוטנלות איכסה!!!...

Tapit
31-08-09, 14:15

ועכשיו ברצינות -
מתח זה תרגיל חובה לגב בכל תכנית, כמו שאמרו פה אתה לא מחדש כלום.
בנצ' פרס זה שכיבות סמיכה משודרגות.
תעשה סקוואט ותהיה לי בריא.

DanielML
31-08-09, 14:18
מתח זה באמת חובה,גירוי שרירי-עצבי הרבה יותר טוב מפולי מסריח

hanna666
31-08-09, 14:50
מתח זה באמת חובה,גירוי שרירי-עצבי הרבה יותר טוב מפולי מסריח

טועה עוד פעם
לא יותר טוב זה תרגיל במקביל

VoRteX
31-08-09, 17:52