PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה- מגמת חנ"ג ואימונים

haim15
07-09-09, 21:38
אז ככה השנה אני במגמת חינוך גופני והולך להיות לי 5 שעות בשבוע מהמגמה שמתוכם שעתיים זה עיוני ו3 זה מעשי וזה יוצר לי בעיה מבחינת אימונים כי בנוסף לכך יש לי עוד שעתיים בשבוע חנ"ג כחלק ממערכת השעות הרגילה שלי ככה שיוצא לי 5 שעות מעשיות בשבוע+האימונים שלי זה יוצר לי בעיה, כי נניח ובמגמה אני יהיה שעתיים בשבוע בחדר כושר בבית הספר (אגב חדר נחמד מאוד)
זה די בעייתי לעשות 3 אימונים של ss בשבוע שבנוסף לכך יש לי זמן להיות בחדר כושר בבית הספר וגם אני אמור לשלב ריצות שכלולות במגמה זה די בעייתי וזה יכול לפגוע לי באימונים.
מה אני אמור לעשות במצב כזה?

Scylla
08-09-09, 06:04
תעשה במכון אימון מסויים מהss :)
לגבי פעילות אירובית נראה לי שזה לא אמור לפגוע, אני לא יכול להגיד לך בוודאות.
אני מקווה שלמורה / רכז מגמה / מישהו יהיה מספיק אכפת ותשתף אותו ואולי הוא יוכל לעזור לך.

bodybuilding4everr
08-09-09, 08:11
טחחחח לא מאמין שאמרתה לא לעשות תאימון ss במכון שמה...

תדבר עם המאמן בבית ספר שלך לגביי זה רוב המאמנים יבינו תנסה להגיע איתו לאיזה פשרה מסויימת שאתה עושה רק את הדברים הכי חשובים.

אההה ותבהיר לו שאתה מתאמן בצורה פיזית מאוד קשה ככה שאתה מפחד שעוד אימונים בשבוע יובילו לפציעה.
הפנים שלו יבהלו מהר ואתה תראה תוצאות ישר :p בהצלחה חח

haim15
08-09-09, 09:48
אני ינסה לדבר איתו למרות שהוא עקשן אבל בתכלס הוא מורה טוב נקווה לטוב.

בקשר לss במכון (חדר) בבצפר זה לא ממש יצליח כי יש רק ספת בנץ' אחת ונניח יש לי חימום של 4 סטים+3 סטים של עבודה אני סוגר את הספה ל20 דק' לפחות אותו הדבר לגבי הסקוואט זה יוצר בעיה מבחינת עבודה לח'ברה שאיתי במגמה אבל לא נורא ננסה אימון אחד אם ילך אני ימשיך תמיד אם לא ננסה למצוא פתרון

bodybuilding4everr
08-09-09, 15:06
יש לך סקוואט וספת בנץ בבית ספר?!
והמאמן ירשה לך להשתמש בהן?!!

המשתמש שלנו מכונה ליד קדמית הוא יגיד לך לעבוד עם 10 ליברות אחרת תפגע בגדילה שלך.
איזה מורה מסכן...

haim15
08-09-09, 17:43
יש לך סקוואט וספת בנץ בבית ספר?!
והמאמן ירשה לך להשתמש בהן?!!

המשתמש שלנו מכונה ליד קדמית הוא יגיד לך לעבוד עם 10 ליברות אחרת תפגע בגדילה שלך.
איזה מורה מסכן...

יש לנו ככה:
ספת בנץ'
סמית משין
כבל קרוס(או איך שלא קוראים לזה)
מולטי טריינר משולב אם הכל (פרפר,פשיטות,כפיפות,כתפיים,חתירות,פולי ועוד...)
מתקן לפשיטת ברכיים
2 מתקנים לבטן
מתח
מדרגות אירובי
2 אופניים
פלטות בכמות מכובדת מאוד (אני מעריך 170 ק"ג בערך) אולי יותר
מוטות 3 גדולים
6 קטנים
מוט אולימפי

חחחחחחח זהו
תראה המאמן מסכים לי לעשות סקוואט הוא אפילו לימד אותי פעם אחת לעשות דדליפט ומאז אני יודע לעשות דדליפט בצורה טובה ככה שאני לא חושב שתהיה בעיה אבל אני חושב שברגע שהוא יראה שאני עובד עם משקלים קצת גבוהים הוא יתחיל לפחד מחר ישלי אימון על הבוקר במכון נראה מה יהיה.

TheRock
08-09-09, 19:38
תוציא פתור מי משתתף בספורט סתם חרא

bodybuilding4everr
08-09-09, 20:23
יש לנו ככה:
ספת בנץ'
סמית משין
כבל קרוס(או איך שלא קוראים לזה)
מולטי טריינר משולב אם הכל (פרפר,פשיטות,כפיפות,כתפיים,חתירות,פולי ועוד...)
מתקן לפשיטת ברכיים
2 מתקנים לבטן
מתח
מדרגות אירובי
2 אופניים
פלטות בכמות מכובדת מאוד (אני מעריך 170 ק"ג בערך) אולי יותר
מוטות 3 גדולים
6 קטנים
מוט אולימפי

חחחחחחח זהו
תראה המאמן מסכים לי לעשות סקוואט הוא אפילו לימד אותי פעם אחת לעשות דדליפט ומאז אני יודע לעשות דדליפט בצורה טובה ככה שאני לא חושב שתהיה בעיה אבל אני חושב שברגע שהוא יראה שאני עובד עם משקלים קצת גבוהים הוא יתחיל לפחד מחר ישלי אימון על הבוקר במכון נראה מה יהיה.

חחחחח מה אתה צריך חדר כושר?! לא חבל על הכסף של המנוי לך תתאמן בחדרוצ'ק שמה

haim15
08-09-09, 22:59
תוציא פתור מי משתתף בספורט סתם חרא

מה הקשר פתור אני לקחתי מגמת חינוך גופני מה אני דפוק להוציא פתור שאני במגמת חינוך גופני

BabyWeight
08-09-09, 23:06
באמת תתאמן רק בבצפר.

haim15
11-09-09, 17:18
אני חושב להחליף תוכנית כי זה בלתי אפשרי להתאמן בבצפר אצלי באופן נורמלי, כי המאמן המפגר שלי לא יסכים לי לעשות rm5 בבנץ' אולי בסקוואט אני עוד יצליח לעשות כי הוא לא ישים לב אבל גם בדדליפט הוא לא יסכים לי וזה בעייתי שלא לדבר על מילטרי וכו'... מה גם שהוא עושה לנו לפעמים אימונים מחזוריים ככה שזה די מפריע.

חשבתי להחליף לab של 4 פעמים בשבוע מה אתם אומרים? יש לכם פיתרון? והכי דפוק שהמאמן תומך בסקוואט ודדליפט אבל הוא לא מסכים לעשות rm5 בטענה שזה קשה מדי בגיל שלנו, גם כן מאמן

terminater135
11-09-09, 17:30
אני חושב להחליף תוכנית כי זה בלתי אפשרי להתאמן בבצפר אצלי באופן נורמלי, כי המאמן המפגר שלי לא יסכים לי לעשות rm5 בבנץ' אולי בסקוואט אני עוד יצליח לעשות כי הוא לא ישים לב אבל גם בדדליפט הוא לא יסכים לי וזה בעייתי שלא לדבר על מילטרי וכו'... מה גם שהוא עושה לנו לפעמים אימונים מחזוריים ככה שזה די מפריע.

חשבתי להחליף לab של 4 פעמים בשבוע מה אתם אומרים? יש לכם פיתרון? והכי דפוק שהמאמן תומך בסקוואט ודדליפט אבל הוא לא מסכים לעשות rm5 בטענה שזה קשה מדי בגיל שלנו, גם כן מאמן

תעשה 3 פעמים בשבוע עדיף.

trhetrhe
11-09-09, 19:10
איזה מסכנים אתם במגמה אם אתם באמת מתאמנים שם במעשי....
אני עכשיו י"ב, אחרי שנתיים של המגמה...במעשי אף פעם לא עשיתי אימון כי גם יש שם 20-30 ילדים שכל שנייה יבואו ויפריעו לך, וגם זה רק שעה וחצי, מתוך זה 30-40 דקות זה לימוד עיוני (תוכניות אימון וכאלה)
איזה כיתה אתה? י'?

haim15
16-09-09, 20:05
מצטער שאני מקפיץ אחרי שהאשכול ירד למטה (לא הייתי כאן שבוע בערך)

כן אני בכיתה י' דווקא אני מצליח לעשות אימון די טוב ואנחנו בסה"כ 10 ח'ברה במגמה ואף אחד לא בא להפריע שם, ולנו זה מחולק ל5 שעות שבועיות שמתוכם 3 מעשי ו2 עיוני ובסה"כ הוא עשה תדרוך רק בתחילת האימון המעשי כי יש 3-4 שאין להם מושג וזה היה הכרחי אז לא היה אכפת לי לשבת בשקט 10 דק' ואז להתחיל להתאמן. הדבר הכי כייף בזה זה שאתה מרגיש כמו הר אדם ביחס לכל הח'ברה שאיתי וכנ"ל לגבי המשקלים שלי ביחס אליהם והידע זה הבדלים של שמיים וארץ, ובכלל בזמן האחרון אני מקבל המון תגובות מאנשים שגדלתי.

בכל מקרה לעניין הפוסט: אני מחליט לעשות ab כי אין לי אפשרות כרגע לבצע ss בגלל שהמורה לא מסכים עם חלק מהדברים שם והוא לא ייתן לי לעשות בנץ' או סקוואט של 5 חזרות בחיים! אני עשיתי סקוואט של 8 חזרות והוא התעצבן עליי כמו משוגע! אז בנתיים אני יעבוד ab ונראה לאן אני ימשיך בעקבות ההתקדומות איתה.