PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה|אחוזי שומן ושריפתם

OFERR
04-09-09, 02:47
שלום, אני חדש כאן ויש לי מספר שאלות..
קודם כל, איך מודדים אחוזי שומן בגוף ומה הרמה הרצויה/סבירה פחות או יותר?

בגדול הגנטיקה שלי היא לא עצמות אלא יותר אחוזי שומן וזה די מטריד אותי כרגע לפני שאני אתחיל להתאמן באופן רציני במכון וכו' כדי לא לעשות טעויות ושהגוף יתפתח בצורה אחרת מהרצויה..
(עד היום התאמנתי ומתאמן רק בבית, בהתחלה עם מספר משקולות מזדמנות עד 7 קילו) כרגע מנסה לעבוד בעיקר על חזה ושרירי בטן באמצעות שכיבות שמיכה וכפיפות בטן..

אני מנסה להתאמן כבר המון זמן על שרירי הבטן וזה די מייאש אותי, אין לי שום כיוון איך הופכים שומן לחיטוב..
אני ביכלל חשבתי לכיוון דיאטה, להוריד עוד קצת במשקל שייעלמו קצת אחוזי השומן ורק אז להתאמן.. למרות ש62-63 על 1.70-72 לא נראה לי שיש יותר מידי מאיפה להוריד..

אומנם קצת רואים "תוצאות" - את ההתפחות של השרירים, בעיקר בחזה.. אבל הם עדיין מכוסים ב"שומן" והייתי רוצה שזה יהיה רק שריר מחוטב..
בקיצור, עזרה..... מה הפיתרון פה..? תזונה? תוספי מזון? תרופות?
אני סתם שורף אנרגיות ומאמץ שאם הייתה לי גנטיקה אחרת אז נראה לי שהתוצאות היו די בולטות כרגע אחרי המון השקעה די חסרת משמעות..

תודה מראש לעונים..

OFERR
04-09-09, 02:58
דרך אגב, שאני מבין שעל זה עובדת השיטה של ישראלבודי וראיתי את התמונות עם השינויים של לפני ואחרי..
אבל הייתי שמח לדעת פרטים קצת יותר מעמיקים.. מאיפה מתחילים, מה עושים, כמה זמן לוקח התהליך ועל מה הוא מתבסס ביכלל? וכו...
והאם אי אפשר לעשות את זה גם בצורה עצמאית בבית? בכל זאת לא לכל אחד יש את האפשרות של להתחיל לטייל בארץ לפגישות ייעוץ ועניינים..

תודה.

ניר.מ.
04-09-09, 12:34
דרך אגב, שאני מבין שעל זה עובדת השיטה של ישראלבודי וראיתי את התמונות עם השינויים של לפני ואחרי..
אבל הייתי שמח לדעת פרטים קצת יותר מעמיקים.. מאיפה מתחילים, מה עושים, כמה זמן לוקח התהליך ועל מה הוא מתבסס ביכלל? וכו...
והאם אי אפשר לעשות את זה גם בצורה עצמאית בבית? בכל זאת לא לכל אחד יש את האפשרות של להתחיל לטייל בארץ לפגישות ייעוץ ועניינים..

תודה.

תשמע......אפשר לכתוב לך עכשיו מגילות אבל סביר להניח שזה לא יהיה בצורה מסודרת ואו מובנת.
ברור שאתה חדש בתחום אז אני ממליץ לך לקרוא פה כמה מאמרים קודם כל וכן לפרסם תמונה שלך כדי שיגידו לך פה מה לעשות (הורדת אחוזי שומן-חיטוב או העלאה של שריר עם טיפה שומן-מאסה)
תקרא פה מאמרים על אבות המזון, מסה, חיטוב ובהצלחה...
המאמרים נמצאים פה בנעוצים

ניר.מ.
04-09-09, 12:37

תודה.

לא צריך ייעוץ ובטח שלא על ההתחלה
וכן אפשר בבית למרות שמומלץ במכון כושר אם אין לך מכשירים..
בכל מקרה עכשיו שמתי לב שאתה אומר שאתה עובד רק על חזה ובטן.....אל תבזבז את הזמן שלך...אם אתה רוצה לראות תוצאות עליך לאמן את כל הגוף...תרשום בגוגל תוכניות אימון ביתיות למתחילים ואז תמצא כל מיני תוכניות שמתאימות לך..וכמובן יש באתר של ישראל בודי http://www.israelbody.org/

ניר.מ.
04-09-09, 12:40
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=370&CategoryID=204&Page=1
תכונית בית בייתית מישראל בודי
נ.ב. ניתן להעריך את אחוז השומן שלך פה אם תפרסם תמונה

OFERR
04-09-09, 16:07
תודה על התשובות.. אשמח לעוד תשובות ועצות מעוד אנשים כדי לבחור את הכיוון הטוב והמומלץ ביותר..
תראה, כמו שאמרת, זה ברור שאני חדש ולא בידיוק בעניינים של פיתוח גוף וכו.. בגדול אני גם לא רוצה או מעוניין להיות באלדי-בילדר או להתנפח.. אני רוצה רק לחטב את הגוף, יש הבדל..
לא רוצה לדבר במונחים של "מייקל לואיס" וכאלה, אבל הכיוון הוא להעיף את אחוזי השומן ולפתח קצת שריר מחוטב, לא יותר מידי ובלי להתנפח..

נכון שצריך לעבוד על כל הגוף אין ספק.. אבל אני חושב שקודם כל צריך לעבוד על היסוד
אתה כבר קפצת לתוכניות אימונים ועניינים, כשאני עדיין מנסה להבין את הנושא הראשון ומה העקרונות שלו..
את המאמרים המדוברים לא מצאתי ואשמח לקבל לינק.. ושוב, אני פחות מבין במושגים של פיתוח גוף ותרגילים ורוצה קודם כל לדעת איך מורידים את אחוזי השומן עוד לפני שמפתחים את הגוף עם האימונים וכו..

OFERR
04-09-09, 16:35
תמונה מהיום, בלי אימון..
האמת שקצת פחות חשוב לי לדעת כמה אחוזי שומן יש לי.. ברור לי שזה מעל מה שצריך להיות כדי להשיג גוף מחוטב ולכן אני שואל מה צריך לעשות כדי להפחית וכמה צריך להפחית..

דרך אגב אני אחרי הורדה של 10 קילו בערך, חזרתי בעצם למה שהייתי לפני כן פחות או יותר.. עליתי ושוב ירדתי והפעם אני רוצה לשמור על זה ולקחת את זה צעד אחד קדימה ולכן הגעתי לכאן להתייעצות ואשמח לשמוע מגוון דעות..

http://img30.imageshack.us/img30/7466/p04090916219.jpg

OFERR
04-09-09, 21:48
טוב אז קראתי קצת מאמרים אם כי אני עדיין לא יודע אם מדובר באותם מאמרים.. הבנתי מעט אבל עדיין מדובר ביותר מידי חומר שצריך להכיל ולזכור ושורה תחתונה לא קיבלתי הבנה לגבי התפריט שאני אמור לצרוך..
אבל לפחות הבנתי שזה הבסיס, תפריט מסויים בשילוב עם תוכנית אימונים מסודרת.. אני מקווה שהיא אפשרית גם בבית כי כרגע אין לי אפשרות וזמן להתאמן במכון..

בקיצור, יש מצב לקבל תפריט יומי מסודר שמכיל את כל מה שאני צריך על מנת להוריד את אחוזי השומן מבלי לפגוע בשריר?
אשמח מאוד לתשובות מאנשים בעלי ניסיון, ידע וותק..
כרגע אין לי אפשרות להגיע לפגישות ייעוץ בישראלבודי מכיוון שאני גר די רחוק ואני מקווה שיוכלו לעזור לי פה בינתיים עם התוכנית והתפריטים, לפחות בהתחלה עד שתהיה לי אפשרות להגיע לפגישות ייעוץ מסודרות.

או שזה כבר שייך לפורום אחר?