PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך עזרה לבעיה בריצות

amit40
08-09-09, 23:28
אני לא יודע עם זה המקום לרשום את זה אבל...
כל פעם שאני רץ רגיל או על הליכון לא משנה מתחיל לי כאב ראש ממש ממש רציני שלפעמים אני לא ממש יכול אפילו להמשיך אימון משקולות אחריו... עכשיו זה לא קרה לי בעבר זה התחיל לאחרונה ואני צריך להשתפר בריצה לקראת הבגרות בספורט (5.36דק' לציון 100 בריצת 2 קילומטר) הכאב ראש בדרך כלל מתחיל דיי בהתחלה ורק הולך מתחזק ככל שאני מעלה קצב\ככל שהזמן עובר...
מישהו יודע למה זה קורה ואיך אני פותר את הבעיה הזאת?

xamitx
08-09-09, 23:31
אני לא יודע עם זה המקום לרשום את זה אבל...
כל פעם שאני רץ רגיל או על הליכון לא משנה מתחיל לי כאב ראש ממש ממש רציני שלפעמים אני לא ממש יכול אפילו להמשיך אימון משקולות אחריו... עכשיו זה לא קרה לי בעבר זה התחיל לאחרונה ואני צריך להשתפר בריצה לקראת הבגרות בספורט (5.36דק' לציון 100 בריצת 2 קילומטר) הכאב ראש בדרך כלל מתחיל דיי בהתחלה ורק הולך מתחזק ככל שאני מעלה קצב\ככל שהזמן עובר...
מישהו יודע למה זה קורה ואיך אני פותר את הבעיה הזאת?

לך לרופא הכי טוב לדעתי.!!!

amit40
08-09-09, 23:33
הלכתי הוא אמר לי "רוצה שאני יוציא לך אישור לפתור מספורט?" -_-רופא ציני ולא נחמד... גם אני גר באילת ואין פה ממש רופא ספורט כל שהוא אז אין לי ייעוץ מקצועי לפנות אליו בנושא הזה פה..

moo
09-09-09, 01:36
מים
גליקוגן
בעיות לחץ דם/דופק
עשית בדיקות דם ? (חוסר בהמוגלובין, אנמיה ויטמני b)

Dark_Muse
09-09-09, 01:59
אני לא מבין מה זה קשור לספורט...
לך לרופא אחר, תבקש לעשות בדיקות כלליות.

nani
09-09-09, 04:13
אתה מעשן..???

amit40
09-09-09, 06:48
עשיתי בדיקות... אני עושה רגיל בדיקות כלליות כל 4 חודשים בגלל בעיה בלבלב ובהפרשת האינסולין אבל בינתיים הבדיקות שלי תקינות.... אני יעשה חוזרות עם ככה תודה על העזרה :) בכל זאת התעניינתי... יש אפשרות שזה פחות גרוע ממה שזה נשמע? P: והלחץ דם ודופק תקין ... עשיתי בצו ראשון לפני פחות מחצי שנה זה היה162 דופק ו 160\130 לחץ דם ולא לא מעשן.

amit40
09-09-09, 15:06
עשיתי בדיקות... אני עושה רגיל בדיקות כלליות כל 4 חודשים בגלל בעיה בלבלב ובהפרשת האינסולין אבל בינתיים הבדיקות שלי תקינות.... אני יעשה חוזרות עם ככה תודה על העזרה :) בכל זאת התעניינתי... יש אפשרות שזה פחות גרוע ממה שזה נשמע? P: והלחץ דם ודופק תקין ... עשיתי בצו ראשון לפני פחות מחצי שנה זה היה162 דופק ו 60\130 לחץ דם ולא לא מעשן.