PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלונת ..

DVD+R
01-09-09, 02:10
אהלן חברה נעים מאוד קודם כל..
הסיפור שלי מתחיל כך שהורדתי במשקל כבר 30 קילו דיאטה.
המשקל שלי הינו היום 84 ואני בגובה 1.80 אחוזי שומן: 19%
בכמה אחוזי שומן או משקל כדי להתחיל לעצב את הגוף בשביל לא להתחיל עכשיו ולהראות נפוח

nani
01-09-09, 02:21
קודם כל יפה מאוד על החיתוח!!!!

אתה בטוח שאתה על 19% לא נראה כל כך הגיוני... אני בסביבות ה 12% 180/86 ....

מזה בדיוק עיצוב בשבילך ??? להעלות קצת במסת השריר ..

DVD+R
01-09-09, 02:32

אתה בטוח שאתה על 19% לא נראה כל כך הגיוני... אני בסביבות ה 12% 180/86 ....

מזה בדיוק עיצוב בשבילך ??? להעלות קצת במסת השריר ..

תודה, אתה לא יודע כמה שזה חשוב לי!

לעניין - יכול להיות שאני מתבלבל.. בכל מקרה אני אבדוק שוב ברגע שאני אשקול את עצמי ויערוך.
הבעיה אצלי שאני נראה רזה ומחוטב כמו כל אדם אחר נורמלי אבל ברגע שאני מול מראה ללא חולצה יש לי עדיין עודפי שומן ממה שהייתי - שדיים ושומן באזור הבטן.
נכון לעכשיו אני שוחה 3-4 פעמים בשבוע כבר חצי שנה בין שעה לשעה וחצי כל אימון, אני רוצה לדעת אם כדי שאתחיל ללכת בנוסף למכון בהתאם לנתונים האישים שלי או לחכות עוד..
עיצוב בשבילי - לא נפוח בכלל אלה ברגע שאני מוריד חולצה יש ריבועים ושרירים אבל לא בהגזמה
הפחד הגדול שלי זה שבעצם שאני יהיה עם שרירים, אבל נפוח וגדול

עריכה- ראיתי עכשיו את האשכול שפתחת בנושא ההתקדמות שלך, והמטרה שלי היא בדיוק כזו כמו שאתה עכשיו +-

JAGA_JAGA
01-09-09, 06:59

לעניין - יכול להיות שאני מתבלבל.. בכל מקרה אני אבדוק שוב ברגע שאני אשקול את עצמי ויערוך.
הבעיה אצלי שאני נראה רזה ומחוטב כמו כל אדם אחר נורמלי אבל ברגע שאני מול מראה ללא חולצה יש לי עדיין עודפי שומן ממה שהייתי - שדיים ושומן באזור הבטן.
נכון לעכשיו אני שוחה 3-4 פעמים בשבוע כבר חצי שנה בין שעה לשעה וחצי כל אימון, אני רוצה לדעת אם כדי שאתחיל ללכת בנוסף למכון בהתאם לנתונים האישים שלי או לחכות עוד..
עיצוב בשבילי - לא נפוח בכלל אלה ברגע שאני מוריד חולצה יש ריבועים ושרירים אבל לא בהגזמה

עריכה- ראיתי עכשיו את האשכול שפתחת בנושא ההתקדמות שלך, והמטרה שלי היא בדיוק כזו כמו שאתה עכשיו +-

אל תפחד!!!

הייתי ממליץ לצאת למאזן ניטרלי לשבועיים ואז להתחיל מסה ולמלא את העודף עור במסת שריר:sbb4:

Tapit
01-09-09, 13:31
אין מה לעשות מאסה ב19%, תמשיך להוריד משקל עד 12 ומשם מאסה.

hanna666
01-09-09, 13:40

הפחד הגדול שלי זה שבעצם שאני יהיה עשרירים, אבל נפוח וגדולם

חחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה לא תהיה

nani
01-09-09, 13:59
חחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה לא תהיה

רגע אני לא מבין .....?

"הפורש" חזר..?!:confused:

hanna666
01-09-09, 14:01
רגע אני לא מבין .....?

"הפורש" חזר..?!:confused:

כן סידרנו את העניינים עם גיל

nani
01-09-09, 14:11

^^תודה :Embarrassment: ??

יש מצב שאתה מעלה תמונה ..? זה יהיה יותר ברור , ונוכל לעזור לך יותר..

אין לך מה לפחד מלהיראות מנופח, לא מתנפחים בטעות...

כמו שזה "נשמע" אתה צריך לעלות קצת מסת שריר, ככה גם הגוף יתחיל לקבל צורה.
תחזור למאזן נטרלי, תקפיד על תפריט כמו שצריך . זה כבר לא להרעיב את עצמך , זה יותר לאכול נכון.
ואם אתה מתאמן מתחיל יש לך גם סיכוי להעלות מסת שריר ולהוריד אחוז שומן.. ככה שזה משרת את שני המטרות שלך...

nani
01-09-09, 14:11
כן סידרנו את העניינים עם גיל

ברוך החוזר...:):) :d

Independence
01-09-09, 14:24
כל הכבוד על ההורדה הענקית הזאתי! באמת כבוד ויש כבוד!
אני הייתי ממליץ לך..כשתגיע ל16~15% שומן , תעשה מסה.